آخرین: بکهام ارائه انگلستان پیراهن کاپیتان تام

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان: ___ هوستون آستروس را لغو تمرین خود را پس از یادگیری است که

توسط MORVARIDEASIA در 21 تیر 1399

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

هوستون آستروس را لغو تمرین خود را پس از یادگیری است که کارکنان عضو شده می تواند در معرض یک فرد خارج از سازمان با کوروناویروس.

این دومین بار در این هفته آستروس را لغو تمرین به دلیل نگرانی در مورد بیماری همه گیر. هوستون همچنین اوراق آن دوشنبه تمرین به دلیل تاخیر با نتایج تست با توجه به تعطیلات آخر هفته را به عنوان برخی تیم های دیگر در اطراف رشته های.

مدیر کل James کلیک گفت که آنها تصمیم به انصراف از روز شنبه در تمرین به عنوان یک احتیاط.

"به عنوان بخشی از MLB تست و گزارش طرح ما هشدار داده شد که یک عضو هیات بود که به طور بالقوه در معرض COVID مثبت فردی خارج از سازمان" را گفت. "از فراوانی از احتیاط ما لغو شد امروز تمرین. ما در حال همکاری نزدیک با MLB و تیم ما پزشکان به دنبال تاسیس تست و تمیز کردن پروتکل به طوری که ما می توانید با خیال راحت ما را بازیکنان و کادر بازگشت به میدان به عنوان به زودی به عنوان ممکن است."

___

پارما فوتبال باشگاه اعلام کرده است که یک غیر-بازی عضو تیم آزمایش مثبت برای coronavirus.

پارما می گوید: فرد بدون علامت است و در حال جدا شده با توجه به سیاست های پروتکل های. یوونتوس باشگاه اضافه می کند که هر عضو دیگر تیم آزمایش منفی اما بقیه تیم بود که نگه داشته و تحت نظارت آن در مرکز آموزش.

با توجه به این لیگ ویروس پروتکل پارما هنوز هم می توانید بازی بازی خانگی خود را برابر بولونیا در ردیف بالا در روز یکشنبه به عنوان معمول است.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن