آخرین: انگلیس نگران باندهای بهره برداری از بحران

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خص

توسط MORVARIDEASIA در 16 اردیبهشت 1399

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

—رئیس جمهور تهمت سر به ققنوس به تور Honeywell گیاه.

—رئیس جمهور فرانسه پاکسازی برای انتقاد باز شدن مدارس در هفته آینده.

—بریتانیا رسمی coronavirus مرگ و میر می شود بالاترین در اروپا است.

___

مکزیکو سیتی — مکزیک دریافت کرده است حمل و نقل از 211 پزشکی هواکش از ایالات متحده به عنوان بخشی از کمک های که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده خود را همتای مکزیکی.

"ما می خواهیم به طور کامل با تشکر از دولت ایالات متحده به ویژه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن" گفت: وزیر امور خارجه Marcelo Ebrard. "همانطور که می رود هنگامی که بار سخت است زمانی که شما می دانید که دوستان شما هستند."

رئیس جمهوری مکزیک Andés مانوئل لوپز Obrador گفت: در ماه گذشته که تهمت وعده داده بود کمک هنگامی که او خواست برای کمک در به دست آوردن 1,000 هواکش و تجهیزات دیگر برای بخش های مراقبت ويژه.

Ebrard گفت: این محموله شامل تجهیزات ساخته شده توسط سوئیس بر اساس همیلتون پزشکی در قیمت های مختلف از $16,000 به $24,000.

او گفت: آنها می توان به بیمارستان های دولتی.

همانطور که از ظهر سهشنبه, مکزیک گزارش شده بود 24,905 تایید موارد COVID-19 و 2.271 مرگ و میر هر چند مقامات اذعان کرد که عفونت های واقعی هستند چند آزمایش ،

___

لندن — بریتانیا رسمی coronavirus مرگ کل گذشت ایتالیا شماره برای تبدیل شدن به بالاترین در اروپا است.

دولت انگلیس می گوید: 29,427 مردم با COVID-19 نفر در بیمارستانها و خانه های سالمندان و دیگر تنظیمات افزایش 693 در رقم اعلام شده یک روز پیش از آن. در ایتالیا 29,315 مردم را تایید کرد به این ویروس فوت کرده اند.

تلفات است و دومین کشور در جهان پس از ایالات متحده است.

هر دو انگلیسی و ایتالیایی برگه احتمالا اهمیت جلوه آنجا که آنها شامل موارد مشکوک. در انگلستان وجود داشته است 32,375 مرگ و میر است که در آن COVID-19 شد و یا تایید و یا مشکوک.

___

رم — ایتالیا گزارش کرده پایین ترین آن روزانه تعداد COVID-19 موارد پس از آن مستند آغاز شد و در اوایل ماه مارس.

ایتالیایی وزارت بهداشت ثبت نام 1,075 موارد جدید در حال اجرا به طور کلی تعداد تایید عفونت در سراسر کشور به 213,013 اگر چه کارشناسان توجه داشته باشید که بسیاری از افراد با هیچ و یا علائم خفیف هرگز مورد آزمایش قرار. اما دو نفر از ایتالیا به مناطق 20 تا به حال 100 و یا کمتر از موارد جدید در این دوره 24 ساعته پایان پنج شنبه شب.

در حالی که این تعداد کمتر از روزانه موارد جدیدی است که دلگرم کننده اپیدیولوژی هشدار داده اند که روزانه تعداد خواهد بود به خصوص انتقادی به سازمان دیده بان در حدود دو هفته زمانی که آن را روشن تر خواهد بود اگر بخشی از لغو مستند قوانین که رفت به اثر در پنج شنبه, ممکن است دیدن یک چشم انداز مثبت در عفونت.

مرگ و میر افزایش به 29,315 با 236 مرگ و میر بیشتر از افراد آلوده به ثبت نام در روز سه شنبه.

___

دهلی نو — مقامات بهداشتی در هند در حال عجله برای جلوگیری از گسترش این ویروس در جنوب هند شهر چنای در تامیل نادو پس از یک خوشه کشف شد در یکی از بزرگترین بازارهای میوه و سبزیجات و گل.

J. Radhakrishnan این گره افسر COVID-19 در چنای می گوید آسوشیتد پرس که برخی از 7000 نفر متصل به مشغول Koyambedu بازار باقی مانده است که باز از طریق هند در سراسر کشور مستند بودند که ترسیم و قرنطینه. بسیاری از این افراد در حال بازگشت به خانه های خود در مناطق مختلف در منطقه ،

بازار بیش از 250 هکتار و حدود 500 مغازه ها. این بسته بود روز دوشنبه پس از ویروسی خوشه شناسایی شد.

چنای در حال حاضر 2,008 فتح کرد گرفته شد موارد با 545 موارد شناسایی شده در دو روز گذشته و شهرستان در حال حاضر حساب برای نیمی از دولت کل 4,058 موارد است.

___

آتن, یونان, یونانی مقامات صادر عمومی هشدار به قهوه-نوار صاحبان که دوج مستند محدودیت های فروش غذای آماده و نوشیدنی های الکلی به مشتریان که جمع آوری خارج به نوشیدن آنها را به عنوان موسسات موسیقی با صدای بلند.

مدنی آژانس حفاظت از رئیس نیکوس Hardalias می گوید این عمل ممنوع است و پلیس را در مواظب برای مجرمین. کافی شاپ تنها می تواند فروش غذای آماده قهوه تحت مقررات جاری است.

یونان ثبت شده 10 جدید کروناویروس موارد و بدون مرگ و میر. در مجموع 2,642 عفونت های ثبت شده و 146 مرگ و میر.

اما وزارت بهداشت, سخنگوی coronavirus امور بیماری های عفونی پزشک متخصص Sotiris Tsiodras اشاره یونان ممکن است بیش از گزارش خود coronavirus مرگ و میر. پاسخ دادن به یک سوال روزانه خود را در طول جلسه Tsiodras گفت: یونان تلفات شامل هر کسی که فوت و آزمایش مثبت برای ویروس صرف نظر از اینکه مرگ خود را ممکن است با توجه به دیگر نامربوط باعث می شود.

___

مادرید — اسپانیا سوسیالیستی به رهبری دولت را بپرسید مجلس در روز چهارشنبه به تمدید وضعیت اضطراری دو هفته دیگر از طریق آوریل 24.

اما محافظه کار حزب اصلی اپوزیسیون تمایلی است.

نخست وزیر پدرو سانچز می گوید تمدید وضعیت اضطراری "تنها ابزار است که اجازه می دهد تا دولت به محدود کردن تحرک به منظور جلوگیری از سرایت صرفه جویی در زندگی و محافظت از شهروندان است."

وزیر بهداشت سالوادور Illa می گوید وضعیت اضطراری که اجازه داده است دولت برای تحمیل یک مستند شده است "ضروری" در کاهش روزانه عفونت رای از 35% به 0.4%.

وزیر دارایی ماریا عیسی مونترو هشدار داد که اقدامات اقتصادی برای کوسن همه گیر را با ضربه های وابسته به دولت از قوانین اضطراری.

اگر محبوب حزب رای در برابر گسترش آن می تواند فرضا دولت همه گیر برنامه. آن را ممکن است تصمیم به پرهیز که در این صورت درخواست دولت باید برنده تصویب.

___

HARTFORD, Conn. — رژیم صهیونیستی. ند لمانت دستور داد در کلاس های حضوری در تمام کانکتیکات K-12 مدارس دولتی باقی می ماند لغو شد برای بقیه سال تحصیلی جاری نیاز منطقه برای ادامه آموزش از راه دور.

از حزب دموکرات می گوید: مدارس باید ادامه ارائه به وعده های غذایی به کودکان زیر مدرسه ناهار و صبحانه برنامه های. لمانت می گوید او در حال کار با دولت های محلی و مقامات آموزش و پرورش برای تعیین اینکه آیا تابستان برنامه های مدرسه باید برگزار شود.

لمانت می گوید او امیدوار دبیرستان سالمندان می تواند تکمیل نهایی چند هفته ندارد اما ممکن است با توجه به این ویروس و نیاز به "محافظت از همه ایمنی است."

دولت بزرگترین معلمان, اتحادیه اروپا, کانکتیکات, آموزش, انجمن, ستایش لمانت تصمیم.

___

ماسرو لسوتو — لسوتو تنها کشور در میان آفریقا 54 به گزارش یک مورد COVID-19 خواهد آسانسور آن پنج هفته مستند در روز چهارشنبه.

نخست وزیر تام Thabane می گوید و مدارس و کلیساها و میله های زندان را باز با محدودیت. کسب و کار باز خواهد شد اما آنها باید حفظ اجتماعی فاصله و کارکنان باید کار در شیفت کاهش تراکم. کلیساها می تواند باز اما آنها باید کمتر از 50 نفر در هر سرویس. مردم انتظار می رود به پوشیدن ماسک ،

Thabane می گوید توده-تست آغاز خواهد شد. این کوه کوچک پادشاهی لسوتو است که احاطه شده توسط آفریقای جنوبی که در آفریقا بیشترین تعداد موارد تایید شده در 7,220.

آفریقای جنوبی کمی کاسته دقیق آن مستند این هفته به اجازه می دهد برخی از معادن تولید کنندگان و خرده فروشان برای از سرگیری عملیات تا 30 درصد ظرفیت است. رواندا و نیجریه نیز کاسته محدودیت های این هفته است.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: آمریکایی ها باید فکر خود را به عنوان "رزمندگان" در مبارزه با کروناویروس جدید.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران صحبت کرد شنبه قبل از سوار شدن یک نیروی هوایی برای سفر به ققنوس به تور Honeywell کارخانه که ساخت N95 ماسک ماسک.

مغلوب ساختن پیشی جستن سفر طراحی شده است که به ظاهر از بازگشت به حالت عادی به عنوان متحده شروع به بازگشایی بعد از خاموش کردن در یک پیشنهاد به سرعت گسترش ویروس.

رئیس جمهور مانده است نزدیک به کاخ سفید از اواسط ماه مارس زمانی که او اعلام کرد اضطراری ملی بیش از وقوع. او سفر به ویرجینیا در پایان ماه مارس به یک نیروی دریایی بیمارستان شیفت کردن به نیویورک و او را صرف این آخر هفته گذشته در کمپ دیوید عقب نشینی ریاست جمهوری در مریلند است.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: "مردم کشور ما باید فکر می کنم از خود را به عنوان رزمندگان. کشور ما را برای باز کردن."

___

لندن — ویرجین آتلانتیک می گوید که برنامه ای برای برش 3,150 شغل و پایان عملیات خود در لندن گاتویک فرودگاه.

این شرکت می گوید این کار ضرر و زیان خواهد شد در سراسر هیئت مدیره و آن را به منظور کاهش حجم از ناوگان خود را.

باکره است که تقاضا برای وام اضطراری از دولت بریتانیا. شرکت هواپیمایی می گوید بهبود است و انتظار می رود تا سه سال است.

همچنین فروش خودرو در انگلستان در آمد به نزدیکی وقفه در ماه آوریل به پایین ترین سطح ماهانه از سال 1946.

آمار و ارقام از جامعه از موتور تولید کنندگان و معامله گران نشان می دهد تنها 4,321 خودرو ثبت نام کرده بودند در طول ماه کاهش 97 درصد از سال قبل است. نمایندگی بسته شد و خریداران بالقوه شده اند در مستند از مارس 23.

___

آلبانی, n. y. — ایالت نیویورک است گزارش بیش از 1700 قبلا نامعلومی مرگ و میر در خانه های پرستاری و مراقبت از بزرگسالان امکانات.

حداقل 4,813 اند از COVID-19 در دولت خانه های پرستاری پس از مارس 1, با توجه به شمارش منتشر شده توسط رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را در اواخر روز دوشنبه. این شامل, برای اولین بار مردم اعتقاد به درگذشت از coronavirus قبل از آن می تواند تایید شده توسط یک آزمایشگاه تست.

دقیقا چگونه بسیاری از ساکنان خانه سالمندان درگذشت نامشخص باقی مانده است با وجود این دولت آخرین کردهاید ، لیست را شامل نمی شود ساکنان خانه سالمندان منتقل شده بودند به بیمارستان قبل از مرگ.

___

بیروت — ده ها تن از لبنان به خانه بازگشت از سوریه پس از مقامات به طور خلاصه در را باز کرد دو گذرگاه های مرزی نزدیک به دو ماه پس از آنها بسته شدند.

این عودت کننده گان قرار گرفتند و آزمایشات coronavirus و اقامت در هتل برای یک روز منتظر نتایج. لبنان است که گزارش 741 موارد coronavirus و 24 مورد مرگ و میر را گسترش مستند تا زمانی که ممکن است 24.

وزیر اطلاعات منال Abdul-صمد می گوید دولت خواسته است تا نیروهای امنیتی را به مطمئن شوید که مستند اجرا شده است.

او همچنین می گوید لبنان پذیرفته $750,000 کمک مالی از گوگل در قالب تبلیغات به منظور بالا بردن آگاهی در مورد کوروناویروس.

___

پاریس — رییس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی تایید کرد قصد دارد به تدریج بازگشایی مدارس هفته آینده نگرانی از شهرداران معلمان و والدین در مورد زمان بندی.

پاکسازی پوشیدن ماسک در بازدید از یک مدرسه ابتدایی در حومه غرب پاریس که روز سه شنبه باقی مانده است, باز, برای, کودکان, سلامت و بهداشت کارگران است.

بیش از 300 شهرداران در پایتخت منطقه از جمله پاریس شهردار Anne Hidalgo خواست پاکسازی در نامه ای سرگشاده به تاخیر بازگشایی مدارس برنامه ریزی شده برای هفته آینده.

آنها را محکوم کرد یک "غیرقابل دفاع و غیر واقعی جدول زمانی" به دیدار بهداشتی و ایمنی شرایط مورد نیاز توسط دولت از جمله اندازه کلاس دربسته در محیط به حداکثر 15. اکثریت فرانسوی به کودکان در مدارس.

بسیاری از والدین می گویند که آنها نمی فرستادن فرزندان خود به مدرسه فرانسه به عنوان یکی از سخت ترین-آمار کشور توسط coronavirus.

فرانسه شروع به بلند کردن سلول اقدامات در مارس 11, با کسب و کار به از سرگیری فعالیت و پدر و مادر برای بازگشت به کار.

___

ژنو — سازمان ملل و دفتر حقوق بشر می گوید شرایط در بسیاری از زندانها در آمریکا در حال "عمیقا نگران کننده" به عنوان COVID-19 در بسیاری از امکانات به سر می برند که فاقد بهداشت.

حقوق دفتر سخنگوی Rupert Colville می گوید ترس از سرایت و کمبود خدمات اساسی مانند دسترسی به مواد غذایی و مراقبت های بهداشتی را دامن زده شورش و تظاهرات در برخی از زندانها.

وی با اشاره به شیوع خشونت مرگبار در مراکز بازداشت در کلمبیا پرو و ونزوئلا در هفته های اخیر همراه با تلاش زندان می شکند در آرژانتین, برزیل, کلمبیا, مکزیک و ایالات متحده است.

Colville می گوید: این حوادث نشان می دهد برخی از ایالت ها گرفته نشده بود "اقدامات مناسب برای جلوگیری از خشونت در بازداشتگاه" اصرار متحده به بررسی مرگ و میر و صدمات و هر گونه اتهام استفاده از زور توسط مقامات در لندن ،

___

قاهره — معاون وزیر بهداشت وابسته به حوثی ها اعلام کرده است برای اولین بار coronavirus مرگ در تحت کنترل شورشیان در شمال این کشور است.

Taha al-Motawakel می گوید: یک مهاجر سومالیایی که فوت یکشنبه در یک هتل در پایتخت صنعا آزمایش مثبت برای ویروس. او از ارائه جزئیات بیشتر در مورد سایر موارد تایید شده در مناطق تحت حوثی کنترل.

این رویه از این بیماری همه گیر در یمن دامن زده است ترس که شیوع نابود شده می تواند خود را در حال حاضر فلج سیستم مراقبت های بهداشتی.

یمن و جنگ داخلی در گرفت در سال 2014 زمانی که شورشیان تصرف صنعا و خیلی از کشور ، ایالات متحده-حمایت ائتلاف به رهبری عربستان سعودی مداخله برای بیرون راندن شورشیان و بازگرداندن سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت است. این درگیری به کشته شدن بیش از 100,000 مردم و حل و فصل را به یک بن بست خونین.

آخرین coronavirus مرگ به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده به 22 و سه مرگ و میر در سراسر کشور است.

___

آتن — یونان نخست وزیر می گوید: به نظر می رسد "کاملا امکان پذیر است" برای رستوران ها و کافه ها برای بازگشایی در ژوئن 1 اگر coronavirus شیوع نگه می دارد کند.

در دوشنبه, یونان گزارش داد دو کشته و شش تایید عفونت آوردن مجموع تلفات به 146 با تایید عفونت در 2,632.

یونان آغاز شد و کاهش آن مستند اقدامات روز دوشنبه با باز شدن تعداد محدودی از کسب و کار خرده فروشی از جمله سالن های زیبایی و کتابفروشیها و مردم مجاز به ترک خانه های خود.

نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis ویدیو کنفرانس با چند تن از اعضای کابینه روز سه شنبه به بحث در مورد چگونه برای بازگشایی رستوران و کافه بخش در حالی که حفظ اجتماعی فاصله مقررات. یک امکان افزایش فضای برای میز و صندلی.

یونان تحمیل یک مستند در اوایل در آن شیوع کروناویروس یک حرکت با اعتبار حاوی تعداد مرگ و میر.

___

لندن — اسکاتلند رهبر Nicola Sturgeon مشخص شده چگونه مستند محدودیت می تواند آرام در حالی که تاکید بر حرکت نیست و قریب الوقوع است.

ماهیان خاویاری می گوید اسکاتلند بود که در یک "بحرانی" لحظه ای و مستند خواهد بود برای دیگر تمدید دوره سه هفته ای پس از بررسی در آینده در روز پنج شنبه.

او می گوید: برای اولین بار با شل در نظر گرفته شده توسط دولت خواهد بود زمان صرف شده در خارج از منزل. دیگر بحث های مربوط به کاهش محدودیت در جامعه مراقبت خدمات و کسب و کار.

او می گوید آن را خیلی زود به بازگشایی مدارس و آنها احتمالا نمی خواهد بازگشایی قبل از تعطیلات تابستان.

ماهیان خاویاری می گوید آن را ترجیح داده تمام چهار کشور از انگلستان — انگلستان و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی — باید با هم حرکت بر کاهش مستند.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن