اولین بزرگ کالیفرنیا هنرمند عکس سن گابریل ماموریت 140 سال پیش

در حدود سال 1877 Carleton واتکینز لود خود قاطر کشیده می واگن با سنگین شیشه ای-بشقاب دوربین و حجیم تجهیزات برای

توسط MORVARIDEASIA در 25 تیر 1399

در حدود سال 1877 Carleton واتکینز لود خود قاطر کشیده می واگن با سنگین شیشه ای-بشقاب دوربین و حجیم تجهیزات برای پردازش و رهبری را از سان فرانسیسکو. او یک مرد با یک طرح.

اولین هنرمند بین المللی قد و قامت به ظهور در کالیفرنیا او در نظر گرفته شده به عکس 21 فرانسیسکن ماموریت آلتا کالیفرنیا ساخته شده است و یک قرن قبل از زمانی که دولت یک کنترل از راه دور استان جدید در کشور اسپانیا است. او به پایان رسید تا تیر 17, اکثر نمایندگی با دیدگاه های مختلف.

برای ثبت:

4:44 PM ژوئیه. 14, 2020نسخه قبلی این ستون گفت ماموریت در آلهامبرا. آن است که در سن گابریل.

در میان آنها بود ماموریت سن گابریل Arcángel, یک تحمیل عمارت در نزدیکی مرز با الحمرا و شرق کال ایالت لس آنجلس — شهرها که نام تاکید منطقه اسپانیایی اصل و نسب.

ماموریت تاسیس توسط پدر Junipero Serra در سال 1771 برای مجبور استعماری تلقین از بومی Tongva مردم را به ایمان کاتولیک نا معلوم دچار آسیب در یک آتش سوزی ویرانگر در اوایل روز شنبه. چوب سقف و بخش های داخلی نابود شدند.

تبلیغات

علت این آتش سوزی هنوز ناشناخته است. برخی از مظنون آتش سوزی با توجه به کشور فرضی بیش نژادی عدالت پس از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس. بیش از یک سرا مجسمه در سواحل غرب شده است تمرکز از تظاهرات اخیر.

چرا که امنیت تا به حال شده افزایش یافته و در اطراف ماموریت این زمینه در دو هفته گذشته دیگران تعجب می کنم در مورد یک ساختمان نوسازی پروژه که تقریبا کامل شد. سند چشم انداز از فاجعه 15 ماه پیش در Notre Dame de Paris آمد و با عجله برگشت.

کلیسای جامع نقطه عطفی در پایتخت فرانسه دچار وحشتناک آسیب هنگامی که آن صد ساله الوار سقف آتش در طول کار مرمت. علت است که فروغ است که هنوز هم ناشناخته با زمان حدس و گمان تمرکز جرقه از یک مدار الکتریکی کوتاه و یا یک کارگر را سیگار.

هفته گذشته رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی را تیز U-نوبه خود اعلام کرد که ساختار تاریخی خواهد بود و نه تاج با, جدید, مدرن, spire به عنوان او تا به حال یک بار پیشنهاد شده است. در عوض 1859 نسخه طراحی شده توسط احیای گوتیک معمار اوژن Viollet-le-Duc آشنا از میلیون ها نفر از عکس ها تکثیر خواهد شد به عنوان نزدیک که ممکن است.

تبلیغات

بلند پروازانه واتکینز پروژه به عکس تمام کالیفرنیا ماموریت هرگز به پایان رسید. (هنری چپمن فورد یک نقاش مستقر در سانتا باربارا منتشر شده و نه ملالت مجموعه ای از قلم و از همه آنها در سال 1883; چند اگر چه سان گابریل نیز موضوع فورد محبوب و به طور گسترده ای تکثیر آبرنگ و روغن.) عکاس سفر به بالا و پایین دولت با دست و پا گیر تجهیزات در کمتر از کافی جاده ها قطع شد و این طرح را کنار بگذارند.

Henry Chapman Ford, "Mission San Gabriel," 1883, etching and drypoint.

هنری چپمن فورد "ماموریت سان گابریل" سال 1883 اچ و drypoint.

(Los Angeles County Museum of Art)

اما زمانی که او آن را برداشت و دوباره در حدود سال 1880 ماموریت سن گابریل بود در دفتر ثبت دعاوی حقوقی. این عکس نشان داده شده در اینجا این است که در میان واتکینز' اما آن آشکار است.

واتکینز خود قرار داده و دوربین را به سه پایه در پیشرفت زمینه ایجاد یک فضای تلاش بشر به عنوان دیدگاه که از آن ماموریت دیده می شود. پایین افق پر می کند فقط بیش از نیمی از تصویر با تخت خالی آسمان تأکید بر چشم انداز روستایی فضايی باز بودن.

تبلیغات

بلند بلند و حجیم ریختن مانند ساختمان کاشته شده است بصورتی پایدار و محکم در وسط فاصله. لبه ساختار عقب سمت چپ-نبش مجریان آن در ترکیب دقیق عمودی مرکز.

این هنرمند بیشتر قاب ساختمان بین دو راست عمودی اشکال. برجسته ترین در سمت چپ پیش زمینه است و بلند درخت نخل بالا می رود که از همان شخم خاک است که در آن عکاس ایستاده بود. به مناسب نیمه راه بین کف و ساختمان های چوبی قطب نامشخص هدف افزایش می یابد در کنار یک درهم و برهم نرده های چوبی.

با هم آنها را فراهم ضروری مقیاس برای ماموریت در غیر این صورت باز چشم انداز است. ساختمان نسبی وقاحت — یک پناهگاه در قریب به اتفاق طبیعی در جهان است که هوشمندانه تاکید کرد.

آنها دیگر دارای معانی استعاری بیش از حد. کف کلاسیک مسیحی نماد جاودانگی — فورد شاغل همان نمادین دستگاه در اچ سن گابریل — کف را در خاورمیانه و ردیابی اصل و نسب از طریق باستانی بین النهرین و مصر است. زوج با حصار قطب آنها با هم صحبت می کنند از بشر در صنعت است که در آن قاب کلیسا ساکن.

تبلیغات

واتکینز,' عکس ادعا میکند ضروری فضیلت و پاداش کار هر دو برای محله و اهل حال — حتی به عنوان کمرشکن کارگر از مردم بومی بودند که به احتمال زیاد مسئول ماموریت واقعی ساخت و ساز پاک هستند. عکس بسیار تفسیری سند در مورد ساخت آمریکا است.

زمان مهم است. واتکینز' پررنگ و استادانه درست شده 1877 پروژه برای ضبط تمام مأموریت کالیفرنیا راه اندازی شد که بلافاصله پس از ایالات متحده آمریکا سده که جشن 100 سالگرد امضای اعلامیه استقلال.

نمایشگاه بین المللی هنر های تولید و محصولات از خاک و معدن — کشور اول جهان در نمایشگاه-سبک پر زرق و برق — به تازگی برگزار شده است در فیلادلفیا. یک پنجم آمریکایی ها گفته اند که در این سفر به آن را ببینید. واتکینز فرستاده خود را در حال حاضر معروف عکس از یوسمیتی برای نمایش و تعجب او موفق به کسب یک مدال.

سواحل غرب بود تا آنجا که از شرق سواحل دیدنی و جذاب و همه آن صنعتی razzle-خیره به عنوان آن را ممکن است به. اسپانیا به جای فرانسه یا آلمان اشغال شده غرب را در بانک حافظه. دارای حق اعمال جدیدترین بیشتر به جلو نگاه هنرمند رسانه — دوربین — به جای رنگ یا اچ صفحات واتکینز به زودی zeroed در صدمین سالگرد آن تاریخ است.

تبلیغات

متولد و بزرگ شده در شمال ایالت نیویورک او بود نقل مکان کرد غرب تا زمانی که او نزدیک به 20. او را دیدم خانه جدید خود را با چشم های تازه است. واتکینز,' عکس از قرن ماموریت سن گابریل Arcángel مانند دیگران در این مجموعه درج گذشته به آینده است. کالیفرنیا مشخص تاریخچه می شود مستقیما تعبیه شده به مترقی آمریکایی داستان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن