این 2021 رز رژه لغو شده است برای اولین بار در سال 75

این 132nd مسابقات گل سرخ رژه برگزار خواهد شد در ژانویه. 1, 2021 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس رژه مقامات

توسط MORVARIDEASIA در 25 تیر 1399

این 132nd مسابقات گل سرخ رژه برگزار خواهد شد در ژانویه. 1, 2021 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس رژه مقامات اعلام کرد صبح روز چهارشنبه.

این اولین بار در 75 سال است که این رژه لغو شده است.

رژه مقامات در ابتدا امیدوار بود آنها می خواهم که قادر به نگه داشتن رژه با خیال راحت اما پس از هفته از ارزیابی مشخص شد چنین feat غیر ممکن خواهد بود. این مسابقات از گل رز است به دنبال گزینه های برای جشن سال جدید در یک راه جدید گفت: مسابقات گل رز اجرایی دیوید Eads.

آخرین بار در این رژه بود لغو شد و از سال 1942 تا 1945 در طول جنگ جهانی دوم است.

تبلیغات

"مانند بسیاری از افراد با داشتن هرگز زندگی می کردند از طریق یک بیماری همه گیر قبل از ... افکار ما بودند که در این رژه بود 10 ماه دور و ما خوب خواهد بود," Eads گفت: در مصاحبه ای با بار. اما به عنوان سال رفت و ویروس ادامه داد: ظهور دولت "واقعیت این بیماری همه گیر در مجموعه."

چند هفته پیش مسابقات گل رز با همکاری مقامات بهداشت عمومی در USC کک دانشکده پزشکی برای انجام یک گزارش امکان سنجی میزبانی رژه Eads گفت. این گزارش به این نتیجه رسیدند که رژه و فعالیت های مرتبط خواهد به ناچار منجر به تعداد زیادی از مردم که در نزدیکی و ایجاد خطر برای گسترش ویروسی, او گفت:.

عوارض وجود دارد متوقف نمی.

در بالای خطر این مسابقات از گل سرخ است که ماه پشت در آماده سازی شناور Eads گفت. داوطلبان — که بسیاری از آنها در حال سالمندان — به طور معمول شروع به ساخت این شناور در مه, اما آنها باید قادر به شروع به دلیل "امن تر-در-خانه" سفارشات.

تبلیغات

ده ها تن از دبیرستان گروههای برنامه ریزی شده به شرکت نشده اند قادر به عمل و عملکرد خود را با توجه به تعطیلی مدارس و تعداد انگشت شماری بین المللی راهپیمایی گروههای نمی خواهد بود قادر به حضور به دلیل محدودیت سفر, او گفت:.

"برای 132 سال این مسابقات از گل سرخ بوده و قادر به آوردن امید و شادی در سال جدید برای مردم در سراسر جهان" Eads گفت. "ما واقعا ناامید است که ما در حال رفتن به قادر به انجام این کار دوباره در این سال, اما سلامت و رفاه همه ما شرکت کنندگان و مهمانان اولویت ما است."

Eads گفت: این مسابقات از گل رز به دنبال تیم با آن پخش شرکای میزبان یک کنفرانس رویداد برای بینندگان در سراسر جهان به عنوان به خوبی به عنوان یک محلی و اجتماعی فاصله جشن. برنامه ای برای کسانی که وقایع اعلام خواهد شد در هفته های آینده.

رز باول بازی فوتبال در Jan. 1, اما, هنوز برنامه ریزی شده آن است که آیا با یک اجتماعی فاصله مخاطب یا خالی ورزشگاه Eads گفت.

تبلیغات

تصمیم گیری در مورد برخی دیگر از روایات چنین به عنوان مهمترین دستاورد این مسابقات از گل رز دربار نبوده و ساخته شده است. یک سخنگوی گفت: "در چند هفته آینده ما یک اطلاعیه در مورد دربار و تم و مسابقات رهبری است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب