ده چیزهایی که شما ممکن است از شنیدن Ivanka Trump در کلرادو امروز

Ivanka Trump بازدید کلرادو با توقف در پارک ملی کوه راکی امروز در 23 ژوئیه و در نامعلومی مرکز مهد کودک در جولای

توسط MORVARIDEASIA در 2 مرداد 1399

Ivanka Trump بازدید کلرادو با توقف در پارک ملی کوه راکی امروز در 23 ژوئیه و در نامعلومی مرکز مهد کودک در جولای 24. به عنوان اولین و غیر قابل توضیح مشاور رئیس جمهور, Ivanka است که در اینجا به بحث در مورد بزرگ آمریکایی در خارج از منزل عمل (که سناتور کوری گاردنر معرفی با سناتور مایکل بنت حمایت شرکت) در حال حاضر رهبری به پدرش میز و همچنین برای شرکت در یک میزگرد بحث و گفتگو در امن بازگشایی کودک-مراقبت از مراکز در سراسر کشور.

"من به دنبال به جلو به بازدید از دولت بزرگ کلرادو" Ivanka Trump گفت: در کاخ سفید با انتشار, اعلام سفر "و یادگیری چگونه این سیاست های اجرایی در حال کمک به شهروندان در سراسر کشور. کار با سناتور گاردنر در بزرگ آمریکایی در خارج از منزل عمل ما در حال تامین بودجه برای 100 سال آینده برای حفظ ملی ما پارک ها و زمین های عمومی."

اما Ivanka می گویند بسیاری بیش از آن در حالی که او را در اینجا. دوربین خواهد شد نورد, خبرنگاران, گزارش, این میکروفون داغ و ممکن است وجود دارد برخی از چیزهایی که به زبان آمده که بیشتر نشان از شاید در نظر گرفته شده بودند. در اینجا ده چیز Ivanka در واقع ممکن است می گویند در طول سفر — در یک لحظه نادر از unguarded اگر نه unplugged صداقت.

10. "رای به کوری گاردنر رای برای بزرگ آمریکایی در خارج از منزل عمل می کنند! و همچنین برای من پدر بزرگ رهبر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد که در آینده نزدیک بود cordoning کردن بخش قابل توجهی از تمام پارک های ملی به صورت اختصاصی استفاده و لذت بردن از همدستان او و پلیس مخفی جوخه."

9. "جارد و من فقط دوست دارم کلرادو. ما خیلی می خواهم به اموال خود را در اینجا روزی بنابراین ما باید جایی برای پوشیدن ژاکت یکی از تعطیلات آخر هفته از یک سال و در حالی که تظاهر محبت برای هر یک از دیگر و ما دو یا سه فرزند. جارد لبخند گرفتن بسیار طبیعی تر."

8. "این مرکز مهد کودک فقط لذت بخش است. آن را بسیار مهم را به خود جذب چند روز در حال حاضر و دوباره. نگه می دارد و آنها را وفادار می دانید ؟ و این امکانات خیلی بهتر از مرز انبارها با مهاجر قفس که من می دانم که هیچ چیزی در مورد."

7. "من احساس خوش شانس به اینجا در امریکا یکی از زیباترین متحده قادر به خطر انداختن بهداشت عمومی در طول تقریبا نادیده گرفته و همه گیر. به همه ما آموخته از پدر من دولت وجود دارد هیچ چیز مهم تر از یک عکس, op."

6. "شما می دانید آنچه آنها می گویند در مورد بازدید کلرادو: مطمئن شوید که برای هیدراته ماندن و خوردن وزن بدن خود را در گویا محصولات!"

5. "بزرگ آمریکایی در خارج از منزل عمل می کنند ؟ داشتن شده است به ندرت در خارج از خودم من احتمالا کاملا بی حد و حصر به نظر در این لایحه اما من گفتم که من با شوق و ذوق آن را پشتیبانی. واقعا یک بار من سقوط کرد G20 و عمل مانند یک روت دیپلمات و هیچ چیز اتفاق افتاده است آن را مرتب کردن بر اساس به نظر می رسد بی فایده است که من تا کنون با حضور کالج در همه. من باید پرداخت nerd به من آزمون مانند پدر بود. من یاد خیلی از آن مرد است."

4. "من می خواهم برای تشکر از وزیر کشور دیوید برنارد یک بومی Coloradan و سابق صنعت انرژی لابی که سفر با من امروز به عنوان شواهدی وجود دارد که به معنای واقعی کلمه همه چیز را در امریکا در حال حاضر برای فروش, محافظت از محیط به کابینه موقعیت. آن را مانند من می خواستم بگم من به شدت سازمان ملل متحد-جالب کتاب زنانی که کار می کنند: تضاد منافع هستند و فقط فرصت به کدام یک باید تظاهر به بی اعتنا بود."

3. "من ممکن است ساخته شده برخی از اشتباهات کوچک در قضاوت با لباس خط (با تشکر برای وصل کلیان!) و ایمیل (با عرض پوزش/نه ببخشید هیلاری!). اما به طور جدی نسبت به همین جونیور و اریک من مانند یک گوشی دانشمند بیش از اینجا."

2. "نام من نیست کارن. این Ivanka."

1. "بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد در ماه نوامبر به یاد داشته باشید: Ivanka 2024!"tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن