آخرین: بلاروس میزبان رژه نظامی با وجود ویروس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خص

توسط MORVARIDEASIA در 20 اردیبهشت 1399

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— بلاروس میزبان زیادی رژه نظامی با وجود شدت افزایش عفونت کروناویروس

— آلمان می گوید: اروپا باید اذعان کرد آن را به خوبی آماده

— روسیه مشاهده مدرج به پایین بزرگداشت سالگرد جنگ جهانی دوم

— سئول تعطیل کاباره ها و کافه و دیسکو پس از گسترش ویروس مربوط به clubgoers

— قاضی فدرال معاملات به کنتاکی را مبنی بر تجمع جرم

— پاکستان آغاز می شود بلند کردن اجسام هفته-بلند مستند با وجود یکی دیگر از پرش بزرگ در موارد ویروس

___

مینسک بلاروس — دهها هزار نفر از مردم تبدیل شده اند و در پایتخت بلاروس با وجود شدت افزایش coronavirus عفونت به تماشای رژه نظامی جشن شکست آلمان نازی در جنگ جهانی دوم است.

بلاروس اعمال گسترده محدودیت برای توقف این ویروس گسترش و خودکامه رئیس جمهور الکساندر لوکاشنکو است را رد کرد و نگرانی در مورد آن را به عنوان یک "بیماری روانی است."

در روز رژه از حدود 3000 سرباز لوکاشنکو گفت: بلاروس' مصیبت در جنگ "است که غیر قابل مقایسه با هر گونه مشکلات در حال حاضر روز."

برخی از سن جانبازان در غرفه در رژه ماسک عینک, اما به طور کلی وجود دارد, چند ماسک دیده می شود در ازدحام تماشاگران. بلاروس یک کشور از حدود 9 میلیون نفر ثبت کرده است بیش از 21,000 موارد عفونت کروناویروس.

___

برلین — وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas می گوید: اروپا باید اذعان کرد که آن را "نبود خوبی آماده" برای این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در بیانیه ای مارک اروپا روز Maas گفت که در ابتدا بسیاری از کشورها از جمله آلمان شد و با تمرکز بر مقابله با شیوع این بیماری در خانه.

در حالی که دفاع ملی در پاسخ به "لازم به منظور حفاظت از توانایی ما برای عمل و پس از آن نیز به کمک دیگر" Maas گفت: اتحادیه اروپا در حال "رشد در بحران است."

اتحادیه اروپا پاسخ تنبل با توجه به مرزی پزشکی کمک های عظیم مالی و بسته حمایتی و هماهنگ برنامه تحقیقات علمی.

Maas به نام همبستگی ارائه شده توسط کشورهای عضو اتحادیه اروپا "منحصر به فرد در جهان" و اضافه کرد که آلمان می خواهد بلوک برای خروج از بحران قوی تر است. برلین طول می کشد بیش از شش ماه دوار ریاست جمهوری از 27 کشور اتحادیه اروپا در ژوئیه 1.

___

مسکو — ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه مشخص شده است, سالگرد شکست آلمان نازی در جنگ جهانی دوم در یک مراسم بین بردن آن معمول رژه نظامی و پمپ توسط coronavirus بیماری همه گیر.

پوتین گذاشته گل در آرامگاه سرباز گمنام فقط در خارج از دیوار کرملین و به یک آدرس کوتاه تجلیل از شجاعت و رنج ارتش شوروی در طول جنگ.

روز پیروزی روسیه است مهم ترین تعطیلات سکولار. در سال جاری رعایت شده است انتظار می رود به خصوص به دلیل آن است که در سالگرد 75. میدان سرخ رژه نظامی و یک توده صفوف به نام Immortal هنگ تعویق افتاده بودند به عنوان بخشی از اقدامات برای سرکوب از گسترش ویروس.

تنها بازمانده از معمولی نشان می دهد از قدرت نظامی بود و یک روگذر مرکزی مسکو 75 جنگنده و هلیکوپتر.

___

سئول کره جنوبی — سئول تعطیل کرده است بیش از 2100 کاباره ها میزبان بارها و دیسکو پس از ده ها تن از عفونت در ارتباط بودند به clubgoers که رفت آخر هفته گذشته به عنوان کشور آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل.

اقدامات اعمال شده توسط شهردار پارک برنده-به زودی در روز شنبه پس از دولت ملی خواست مکانهای تفریحی در سراسر کشور به نزدیک و یا در غیر این صورت اجرای anti-virus اقدامات از جمله فاصله و درجه حرارت کنترل نگه داشتن لیست مشتریان و نیاز کارکنان به پوشیدن ماسک.

پارک گفت که ورود ممنوع بر امکانات خواهد شد تا شهرستان نتیجه عفونت خطرات به طور معنی داری کاهش داد.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری قبل گفت: 18 مورد گزارش شد در 24 ساعت به نیمه شب جمعه همه اما یکی از آنها مربوط به 29 سال است که دیدار سه باشگاه در سئول Itaewon منطقه شنبه گذشته قبل از تست مثبت در روز سه شنبه.

اما پارک گفت: 16 نفر تایید شدند در سئول به تنهایی در زیر ساعت پس از. او گفت: این آورده تعداد کل عفونت های مرتبط با clubgoers به 40 — 27 در سئول 12 در همسایه اینچئون و خیابانهای شهرهای استان و یکی در جنوب شهرستان بندر بوسان.

این KCDC که مطابق اطلاعات از دولت های محلی نمی تواند بلافاصله تایید پارک اعداد.

___

فرانکفورت, Ky. — یک دادگاه فدرال است متوقف فرماندار کنتاکی موقت ممنوعیت تجمع جمعی از اعمال در فرد مذهبی خدمات.

به سفارش ضابط موقت صادر جمعه مانع از لیبریا اندی Beshear دولت از اجرای ممنوعیت تجمع جرم در "هر فرد در خدمات مذهبی که پایبند به قابل اجرا اجتماعی فاصله و بهداشت دستورالعمل."

حکم طرفه با خیمه کلیسای باپتیست اما امر در سطح ایالت. دو تن دیگر از قضات فدرال قبلا حکم ممنوعیت قانون اساسی. اما همچنین در روز جمعه یکی از این قضات در یک جداگانه سفارش داده مریویلل Baptist Church یک دستور اجازه می دهد در فرد خدمات خاص که کلیسا.

Beshear قبلا اعلام کرده بود که مکان عبادت می تواند نگه دارید در فرد خدمات شروع 20 اردیبهشت به عنوان بخشی از یک گسترده تر طرح به تدریج بازگشایی اقتصاد دولتی است. زودتر جمعه او برشمرد بازگشایی مورد نیاز از جمله محدود کردن حضور و غیاب در فرد خدمات به 33 درصد از ساختمان های اشغال ظرفیت.

Beshear را تا به حال نه با صدور بیانیه ای در احکام به عنوان اواخر جمعه

___

اسلام آباد — پاکستان را آغاز کرده است لغو هفته طولانی و مستند است که به اجرا گذاشته شد برای جلوگیری از گسترش این coronavirus به مقامات گزارش یکی دیگر از پرش بزرگ از 1,637 موارد که رز به 27,474 با 24 جدید مرگ و میر.

سربازان ارتش که سرنشین دار کنار جاده بازرسی همراه با پلیس از اواخر مارس زمانی که مستند بود اجرا شد دیده ترک خود سربازخانه در پایتخت اسلام آباد و جاهای دیگر در این کشور در روز شنبه.

آخرین توسعه می آید دو روز پس از نخست وزیر عمران خان گفت که او در پایان این مستند در مراحل زیرا دولت او قادر به از نظر مالی کمک به کسانی که میلیون ها نفر از افرادی که با تکیه بر درآمد روزانه خود را برای زنده ماندن و تغذیه خانواده خود را.

خان می گوید او سعی کرد به کمک مالی این کشور فقیر در میان همه گیر بود اما او قادر به پشتیبانی از تمام کسانی که شغل خود را از دست با توجه به مستند. تا کنون خان به متمایل به فشار از این کشور قدرتمند روحانیت با اجازه دادن به مساجد را باز باقی می ماند حتی به تعداد موارد جدید به تازگی افزایش یافته است.

تا کنون پاکستان گزارش کرده است 618 coronavirus-مرگ و میر ناشی از, اگر چه آن را به حال خود اولین مورد در ماه فوریه است.

پاکستان هشدار داده است که آن را reimpose این مستند اگر مردم را رعایت نمی کنند به اجتماعی فاصله رهنمودهایی که کارشناسان می گویند می تواند باعث اوج در اواخر این ماه. اگر چه پاکستان برداشته شده محدودیت هایی در چندین بخش اقتصادی است و اجازه فعالیت های کسب و کار به بازگشایی مدارس باقی خواهد ماند بسته تا جولای 15

___

مانائوس, برزیل — A funeral home رهبر کسب و کار برای برزیل دولت را پوشش می دهد که بسیاری از منطقه آمازون می گوید اضطراری تابوت حمل و نقل شروع به رسیدن برای افرادی که فوت کرده اند از COVID-19.

مانوئل Viana رئيس جمهور از Amazonas اتحادیه شرکت های مراسم تشییع جنازه و روز جمعه گفت که بیش از 500 تابوت تحویل داده شد و توسط کشتی به مانائوس, بزرگترین شهر در آمازوناس دولت است.

او می گوید صدها نفر دیگر در راه هستند و توزیع خواهد شد در مانائوس و شهرهای دیگر در منطقه است.

مانائوس یکی از سخت ترین ضربه شهرستانها برزیل برای coronavirus مرگ و میر و Viana می گوید وجود دارد پیش بینی است که این شهر بیش از 2 میلیون نفر می تواند بیش از 4,300 مرگ و میر در ماه مه.

یک دانشگاه جانز هاپکینز تعداد کشته شده اند و بیش از 10000 COVID-19 مرگ و میر تا کنون در آمریکای لاتین بزرگترین و پرجمعیت ترین کشور است.

یک برزیل تشییع جنازه صفحه اصلی انجمن در هفته گذشته درخواست هوایی از تابوت به مانائوس.

___

سئول کره جنوبی — کره شمالی می گوید رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد با ارسال نامه ای به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را تبریک می گویم او در 75 سالگرد پیروزی متفقین در جنگ جهانی دوم و مایل روسیه موفقیت در مبارزه با آن شیوع کروناویروس.

این گزارش توسط پیونگ یانگ رسمی مرکزی کره ای آژانس خبری روز شنبه یک روز پس از آن گزارش داد کیم ارسال یک پیام شخصی به رئیس جمهور چین به ستایش از آنچه او به عنوان توضیح داده شده در چین موفقیت در گرفتن آن COVID-19 بیماری تحت کنترل است.

برخی از کارشناسان می گویند شمالی می تواند تشدید دیپلماتیک خود کمک رسانی به کشورهای همسایه به خصوص چین به عنوان آن به دنبال کمک اقتصادی به پس از بسته شدن مرز خود را برای ماه به دفع این ویروس.

KCNA می گوید کیم پیام "صمیمانه آرزو رئیس جمهور و مردم روسیه مطمئن پیروزی در مبارزه قدرتمند برای ساخت روسیه توسط حمل به جلو سنت از پیروزی در جنگ و برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus عفونت است."

___

هونولولو هاوایی گزارش هیچ مورد جدید از coronavirus برای اولین بار در نزدیک به دو ماه.

دولت وزارت بهداشت گفت: تعداد موارد مثبت باقی مانده در 629. آخرین بار هیچ مورد جدید در مارس 13. که در آن نقطه هاوایی تا به حال در مجموع فقط دو مورد.

هاوایی شده است تحت یک ایالت اقامت در خانه سفارش پس از هفته آخر مارس به سرعت گسترش ویروس. رژیم صهیونیستی. دیوید Ige را آغاز کرده است آرامش بخش برخی از محدودیت.

هاوایی همچنین کسانی که نیاز به ورود دولت و سفر بین جزایر به رعایت 14 روز از قرنطینه.

___

ASHLAND, سنگ. — اورگان Shakespeare, جشنواره, عمده جلب توریست در جنوب اورگان است که لغو آن در فصل پاییز با توجه به شیوع کروناویروس.

در بیانیه این جشنواره اشاره کرد اورگان Gov . کیت براون به تازگی گفت که اجتماعات بزرگ نمی خواهد اتفاق می افتد در کشور حداقل تا اواخر ماه سپتامبر. شرکت های نجومی از آغاز سپتامبر ، 8. جشنواره خواست 2020 ticketholders برای اهدای بلیط و یا در نظر گرفتن یک کوپن برای استفاده در 2021.

تونی برنده جایزه اورگان شکسپیر جشنواره یکی از قدیمی ترین و بزرگترین و حرفه ای غیر انتفاعی تئاتر در کشور است. آن به خود می بالد در ارائه, هوای آزاد, نمایش شکسپیر نمایشنامه انجام شده در یک محل مشابه به آنچه که خود معاصر مخاطبان را تجربه کرده اند اما آن را نیز ارائه می دهد انواع دیگر تئاتر در عملکرد داخلی سالن.

___

نیواورلئان لوئیزیانا فرماندار می گوید دولت باید 250 کارگران در محل تا پایان هفته آینده به تماس با افراد آلوده به ویروس جدید کرونا ويروسی و پیگیری کردن مردم به آنها شده است در تماس نزدیک با.

مانند "تماس با ردیابی" یک عامل کلیدی در این که آیا دولت قادر خواهد بود برای شروع کاهش محدودیت و تعطیلی کسب و کار.

لیبریا جان ادم ادواردز است که تحت فشار از مقامات جمهوری خواه به راه اندازی مجدد لوئیزیانا اقتصاد است. افزایش تست نیز یک عامل و ادواردز گفت: دولت در نظر دارد برای تکمیل کل 200,000 آزمون برای ماه مارس.

ادواردز گفت: دولت به امضا قرارداد با دو شرکت است که با برقراری تماس با سیستم ردیابی. که تقویت 70 تماس با ردیاب در حال حاضر مشغول به کار است. دولت انتظار دارد که در نهایت به استخدام به عنوان بسیاری از 700 قرارداد ردیاب در صورت نیاز.

ادواردز' زمان اضطراری, سفارش, ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر و بسته شدن بسیاری از غیر ضروری کسب و کار منقضی می شود ممکن است 15. او قصد دارد به اعلام روز شنبه که آیا محدودیت تمدید خواهد شد.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب