آخرین: بوکس MMA دریافت OK به سر در کالیفرنیا

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان: ___ بوکس و هنرهای رزمی مختلط در رقابت ممکن است رزومه کاری

توسط MORVARIDEASIA در 1 مرداد 1399

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

بوکس و هنرهای رزمی مختلط در رقابت ممکن است رزومه کاری در کالیفرنیا پس از دولت های ورزشی کمیسیون مصوب جدید مقررات ایمنی برای بیماری همه گیر کوروناویروس.

این کمیسیون نیاز به یک "قرنطینه حباب" در اطراف شرکت کنندگان در هر رویداد از جمله داوران و قضات است. حوادث نیز باید برگزار شود بدون فن.

پسر طلایی طرح به مرحله بوکس نمایش جمعه شب در Indio به عنوان اولین رویداد پس از پایان ورزش رزمی تعلیق. Vergil Ortiz جونیور (15-0, 15 کوس) را دفاع از خود را جزئی سبک وزن عنوان در برابر ساموئل وارگاس (31-5-2 14 کوس) در رویداد اصلی.

___

سابق چلسی بازیکن دن Petrescu دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و گرفته شده به بیمارستان.

او باقی خواهد ماند بستری برای حداقل 48 ساعت است.

Petrescu در حال حاضر مربیان رومانیایی باشگاه CFR Cluj. چهارده کارکنان و بازیکنان در باشگاه باید آزمایش مثبت در روزهای اخیر. سه نفر از کسانی که پس از آزمایش منفی را در زیر مشاهده است.

باشگاه با توجه به تعلیق رومانیایی لیگ به عنوان کشور ثبت تعداد فزاینده ای از عفونت ویروس. وجود دارد 1,030 موارد جدید در 24 ساعت گذشته. که بالاترین میزان از زمان همه گیر رسیده رومانی در ماه فوریه است.

Petrescu بازی در چلسی برای مدت پنج سال از 1995-2000.

___

Kansas City Royals outfielder شکارچی دوزیه دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و قرار داده شده در مجروح لیست قبل از اینکه این باشگاه در بازی نهایی آن نمایشگاه بازی مقابل کاردینالز سنت لوئیس.

28 سال در حال آمدن است خاموش دستیابی به موفقیت های نجومی است که در آن او ضربه 26 homers با 84 RBIs و مقید به لیگ آمریکا منجر شود در سه برابر. او انتظار می رود به نقش بزرگ برای خانواده سلطنتی در طول خود را به صورت مختصر 60-بازی فصل آغاز می شود که در برابر سرخپوستان در شب جمعه در کلیولند.

دوزیه در بیانیه ای گفت که او تا به حال شده احساس "یک زن و شوهر از علائم که با ویروس" است و در حال حاضر پس از تیم پزشکی جهت توسط quarantining. او نیاز به تست منفی دو بار قبل از بازگشت به باشگاه.

سلطنتی هنوز گیر افتاد گالاگر اول baseman, Ryan O'Hearn ابتلا چشم انداز نیک دینی و امداد پارچ دانیل Tillo در مجروح لیست با COVID-19. All-Star catcher سالوادور پرز استارت براد کلر و یاکوب Junis و سوم baseman مت رینولدز آزمایش مثبت اما پاک شده است برای بازگشت.

___

Houston Rockets ستاره راسل وستبروک تنظیم شده است برای تمرین با این تیم برای اولین بار پس آشکار است که او آزمایش مثبت برای coronavirus.

وستبروک نیست سفر با راکت در جولای 9, زمانی که آنها به فلوریدا پرواز برای NBA راه اندازی مجدد. نه زمان همه ستاره نشان داد در رسانه های اجتماعی است که او تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس در جولای 14 و او وارد نیست در فلوریدا تا دوشنبه.

وستبروک بود به قرنطینه پس از ورود او در دیزنی اما پاک شد برای پیوستن به موشک های خود را برای تمرین در روز چهارشنبه.

او گفت تنها علامت یک گرفتگی بینی و که او احساس بزرگ در حال حاضر و آماده برای شروع به کار با راکت که باز فصل جولای 31 برابر دالاس.

وستبروک که عینک ماسک به عنوان او صحبت کرد و به رسانه ها با وجود اینکه در داخل NBA حباب خواست مردم را ندارد coronavirus به آرامی و به پوشیدن ماسک.

"من نه دکتر و نه یک متخصص اما من نمی دانم که آن را قطعا چیزی را بسیار جدی" او گفت:. "به درک که با پوشیدن یک ماسک را می توان بین زندگی و یا مرگ صادقانه ... وجود دارد مردم در حال مرگ از این ویروس هر روز و آن چیزی که همه ما نیاز به نگاهی بسیار جدی است."

___

سوئیس فوتبال باشگاه بازل می گوید: یکی از بازیکنان خود را به آزمایش مثبت برای coronavirus اما آن لیگ و بازی در برابر St. Gallen پیش خواهد رفت.

بازل می گوید: ناشناس پخش شده است در انزوا به توصیه مقامات بهداشت عمومی. بقیه تیم آزمایش منفی و نمی خواهد به قرنطینه.

بازل سوم از 10 سوئیس باشگاه به حداقل یک بازیکن تست مثبت از لیگ دوباره شروع ماه گذشته.

بازل خواهد پایان فصل آن و سپس رزومه در لیگ اروپا در اوت. 6. این باشگاه خواهد شد و سپس با بازی در سوئیس نیمه نهایی جام.

___

فدراسیون بین المللی تنیس به از سرگیری برنامه های خود را پایین تر از سطح جهانی تنیس روی تور این هفته از اوت. 17 و آن تاریخ و تنیس ساحلی تور دو هفته بعد زمانی که ایالات متحده باز برنامه ریزی شده است برای شروع.

همه ITF تورهای شده اند به حالت تعلیق از ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

بدن حاکم می گوید: این تصمیم بر بازگشت تاریخ برای ارشد یا صندلی چرخدار تورهای اما نه باید مسابقات را در محل قبل از اوت. 31.

این ITF نیز اعلام کرد COVID-19 پروتکل برای آن مسابقات و بازیکنان.

که شامل گفتن کنندگان آنها نباید سفر به مسابقات اگر آنها آزمایش مثبت برای این ویروس در عرض هفت روز و یا در معرض هر کسی با ویروس و یا علائم آن در مدت 14 روز.

___

PGA Tour سری-چین نجومی لغو شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این مبتنی بر چین تور, مدیر اجرایی, گوید تلاش برای حرکت مقدماتی مسابقات به سایت های دیگر در آسیا شد عملی نیست و دسترسی محدود به سرزمین اصلی چین ساخته شده است آن را بیش از حد دشوار است به مرحله مسابقات در سال 2020 است.

گرگ کارلسون می گوید: "برگزاری تور مستقر در چین با بازیکنان از پنج قاره های مختلف است که فقط امکان پذیر نیست در این زمان."

تور متعلق به PGA Tour و عمل در همکاری با چینی ها انجمن گلف. آن آغاز شده در سال 2014 است و باز به تمام ملیت ها و جذب بازیکنان عمدتا از آسیا و حاشیه اقیانوس آرام.

بازیکنان که به دست آورده عضویت زیر 2019 فصل خود را حفظ خواهد کرد PGA Tour سری-چین وضعیت در 2021.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب