بهترین Takeout معاملات و آشپزی, حوادث این هفته

یک هفته دیگر دور دیگری از اجتماعی فاصله و وجودی ناامیدی به حرکت. تسکین برخی از اضطراب خود را به دنبال ارتباط ب

توسط MORVARIDEASIA در 30 اردیبهشت 1399

یک هفته دیگر دور دیگری از اجتماعی فاصله و وجودی ناامیدی به حرکت. تسکین برخی از اضطراب خود را به دنبال ارتباط با دیگران در یک جفت از کلاس های آشپزی آنلاین — و یا اگر که خود را در فنجان چای, نوشیدن خودتان احمقانه در دو شراب شام. همچنین همبرگر رایگان برای پاسخ اول! در اینجا پنج راه حوادث از طریق پنج شنبه به علاوه موارد بیشتر در آخر هفته و روز فراتر از

چهار شنبه, مارس 18
شما هرگز فکر نمی کردم شما می خواهم آن روز که فرزندان خود را خواهد بود التماس برای چیزهایی مانند مشق شب گزارش کارت و ساعت بعد از ساعت کلاس. اما بچه ها گم شده و در حالی که شام برای چهار را به محل گرفتن برای دیدن دوستان و معلمان در فرد دوباره کمی سرخ شده مرغ یا ماکارونی و پنیر ممکن است ذهن خود را خاموش هفته مختل برنامه برای یک شب. مدرسه خانه آشپزخانه و Libations در 5660 Olde Wadsworth بلوار در اروادا است که بسته بندی تا سه خانواده های مختلف-سبک وعده های غذایی است که برای تغذیه چهار $60. را انتخاب کنید از مرغ سرخ شده, میت لوف یا گوشت خوک کشیده, در سس باربیکیو; هر وعده غذایی همراه با یک تعداد از طرف. تماس 720-639-4213 حداقل یک ساعت جلوتر انتخاب کنید تا سفارش خود را شروع و در ساعت 11 صبح دیدن مدرسه خانه Facebook صفحه برای جزئیات بیشتر. و مانند مشق داغ N آماده وعده های غذایی خانواده اتفاق می افتد هر شب از این هفته به عنوان طولانی به عنوان شما تماس 7:30 p. m.

پنج شنبه, مارس 19
چاشنی آشپز پخت و پز مدرسه همچنان به رول کردن سرگرم کننده و غیر معمول آنلاین ارائه; های اخیر و آینده کلاس شامل 50 Shades of دوار جهت کباب کردن مرغ مرغ و موی فرش بل کف و فند (ببخشید kinksters نه همان کلاس). روز شنبه, مارس 19, chef Dan ویترسپون خواهد شد به شما آموزش چگونه برای ایجاد خود را "آسیایی مورد علاقه" که معلوم می شود یک فهرست از محبوب آمریکایی-چینی ظروف. یاد بگیرند که چگونه به شلاق تا داغ و ترش, سوپ کنجد سالاد مرغ و mu شو گوشت خوک در زوم کلاس شروع می شود که در 4 بعد از ظهر; ثبت نام در مدرسه در وب سایت که در آن شما همچنین می توانید تمام آینده کلاس. برای 25 دلار شما یک ساعت از آموزش های یک لیست خرید ها و دستور العمل های.

Everyone can get on board with free food for first responders.گسترش

هر کس می تواند در هیئت مدیره با مواد غذایی رایگان برای اولین پاسخ دهندگان.

سارا مک گیل

چهار شنبه, مه 20
مردمی در پرواز خوک برگر Co. (5935 جنوبی Zang خیابان در لیتلتون و 5777 Olde Wadsworth بلوار در اروادا) و Westrail شیر و کوره (195 جنوبی خیابان اتحاد در لکوود) در حال نشان دادن قدردانی خود را برای پاسخ اول از طریق پنج شنبه, 28 ژوئن با دادن دور رایگان چیزبرگر و سیب زمینی سرخ کرده به پلیس و آتش نشان و پرستاران و پزشکان و EMTs از ظهر تا 3 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه. نشان می دهد تا خود را با شناسه و به یاد داشته باشید برای نشان دادن قدردانی خود را برای قدردانی خود را از اوج هست. ببینید هر رستوران را در Facebook صفحه برای جزئیات بیشتر.

پنج شنبه, مارس 21
بعد از ظهر پنجشنبه نورد در اطراف شما نبوده است به فروشگاه مواد غذایی در هفته (تمام ماسک ها در لباس های شسته شده) و تنها محتویات یخچال خود را در حال unidentifiable باقی مانده از آخرین رستوران شما را خوردند در سه ماه پیش کهنه و چیپس ذرت و دم پایان سال بطری آب سیب. شاید حتی مهم تر از خود صفحه اصلی نوار شده است تخلیه و تنها مشروب الکلی در اطراف یک بطری عصاره وانیل (آه و ضد آب سیب). هرگز ترس در آخرین لحظات مرد: اینجا یک شام و نوشیدنی گزینه شما به سختی باید به برنامه ریزی برای. شروع در 3 p. m. روز شنبه, مارس 31, تماس, ایتالیایی-الهام مشترک Gattara, 1776 اعطای خیابان و سفارش خود هفتگی شراب شام برای آن شب. تماس 303-318-7272 به منظور انتخاب و یا سفارش آنلاین برای Grubhub تحویل و شما سه دوره و سه جفت شراب برای صرف $30. سپس بازدید Gattara را در Facebook صفحه بین 6 و 8 p. m. به صحبت با خدمه از طریق Facebook Live در مورد جفت. این یک رویداد در هفته, اما منو تغییرات ماهانه; ممکن است این منو شامل burrata با ترکه و گوجه فرنگی و زیتون و لیمو روغن زیتون; پیتزا صدر با prosciutto, ماسکارپونه, درمان زرده تخم مرغ و pecorino; و شکلات انجام برای دسر. دریافت جزئیات بیشتر در Facebook.

چهار شنبه, آوریل 22
دنور بازار شیر می داند که چگونه به انجام آنلاین شراب شام درست است. آن را نمی fussily بخش به ناچار بیش از حد کوچک شراب هرچه; آن را فقط به شما می فرستد خانه با بطری تمام. در میان دیگر از دلایل که چرا شما باید عجله کند و ذخیره خود را به نقطه در (مجازی) جدول حق دور; جشن در روز جمعه, مه 22, شامل چهار دوره (تازه mozz با prosciutto و focaccia; بوکاتینی در مزه گوجه فرنگی-y پنیر-y و guanciale-y سس; گوشت گوساله scallopini با قارچ های وحشی و تافی budino با کارامل شور) و سه بطری شراب. سفارش پرداخت و برنامه های در 1800 Wazee خیابان بین ظهر و 6 بعد از ظهر در تاک; $120 شما می شود مواد غذایی و شراب برای دو یا کمتر; ما در اینجا به قاضی. بار تلاش و تمام.

Whether it's whole fish or crawfish, Cattivella knows its way around aquatic creatures.گسترش

این که آیا آن را تمام ماهی یا crawfish, Cattivella می داند که راه خود را در سراسر موجودات آبزی.

دانیل Lirette

پنج شنبه, آوریل 23
آشپز Elise Wiggins جنوبی ریشه هستند و هیچ راز و اواخر این ماه او را از رفتن به خانه به لوئیزیانا و تخلیه بازگشت از 3000 پوند crawfish و 200 پوند andouille سوسیس عظیم crawfish جوش در روز شنبه, مارس 23. تماس Cattivella در 303-645-3779 به محل سفارش خود را برای به اندازه کافی پخته mudbugs ذرت و سیب زمینی و سوسیس به علاوه pralines برای دسر, برای تغذیه چهار ($125) و سپس انتخاب کنید تا این جشن در رستوران 10195 شرق 29th, درایو, بین 11 صبح و 6 بعد از ظهر البته قبل از batched طوفان و Sazeracs نیز برای خرید در دسترس اگر شما می خواهید به صرف زمان خود را مکیدن سر به جای مخلوط کردن نوشیدنی خود را. بازدید Cattivella را در Facebook صفحه برای جزئیات بیشتر.

وحش + بطری 719 شرق 17th, خیابان تبدیل پیاده رو در مقابل آن رستوران بالای شهر به یک درایو-توسط کشاورزان' بازار در روزهای شنبه. از آنجا که بسیاری از این منطقه به بازارهای بسته به فرد مرور وحش + بطری تیمی با Longmont را Ollin مزارع به ارائه تولید جعبه انتخاب کنید تا هر شنبه. سفارش و پرداخت آنلاین بین ساعت 11 صبح سه شنبه و 5 p. m. روز شنبه; های مختلف سبزیجات در دسترس هستند در هر هفته (هفته گذشته جعبه شامل ریواس, تربچه و گوجه فرنگی گیلاس, بهار, پیاز, مخلوط سبزی و سبزی خردل برای $30) و شما می توانید به اضافه کردن بر روی آیتم های تازه مانند مارچوبه microgreens محلی, عسل, گرم, سس و ترشی و کره بادام زمینی. سپس به منطقه بارگذاری خارج از رستوران در روز شنبه بین ساعت 10 صبح و ظهر (شما باید پوشیدن یک ماسک صورت) برای تماس رایگان انتخاب کنید تا. جزئیات در وحش + بطری را Instagram صفحه.

غذا انکوباتور مواد غذایی پل به طور مداوم فراهم می کند دسترسی به کمتر شناخته شده مهاجر و بومی غذاهای خود را با وعده های غذایی برای گروه, و در حال حاضر از طریق یک سری از کلاس های آشپزی آنلاین. قبلی کلاس پنجه برمه و لاکوتا, Sioux, ظروف و مواد غذایی پل است که در ادامه سنت در روز شنبه, مه 23, توسط, تبدیل, دوربین, در Tirhas Girmay Petros خواهد شد که ظروف پخت و پز از روستایی اریتره که در آن او بزرگ شده. کلاس اجرا می شود و از 5:30 تا 7 بعد از ظهر و هزینه های $33 (25 دلار است که به طور مستقیم می رود به Petros) و شما دریافت می کنید دستور العمل و یک لینک به زوم جلسه (یا ضبط از کلاس اگر شما نمی توانید آن را زندگی می کنند). دریافت اطلاعات و خرید بلیط مواد غذایی پل Facebook صفحه و یا Eventbrite.

You don't even need to pick up your booze at Blanchard Family Wines; they'll ship to you.گسترش

شما حتی نمی نیاز به انتخاب کنید تا خود را مشروب الکلی در بلانچارد خانواده شراب آنها را به شما کشتی.

Krista Kafer

یکشنبه, مارس 24
لبنی بلوک بلانچارد خانواده شراب 1855 بلیک خیابان میزبانی مجازی مزه کردن شراب در سهشنبه, مارس 24 به نفع Wounded Warrior Project در انتظار روز یادبود. محل سفارش خود را در شراب سازی فروشگاه آنلاین بعد از مارس 17 و شما چهار و نیم بطری شراب به اندازه کافی برای دو نفر (نظری) — تحویل به آستان خود را پیش از مزه. اتصال به زوم از 7 تا 9 p. m. برای مزه هدایت توسط شرکت صاحب جیمز بلانچارد و 20 درصد از 70 دلار هزینه (و نه از جمله 18 دلار در هزینه های حمل و نقل) اهداء خواهد شد به سازمان غیر انتفاعی است که کمک نظامی مجروح اعضای خدمات.

نگه داشتن خواندن برای جریان آنلاین رویدادهای هر روز از هفته....

Everything you need for making sushi rolls at home.گسترش

همه چیز شما نیاز برای ساخت رول سوشی در خانه.

علامت Antonation

روزانه
حتی اگر آن را ممکن است احساس مانند جهان تعطیل کرده است برای همیشه لطفا برای مادر طبیعت است که در واقع به طور آهسته از برخی از خوب به بد: بهار معلق است و در حال حاضر زمان زیادی به شروع به برنامه ریزی یک باغ. در علاوه بر این به رشد مواد غذایی خود را و کاهش مواد غذایی-فروشگاه سفرهای باغبانی نیز می تواند مراقبه سرگرمی — و هیچ چیز می تواند بهتر در این بار تلاش. به همین دلیل کشاورزان حمایت گروه خط مقدم کشاورزی است حمل بر روی آن سالانه موروثی نهال فروش. در این سال اگر چه تمام سفارشات قرار می گیرد باید از طریق این سازمان در فروشگاه آنلاین. را انتخاب کنید از سفید برفی, ژاپنی, بادمجان, لیمویی, خیار, بنفش, فلفل, رنگ زرد به قرمز آتشین چیلس و زمین سیاه و کبود و سرخ و citron رنگی گوجه فرنگی. لازم نیست که یک حیاط ؟ نگران نباشید — شما همچنین می توانید سهام تا در گیاه نهال (پونه و ریحان, آویشن, بابونه, گشنیز و جعفری) که در گلدان. و سپس بلند کردن نوزادان خود را 16 ماه مه در 7000 پادگان خیابان در اروادا و در حال رشد است.

مطمئن شوید که شما می توانید آموزش خود را به طبخ به صورت رایگان و با تمیز کاری اینترنت برای وبلاگ ها و دستور العمل ها و فیلم های یوتیوب; مشکل با آن این است که پس از شما waded از طریق دوازده بند-مقاله در مورد عطر و بوی زمین پس از یک تازه باران در این وبلاگ نویس را در آخرین سفر خود به Emilia-Romagna مایل طولانی عنصر لیست خیلی ضعیف نوشته شده شما از سمت چپ به اشتباه به آنچه که دقیقا شما نیاز به انتخاب کنید تا در فروشگاه و نا تصویری نرم افزارهای رشته معماری از آشپز تا کسل کننده شما snoozing حتی قبل از اینکه شما به خسته کننده قطعات مانند سفت سبزیجات و شما هیچ ایده اگر دستور است که به شرح زیر است برای رفتن به ارزشمند است. نه چندان با هم بزنید و پخت و پز مدرسه آنلاین جدید سرویس اشتراک. برای 20 دلار در هر ماه (سرشکن برای ماه اول) شما حداقل سه جدید (و مختصر!) دستور العمل های آپلود شده در هر هفته در دسته بندی های مانند نرم افزار, کوکتل, شام, یک گلدان وعده های غذایی و پخت و قنادی و همچنین درگیر شدن ویدئوها و فرصتی برای ارائه دستور العمل ها ، بازدید هم بزنید وب سایت در حال حاضر برای اطلاعات بیشتر و دریافت یک ماه از این سرویس رایگان با کد NEWSTIR.

نیاز اواسط روز pick-me-up? کلرادو اسپرینگز-بر اساس رسومات 291 نگه داشتن نوار آتش سوختن با ارسال کوتاه Facebook Live ویدئوها روزانه در ساعت 2 بعد از ظهر (و اغلب در 5 p. m. و همچنین). لحن در برای دیدن کارکنان در نظر گرفتن shotskis (مناسب اجتماعی دور فقط با یک فرد در پایان هر یک از اسکی) مخلوط کردن کوکتل bantering و مطابق با اصول بهداشتی همه چیز را در دید. هر کسی — حتی کسانی که زندگی نمی کنند جنوبی از Denver County line — می تواند از سود روزانه دستور العمل های کوکتل و یک زمان سریع-بین زوم جلسات. رسومات 291 فقط در زمان خانه دو طلا بالا برای آن چاودار کلرادو بوربن در اخیر سن فرانسیسکو جهان ارواح, رقابت, بنابراین شما می توانید یک بطری را برای نوار خانه و مجازی-نان تست همراه با 291 تیم.

کلرادو خاطر Co. ارسال صفحه اصلی سوشی و خاطر کیت به مشتریان در هر شب از هفته سوشی-نورد کلاس ها; بسته شامل اندازه کافی غذاهای دریایی, برنج نوری و سبزیجات به شش رول (دو هر یک از سه سبک های مختلف) به علاوه یک نورد mat, chopsticks, wasabi, سویا سس و ترشی زنجبیل. آه و مهم ترین بخش — دو 350 میلی لیتر بطری ساکی: آمریکا استاندارد (یک junmai ginjo اگر شما به جزئیات) و یکی با طعم نسخه مانند تمشک-اسطو خودوس عادی. کیت حلقه در 80 دلار و برای دو ساخته شده و شما می توانید اضافه کردن بطری خاطر 10 دلار هر. ثبت نام برای کلاس ها در کلرادو خاطر Co. Facebook صفحه; آنها ارائه شده روزانه در 6:30 بعد از ظهر با جلسه دوم در 7:30 p. m. روز جمعه و شنبه.

دانستن زمانی که برای ورود به سیستم ایمیل خود را دشوار است زمانی که شما در حال کار از خانه — و آن را حتی سخت تر خاموش کردن خود کار مغز خود را هنگامی که فضای کار همان است که شما در حال خواب, خوردن, آشپزی, تماشای تلویزیون شستن دست و gritting-خود-دندان-و-تلاش-نه-به-گاز-را-مخفی-سر کردن فضا. اما هر روز از 7:15 تا 7:30 بعد از ظهر مردمی در سوختگی خانواده صنعتگر اله به میزبانی اجتماعی فاصله نوشیدن با Wayne و لورا در Facebook Live. اتصال و چت در نظرات با همفکر آبجو هنردوستان در مورد آنچه شما نوشیدن و آنچه در آن جفت با.

You can't belly up to Curio's bar these days, but you can still enjoy its beverages.گسترش

شما نمی توانید شکم به چیز غریب نوار این روزها اما شما هنوز هم می تواند لذت بردن از آن نوشیدنی است.

دانیل Lirette

سه شنبه
دنور مرکزی بازار 2669 Larimer خیابان منتقل شده عملیات به عنوان یک فروشگاه مواد غذایی — و که باعث می شود آن را یکی از چند بازار که در آن شما می توانید خود را در شربت خانه ملزومات و سخت خود را مشروب در همان نقطه. چیز غریب در خانه, بار, نمی, مخلوط کردن یک کوکتل به جرعه در حالی که شما فروشگاه, اما شما می توانید سفارش کوکتل کیت و بطری مشروب الکلی برای pick-up, سه شنبه تا جمعه (2 تا 6 بعد از ظهر) و شنبه (11 صبح تا 1 بعد از ظهر) در بیشتر قسمت ها, کوکتل کیت شامل نمی شود مشروب الکلی اما به جای قابل توجهی سبد میوه, میکسر, garnishes شربت bitters و یخ است که از هشت تا ده نوشیدنی; محدوده قیمت از $25 تا 50 دلار است. و در حالی که شما می توانید ریخت و پاش در یک بطری مشروب الکلی — وجود چندین $300 گزینه های برای فروش در عتیقه وب سایت — شما می توانید یک لیتر ترین خانه ارواح برای $25 یا 30 دلار. شما حتی می توانید علاقه داشتن به تکه های یخ که اجرا خواهد شد شما 4 دلار برای چهار اگر برای برخی از دلایل شما عدم دسترسی به آب و فریزر. هنگامی که شما باید موضوعات خود را در دست شروع به تکان دادن با کمک نوار کوکتل جلسات رایگان فیلم است که در آن بار من از چیز غریب برنج حمالت و راجر مایع واحه راه رفتن شما را از طریق مراحل ایجاد کامل قرنطینه quaffs.

بنیادی Ciders نیست اجازه دادن به یک چیز کوچک مثل بهداشت جهانی بحران قرار داده یافت نشد در آن سنت طولانی مدت از سهشنبه جفت. این cidery همچنان به ارائه چهار قوطی سیب همراه با مواد غذایی (آینده: کیک و سوشی) برداشت توسط نانوا سرآشپزها و تولید کنندگان برای انتخاب بین 3 و 7 p. m. از بنیادی taproom در 2811 گردو خیابان. بر خلاف قبل از همه گیر بار شما می توانید رزرو خود را ورق (هزینه ها متفاوت است اما شناور در 25 دلار در محدوده) در پیشبرد Eventbrite (توصیه می شود) از طریق ظهر روز قبل از دوشنبه اما وجود خواهد داشت یک منبع محدودی از جفت برای فروش در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده در روز سه شنبه. نگاهی بنیادی را در Facebook صفحه برای جزئیات بیشتر در هفته را انتخاب.

مایل بالا در شهرستان خود به خدمت مرغ, ساندویچ, زنجیره ای, Birdcall در نظر گرفتن یک نشانه از آن اسم و اهدای موسیقی زیبا بر مردم دنور. هر سه شنبه, چهار شنبه و پنج شنبه از طریق پایان دنور اقامت در خانه جهت, رستوران Facebook و Instagram صفحات خواهد بود جریان مینی رایگان-مجموعه ای از نوازندگان محلی به عنوان بخشی از آن Birdcall مستند سری کنسرت. گذشته هنرمندان شامل Wildermiss و Neoma; تنظیم در 8 p. m. برای ثابت خود را از موسیقی محلی — حتی بهتر است اگر از آن لذت می برد با یک مشترک را در وعده های غذایی خانواده یا ساندویچ که شما می توانید با سفارش آنلاین انتخاب کنید تا از رستوران و لذت بردن از آسایش خود را از نیمکت.

Good 'cue from an unlikely source: Bar Helix.گسترش

خوب نشانه از بعید منبع: نوار مارپیچ.

لی چاوز بوش

چهارشنبه
محل های مورد علاقه ما برای Negronis نوار مارپیچ در حال انجام دو وظیفه به عنوان یک دودخانه در چهارشنبه روزهای جمعه و شنبه. شما می توانید سفارش نوار دنده و دو طرف از ساعت 2 بعد از ظهر تا sellout برای هیچ-تماس با وانت در 3440 Larimer خیابان. جزئیات در نوار مارپیچ وب سایت که در آن شما می توانید محل سفارش خود را برای مواد غذایی و همچنین به عنوان فرمت های کوکتل طراحی شده برای خدمت به شش نفر یا بیشتر.

دیگر کلرادو stay-در-خانه/امن تر-در-خانه سفارشات کشیدن بدتر ما مورد تب کابین می شود (در این مرحله خود را پسر عموی عروسی در Rapelje مونتانا — جمعیت 110 — برای تلفن های موبایل مثبت فریبنده). اما در حالی که شما گیر کرده در صفحه اصلی شما می تواند آماده شدن برای سفر بعدی خود را به جایی نزدیک تر و خیلی خیلی خوشمزه تر: کلرادو کشور شراب. شروع چهار شنبه, مارس 15 کلرادو شراب Facebook صفحه راه اندازی هفتگی خود شاد نیم ساعت در 4:30 بعد از ظهر در Facebook Live. شراب سازان از سراسر کشور و پیوستن به جریان در هر هفته و چت در مورد مزه راهنمایی, آب روند و بیننده سوالات. بازدید کلرادو شراب وب سایت برای ارتباط با wineries به شما و پیدا کردن چگونه شما می توانید خرید اجناس خود را به نوشیدن در طول یک ساعت یک مبارک (و یا اجازه دهید صادقانه — هر ساعت از روز).

منبع بازار هیپ مشروب, فروشگاه, مناسب, پور, در 3350 برایتون بلوار است teaming تا با اعضای گروه فانک کاهو (که او نیز اتفاق می افتد به یک طبیعی-شراب شرکت توزیع Benny & Zoid انتخاب) به راحتی شما را از طریق روز قوز با آن شراب و موسیقی جفت کردن یادداشت ها مزه. خرید یک جفت از شراب onthe مناسب بریزید وب سایت (این هفته انتخاب شامل یک شراب سفید و یک zinfandel از کالیفرنیا Stirm شراب Co.), سپس بررسی کنید و یا بازدید از Benny & Zoid را Instagram صفحه: صبح روز چهارشنبه برای دریافت لینک به زوم نشست. پیوستن به خدمه در 7 p. m. برای مزه یادداشت ها بر روی مست و پس از یک جلسه جم. مشروب فروشگاه ارائه می شود در داخل محدوده شهر دنور; در غیر این صورت شما نیاز به ترتیب برای منظقه انتخاب کنید تا. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مناسب بریزید را در Facebook صفحه (بعد از همه که careering در اطراف 'سایت, شما قطعا به دست آورده اند یک نوشیدنی).

حتی coronavirus نمی تواند کشتن شراب شنبه و Bigsby را حماقت است که انجام بخشی خود را برای حمایت از قوز روز سنت است. هر یکشنبه ساعت 7 بعد از ظهر کارخانه شراب سازی خدمه برگزاری اجتماعات مجازی در Instagram زندگی می کنند; در حالی که شما وجود دارد حتما برای یک لحظه به مطالعه کردن خوراک و لذت بردن مکرر لباسهای لحظات از سبک سری از صاحبان چاد و مارلا Yetka.

You can get Ash'Kara's silky hummus at the Denver Bazaar.گسترش

شما می توانید خاکستر'Kara را ابریشمی حموس در دنور بازار.

دانیل Lirette`

پنج شنبه ها
محبوب پاپ آپ خرید مقصد دنور بازار تا به حال برای تجدید نظر در مدل کسب و کار خود — پس از همه, سرخوش خرید و صحبت کردن در شلوغ بازار فضا نیست دقیقا copacetic این روز است. بنابراین بازار تیمی با تولید کنندگان محلی و رستوران ها برای تغییر عملیات آنلاین در حالی که به مصرف کنندگان همان دسترسی به محلی مواد غذایی و اقلام دست ساز. بازدید دنور بازار وب سایت به منظور کشاورزان' بازار اقلام کوکتل و وعده های غذایی خانواده و سپس برنامه خود را انتخاب کنید تا مکان و زمان. زمان مکان کوهستانی شیر و برگر (2219 West 32nd خیابان) پنج شنبه ها از 3 تا 7 بعد از ظهر; اسلون دریاچه شیر و برگر (1565 شمال رالی خیابانی) جمعه ها از 3 تا 8 بعد از ظهر; و Belleview ایستگاه شیر و برگر (4910 جنوبی نیوپورت خیابان) روزهای یکشنبه از ساعت 11 تا 3 بعد از ظهر در بازار است که به دنبال برای اضافه کردن آیتم های بیشتر و مکان بنابراین در ارتباط باشید به وب سایت خود را; همچنین توجه داشته باشید که سفارشات قرار می گیرد باید بعد از 6 بعد از ظهر روز سه شنبه برای هفته جاری است.

طبخ خیابان دانشکده هنر آشپزی به تازگی نقل مکان کرد به حفاری در 43 غرب خیابان نهم زمانی که COVID-19 توقیف ناهار خوری اتاق ها و رستوران ها و کافه ها در سراسر کشور. در حالی که ما هنوز در انتظار و انتظار و...انتظار) برای راهنمایی در زمانی که آنها را مجاز به بازگشایی طبخ خیابان را آغاز کرده است با ارائه یک تخته سنگ از کلاس های آنلاین در روز پنج شنبه و شب جمعه در 6 p. m. که فروش شده اند ، نسخه های قبلی شامل هندی و تایلندی, آشپزی, پیتزا برای خانواده و تاریخ شب با مواد غذایی ایتالیایی; شهریه اجرا می شود حدود 45 دلار در هر فرد است و شامل مواد تشکیل دهنده برای یک, دستور العمل ها و زوم جریان زندگی می کنند. ثبت نام در طبخ خیابان وب سایت که در آن شما همچنین می توانید جزئیات در زمان قیمت گذاری و منوها.

تخته سنگ-بر اساس کوکتل تیم ملی اذوقه رسان از کنسرو کوکتل و 1989-عصر تیلور سویفت نامزدان به بازی گرفته و راه اندازی کرده است یک سری از مجموعه موسیقی از نوازندگان محلی در آن کانال یوتیوب. هر پنج شنبه شما می توانید به تماشای جدید اجرای برنامه از هنرمندان مانند اندی خار از پس مانده ماهی قزل آلا, اندرو McConathy از مستی قلب و بیشتر. نه هر نوازنده ساخت ظاهر خواهد شد یک ریش سفید پس از نام یکی از دوازده حواریون اما شما باید برای اتصال به پیدا کردن — و حتی اگر آنها آن را به پایین تر با یکی از تیم کوکتل در دست; بازدید از وب سایت خود را برای پیدا کردن که در آن شما می توانید آنها را سفارش برای تحویل. به جای راهنمایی آشامیدنی تولید کننده درخواست است که شما به کمک به سازمان های غیر انتفاعی خوراک مقدم تخته سنگ ایالات متحده Bartenders' تیم ملی بنیاد خیریه و New Orleans Jazz & Heritage صندوق امداد.

Denver Beer Co. is determined to keep you stocked up on craft beer during quarantine.گسترش

دنور Beer Co. مصمم است برای نگه داشتن شما ذخیره و در هنر و صنعت آبجو در طول قرنطینه.

دنور Beer Co.

جمعه ها
آمریکایی علم 4132 West 32nd خیابان است که ترجمه های مختلف کوکتل هر هفته در طول آن جمعه ساعت یک مبارک — زیرا هنگامی که شما یاد گرفته ایم همه چیز وجود دارد که در مورد خود, همخانه(ع) حیوان خانگی(s), Tik Tok, تغذیه, جو عجیب و غریب و ارائه شده از هر جریان پلت فرم شما می توانید از فکر می کنم خدا می داند که شما نیاز به برخی از انواع. Bartenders شما راه رفتن را از طریق هفتگی نوشیدنی در 4 بعد از ظهر در رستوران Instagram صفحه به بازی همراه, بازدید های آمریکایی نارون وب سایت که در آن شما می توانید محل یک وانت و یا تحویل سفارش به صورت نوار را قبل از مخلوط کوکتل. و از آنجا که هر الکل خرید باید شامل مواد غذایی شما می تواند به افراط در یک نقطه بسیار عالی entrees و یا وعده های غذایی خانواده.

دنور Beer Co. میزبانی مجازی یک ساعت یک مبارک و مزه هر جمعه از ساعت 4 تا 5 بعد از ظهر در Facebook Live و آن کانال یوتیوب; این taproom سر brewer و صاحبان بحث خواهد شد را انتخاب کنید brews هر هفته خواهد بود که ارسال DBC را در Facebook صفحه در پیشبرد طوری که شما می توانید نوشیدنی همراه اگر شما می خواهم.

طلایی ارواح ساز دولت 38 تقطیر میزبانی مجازی happy hour هر جمعه در ساعت 4:30 بعد از ظهر (زمان منوط به تغییر بر اساس مهمانان). گذشته آنلاین گردهمایی شامل دستور العمل های کوکتل ویسکی 101 آموزش و پرورش و کارشناس حضور مهمان. بازدید از دولت 38 را در Facebook صفحه برای جزئیات بیشتر در مورد هر هفته این برنامه.

دوس Luces Brewery برگزار خواهد شد شب جمعه meetups در Google Hangouts در 6 p. m. تا taproom بازگشایی. صاحب/سر brewer جاد Belstock بحث خواهد شد خود را chicha و پولقو. جزئیات در داس Luces Facebook صفحه که در آن شما همچنین می توانید پیدا کردن اطلاعات در قبل از سفارش و انتخاب آن brews.

اثبات شراب و ارواح 3360 Larimer خیابان در حال حرکت هفتگی خود در فروشگاه چشیدن شراب به مجازی غرب وحشی (با نام مستعار Instagram). هر جمعه این فروشگاه اعلام خواهد شد دو شراب که آن را رها کردن; شما می توانید سفارش بطری در وب سایت خود را و آنها را انتخاب کنید تا در فروشگاه. سپس در روز جمعه در 6 p. m., عضویت, فروشگاه, مدیر و خدمه شراب جسیکا Barrand در Instagram زندگی می کنند به عنوان سلیقه و نکاتی در مورد شراب. ما را بالا می برد شیشه ای است که به.

کورتیس پارک ساکنان یک راه آسان برای تصمیم گیری که در آن به منظور شب جمعه takeout: Curtis پارک همسایگان به تازگی تشکیل Curtis پارک غذا ، هر هفته نزدیک denizens می توانید سفارش غذا برای 35 دلار (به علاوه دو نوشیدنی برای فقط 5 دلار بیشتر اگر انتخاب رستوران مشروب مجوز!) بعد از پنجشنبه به جمعه شب تحویل مستقیم به آستان خود را — اگر شما زندگی می کنند در عرض پنج مایل از رستوران های شرکت کننده. گذشته شرکت کنندگان شامل Dio Mio پاستا دست ساز هاپ کوچه و لو به ایتالیایی تخصص. Stay tuned for upcoming collabs و نظم در غذا آموزش سایت.

Blue cornbread muffins from Shauna Lott Harman's Sunday baking club.گسترش

آبی نان ذرت کلوچه از Shauna Lott هارمن یکشنبه پخت باشگاه.

طولانی پای من

روزهای یکشنبه
زمانی که من پای صاحب Shauna Lott هارمن شده است دستفروشی کیک برای سال, اما تا به حال به آمار قابل تامل از آنجا که از زمان همه گیر. با وجود خاموش شدن هارمن هنوز هم باعث می شود مطمئن شوید که عشق او را از پخت به اشتراک گذاشته می شود با هر کسی که مایل به حمام افتاب گرفتن در آن است. هر یکشنبه از 1 تا 2 بعد از ظهر هارمن است میزبانی مجازی رایگان پخت کلاس زوم جایی که او تبدیل هویج پای whoopie خانه Oreos بیسکویت نان ذرت و بیشتر; آینده کلاس شامل نرم چوب شور خمیر پیتزا و کوکی ها. برای ثبت نام ایمیل hello@thelongipie.com و یا پیام های طولانی پای من را در Facebook صفحه و شما دریافت خواهید کرد یک لینک به کلاس.

می دانم که از یک رویداد یا فعالیت است که متعلق اینجا ؟ ارسال اطلاعات به cafe@westword.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن