آخرین: دسامبر جایزه نوبل ضیافت در سوئد لغو شد

استرالیا — استرالیا هواپیمای ویکتوریا دولت گزارش یک رکورد 484 جدید COVID-19 موارد در روز چهارشنبه و مقامات بهد

توسط MORVARIDEASIA در 1 مرداد 1399

استرالیا — استرالیا هواپیمای ویکتوریا دولت گزارش یک رکورد 484 جدید COVID-19 موارد در روز چهارشنبه و مقامات بهداشت هشدار داده است که شماره می تواند همچنان به افزایش است.

با استرالیا را در دومین شهر ملبورن در حال حاضر در مستند دو هفته مقامات امیدوار بود عفونت رای آغاز خواهد شد به فلات. به جای رئیس بهداشت افسر برت ساتون می گوید: "ما در حال رفتن به نگاه 500-600 مورد در هر روز است. من کاملا نمی خواهید ما را برای رفتن وجود دارد."

ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: نه نفر از 10 نفر نیست خود جدا بین داشتن علائم و تست شده است. بیش از نیمی نیست خود جدا بین زمانی که آنها مورد آزمایش قرار گرفتند و زمانی که آنها به نتایج.

اندروز نیز اعلام کرد دو مرگ و میر بیشتر مردان در 90s آوردن ملی تلفات به 128.

ماسک صورت را تبدیل به اجباری از پنج شنبه برای ساکنان در مستند مناطق زمانی که آنها خانه های خود را ترک.

شش زندان در ویکتوریا قرار داده شد به کل مستند در روز سه شنبه پس از یک عضو هیات آزمایش مثبت در یکی از شلوغ امکانات.

Neighoring, New South Wales, دولت گزارش 16 مورد جدید در روز چهارشنبه.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ویروس در آمریکا بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود

— AP منحصر به فرد: کمک از خیرین قطره و حتی به عنوان نیاز soars

ویروس — آنتی بادی محو شدن سریع اما نه لزوما حفاظت

— یک مطالعه جدید نشان می دهد که بیشتر مردم در مورد 22% — آلوده شده اند با کروناویروس در هند سرمایه منطقه از آمار و ارقام رسمی نشان می دهد.

— با کروناویروس rebounding در بخش هایی از اسپانیا به نظر می رسد کاتالونیا و دیگر مناطق را به اندازه کافی آماده برای ردیابی عفونت های جدید در آنچه قرار بود یک سیستم تشخیص زود هنگام برای جلوگیری از جدید آبشار از موارد.

— اداره فدرال زندانها می گوید: بیش از 500 نفر از زنان باید آزمایش مثبت برای coronavirus در پزشکی تگزاس زندان است.

___

دنبال AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

کاتماندو, نپال, نپال دولت به پایان رسیده است یک مستند 120 روز پس از آن اعمال شده برای کنترل گسترش coronavirus.

وزیر اطلاعات یوبا سیتی راج Khatiwada گفت: تعداد موارد کاهش در نپال.

دولتی و دفاتر خصوصی خواهد بود به طور کامل کاربردی از روز شنبه و تمام خصوصی و عمومی وسایل نقلیه اجازه داده می شود در خیابان. همه بازارها و مراکز خرید و مغازه ها خواهد بود همچنین اجازه داده می شود برای باز کردن. این فرودگاه و پروازهای تجاری خواهد رزومه تنها در Aug. 1.

Khatiwada گفت: مدارس و کالج ها باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی بسته. ممنوعیت ادامه خواهد داد در مجامع عمومی مذهبی, عملکرد, احزاب, ورزشگاه, باغ وحش ها و پارک ها.

این مستند برای اولین بار اعمال شده در مارس و آن تمدید شد چندین بار. این کشور دارای 17,994 مورد تأیید و 40 و میر ناشی از کوروناویروس.

___

سئول کره جنوبی — تنها چند روز پس از مقامات کره جنوبی اعلام امیدوارم این کشور COVID-19 اپیدمی بود در آینده تحت کنترل مقامات بهداشتی گزارش شده 63 به تازگی مورد تأیید.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز چهارشنبه گفت: حداقل 36 از موارد جدید آمد از پر جمعیت سئول شهری که در آن حدود نیمی از این کشور به 51 میلیون نفر زندگی می کنند.

این KCDC نمی بلافاصله تایید اینکه آیا این اعداد شامل جدید خوشه از عفونت های کشف شده در خط مقدم ارتش واحد در Pocheon شمالی از سئول که در آن حداقل 13 سربازان گزارش آزمایش مثبت است.

این KCDC گفت: 29 از قانون جدید موارد محلی انتقال و دیگر 34 به ورود بین المللی به عنوان ویروس همچنان به گسترش در آسیا و ایالات متحده و فراتر از آن. دولت همچنین در نظر دارد به ارسال به ارسال دو هواپیما به عراق در روز چهارشنبه به تخلیه حدود 300 کره جنوبی کارگران ساختمانی در میان گسترش ویروس وجود دارد.

ملی caseload است که در حال حاضر در 13,879 از جمله 297 مرگ و میر.

این کشور گزارش شده بود چهار محلی انتقال در روز دوشنبه بود که کمترین میزان در دو ماه باعث یک جشن جیر از رئیس جمهور مون جائه در که گفت: ملت به عنوان برنده خود در مقابل مبارزه با COVID-19.

___

مکزیکو سیتی — مکزیک گذشت 40,000-مرگ علامت سه شنبه و گزارش شده نزدیک به سطح رکورد تازه تایید coronavirus موارد است.

وزارت بهداشت گزارش داد که COVID-19 مرگ و میر افزایش 915 برای رسیدن به 40,400 چهارم بالاترین مجموع پشت بریتانیا در 45,507.

مکزیک تعداد موارد تایید شده توسط 6,859 به 356,386 و این کشور در حال حاضر رقبای پرو ششم-بیشترین تعداد موارد اما مکزیک می کند تا کمی تست که تعداد آن در نظر گرفته شده است بسیار undercounted.

سه شنبه, مکزیک تا به حال انجام شده بیش از 820,000 آزمون و یا در مورد یک آزمون برای هر 160 نفر. در هفته های اخیر 47 درصد از تمام آزمون com back, مثبت, نشان می دهد مکزیک است که عمدتا تست تنها کسانی که با قابل توجهی علائم.

مقامات بهداشتی نشان میدهد که این کشور تنها در حدود 170,000 آزمون های چپ و اما در سمت چپ باز امکان دستیابی به بیشتر.

___

دیترویت — یک قاضی دستور داده است تا دیترویت مدرسه منطقه به آزمون بیش از 600 دانش آموز است که شرکت داوطلبانه در کلاس های تابستان.

منظور از ایالات متحده در منطقه قاضی آرتور تارنوف روز سه شنبه در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه توسط منتقدان ادعا می کنند که این فرد در کلاس های مخاطره آمیز برای کودکان و نوجوانان و کارکنان. دانش آموزان و معلمان ملزم به پوشیدن ماسک و میز در حال گسترش از هم جدا. طرح دعوی در دادگاه به دنبال روز در اعتراض به اتوبوس متری.

سرپرست نیکولای ویتی گفت: این منطقه خواهد شد مطابق با تست سفارش با کمک از این شهرستان در بخش بهداشت و درمان. اما او پیشنهاد قاضی تا به حال خود را بیش از حد قدرت.

"این است که توهین به پدر و مادر ما است که آنها باید فرزندان خود را COVID-تست شده برای دریافت خدمات مدرسه و در عین حال پدر و مادر در خارج از شهر می توانید دریافت خدمات مشابه بدون تست" ویتی گفت.

کلاس های آغاز شده در جولای 13. دیترویت منطقه نیز ارائه تابستان آموزش آنلاین.

--

AUSTIN تگزاس — در حالی که برخی از شهرهای بزرگ در تگزاس گزارش نشانه هایی که هشدار دهنده افزایش موارد coronavirus ممکن است درست کردن مقامات در استان ها در امتداد مرز با مکزیک گفت: این چشم انداز وجود دارد باقی مانده است تلخ.

دالاس مسئولان شهرستان گفت: این تعداد در بیمارستان بستری coronavirus بیماران کاهش یافته است زیر 1000 در روز سه شنبه برای اولین بار در بیش از دو هفته و مقامات در هوستون در حال دیدن نشانه هایی از خوش بینی.

اما در امتداد مرز در شهرستان استار قاضی الوی ورا گفت: "ما بسیار نزدیک به از دست دادن وضعیت" و قصد دارد به موضوع داوطلبانه ماندن در خانه توصیه های این هفته است.

او گفت: این امر می تواند شبیه به یکی از صادر دوشنبه در Hidalgo County, که مجموعه ای از مقررات و توصیه می کند که تمام غیر ضروری کسب و کار بس هر گونه فعالیت است که می تواند ارائه شده در منظقه و یا بایگانی اطلاعات.

سفارشات نیست قابل اجرا تحت کالیفرنیا ، گرگ ابوت گذشته داشتیم که اجازه نمی دهد تا مقامات محلی را به مجموعه خود را اقامت در خانه محدودیت. تگزاس روز سه شنبه گزارش داد بیش از 9,300 تایید موارد جدید و 131 مرگ و میر در دولت دوم مرگبارترین روز از این بیماری همه گیر.

___

فورت ورث تگزاس — بیش از 500 زنان در فدرال پزشکی زندان در تگزاس آزمایش مثبت برای coronavirus در یکی از بزرگترین تایید شیوع بیماری در زندان فدرال.

اداره زندانها گفت: تعداد موارد تایید شده در مرکز پزشکی فدرال-Carswell در فورت ورث شروع به پریدن کرد به 510 روز سه شنبه تنها دو روز پس از اداره زندانها گزارش شده است که 200 نفر از زنان وجود دارد تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

تنها زندان فدرال در سیگویل نیز واقع در دالاس-فورت وورث منطقه تا به حال بیشتر آلوده زندانیان با 1,156 موارد از شنبه.

___

سائو پائولو — برزیل, مقامات می گویند که این کشور در سائو پائولو دولت در صدر 20,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در حالی که ملت به عنوان یک کل است recored بیش از 80 ، 000 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

سائو پائولو برزیل است پرجمعیت ترین ایالت با 46 میلیون نفر است و کانون این بیماری همه گیر کوروناویروس در این کشور آمریکای جنوبی.

شده است اجرای اجتماعی فاصله اقدامات از اواسط ماه مارس است اما هرگز اعمال کامل مستند.

سائو پائولو رژیم صهیونیستی است. João Doria خود را جایگزین وزیر بهداشت در این هفته هر چند او می گوید: این مقام در سمت چپ پست به دلایل پزشکی نامربوط به کوروناویروس.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن