آخرین: آبه می گوید اقتصاد در یک بار-در-یک-قرن بحران'

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خص

توسط MORVARIDEASIA در 25 اردیبهشت 1399

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— چین می گوید ما 'آزار مردم آمریکا اعتماد' در مبارزه با ویروس

— ژاپن آسانسور وضعیت اضطراری جلوتر از برنامه در بسیاری از مناطق

— که: بحث بین سلامت و اقتصاد 'دوگانگی کاذب'

— اسپانیا جزایر بالئارس مصرف 1st گام به سوی بازگشایی گردشگری

___

پکن — چین وزارت امور خارجه می گوید مقامات ایالات متحده شکست خورده اند به طور موثر مبارزه جهانی با بیماری همه گیر کوروناویروس و "آزار مردم آمریکا اعتماد."

سخنگوی وزارت ژائو Lijian نیست شناسایی هر گونه مقامات با نام اما به نظر می رسد به توان شلیک در برابر اتهامات از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که چین و سنن و یا عمدا تاخیر در انتشار اطلاعات در مورد شیوع این بیماری برای اولین بار در شناسایی مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

مقامات ایالات متحده شد "درگیر سیاسی دستکاری باک-عبور و طفره رفتن از مسئولیت" ژائو گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه پنج شنبه. او را رد کرد و بحث از اقدام قانونی علیه دولت چین به عنوان "احمق" و گفت که آمریکا باید "تمرکز بیشتر در مبارزه با این بیماری همه گیر و حفاظت از زندگی و سلامت مردم آمریکا و توقف بازی از جمله باک-بازی عبور."

___

کپنهاگ, دانمارک — سازمان بهداشت جهانی می گوید آن را دیده است و به طور کلی کاهش این بیماری همه گیر" در قریب به اتفاق آن منطقه اروپا وجود دارد "هیچ جایی برای خوشنودی" و مردم باید هوشیار باشند."

هانس Kluge سر از این که اروپا, اتاق کار تاکید کرد در یک کنفرانس خبری پنج شنبه که همه گیر شده است متوقف شد و افزایش موارد گزارش شده در بخش شرقی آن منطقه است.

"این درس در اینجا این است که: هیچ وقت برای جشن اما زمان برای آماده سازی" گفت: Kluge.

این نخستین بار نیست که جهان با آن روبرو یک بیماری همه گیر اما "قطعا این بوده است که بسیار ویرانگر است." او اشاره می کند و اشاره کرد که "حتی اگر ما تا به حال چند مورد دیدیم که قوی ترین سیستم های بهداشتی می تواند غرق در چند هفته."

دفتر منطقه ای در خدمت بدن اروپایی منطقه که شامل 53 کشور پوشش وسیع جغرافیایی منطقه از اقیانوس اطلس به اقیانوس آرام.

___

مادرید — بالئارس, جزایر محبوب نقطه تعطیلات در دریای مدیترانه در حال بدست گرفتن اولین گام به سوی بازگشایی گردشگری.

سر از سلیمان می گوید: این مجمع الجزایر می خواهم به پرواز در گروه های سازمان یافته از بازدید کنندگان خارجی در پایان ماه ژوئن برای آزمایشات قبل از گردشگری تجدید در ماه جولای

منطقه ای رئیس Francina Armengol روز پنجشنبه گفت او درخواست کرده است در اسپانیا به مقامات مرکزی اجازه می دهد تا خلبان سفر و به رد گردشگران از نیاز به قرنطینه به مدت دو هفته به عنوان قوانین و مقررات جاری کشور.

Armengol نعمت "دالان امن" بین مناطق اروپا است که باید کنترل این بیماری همه گیر کوروناویروس. او همچنین گفت: کشورها باید اتخاذ داوطلبانه اروپایی برنامه که آهنگ تماس نزدیک بین مردم از طریق تکنولوژی بلوتوث.

این مجمع الجزایر که شامل جزایر مایورکا و Ibiza دریافت شده در سال گذشته 16 میلیون بازدید کننده در بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی و شبه جزیره اسپانیا. این منطقه در تلاش است به منظور کاهش تاثیر اقتصادی از نداشتن هر بازدید کننده از اواسط ماه مارس.

___

برلین — آلمان پارلمان را تایید کرده است برنامه ای برای افزایش مبلغ پرداخت شده به مردم که صرف ماه در یک دولت-حمایت کوتاه مدت کار برنامه در طول coronavirus بحران است.

شرکت های در حال ساخت استفاده گسترده از این برنامه بود که با اعتبار پایین نگه داشتن نرخ بیکاری در بحران مالی بیش از یک دهه پیش. این اجازه می دهد تا آنها را برای حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد در حالی که آنها در انتظار بار بهتر است.

فدرال کار آژانس پرداخت 60 ٪ از حقوق و دستمزد کارکنان که در کاهش و یا به صفر ساعت یا 67% در مورد افراد با کودکان است.

نمایندگان مجلس روز پنج شنبه به تصویب یک طرح دولت برای افزایش جمعیت پرداخت به 70 یا 77% از ماه چهارم و 80 یا 87 درصد از ماه هفتم. قانون جدید اعمال خواهد شد تا پایان این سال است.

بیش از 10.1 میلیون نفر برای ثبت نام در این برنامه تا پایان مارس که 2.64 میلیون نفر ثبت نام کرده بودند به عنوان بیکاری — نرخ بیکاری 5.8%. آلمان دارای جمعیت 83 میلیون نفر است.

___

توکیو — ژاپن نخست وزیر اعلام پایان وضعیت اضطراری برای اکثر مناطق کشور, اما محدودیت هایی هستند که در جای خود نگه داشته در توکیو و هفت دیگر مناطق با خطر بالا از جمله اوزاکا کیوتو و Hokkaido.

نخست وزیر ژاپن روز پنج شنبه برداشته اندازه گیری جلوتر از برنامه در 39 کشور 47 استان موثر بلافاصله.

آبه اعلام کرد از یک ماه وضعیت اضطراری در مارس 7 در توکیو و شش دیگر شهری استان, بعد از گسترش آن به کل کشور از طریق مه 31.

با نشانه هایی از عفونت کاهش آبه به دنبال آرامش محدودیت در حالی که تعادل پیشگیری از بیماری و دولت از اقتصاد است.

آبه گفت: "امروز آغاز جدید برای زندگی روزمره ما, جدید طبیعی است." او هشدار داد و از احتمال تجدید حیات از عفونت و ترغیب مردم به حفظ و نگهبانان خود را تا.

او گفت: کارشناسان دوباره دیدار خواهد کرد هفته آینده به تصمیم می گیرید اگر اندازه گیری در مناطق باقی مانده می تواند برداشته متعهد به آوردن coronavirus شیوع بیماری تحت کنترل در پایان ممکن است.

ژاپن در حال حاضر بیش از 16,000 تایید موارد با حدود 680 مرگ و میر. تعداد موارد جدید به طور قابل توجهی کاهش یافته در سراسر کشور.

___

ژوهانسبورگ — رهبران آفریقای جنوبی و پاکستان همراه با ده ها تن از سابق رهبران جهان خواستار یک "مردم واکسن" در برابر coronavirus است که باید ساخته شده در دسترس برای همه در همه جا و به صورت رایگان.

جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa و نخست وزیر عمران خان از پاکستان امضا نامه مورخ پنج شنبه و هماهنگ توسط UNAIDS, مدافع اقدام جهانی در همه گیر HIV/AIDS و آکسفام ضد فقر موسسه خیریه در حال رشد در میان ترس است که کشورهای ثروتمندتر خواهد شد برای اولین بار دسترسی به هر واکسن.

نامه ای نیز امضا شده میان دیگران توسط نخست وزیر سابق بریتانیا گوردون براون و هلن کلارک یک نخست وزیر سابق نیوزیلند همچنین خواستار دسترسی عادلانه به COVID-19 تست مواد و درمان به عنوان کشور در سراسر جهان به رقابت برای منابع کمیاب و گفت که "در حال حاضر زمان اجازه می دهد تا منافع ثروتمندترین شرکت ها و دولت ها قرار داده می شود قبل از جهانی نیاز به صرفه جویی در زندگی می کند."

سازمان بهداشت جهانی و تعدادی از کشورها اما ایالات متحده نیز نامیده می شود برای دسترسی عادلانه به واکسن.

___

لندن — بریتانیا مقامات بهداشتی باید برای اولین بار تایید یک آنتی بادی آزمایش نشان می دهد که آیا مردم قبلا در معرض جدید کروناویروس.

آزمون تولید شده توسط سوئیس شرکت دارویی Roche شده و تایید شده برای استفاده در ایالات متحده و اتحادیه اروپا است.

بهداشت عمومی انگلستان می گوید: دولت دانشمندان آزمون به 100 ٪ دقیق است. این نشان می دهد که آیا مردم شده اند در معرض این ویروس است که باعث COVID-19 و توسعه آنتی بادی علیه آن که ممکن است به ارائه برخی از ایمنی.

دولت بریتانیا می گوید در حال کار بر روی برنامه ای برای ارائه آنتی بادی آزمون برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و عمومی است.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: یک تست آنتی بادی می تواند یک "تغییر بازی" در اجازه دادن به انگلستان برای پایان دادن به آن ملی مستند. اما تلاش برای پیدا کردن یک تست قابل اعتماد مشکل شده است. برخی از 17.5 میلیون آزمایشات دستور داد از تامین کنندگان مختلف همه موفق به دیدار با استانداردهای انگلستان.

___

هلسینکی — فنلاند دارای بازگشایی شد مدارس ابتدایی و متوسطه, مدارس پس از دو ماه وقفه میان دولت دقیق فاصله و بهداشت دستورالعمل برای دانش آموزان و معلمان در تلاش برای جلوگیری از افزایش COVID-19 عفونت.

نوردیک کشور معرفی یک مستند در اواسط ماه مارس از جمله اجباری بسته شدن مدارس برای تمام کودکان بزرگتر از 10 و یک توصیه برای کودکان در خانه بمانند.

پس از هفته ها از راه دور کلاس ها و آموزش از راه دور مدارس, بازگشایی پنج شنبه دو هفته قبل از تعطیلات تابستان شروع می شود در اوایل ماه ژوئن است.

دانش آموزان در حال نگه داشته و در یک فاصله امن از هر یک از دیگر در کلاس های درس مکرر شستن دست مورد نیاز است و تنها یک کلاس در یک زمان مجاز به اقامت در خارج طول می شکند.

اصلی Jorma Kauppila از Katariina مدرسه در جنوب شهر تورکو گفت فنلاندی خبرگزاری STT که "کودکان و نوجوانان و جوانان شده اند به اینجا بازگشت. مقدمات کار کرده اند را به عنوان برنامه ریزی شده."

___

مادرید — اسپانیایی مقامات دعوت مردم به احترام اجتماعی فاصله پس از یک دوجین معترضان علیه دولت مرکزی را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس حاضر به منحل اواخر روز چهارشنبه.

چادری در اسپانیایی پرچم و کوبیدن گلدان چند صد نفر از معترضان به خیابان ها ریختند و فریاد زدند: "آزادی! آزادی!" و خواستار استعفای نخست وزیر پدرو سانچز.

ویدئوها از جمع آوری در یک مجلل مادرید محله نشان داد و معترضان خواستار پایان مستند اقدامات است.

اسپانیا راست حزب سیاسی بورسی در تماس بوده است برای گلدان-کوبیدن تظاهرات در برابر اسپانیا در جناح چپ دولت در پاسخ به این ویروس جدید که ادعا کرده حداقل 27,000 زندگی از اوایل ماه مارس.

دولت اسپانیا را بالای امنیتی رسمی در مادرید خوزه مانوئل فرانکو گفت: Cadena SER رادیو است که سرکوب شد و در برابر تجمعات غیر قانونی در طول همه گیر نیست برای سرکوب انتقاد علیه مقامات.

اسپانیا روزانه coronavirus مرگ و میر افزایش بالای 200 برای اولین بار در پنج روز با 217 مرگ و میر گزارش شده پنج شنبه. آن را به ارمغان می آورد شیوع مرگ و میر به 27, 321, با حدود 230,000 کل موارد.

___

کوالالامپور مالزی — سازمان بهداشت جهانی می گوید / بحث بین حصول اطمینان از سلامت و احیای اقتصاد "دوگانگی کاذب" و این کشورها باید هوشیار باشند و حتی آنها به عنوان حرکت به لغو محدودیت.

این که غربی اقیانوس آرام مدیر تاکشی کسایی می گوید: بازگشایی اقتصاد نباید با عجله و باید با احتیاط انجام می شود. او می گوید جهان باید "create a new عادی است که در آن ما مجبور به انتخاب بین سلامت و معیشت."

کسایی گفت: این کشورها باید خود را تقویت نظام سلامت و اقدامات در محل برای تشخیص زود هنگام انزوا و تماس با ردیابی و اطمینان حاصل شود که آنها آماده هستند برای امکان مقیاس بزرگ جامعه شیوع.

اگر یک تجدید حیات رخ می دهد کسایی گفت: دولت نیز باید آماده برای تلاشی سخت سلامت اقدامات همه همچنان در خطر تا زمانی که یک واکسن توسعه یافته است.

___

بروکسل — اتحادیه اروپا را بالای حکومت قانون رسمی می گوید بلوک نظارت است که آیا دولت حذف اضطراری قدرت های تصویب شده برای مبارزه با کروناویروس در میان نگرانی عمیق خود را در مورد اقدامات در مجارستان.

ارزش های اتحادیه اروپا و شفافیت کمیسر ورا Jourova روز پنجشنبه گفت که به عنوان کشورهای سهولت زندان "به طور کلی متحده اضطراری استثنایی با قدرت اعطا شده به دولت باید به تدریج حذف و یا جایگزین هدفمند تر و کمتر سرزده اقدامات است."

Jourova گفت: قانونگذاران اتحادیه اروپا که "مورد مجارستان را افزایش می دهد نگرانی های خاص" و این که "بر اساس یک روزانه ما در حال ارزیابی این که آیا ما می توانید اقدام قانونی."

در اواخر ماه مارس مجارستان مجلس تایید لایحه ای به نخست وزیر ویکتور اوربان دولت قدرت فوق العاده ای در طول این بیماری همه گیر از جمله اندازه گیری در برابر گسترش اطلاعات غلط در مورد ویروس و تنظیم پایان تاریخ برای آنها.

اوربان شد دعوت به شرکت در روز پنج شنبه در این بحث اما کاهش یافته است. مجمع پیشنهاد برای شنیدن مجارستان وزیر دادگستری به جای.

___

آتن — یونان مرکز-راست دولت می گوید آن را به نصب دوربین در کلاس های درس مدرسه هنگام بازگشایی مدارس در هفته آینده برای ارائه زنده جریان اجازه می دهد تا برای کاهش کلاس درس حضور و غیاب. این حرکت با وجود مخالفت های شدید از آموزش اتحادیه های کارگری و احزاب مخالف در زمینه حفظ حریم خصوصی.

قدرتمند حریم خصوصی watchdog می گوید: زنده جریان قانونی است تحت شرایط خاص اما این مواد نمی توان ثبت و یا ذخیره می شود.

آنلاین پوشش اجازه خواهد داد که مدارس به چرخش کلاس درس حضور و غیاب و اجازه می دهد تا فاصله میان دانش آموزان است. اما یونان اصلی جناح چپ حزب مخالف توصیف قرار دادن دوربین در مدارس به عنوان نما "خطر جدی" برای حضور دانش آموزان و وعده داده شده به افزایش این مسئله در پارلمان اروپا.

پدر و مادر باید تا بعد پنج شنبه به تصمیم می گیرید که آیا به اجازه کودکان خود را از شرکت در کلاس یا تکیه تنها بر آموزش آنلاین مواد.

مدارس بسته شده اند پس از 11 مارس.

___

مانیل فیلیپین — قوی گردباد ناودان به شرق فیلیپین روز پنجشنبه از مقامات تخلیه ده ها هزار نفر از مردم در حالی که تلاش برای جلوگیری از ویروس خطرات ناشی از ازدحام بیش از حد پناهگاه های اضطراری.

اولین گردباد به آمار این کشور در سال به سرعت در حال به دست آورد زور آن را به عنوان وزید از اقیانوس آرام و سپس barged ساحل در سن Policarpio شهر در Eastern Samar استان حدود ظهر. ویدیو نشان داد شدید باران و وزش باد درختان درختان نارگیل تند قلع سقف و مخدوش کردن دید. برخی از شهرها از دست قدرت است.

گردباد کرد بود بسته بندی حداکثر پایدار باد از 150 کیلومتر در ساعت (93 کیلومتر در ساعت) بود و هوا به ضربه northwestward و هر بشکه در سراسر پرجمعیت شرقی استان ها و شهرها قبل از خروج در شمال یکشنبه.

فیلیپین همچنان تحت یک مستند برای مبارزه با کروناویروس.

فرمانداران بگو اجتماعی فاصله خواهد بود تقریبا غیر ممکن است در پناهگاه های اضطراری. برخی از پناهگاه در حال حاضر در خدمت به عنوان قرنطینه امکانات و آنها ممکن است تبدیل به اورژانس پناهگاه طوفان.

گردباد است هوا را تا حد زیادی دور زدن مانیل اما مقامات می گویند چادر استفاده می شود به عنوان به طور موقت به امکانات پزشکی در پایتخت ممکن است آسیب دیده در بادهای قوی.

___

کپنهاگ, دانمارک — مسافران در دانمارک باید عمل اجتماعی فاصله در قطار و مترو و اتوبوس و نشستن حداقل یک متر (3.3. سر پا,) از هم جدا هنگامی که بر روی همان نیمکت و اجتناب از چهره-به-چهره صندلی.

حمل و نقل وزیر بنی Miller روز جمعه گفت او انتظار دارد که ظرفیت حمل و نقل عمومی برای رسیدن به 70 درصد از ظرفیت عادی.

"ترافیک شرکت مشتریان و محل کار به اشتراک گذاری مسئولیت ساخت حمل و نقل عمومی کارآمد و سلامت-دانا در حال حاضر به درستی که ما دوباره انتظار بیشتر مسافران," او گفت:.

Miller, خواست, در میان دیگران, افرادی که ممکن است برای جلوگیری از شلوغی پیاده روی یا دوچرخه "به دیگر مسافران که همان فرصت بهتر فضا در حمل و نقل عمومی."

حمل و نقل عمومی در دانمارک اتحاد عمل در طول این مستند که در آغاز مارس 11 اما قطار و مترو و اتوبوس شده اند تقریبا خالی است. در هفته های اخیر در این کشور اسکاندیناوی کند شده بازگشایی شد.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن