آخرین: یکی دیگر از منطقه به ماسک پوشیدن اجباری

دهلی نو — هند گزارش یک رکورد دیگر یک روز سنبله در coronavirus موارد باعث برخی متحده به reimpose مستندات در منا

توسط MORVARIDEASIA در 20 تیر 1399

دهلی نو — هند گزارش یک رکورد دیگر یک روز سنبله در coronavirus موارد باعث برخی متحده به reimpose مستندات در مناطق پر خطر.

این 26,506 موارد گزارش جمعه را در هند در مجموع به 793,802 عفونت. وزارت بهداشت همچنین گزارش دیگری 475 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, گرفتن مجموع تلفات به 21,604.

وزارت گفت: میزان بازیابی شد و در ادامه به بهبود در بیش از 60%

ایالت شرقی بیهار reimposed کامل مستند در دولت سرمایه پتنا و چهار ولسوالی دیگر برای یک هفته آغاز جمعه برای جلوگیری از افزایش موارد است.

هند پرجمعیت ترین ایالت اوتار پرادش با نزدیک به 230 میلیون نفر اعلام کرد یک آخر هفته مستند آغاز شب جمعه. همه مغازه ها خصوصی و کسب و کار در سراسر کشور بسته باقی خواهد ماند به جز داروخانه ها و مغازه های فروش مواد غذایی و شیر و تولید است.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— استرالیا ویکتوریا دولت گزارش جدید رکورد روزانه 288 موارد است.

— سازمان بهداشت جهانی است و با اذعان به این احتمال که COVID-19 ممکن است گسترش در هوا تحت شرایط خاصی.

— تگزاس بازدید رکورد جدید برای ویروس مرگ و میر به عنوان بیمارستان تقلا.

— سازمان ملل متحد می گوید امریکا لاتین و کارائیب هستند COVID-19`،'

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

ولینگتون, نیوزیلند یک دوم مرد در نیوزیلند در این هفته مواجه است اتهامات عنوان شده برای فرار از یک هتل که در آن او در حال برگزار شد در قرنطینه این بار گفته می شود برای خرید الکل.

درجه ناخدا Darryn Webb رئیس اداره جداسازی و قرنطینه مرد گفت: کاهش از طریق حصار روابط در تمایز هتل در همیلتون در روز پنج شنبه و رفته بود برای حدود 30 دقیقه در بازدید از نزدیکی یک فروشگاه مشروب قبل از بازگشت.

مرد ساخته شده خود را برای اولین بار حضور در دادگاه روز شنبه و نبود نیاز به وارد کردن درخواست.

در اوایل این هفته مرد دیگری که می خواهم به تازگی در بازگشت از هند فرار از Auckland هتل و گفته رفت و خرید در یک سوپر مارکت. او بعد از آزمایش مثبت برای ویروس.

نیوزیلند را حذف کرده است جامعه انتقال این ویروس است و در تلاش است شامل موارد در مرز با قرار دادن جدید ورود به 14 روز در قرنطینه در هتل های مختلف.

___

اسلام آباد — حتی به عنوان پاکستان عبور از 5000 علامت برای تعداد مرگ و میر به علت COVID-19 آن را روزانه ميزان عفونت در ادامه به کاهش با 2,751 موارد جدید در طول 24 ساعت گذشته.

شماره روز جمعه گزارش داد در حال پایین از بالا فقط چند هفته قبل از آن نزدیک به 9000 در یک روز.

پاکستان تست نرخ نیز کاهش یافته و با 23,255 آزمایشات انجام شده در 24 ساعت گذشته از قبلی بالا در ماه گذشته بیش از 32,000 روزانه تست.

نخست وزیر عمران خان هشدار داده پاکستانی در روز پنج شنبه که عفونت اعداد می تواند افزایش یابد اگر مردم نادیده گرفتن اقدامات احتیاطی مانند ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله در طول Eid-al Adha مقدس روز آغاز و در پایان ماه ژوئیه.

___

استرالیا — استرالیا coronavirus کانون ویکتوریا دولت تبدیل شده است برای اولین بار به توصیه ساکنان آن ماسک در برخی موارد پس از ارسال یک رکورد جدید روزانه شمارش از 288 مورد جدید.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: شمارش روز جمعه گزارش داد منعکس شده یک رکورد جدید بیش از 37,500 آزمون در یک روز. مورد قبلی ضبط شد 191 مجموعه در روز سه شنبه.

اندروز توصیه می شود ساکنان ویکتوریا پوشیدن ماسک اگر آنها نمی تواند حفظ 1.5 متر (5 فوت) اجتماعی فاصله مانند زمانی که آنها در حمل و نقل عمومی و یا در سوپر مارکت ها.

استرالیا بیش از نصف نرخ که در آن شهروندان و دارندگان اقامت دائم می تواند بازگشت به خانه در پروازهای بین المللی به منظور کاهش تعداد در هتل قرنطینه.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: تعداد مجاز به بازگشت به استرالیا در هر هفته می تواند به کاهش بیش از 4000 از هفته آینده.

___

SANTA FE, N. M. — جدید مقامات مکزیک را متوقف داخلی رستوران و خدمات نزدیک پارک دولت به nonresidents و تعلیق پاییز تماس ورزشی در مدارس در پاسخ به افزایش عفونت کروناویروس در دولت و در کشور همسایه تگزاس و آریزونا.

رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام پرده برداری فراگیر سفارشات پنج شنبه. او می گوید آنها اثر دوشنبه گفت که "ما در جنگ با COVID-19."

لغو پاییز ورزشی شامل فوتبال و فوتبال و تاثیر می گذارد نه تنها در مدارس بلکه تفریحی لیگ برای تمام سنین است. مردم ورزش در خارج از منزل خواهد بود انتظار می رود برای اولین بار به پوشیدن ماسک.

فرماندار می گوید nonresidents که وارد مکزیک جدید با خارج از کشور صفحات باید آماده برای پاسخ به سوالات در مورد انطباق آنها با 14 روزه خود دستور قرنطینه.

___

ققنوس آریزونا دولتی mlb سفارش رستوران ها به کار در نیمی از ظرفیت خود را, اما او کاهش یافته است به آنها را خاموش به طور کامل به مقامات به دنبال کنترل قوی شیوع کروناویروس که دو برابر شده است روزانه مورد تعداد در دو هفته.

فرماندار همچنین گفت: دولت افزایش خواهد یافت و تست با تمرکز بر مناطق کم درآمد از ققنوس به عنوان بسیاری از مردم گزارش آن را سخت و یا غیر ممکن است برای پیدا کردن آزمون.

آریزونا در ادامه به گزارش رکورد برای بستری شدن در بیمارستان و استفاده از هواکش. پس از یک کاهش در تعداد موارد جدید در اوایل هفته آنها را به ضرب گلوله به بالاتر از 4000 در روز پنج شنبه.

مقامات گزارش 75 اضافی مرگ و میر, افزایش دولت در مجموع به 2,038 فتح کند گرفته شد. اضافی 4,057 مورد تأیید گزارش روز شنبه به ارمغان آورد و در مجموع به 112,671.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش کرده است 45 جدید تایید موارد coronavirus به عنوان مقامات بهداشتی تقلا برای جلوگیری از عفونت در شهرستانها عمده در سراسر کشور.

ارقام اعلام شده از سوی کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز جمعه آورده ملی caseload به 13,338 از جمله 288 مرگ و میر.

بیست و سه از موارد جدید در جمعیت سئول شهری است که در مرکز یک ویروس تجدید حیات از اواخر ماه مه. عفونت همچنین گزارش شده است که در دیگر شهرستانها عمده مانند گوانگجو و Daejeon.

مقامات بهداشتی می گویند که آنها در یک بازی دشوار از "whack-a-mole" با جدید خوشه ظاهر از مکان های مختلف — از جمله کلیساها رستوران nightspots و ساختمان های اداری — همانطور که مردم به طور فزاینده سرمایه گذاری در.

___

پکن — چین گزارش کرده است چهار جدید تایید coronavirus موارد و مقامات می گویند که همه آنها را آورده بودند از خارج از کشور است.

جدید مرگ و میر گزارش شده جمعه و 342 نفر باقی می ماند در درمان است. اضافی 121 مردم در انزوا و تحت نظارت به عنوان موارد مشکوک و یا برای آزمایش مثبت برای این ویروس بدون نشان دادن هیچ نشانه ای.

چین گزارش کرده است 4,634 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در میان 83,585 موارد تایید شده از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته در مرکز چینی ها در شهر ووهان.

___

جکسون از دست ندهید. — مقامات در می سی سی پی می گویند دولت پنج تا از بزرگترین بیمارستان تا به حال هیچ واحد مراقبت های ویژه تخت های موجود برای بیماران در اواسط هفته به دلیل افزایش coronavirus موارد است. چهار بیمارستان تا به حال 5 درصد یا کمتر از تعداد تخت باز است.

می سی سی پی است یکی از سریعترین رشد نرخ جدید کروناویروس موارد در ایالات متحده آمریکا

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز روز پنجشنبه گفت که با شروع در اوایل هفته آینده او به مردم نیاز به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی در 13 شهرستان و نشان دادن بیشترین افزایش اخیر در موارد. صاحبان کسب و کار در آن استان ها خواسته خواهد شد که به صفحه نمایش کارکنان برای عفونت.

ریوز می گوید او نیز محدود خواهد شد و اجتماعات به 10 نفر در داخل و 20 در خارج از منزل در 13 شهرستان. فعلی ایالت محدود است 50 نفر در داخل و 100 نفر در خارج از منزل.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.



tinyurlis.gdu.nuulvis.net
آخرین مطالب