آخرین: چین فقط 2 مورد جدید

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خص

توسط MORVARIDEASIA در 14 اردیبهشت 1399

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— صدها نفر در اعتراض اورگان اقامت در خانه سفارش دهید.

— پلوسی مک کانل کاهش COVID-19 انجام شد.

— فرانسه نمایندگان مجلس با در نظر گرفتن 14 روز در قرنطینه برای بازگشت مسافران است.

___

SALEM, سنگ. — صدها مخالف اورگان stay-در-خانه جهت نشان داده شده در دولت و کنگره در روز شنبه به مقامات بهداشت اعلام کرد ده ها تن بیشتر موارد و پنج اضافی مرگ و میر ناشی از COVID-19.

بسیاری از معترضان نمی پوشیدن ماسک صورت, اما آنها دست تکان دادند و پرچم آمریکا و تهمت کمپین علائم در باران. نشانه های دیگر به عنوان خوانده شده "بازگشایی اورگان" و "به من اجازه دهید کسب یک زندگی است."

یک گروه از کارکنان بهداشتی درمانی نشان داده شده در بالای کنگره مراحل اصرار مرحله به مرحله طرح به سهولت اجتماعی دولت فاصله مورد نیاز است. بسیاری از معترضان دیگر نکردند.

مقامات بهداشت عمومی می گویند stay-at-home سفارشات ضروری برای کاهش انتقال رمان coronavirus. اما اعتراض سازمان گفت: usf football/OregonLive که آنها از نظر اجتماعی فاصله حکم صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. کیت براون به عنوان دولت نفس بیش از حد.

از اواسط ماه مارس براون سفارشات بسته اند بسیاری از کسب و کار قرار داده و برخی از پارک ها و اردو از حد و مورد نیاز مدارس دولتی به اتخاذ برنامه آموزش راه دور.

"شما نمی توانید فقط جای شهروندان تحت بازداشت خانگی و اجرای آن دستورات" رویداد برگزار آدم Ellifritt گفت.

___

انطاکیه کالیفرنیا. — شمال کالیفرنیا رسمی شده است و بدنبال او پس از پیشنهاد در رسانه های اجتماعی است که بیمار و بی خانمان مردم باید به سمت چپ خود را برای دیدار با "البته طبیعی در طبیعت" در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اعضای شورای شهر در انطاکیه شهر حدود 110,000 مردم در 35 مایلی شرق اوکلند به اتفاق آرا رای دادند جمعه شب به حذف کن Turnage دوم از پست خود به عنوان رئیس این شهرستان در کمیسیون برنامه ریزی.

NBC Bay Area گزارش وجود دارد سریع داد و بیداد پس از Turnage مشخص می شود افراد مبتلا به ضعف سیستم ایمنی بدن به عنوان یک تخلیه در جامعه است.

او نوشت: در Facebook: "جهان معرفی شده است به یک عبارت جدید گله ایمنی که یکی خوب است. به نظر من ما نیاز به انطباق ذهنیت گله. یک گله جمع آوری آن صفوف آن اجازه می دهد تا بیمار پیر مجروح به دیدار آن دوره در طبیعت است."

به عنوان برای افراد بی خانمان او افزود که این ویروس را "رفع آنچه که یک بار قابل توجه در جامعه ما و منابع است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد."

Turnage بعد از حذف پست اما حاضر به استعفا و یا عقب نشینی از نظرات خود. در طول دو ساعت جلسه شورای اسلامی برگزار شد در زوم Turnage گفت: نظر شخصی بود و هیچ ارتباطی با وظایف خود را به عنوان یک برنامه ریزی امور و از بین بردن او خواهد خود را نقض آزادی بیان.

اما مقامات شهرستان در مقابله با آن خود را ارسال و باعث از دست دادن اعتماد به نفس و ایجاد اختلال در این شهرستان است.

___

SPOKANE بشویید. — بالاترین نرخ coronavirus موارد در ساحل غربی ایالات متحده در واشنگتن شهرستان Yakima کشاورزی غول پیکر است که دارای بیش از دو برابر متوسط دولت از موارد.

کارشناسان بهداشت و درمان نقطه به تعداد زیادی از کارگران ضروری تعداد زیادی از موارد در دراز مدت مراقبت از امکانات و کشاورزی نیروی کار زندگی و کار در محله های نزدیک به علل.

"ما نه فقط به عنوان بسیار به عنوان بقیه از دولت به دلیل نیروی کار ما در حال رفتن به محل کار" گفت: لیلیان براوو یک سخنگوی Yakima بهداشت منطقه. "جسمی رفتن به محل کار هر روز در حال رفتن به قرار دادن شما در معرض خطر بالاتر از دیگران است."

به عنوان جمعه, شهرستان Yakima بود 1,203 موارد مثبت و یک رای از 455 مورد در هر 100,000 نفر. دوم شد فرانکلین کانتی در 326 مورد در هر 100,000. ایالت طور متوسط 185 مورد در هر 100,000 نفر.

___

LOUISVILLE, Ky. — یک دادگاه تجدید نظر فدرال در روز شنبه کاهش یافته است برای جلوگیری از فرماندار کنتاکی موقت ممنوعیت تجمع جمعی از اعمال در فرد مذهبی خدمات.

سه قاضی پنل را روشن و راه را برای Maryville, کلیسای باپتیست به برگزاری رانندگی در خدمات عبادت در حالی که پیوستن به بهداشت عمومی مورد نیاز است. که یک جایگزین است که دموکرات اندی رژیم صهیونیستی است. Beshear به شدت تشویق در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اما پنل متوقف کوتاه استفاده از آن جهت در شخص عبادت خدمات.

حاکم آمد و به زودی پس از کلیسا خواسته 6th, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر برای مواقع اضطراری جهت توقف Beshear جرم جمع آوری و ممنوعیت از در حال اجرا در برابر خدمات مذهبی.

___

قاهره — یمن سلامت, مقامات می گویند که با وجود جدید کروناویروس موارد در شهر جنوبی عدن و غرب شهر تعز آوردن تعداد کل موارد به 10 با دو مرگ.

شنبه اعلام می آید به عنوان U. N. آژانس بهداشت هشدار داده نامرئی شیوع ویروس و گفت که آن را "به طور فعال در گردش در سراسر کشور است." آژانس می گوید تست ها و منابع برای تشخیص این ویروس هستند "به شدت ناکافی است."

خوشه ای از موارد موجود در عدن که در آن ساکنان گفت: چندین بیمارستان درهای بسته خود را به عنوان پزشکی کارکنان می ترسید پیمانکاری این ویروس به دلیل عدم تجهیزات حفاظت شخصی. بندر شهر است که در میان اختلافات سیاسی بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت و جدایی طلبان جنوب اعلام کرد که حکومت خودگردان هفته گذشته ترک مقامات بهداشتی در بی نظمی.

یمن شده است درگیر در جنگ داخلی برای بیش از پنج سال است و شکننده نظام سلامت با نیمی از امکانات بهداشتی به درستی عملکرد.

___

واشنگتن — بالا جمهوریخواه و دموکرات در کنگره می گویند که آنها با احترام رد یک پیشنهاد سریع COVID-19 آزمون ارائه شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

محدود تست برای نمایندگان تبدیل شده است به یک مسئله در تصمیم گیری در مورد زمانی که آنها باید بازگشت به واشنگتن است.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر تا به حال توییتی جمعه که سه سریع-ماشین آلات تست و 1000 تست شد و در حال ارسال به مجلس سنا به استفاده از هفته آینده.

تهمت نیز توییتی که "فوق العاده" تست ظرفیت های موجود برای سناتور بازگشت در روز دوشنبه و برای خانه.

اما سخنران نانسی پلوسی و رهبر سنا میچ مک کانل گفت: روز شنبه در بیانیه ای که آنها می خواهند تجهیزات برای رفتن به خط مقدم امکانات به جای.

Pelosi تصمیم گرفت در برابر او پیوستن به اعضای سنا در بازگشت در هفته آینده به دلیل واشنگتن در منطقه باقی مانده است یک ویروس ،

___

پاریس — فرانسه وزیر بهداشت Olivier Veran گفت: مردم سفر به فرانسه از جمله شهروندان فرانسوی, بازگشت به خانه قرار داده خواهد شد در 14 روز در قرنطینه به عنوان بخشی از طرح های جدید توسعه یافته به منظور محدود کردن گسترش جدید کروناویروس.

ورود فرانسه در حال حاضر بسیار محدود به سفر ضروری و سفر, گواهینامه مورد نیاز است برای هر کس وارد این کشور است. این طرح در حال ارسال به مجلس در هفته آینده است.

Veran گفت که "اجباری قرنطینه خواهد نگرانی هر کسی وارد قلمرو ملی یک قلمرو خارج از کشور یا جزیره کورس."

روشن نیست اگر قرنطینه تنها اعمال به مسافران از فراتر از مرز شنگن و انگلستان. منطقه شنگن شامل 26 کشور و شامل بسیاری از اتحادیه اروپا و سازمان ملل.

___

آتلانتا — مردم در سراسر مترو آتلانتا رفت و در پشت بام و پاسیو به پارک ها و حتی گورستان و یا متوقف شده در کنار یک معمولا بین ایالتی مشغول به تماشای یک نظامی روگذر شنبه بعد از ظهر.

Air Force Thunderbirds و سرمه فرشتگان پرواز به افتخار اولین پاسخ دهندگان و پزشکی تیم است. آنها با گذشت بیش از مرکز شهر و midtown که در آن بیمارستان بزرگ واقع شده بودند و با صدای بلند تشویق می کردند.

مردم در خارج در تاریخی گورستان اوکلند به طور کلی رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل اما چند تن ماسک. برخی از انجام چمن صندلی و نوشیدنی در حالی که دیگران تحت فشار قرار دادند کالسکه در حالی که بسیاری از تلاش برای ثبت لحظه ها با گوشی یا دوربین.

گرجستان در حال حاضر اجازه کسب و کار مانند مو و ناخن سالن رستوران ها و سالن های ورزشی برای باز اجتماعی محدودیت فاصله.

___

لندن — بریتانیا وزارت بهداشت می گوید: در مجموع 28,131 های مردمی در بیمارستان و مراقبت از خانه و جامعه پس از تست مثبت جدید کروناویروس در بریتانیا افزایش 621 از شمارش قبلی.

این ارقام شامل مرگ و میر از 5 بعد از ظهر روز جمعه.

نخست وزیر بوریس جانسون در روز پنج شنبه گفت: ملت است که بریتانیا اوج خود را سپری کرده در COVID-19 شیوع و گفت که او قصد دارد به فاش کردن یک "نقشه راه" ترسیم چگونه مستند مراحل ممکن است کاسته در هفته آینده.

___

استانبول — ترکیه, وزیر بهداشت اعلام کرد 78 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, آوردن تلفات از COVID-19 به 3,336.

وزیر توییتی شنبه که اضافی 1,983 شده بود آلوده افزایش مجموع به 124,375. "برای اولین بار از مارس 30 روزانه تعداد مورد کاهش یافته است زیر 2000" او هنوز توییتی.

شماره جدید برگ ترکیه رتبه هفتم در جهان برای بالاترین عفونت رای از رمان coronavirus. روسیه را تایید عفونت 124,054 تا به حال به طور خلاصه به ترکیه پیشی گرفته است.

وزیر همچنین در توییتی که 58,259 مردم از بهبود COVID-19 از جمله 4,451 پس از جمعه.

___

و لانسینگ, میشیگان. — میشیگان بخش کشاورزی می گوید: دولت حیوانات و کشاورزی و صنایع در حال ساخت تنظیمات با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

گری مک داول, مدیر میشیگان وزارت کشاورزی و توسعه روستایی گفت: روز شنبه در یک نسخه که تغییرات را تقویت زنجیره تامین و کارگران امن تر است اما می تواند "منجر به برخی از کوتاه مدت speedbumps." او در پاسخ به نگرانی از کمبود مواد غذایی به دلیل ملی, خاموش شدن ناگهانی از گوشت گاو و گوشت خوک تولید.

مریم Kelpinski مدیر اجرایی میشیگان تولید گوشت خوک انجمن می گوید وجود دارد مقدار زیادی از گوشت در سردخانه در سراسر کشور اما توصیه خریداران به مقاومت در برابر وحشت از خرید گوشت و محصولات در هفته پیش رو است.

___

رم — تعداد تخت درمان COVID-19 بيمار به کاهش خود ادامه داد که ایتالیا آماده به سهولت آن سخت مستند اقدامات در روز دوشنبه.

مدنی سازمان حفاظت گفت که وجود دارد 212 مردم کمتر بستری با ویروس و 39 کمتر در بخش مراقبت های ویژه در 24 ساعت گذشته تعداد که همواره کاهش در هفته های اخیر. است که به مقامات اعتماد به نفس قادر به مقابله با هر گونه جدید سنبله در بیشتر موارد به عنوان کسب و کار بازگشایی و افراد مجاز آزادی بیشتری برای حرکت در اطراف شهرها و شهرستانها از محل اقامت.

در همان زمان تعدادی از مرده درآورده تا بیشتر در 11 ماه — توسط 474 — و تعداد افرادی که بهبود یافته اند از این ویروس به کمترین میزان خود در بیش از دو هفته است. ایتالیا ثبت شده است اکثر مرگ و میر پس از ایالات متحده در 28,710.

___

پاریس — فرانسه امیدوار به گسترش بهداشت و درمان اضطراری در محل قرار داده برای مبارزه با کروناویروس بحران تا ژوئیه 24.

فرانسوی, وزیر بهداشت Olivier Veran از اعلام روز شنبه با این استدلال که گسترش اقدامات است که شروع مارس 24 مورد نیاز است برای جلوگیری از جدید عود عفونت.

این پیشنهاد که قرار بود به مجلس در هفته آینده است و انتظار می رود به تصویب محور در این مفهوم است که یک "زودرس" آرامش وضعیت اضطراری "می تواند یک خطر شیوع" در حال افزایش است.

فرانسه در میان کشورهای بیشتر متاثر از COVID-19 گیر داشتن ثبت برخی از 24,594 مرگ و میر و 167,346 موارد تایید شده تا کنون.

طرح جدید شامل یک سیستم اطلاعات برای کسانی که قرارداد این ویروس است که تابع را برای یک سال.

___

استانبول — ترکیه تجارت وزارت لغو محدودیت های صادرات و مورد نیاز برای به دست آوردن پیشرفت مجوز برای شرکت های خصوصی به صادرات تجهیزات پزشکی مورد نیاز در درمان COVID-19.

این تصمیم منتشر شده در روزنامه رسمی لغو محدودیت های صادرات پنکه لولهگذاری لوله و ICU مانیتور در میان دیگر تجهیزات.

تجارت وزارت لغو محدودیت های اعمال شده بر صادرات اتانول کلن, ضد عفونی کننده و پراکسید هیدروژن.

ترکیه همچنین اعلام کرد یک هواپیمای نظامی تحویل تجهیزات پزشکی از جمله تولید محلی هواکش به سومالی است. آنکارا تا کنون حمل لوازم مورد نیاز به حداقل 55 کشور از جمله ایالات متحده آمریکا ،

ترکیه یک کشور از 83 میلیون دلار بیش از 122,000 موارد و بیش از 3200 مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

___

آتن, یونان, یونانی مقامات اعلام کرده اند سه مرگ و میر ناشی از COVID-19 در 24 ساعت گذشته.

که افزایش این تعداد به 143 — 106 مردان 37. متوسط سن این قربانیان است 74.

شده اند وجود دارد هشت بیشتر تایید عفونت در مجموع 2,620 موارد است.

___

بارسلونا اسپانیا — اسپانیایی پر از خیابان به ورزش برای اولین بار پس از هفت ماه حبس برای مبارزه با کروناویروس.

مردم زد و راه می رفت و یا سوار دوچرخه زیر یک آسمان آفتابی در بارسلونا, که در آن بسیاری از رنگی به دریایی تفرجگاه برای به دست آوردن نزدیک به هنوز خارج از محدوده ساحل. دیگران سرش می دویم. در اطراف پارک ها و در امتداد پیاده رو در سراسر کشور.

"برخی از مردم فکر می کنم ممکن است خیلی زود به عنوان من, اما آن نیز مهم است به انجام ورزش به دلایل بهداشتی می گوید:" 36 سال از کریستینا Palomeque در بارسلونا.

اسپانیا 24,824 تایید مرگ از COVID-19 ویروس و 215,216 عفونت. این مستند کمک کرده است کاهش روزانه را افزایش می دهد از عفونت.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن