رهبران جهان ستاره متحد در رویداد با هدف مبارزه با ویروس

لندن (AP) — اجلاس که شامل یک ستاره نکردم مجازی کنسرت توسط Dwayne Johnson مطرح شده است و نزدیک به 7 میلیارد دلا

توسط MORVARIDEASIA در 8 تیر 1399

لندن (AP) — اجلاس که شامل یک ستاره نکردم مجازی کنسرت توسط Dwayne Johnson مطرح شده است و نزدیک به 7 میلیارد دلار به صورت نقدی و ضمانت وام برای کمک به فقرا در سراسر جهان که زندگی شده اند طرح میتوانست با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

شهروند جهانی گفت: در آن اجلاس با رهبران جهان مطرح کرده بود 1.5 میلیارد دلار برای کمک به COVID-19 تلاش در کشورهای فقیر همراه با یک وعده از 250 میلیون دوز واکسن برای آن کشورها اگر یکی با موفقیت توسعه یافته است.

این گروه در گفت و گو با امن $5.4 میلیارد دلار وام و تضمین از کمیسیون اروپا و بانک سرمایه گذاری اروپا برای حمایت از اقتصاد شکننده در سراسر جهان است.

این رویداد شامل یک Johnson-میزبانی کنسرت با اجرای برنامه توسط جنیفر هادسون, Miley Cyrus, Coldplay و چوپان x هلی. کوروش انجام بیتلز "کمک!" در خالی ورزشگاه و هادسون انجام شده "که در آن صلح آمیز جریان آب" از یک قایق در شیکاگو است.

"دلار 6.9 میلیارد دلار بود که متعهد امروز به حمایت از جهان فقیرترین و اکثر جوامع به حاشیه رانده شده است باور نکردنی گام بعدی در سفر ما به خارج از COVID-19 عصر است اما بیشتر وجود دارد هنوز هم باید انجام شود که هیچ کس امن است تا هر کس امن است" هیو ایوانز مدیر عامل شرکت شهروند جهانی گفت: پس از این رویداد روز شنبه.

"همانطور که ما در مبارزه با این ویروس ما نیز نیاز به مراقبت از افراد آسیب پذیر و آدرس چالش هایی که با آنها روبرو هستیم در حال حاضر" نخست وزیر کانادا جاستین ترودو گفت: در طول این رویداد.

سخنرانان همچنین شامل رهبران نیوزیلند السالوادور سوئد و آفریقای جنوبی و باربادوس.

سازمان دهندگان گفت: این نشان می دهد نه تنها به جمع آوری کمک اما با هدف جلب آگاهی به نامتناسب تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس تا به حال در جوامع به حاشیه رانده شده.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت: مشترک اقدام مورد نیاز بود به شکست ویروس.

"بیایید بسیج اجازه رد " هر انسان برای خود' رویکرد اجازه دهید در ادامه به حرکت رو به جلو با هم. فرانسه و اروپا مسئولیت خود را امروز انجام خواهد داد فردا" پاکسازی گفت.

در سراسر جهان نزدیک به 10 میلیون نفر گزارش شده آلوده شده توسط ویروس و نزدیک به نیم میلیون نفر, با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. کارشناسان می گویند که این ارقام به طور جدی درک درست و میر از این بیماری همه گیر به دلیل محدود تست و از دست رفته در موارد خفیف.

حدود ده بالقوه COVID-19 واکسن در مراحل اولیه تست. در حالی که برخی می تواند حرکت به اواخر مرحله تست بعد از این سال اگر همه می رود و آن را بعید است که هر یک می خواهد مجوز قبل از اوایل سال آینده در اولین.

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

آخرین مطالب