چرا کلرادو Tokers عشق سیر آب

وجود دارد تنها یک قانون در آشپزخانه من: هر مقدار از سیر دستور غذا خواستار دو برابر آن است. من اهمیتی نمی دهند

توسط MORVARIDEASIA در 19 تیر 1399

وجود دارد تنها یک قانون در آشپزخانه من: هر مقدار از سیر دستور غذا خواستار دو برابر آن است. من اهمیتی نمی دهند اگر که باعث می شود منافذ عرق جزر و مد و یا نفس من به نوبه خود به یک توهین بوی توپ — سیر بهترین است. تقلا کردن آن را بر روی پاستا پرتاب آن را در رب روگرفت آن را در تخم مرغ است. آنها را کباب sonofabitches کل در فر و من پاپ حبه سیر مانند آب نبات. اما آب ؟ در حال حاضر شما بیش از حد رفته.

در حالی که فکر نوشیدن آب سیر باعث می شود من پایین تر روده تیردان من مایل به علف هرز فشار آب سیر یک شات. باور نکردنی سیر نفس و GMO (همچنین به عنوان شناخته شده سیر کوکی ها) ثابت کرده اند که کلمه "سیر" در یک گونه به عنوان لزوما به معنای انفجار گیاهی تند, طعم, نه که من بزرگ است. و سیر آب می آید از Oni دانه Co., محبوب برای پرورش کرک-سنگین نژادها مانند پاپایا کیک و Tropicana کوکی ها; برای این کمتر شناخته شده برای ورود به سیر و خانواده Oni مخلوط پاپایا و GMO به محبوب پدر و مادر برای Oni گونه است که حمل قوی بازدید و عطر و طعم. پس آن را از یک منبع قابل اعتماد از دیدن اگر آب بود و ارزش فشار به نظر می رسید یک کم خطر گزاره.

از هر امکان شاهدانه بوی تند فنی حداقل های مورد علاقه من. من صحبت کردن در مورد یک کمی مزه پوست مرکبات یا درخت عرعر — بیشتر مانند فلفل و میخک. در ابتدا سیر آب به نظر می رسید مانند دیگر تند, کوفته که من نمی خواهم به پایان, پر از گچی, مزه عطری به من یادآوری از آزمایش های اولیه با وابسته. شکستن از هم جدا متراکم آهک-جوانه های سبز نمایش بیشتر صمغی گرمسیری جنبه از ظاهر بطری باز ضمنی با این حال و کسانی که تعادل جنبه متوجه شدند حتی بیشتر در عطر و طعم.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

وجود ندارد و بسته بندی پر از رگه سریع پرخاشگری از دیگر Oni گونه های سیر و آب را آرامش befuddling اثرات می تواند به نوبه خود یک پی-و-پخت به کسی را بعد خاموش — اما همان کیفیت ساخت شده است من اواخر شب فوق العاده مسالمت آمیز شده است. می کند که آب ارزش فشار? نه من اما که نیاز به صندلی عقب به هر حال.

به نظر می رسد: سیر آب نمی شناخته شده برای رشد به خصوص بلند اما گیاه جوانه خواهم به ماندن مخروطی شکل یا foxtailed با جمع و جور calyxes و درخشان روشن-سبز رنگ. همانطور که با تمام Oni گونه انتظار برای دیدن یک کت سنگین کرک, حتی اگر آن را به عنوان ضخامت به عنوان پاپایا کیک است.

گروه بویایی: رایحه گیاهی و در صورت خود را سیر آب بوی خالی تولید کابینه قبل از سوراخهای بینی خود را آرام و توجه ترسو رایحه کاج سیب ترش و لاستیک به پایان برسد. هنوز هم کسانی ثانویه عطری می تواند سخت برای پیدا کردن و ممکن است نیاز به coaxing.

عطر و طعم: بیشتر شبیه بو داده (سمت چپ کل و سازمان ملل متحد شکست نمی تواند یک اجنبی) حبه سیر از juiced یک سیر آب برخی میوه یا آب نبات مانند درخواست تجدید نظر پس از اولیه موج قوی از میخک و کاج و گشنیز. نه مورد علاقه من اما جالب سوئیچ برای من tastebuds و من می توانید ببینید دیگران با بهره گیری از آن بیشتر است.

اثرات: اگر چه ذهنی آرام و خوب در کاهش استرس و درد, سیر, آب درمانی وظایف سخت به تمرکز بر روی و متوسط مسئولیت های غیر استارتر. این را دست نخورده تا زمانی که بچه ها در رختخواب هستند و یا کار مهمی انجام شده است و سعی کنید به ماندن منظم زمانی که munchies می آیند چرا که آنها ماندند.

صفحه اصلی رشد را: "من ظهور سیر آب میوه و چند تن دیگر از Oni دانه پاپایا کیک Tropsanto و Tropicanna کوکی ها به نام چند — و این یکی احتمالا جا به جایی در وسط. این دیگران بودند کمی بیشتر گازدار و میوه ای و به هر دلیلی فقط من نمی توانستم به آن تیز ضخیم کرک را در همان راه به عنوان با پاپایا کیک یا GMO. و آن را احتمالا من, اما من نمی توانستم پشت عطر و طعم ، برای ده هفته فشار در اتاق گل که بسیاری از استرس های روزانه برای کسی مثل من."

با وجود فشار شما می خواهم برای دیدن برفلد? ایمیل marijuana@westword.com.



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن