خانواده جونز آغاز بکار اولین بوربن با آخر هفته کباب

دو سال نشانه یک نقطه عطف مهم برای یک کارخانه یا محل تقطیر چرا که 24 ماه است که حداقل سن قانونی که در آن یک روح

توسط MORVARIDEASIA در 8 خرداد 1399

دو سال نشانه یک نقطه عطف مهم برای یک کارخانه یا محل تقطیر چرا که 24 ماه است که حداقل سن قانونی که در آن یک روح می تواند با برچسب مستقیم بوربن. مورد نیاز دیگر وجود دارد, البته, اما شما نمی توانید آن تماس مستقیم بوربن اگر آن را نمی کند بقیه در جدید سوخته بشکه بلوط برای حداقل دو سفر در اطراف خورشید است.

خانواده جونز روح خانه را باز کرد در ماه نوامبر سال 2017 به طوری که به همراه خواهر خود کارخانه یا محل تقطیر در لاولند شده است ساخت مشروب الکلی برای بیش از دو سال (لاولند تسهیلات شروع تولید در اوایل همان سال). از روز اول در کسب و کار, رئیس, دستگاه تقطیر راب کارشناسی ارشد نگه داشته است که دو سال حداقل در ذهن خود بوربن الا جونز کلرادو مستقیم بوربن ویسکی که خانواده جونز عرضه خواهد کرد و این آخر هفته با کباب کردن pop-up جشن.

"این است که ما اول بوربن ساخته شده در-خانه" کارشناسی ارشد می گوید الا جونز. "ما منتشر شد ما برای اولین بار ویسکی چاودار Atticus جونز در پاییز — و آن را فروخته سریع است."

تا به آن نقطه رسومات فروش شده بود متوقف فاصله ویسکی یک محصول ساخته شده توسط یکی دیگر از رسومات این بود که همیشه در نظر گرفته شده به عنوان یک راه حل کوتاه مدت. و با انتشار Atticus و الا توقف شکاف شده و بازنشسته شد.

الا مانند Atticus یک کلرادو محصول. "من فقط تا به حال خریداری دانه از چهار کلرادو مزارع" این distiller یادداشت ها.

یکی دیگر از نیاز برای بوربن است که باید آن را ساخته شده از یک دانه لایحه حداقل 51 درصد ذرت; الا مش شامل 75 درصد ذرت که استادان خریداری شده از ویسکی خواهر عرضه (که دارای تخصص در دانه برای مشروب) و کلرادو سهام و دانه. چاودار و جو مالت شامل مانده از دانه لایحه با مالت تهیه شده از ریشه و ساقه Malting (مورد علاقه کلرادو پیشه وری کارخانه های لبنی) و چاودار رشد جونز مزارع خانوادگی در سالیدا (نام کاملا تصادفی).

یک بار مقطر بوربن شنبه در سوخته میسوری بشکه چوب بلوط به طور متوسط 2.8 سال; کارشناسی ارشد ایجاد شده نهایی از ترکیب نوزده مختلف بشکه. بیش از آن زمان الا از دست داد 20 درصد از حجم آن به "سهم فرشته" این بخشی از بشکه سن و روحیه از دست رفته به تبخیر در دوران پیری است.

کارشناسی ارشد می گوید: جدید بوربن است که بهترین لذت می برد, شسته و رفته, اما آن نیز به خوبی کار می کند در یک بسیار ساده کوکتل مانند قدیمی از مد افتاده (سعی کنید آن را با دو اونس الا جونز دو یا سه خط تیره از انگستورا bitters یک قاشق چای خوری آب یک و نیم قاشق چای خوری شکر همراه با یک حلقه از پوست پرتقال و یک مکعب یخ یا دو). این distiller توصیف بوربن به عنوان "گرد و چرب" در آن mouthfeel با توجه به سن آن و 100 درصد دیگ تقطیر.

این پنج شنبه, آوریل 30 خانواده جونز خواهد بود فروش بوربن کوکتل و کباب کیت از دنور اتاق مزه در 3245 Osage خیابان. کوکتل کیت اجرا از $65 به 85 دلار و شامل اندازه کافی الا جونز و دیگر مواد لازم برای هشت تا ده Amaretto ترش, قطار سریع السیر و یا قدیمی و از مد افتاده کوکتل (تک بطری های بدون میکسر نیز در دسترس خواهد بود). رویه کباب کردن جعبه برای $45 که شما گوشت خوک کشیده, مک و پنیر, سالاد کلم پخته شده و لوبیا و یک قرص housemade پولمن نان و سیب ترد برای دسر. نظم در خانواده جونز, فروشگاه آنلاین, قبل از 5 بعد از ظهر روز جمعه 29 مه برای انتخاب بین ظهر و 4 بعد از ظهر در تاریخ 30 مه.

تعداد محدودی از بطری الا جونز نیز منتشر شده است برای توزیع و باید آمار مشروب قفسه های فروشگاه در اوایل این جمعه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب