آخرین: Coronavirus سنبله همچنان در کره جنوبی

قاهره — مصر وزارت بهداشت اعلام کرده است 1,677 جدید تایید موارد coronavirus — بالاترین 24 ساعته عفونت مجموع از

توسط MORVARIDEASIA در 25 خرداد 1399

قاهره — مصر وزارت بهداشت اعلام کرده است 1,677 جدید تایید موارد coronavirus — بالاترین 24 ساعته عفونت مجموع از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در کشور در اواسط فوریه.

این وزارت همچنین گزارش داد 62 مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری است که می تواند ناشی از ویروس است.

ارقام اعلام شده روزهای شنبه افزایش مصر coronavirus مجموع به 1,484 مرگ و میر و 42,980 موارد تایید شده. این وزارت می گوید: 11,529 بیماران مرخص شده از قرنطینه پس از بهبودی خود را.

مصر جهان عرب را در پرجمعیت ترین کشور و آن را دارای بالاترین نرخ مرگ و از COVID-19 در میان کشورهای عربی است. آن را در رتبه سوم در خاورمیانه بعد از ترکیه و ایران.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به می دانم که امروز در مورد شیوع ویروس:

— زندگی از دست رفته: هواشناس حرفه ای ساخته شده در مهارت های آموخته شده در جنگ

فرانسه — میلیون ها نفر از unsold ماسک صورت بعد از ویروس بحران

— رئیس خزانه داری امتناع از افشای دریافت کنندگان کمک ویروس

— در وسیع اردوگاه های پناهندگان از سودان دارفور مقامات می گویند مردم در حال سقوط بیمار و در حال مرگ در حیرت انگیز نرخ. انسانی کارگران و پرسنل پزشکی بر این باورند coronavirus گسترش بدون کنترل و untracked از طریق سودان را بیشتر به حاشیه رانده نشد. امکانات پزشکی هستند و چند دور بین در بزرگ غربی قلمرو.

— اکثر آمریکایی ها می گویند آنها با پوشیدن ماسک. آنها هنوز هم بزرگ و اجتناب از رستوران ها. و اکثریت قریب به اتفاق هنوز اقامت حداقل شش فوت از دیگران است. یک نظرسنجی جدید می یابد اکثر آمریکایی ها آماده نیست به رها کردن اقدامات پیشگیرانه در پاسخ به coronavirus حتی به عنوان متحده و مناطق شهری استراحت محدودیت.

— در جنگ مقابل COVID-19 بهداشت عمومی کارگران در سراسر متحده شهرستانها و شهرهای کوچک را تشکیل می دهند نامرئی ارتش در خط مقدم. اما ارتش که تحت حمله هنگامی که آن را بیشتر مورد نیاز. مقامات منتخب و اعضای عمومی نا امید با مستندات و ایمنی محدودیت تبدیل شده بهداشت عمومی کارگران به سیاسی مشت زدن, کیسه, ضرب و جرح آنها با قهر تماس فیزیکی و تهدید.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری است که امروز اتفاق می افتد:

پاریس — فرانسه بالاترین دادگاه اداری می گوید coronavirus نگرانی دیگر توجیه ممنوعیت تظاهرات عمومی.

در یک کشور که می بیند هزاران نفر از تظاهرات سالانه شورای دولت حاکم شنبه شب اجازه می دهد تا تظاهرات به رزومه تا زمانی که سلامت حمایت و مورد احترام هستند و این حوادث اعلام کرد در پیشبرد به مقامات و تلقی خطر ابتلا به نظم عمومی است.

این شورا می گوید که "بان کی مون در اعتراض توجیه نیست توسط جریان وضعیت سلامت" و حق اعتراض اساسی "آزادی."

حاکم آمد و به عنوان غیر مجاز در اعتراض به خشونت های پلیس و نژادی و بی عدالتی زخم در پاریس. پلیس متوقف شد حداقل 15000 نفر از معترضان راهپیمایی را از طریق شهرستان روز شنبه با استناد به ویروس محدودیت در هر تجمع بیش از 10 نفر.

___

رم — ایتالیایی برتر جوزپه کونته می گوید که تامین امنیت در مقیاس بزرگ سرمایه گذاری از اتحادیه اروپا و ایتالیا به بهبودی از این بیماری همه گیر کوروناویروس خواهد بود "پیروزی" برای همه طرفداران از نهادهای اروپایی.

کونته صحبت می کرد به خبرنگاران در رم روز پس از مشاوره با هدف تدوین یک برنامه دقیق برای کمک به ایتالیا ظهور از سلامت و بحران اقتصادی ناشی از گسترش ویروس و مستند است که متوقف غیر ضروری در تولید اقتصادی.

رئیس اجرایی اتحادیه اروپا بازوی رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen جلسه خطاب در رم از طریق ویدئو.

او گفت که اروپا را بهبود برنامه ریزی می تواند ارائه ایتالیا با این فرصت را به "آدرس دیرینه چالش های موثر بر اقتصاد ایتالیا" از جمله رشد کند و بالا بدهی های عمومی است.

برتر دعوت تمام ایتالیایی و احزاب سیاسی و اتحادیه های کارگری صنعت, سازمان, کسب و کار, گروه ها و سازمان های بین المللی به شرکت در آنچه که انتظار می رود به بیش از یک هفته از بحث. دولت مخالفان سیاسی به شرکت خودداری کرده است.

کونته به دادگاه تجدید نظر به طور خاص به لیگ رهبر Matteo Salvini به کار با دولت برای کمک به اطمینان از قوی ترین امکان بسته های سرمایه گذاری از اتحادیه اروپا.

کونته با اشاره به تمایل اعضای اتحادیه اروپا در اروپای مرکزی مانند مجارستان به تایید یک برنامه کمک می دهد که بیشتر پول به کشورهای در سخت ترین ضربه از coronavirus مانند ایتالیا و اسپانیا.

جناح راست رهبر Salvini نگهداری روابط با euroskeptic رهبران خارج از ایتالیا.

___

ققنوس — Coronavirus عفونت صعودی در آریزونا بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 در حال افزایش است و بیشتر مردم در حال مرگ هستند پس دولت آرام stay-at-home سفارشات در ماه گذشته.

اما کالیفرنیا ، mlb است نیاز ساکنان از گراند کانیون دولت به پوشیدن ماسک ،

به نظر می رسد تصمیم به پیروی از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرب: به دولت بازگشایی شد و نگه داشتن ماسک صورت در جیب شما.

پزشکی و بهداشت عمومی و مسئولان خارج از دولت را آغاز کرده اند شفاعت با Arizonans به پوشیدن ماسک پس از موج اخیر در مواردی که تهدید به تنظیم کردن یک آبشار جدید از بستری شدن در بیمارستان.

یک خبر مربوط به تجزیه و تحلیل آریزونا در بر داشت به حال نورد متوسط کمتر از 400 مورد جدید در یک روز زمانی که دولت shutdown برداشته شد در آوریل 15. این شات تا دو هفته بعد و پیشی گرفتن از 1000 نفر در روز در اوایل این هفته.

___

ST. پترزبورگ فلوریدا. — موارد coronavirus در ادامه به افزایش در فلوریدا به عنوان دولت به تدریج بازگشایی با بیش از 2500 جدید مورد تأیید گزارش توسط مقامات بهداشتی دولت.

اعداد گزارش شده توسط دولت و وزارت بهداشت در دوشنبه علامت 10 از 11 روز مستقیم است که در آن موارد جدیدی را در صدر 1,000.

وزارت بهداشت و درمان گفت: فلوریدا بود 2,581 جدید کروناویروس موارد سومین دوره متوالی به رکورد روزانه. Coronavirus مرگ و میر در کشور در حال حاضر در بیش از 3000 از 73,552 تایید موارد پس از فلوریدا شیوع آغاز شده است.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis و مقامات محلی آغاز شد و آرامش بخش قوانین برای کسب و کار, سواحل پارک ها و مجالس است.

___

میلان — ایتالیا به اضافه 78 مرگ و میر بیشتر به عوارض آن از coronavirus همه گیر آوردن ملی در مجموع به 34,301.

جدید کل داده شده شنبه شامل 23 نفر که جان خود را در لاتزیو در ماه های اخیر اما قبلا شمارش در ایتالیا ویروس مرگ و میر اعداد.

جدید تایید موارد در سراسر کشور افزایش یافت 346 پس از یک روز قبل از آن 60 درصد از آنها در شیوع کانون در منطقه لومباردی برای یک بیماری همه گیر در مجموع 236,651.

لومباردی فرماندار به Attilio فونتانا را امضاء کرده است یک فرمان گسترش نیاز به پوشیدن ماسک در آخر این ماه است.

فنتنا گفت: "دشوار" تصمیم گرفته شده در نور های اخیر در دانشگاه کالیفرنیا در مطالعه که به این نتیجه رسیدند که استفاده از ماسک مانع از گسترش ویروس به 78,000 مردم است.

___

آتن — یونان ملی بهداشت عمومی سازمان گزارش فقط چهار coronavirus موارد در 24 ساعت گذشته و هیچ ویروس های مربوط به مرگ و میر.

تعداد موارد تایید شده در یونان است که در حال حاضر 3,112 از جمله 183 مرگ و میر. وجود 13 نفر در هواکش در حالی که 116 خارج شده اند مراقبت های ویژه.

نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis است که انتظار می رود از اعلام روز شنبه افتتاح گردشگری کشور شود. صحبت از جزیره Santorini, Mitsotakis است که انتظار می رود به می گویند که یونان یک سفر ایمن و مقصد است که مقامات حفاظت از هر دو ساکنان و بازدید کنندگان است.

___

لندن — داروسازی غول AstraZeneca زده است معامله با اروپا را شامل واکسن داد به عرضه تا 400 میلیون دوز تجربی COVID-19 واکسن.

اتحاد جعلی توسط آلمان و فرانسه و ایتالیا و هلند برای سرعت بخشیدن به تولید یک coronavirus واکسن مجموعه را تحویل تا پایان سال 2020 از واکسن در حال آزمایش توسط دانشگاه آکسفورد. توافق زده شنبه را به هدف واکسن در دسترس به دیگر کشورهای اروپایی که مایل به شرکت.

هزینه انتظار می رود که جبران بودجه از دولت است.

AstraZeneca an Anglo-شرکت سوئدی به تازگی به اتمام موافقت نامه های مشابه با بریتانیا و ایالات متحده ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری و Gavi, the Vaccine Alliance برای 700 میلیون دوز. یک مجوز نیز توافق شده است با سرم موسسه هند برای یکی دیگر از 1 میلیارد دوز.

شرکت های دیگر از جمله مدرن و سانوفی در حال مسابقه برای توسعه و تولید یک واکسن جدید کروناویروس یک مرحله کارشناسان می گویند بسیار مهم خواهد بود به کاهش محدودیت در زندگی عمومی و جلوگیری از اضافی امواج از عفونت.

___

اسکوپیه شمال مقدونیه — مقامات در شمال مقدونیه را گزارش کرده اند کوچک ملت های اروپا بالاترین تک-بعد شماره جدید کروناویروس موارد و مرگ و میر به علت COVID-19.

آنها گفت: وجود 196 جدید مورد تأیید و هشت ویروس های مربوط به مرگ و میر بیش از 24 ساعت است. که به ارمغان آورد و در مجموع پس از شیوع آغاز شده و در اواخر ماه فوریه در این کشور حدود 2 میلیون نفر به 3,902 مورد تأیید و 179 مرگ و میر.

مقامات بهداشت باید نسبت به شمال مقدونیه را افزایش موارد جدید مرگ و میر در 10 روز گذشته به مردم و نادیده گرفتن دولت توصیه هایی برای محافظت از خود و برای جلوگیری از جمع های خانوادگی.

مقامات اصرار به تازگی افراد آلوده به رعایت اجباری دو هفته قرنطينه و صادق باشید هنگام ارائه اطلاعات شخصی و اطلاعات در مورد کسانی که با آنها تماس داشتند.

آنها هشدار داد که این ویروس نمی تواند جلوگیری از آلوده کردن بیشتر مردم اگر افرادی که در حال حاضر آن را به غلط شماره تلفن و آدرس.

با وجود سنبله شمال مقدونیه جمهور Stevo Pendarovski, جمعه اعلام کرد که نمی خواهد تمدید وضعیت اضطراری به پایان می رسد که در نیمه شب شنبه.

___

ژوهانسبورگ — آفریقا رهبران می گویند که چین را تضمین عرضه 30 میلیون تست کیت و 10000 فن های هر ماه برای قاره آفریقا به این بیماری همه گیر کوروناویروس شتاب وجود دارد.

یک بیانیه آفریقای جنوبی دفتر ریاست جمهوری می گوید که این منابع در دسترس خواهد بود برای خرید از طریق جدید قاره پلت فرم است که کشورهای آفریقایی راه اندازی به مذاکره قیمت های ارزان تر برای به فوریت مورد نیاز تجهیزات پزشکی در میان شدید رقابت های جهانی است.

سر از آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: هر کشور آفریقایی داده خواهد شد و یک سهمیه بر اساس آن جمعیت و تعداد ویروس موارد است. آفریقای جنوبی در بیانیه ای می گوید, کانادا, هلند, کره جنوبی و فرانسه نیز بوده است همکاران در تلاش است.

کشورهای آفریقایی بوده است صریح مورد نیاز برای توزیع عادلانه منابع از جمله احتمالی درمان و واکسن برای ویروس گفت: این بیماری همه گیر نمی شود تا زمانی که تمام جهان محافظت شده است.

آفریقا انجام 3 میلیون و آزمون برای این ویروس به مراتب کمتر از هدف خود را از حدود 13 میلیون نفر است.

___

مسکو — اوکراین ثبت کرده است بالاترین روزانه تعداد کروناویروس جدید, عفونت, برای سومین روز متوالی بیش از دو برابر این تعداد در اوایل ماه.

وزارت بهداشت در روز شنبه گزارش داد 753 موارد جدید در مقایسه با 683 روز قبل.

در اوایل ماه ژوئن در اوکراین ضبط شد که کمتر از 350 نفر در روز است. به طور کلی در اوکراین شمارش 30,506 تایید عفونت موارد و 880 مرگ و میر.

___

ژوهانسبورگ — آفریقای جنوبی می گوید: میانگین تاخیر در به دست آوردن coronavirus نتایج آزمایش از آزمایشگاه افزایش یافته است به 12 روز در میان انباشت پرونده ها و کمبود تست مواد.

آفریقای جنوبی نشان دهنده بیش از یک چهارم از آفریقا ویروس موارد با بیش از 61,000. کشور انجام شده است حدود یک سوم از ویروس آزمون در آفریقا و کشورهای با منابع کمتر می تواند به صورت مشابه تاخیر و یا بدتر.

دیگر آن طول می کشد برای تایید یک مورد مثبت بیشتر در معرض خطر است که یک فرد آلوده است که ندانسته گسترش ویروس.

آفریقای جنوبی آخرین گزارش هفتگی توسط موسسه ملی بیماری های مسری صادر اواخر جمعه و پایان ژوئن 6, می گوید: میانگین زمان به فرآیند آزمون در آزمایشگاه رشد کرده از کمی بیش از دو هفته به یک ماه پیش.

عمومی آزمایشگاه زودتر بودند دست زدن به سه چهارم از coronavirus تست اما این کاهش به بیش از یک چهارم از 6 ژوئن. زمان چرخش در آزمایش توسط آزمایشگاه خصوصی است کمتر از دو روز.

آفریقای جنوبی به طور کلی تعداد تست های انجام شده کاهش یافته است از اواسط ماه مارس نیز به احتمال زیاد منعکس نمایند. قاره آفریقا به طور کلی بیش از 225,000 موارد است.

___

اسلام آباد — مقامات پاکستانی باید شناسایی شده و مهر و موم کردن حدود 1,300 نقاط داغ برای جلوگیری از افزایش مسیر جدید کروناویروس عفونت.

آب بندی منطقه در معرض خطر بالا می آید که پاکستان گزارش 6,472 اخبار موارد در روز شنبه این کشور به بالاترین تک بعد کل. پاکستان تایید کرده است در مجموع 132,405 موارد از جمله 2,551 مرگ و میر.

پاکستان قرار دادن آن در کل جمعیت از 220 میلیون نفر تحت مستند در ماه مارس است. دولت پس از کاسته محدودیت و گفت: لازم بود برای نجات اقتصاد کشور است اما این باعث افزایش عفونت.

نخست وزیر عمران خان است در برابر خواسته از کارشناسان به منظور تقویت مستند.

مقامات در حال حاضر با استفاده از اصطلاح "هوشمند مستند" به بستن مغازه ها و بازار و مردم را مجبور به ماندن در خانه در مناطقی که موارد تایید شده است که در هفته های اخیر. برخی از مناطق مسکونی نیز مهر و موم شده در پایتخت اسلام آباد برای جلوگیری از گسترش ویروس.

___

پکن — چین سرمایه دارای قفل شده 11 جوامع مسکونی در نزدیکی یک عمده فروشی مواد غذایی در بازار به سعی کنید به ساقه شیوع جدید COVID-19.

مقامات شهر پکن گفت: 45 کارگران در Xinfadi بازار مثبت آزمایش برای coronavirus هر چند آنها نشان داد هیچ نشانه ای ندارند. که در علاوه بر این به یک زودتر اعلام هفت نفر با علائم از جمله شش که بازدید کرده اند و یا مشغول به کار در بازار است.

چهل و زیست محیطی نمونه های گرفته شده در بازار نیز آزمایش مثبت, شهرستان, مقامات گفت.

پکن اخبار روزنامه گفت: در پست های رسانه های اجتماعی است که حزب کمونیست اعضا و داوطلبان سازماندهی شده به فروشگاه برای مواد غذایی و دیگر مایحتاج روزانه برای ساکنان تحت تاثیر قرار.

این شهر که تا به حال نداشته محلی انتقال عفونت در بیشتر از 50 روز معکوس برخی از حرکت های اخیر به استراحت coronavirus محدودیت.

مقامات تاخیر برنامه ریزی شده بازگشایی مدارس روز دوشنبه برای اولین بار به کلاس سوم و معلق دو و میدانی وقایع است. یکی فوری مصدوم بود و جهت یابی مسابقه میله میله برای شنبه رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت.

مرکز ملی هنرهای نمایشی است که تا به حال فقط بازگشایی در ژوئن 2, reclosed با توجه به گزارش رسانه ها.

—این مورد اصلاح شود به می گویند که شش تن از این هفت نفر با علائم سفر کرده بود و یا مشغول به کار در بازار نیست و همه هفت.

___

دهلی نو — هند گزارش یکی دیگر از رکورد روزانه سنبله در coronavirus عفونت به عنوان کشور تصویب گریم نقطه عطف 300,000 موارد است.

وزارت بهداشت گزارش 11,458 موارد جدید در روز شنبه و 386 مرگ و میر رانندگی تلفات و مرگ و میر به 8,884.

هند در مجموع caseload رسیده 308,993 چهار-بالاترین در جهان است, از جمله بیش از 150 ، 000 بهبود.

دولت نارندرا نخست وزیر تحمیلی در سراسر کشور در اواخر ماه مارس است. هند caseload شروع به پریدن کرد در حدود 100,000 موارد در یک هفته که مصادف شد با بازگشایی بازارها و خانه ها و رستوران ها.

در پایتخت دهلی جدید ترین بیمارستان های عمومی و crematoriums و گورستان در حال تلاش برای مدیریت یک راش بدن. دهلی دولت پیش بینی شده است که موارد در پایتخت منطقه به تنهایی می تواند گسترش به بیش از نیم میلیون نفر در اواخر ماه جولای و با توجه به مصرف بیش از هتل های لوکس و استادیوم را تبدیل به میدان بیمارستان.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش کرده است 49 جدید کروناویروس موارد است.

اکثر آنها در پر جمعیت سئول شهری که در آن مقامات بهداشتی مبارزه کرده اند به سرعت انتقال مربوط به سرگرمی و اوقات فراغت فعالیت های کلیسا تجمعات و کارگران کم درآمد است که نمی توانیم در خانه بمانند.

ارقام منتشر شده شنبه به ارمغان ملی در مجموع به 12,051 موارد و 277 مرگ و میر.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: 44 از موارد جدید در بیشتر سرمایه منطقه است که به نیمی از کشور را 51 میلیون نفر است.

مدیر آژانس Jung Eun-kyeong است اصرار ساکنان پایتخت منطقه به ماندن در خانه در طول تعطیلات آخر هفته گفته است "نگرانی بالا" که افزایش فعالیت عمومی منجر به گسترده گردش ویروس.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن