آخرین: انگلیسی ساحل جوامع مصرانه از مردم می گویند قرار

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خص

توسط MORVARIDEASIA در 3 خرداد 1399

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— موارد جدید در هند بالا 6,000 دوم راست بعد.

— چندین هزار پیروان اسپانیا راست Vox حزب اعتراض در مادرید.

— قبر مقدس در اورشلیم برای باز کردن دوباره در روز یکشنبه.

— موزه واتیکان را به بازدید کنندگان باز دوباره در ژوئن 1.

— دولت سوریه اعلام کرد بزرگترین و تنها بعد پرش.

— محله رهبر می گوید چند تن از اعضاء تست مثبت پس از فرانکفورت خدمات کلیسا.

— آنگلا مرکل دفاع آلمان coronavirus محدودیت.

فرانسه — اجازه می دهد خدمات مذهبی به سر پس از یک چالش قانونی برای ممنوعیت دولت.

___

مادرید — چندین هزار پیروان اسپانیا راست Vox حزب را جمع آوری کرده اند در مادرید و شهرهای دیگر در اعتراض به دولت را از دست داده و از شیوع کروناویروس.

Vox به نام برای معترضان به آمده در اتومبیل و موتورسیکلت به زمان ممنوعیت گردهمایی های اجتماعی در اثر تحت این کشور دو ماه به حالت اضطراری.

"اجازه دهید خود را میل شنیده می شود برای استعفای دولت" Vox رهبر سانتیاگو Abascal گفت: از باز بالا, اتوبوس, پیشرو خودرو ومیگوید پایین مادرید بلوار.

Vox به نام اعتراض به "کاروان اسپانیا و آزادی."

اکثر اتومبیل بودند decked با پرچم وجود دارد و همچنین گروه کوچکی از مردم که شرکت ها با برخی نه احترام به دو متر اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

تظاهرات برگزار شد در بارسلونا سویا و دیگر مراکز استانی.

بیش از 28000 اسپانیایی ها تایید شده اند به اند و از COVID-19.

این مستند با موفقیت کاهش روزانه سرایت نرخ بیش از 20 درصد در اوج بحران به زیر 1% در هفته گذشته.

___

دمشق سوریه — دولت سوریه اعلام کرده است, بزرگترین و تنها بعد پرش از موارد ثبت شده در کشور که تا کنون آزمایش شده است محدود است.

وزارت بهداشت و درمان گفت: 11 نفر تست مثبت پس از بازگشت از کویت و آنها که در میان سوری ها عودت از خلیج فارس کشور است.

آن را به ارمغان می آورد کل ثبت عفونت در سوریه به 70 و چهار مرگ و میر. جنگ زده کشور محدود تست قابلیت ها و به شدت آسیب دیده سیستم بهداشت و درمان.

دو منطقه در این کشور با جمعیت نزدیک به 8 میلیون نفر در خارج از کنترل دولت های پس از تست نیز وجود دارد و حتی بیشتر محدود است.

مقامات بهداشتی گزارش داده اند که هیچ عفونت در تهران برگزار می شود غربی است.

در شرق کردستان به رهبری دولت شروع به انجام خود را تست است و تا کنون ثبت سه عفونت و مرگ است.

___

دهلی نو — موارد جدیدی از کروناویروس در هند در صدر 6,000 برای دومین روز متوالی مارک دیگر رکورد پرش برای جنوب کشور آسیایی در یک دوره 24 ساعته.

هند گزارش 6,654 موارد جدید در روز شنبه در آوردن مجموع در سراسر کشور به 125,102 از جمله 3,720 مرگ و میر.

میزان عفونت در کشور 1.3 میلیارد دلار افزایش یافته است که دو ماه مستند کاسته است.

متحده با تعداد نسبتا کمی از موارد دیده می شود خوشه در روزهای اخیر به عنوان ساکنان از جمله کارگران مهاجر سفر در قطار ویژه باید به خانه بازگشت.

مقامات در مرز شمال شرقی ایالت آسام معرفی اتهامات جنایی در روز شنبه برای قرنطینه متخلفان پس از بیش از 100 نفر در دولت امکانات قرنطینه آزمایش مثبت برای COVID-19.

___

برلین — یک محله رهبر می گوید که چند تن از اعضای یک جماعت باید آزمایش مثبت برای coronavirus پس از یک سرویس کلیسا در فرانکفورت.

آژانس خبری dpa گزارش روز شنبه که از طرف Wladimir Pritzkau معاون رئیس انجیلی مسیحی باپتیست جماعت درگیر عنوان کرد و گفت: خدمات صورت گرفت در مارس 10. او نمی گویند که چگونه بسیاری از مردم تحت تاثیر قرار گرفتند اما گفت که بسیاری از آنها در خانه و شش در بیمارستان است.

خدمات مذهبی شده اند مجاز در منطقه از تاریخ 1 مه با شرایط که شامل 1.5 متر (5 فوت) فاصله بین نمازگزاران و ارائه مواد ضد عفونی کننده.

Pritzkau گفت: قوانین پایبند به. کلیسا را لغو کرده است همه اجتماعات است و در حال حاضر انجام خدمات آنلاین.

رئیس شهرستان دفتر سلامت انرا تایید یا رد این مورد با استناد به محرمانه پزشکی.

___

اورشلیم — کلیسای قبر مقدس در اورشلیم باز خواهد شد در روز یکشنبه برای اولین بار در دو ماه.

این ساخته شده است در سایت که در آن مسیحیان معتقدند که عیسی مسیح مصلوب شد به خاک سپرده شد و زنده,

رهبران سه فرقه های سایت در بیانیه ای گفت شنبه که ورودی خواهد بود محدود به 50 نفر در یک زمان.

نمازگزاران نمی تواند وارد کنید و در صورتی که علائم و باید پوشیدن ماسک و باید حفظ فاصله 2 متر (شش پا). آنها همچنین باید اجتناب از لمس کردن یا بوسیدن سنگ و اشیاء دیگر در این سایت مقدس.

کلیسا بسته شد در ماه مارس همراه با بسیاری از سایت های دیگر در سرزمین مقدس در همراهی با اقدامات سختگیرانه اعمال شده توسط اسرائیل و تشکیلات خودگردان برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

آن باقی مانده بسته شده در طول هفته مقدس و عید پاک در ماه گذشته زمانی که قم است و به طور معمول بسته بندی شده با ده ها هزار نفر از زائران و گردشگران است. کشیش مشاهده هفته دفاع مقدس مراسم در گروه های کوچک بیشتر در پشت درهای بسته.

___

شهر واتیکان — واتیکان موزه ها باز خواهد شد تا دوباره در ژوئن 1 با تمام بازدید کنندگان با پوشیدن ماسک های صورت و داشتن درجه حرارت خود را چک قبل از ورود.

واتیکان روز شنبه گفت که کادر پزشکی خواهد بود در حال حاضر و پس از رزرو در حال حاضر خواهد شد مورد نیاز, پیش فروش بلیط هزینه از 4 یورو ($4.50) هستند که چشم پوشی است.

در این موزه سفر است سیستین با آن سقف frescoed توسط میکل آنژ در حالی که در روزهای جمعه و شنبه تشنه بازدید کنندگان می توانید رزرو غذا در غروب آفتاب در واتیکان حیاط.

فروش بلیط و سوغات درآمد هستند یک منبع بزرگ درآمد برای مقدس. در حال حاضر موزه در حال تعلیق رایگان-ورود ابتکار در آخرین یکشنبه هر ماه.

باز, اتوبوس, تورهای آراسته واتیکان باغ ارائه خواهد شد و در تعطیلات آخر هفته از این مکان می توانید تور اقامتگاه تابستانی پاپ در Castel Gandolfo یک تپه در نزدیکی شهر رم است.

شده اند وجود دارد 12 تایید موارد COVID-19 در واتیکان امور خارجه و یا در میان کارکنان آن است.

___

برلین — اتریش, هلند, دانمارک و سوئد را مطرح counterproposal برای یک اروپایی coronavirus بازیابی صندوق با دو سال محدودیت زمان و غلظت در وام.

اتریش مطبوعاتی آژانس گزارش داد که کشورهای صادر موقعیت خود مقاله در روز شنبه. آن را زیر فرانسه-آلمانی پیشنهاد یک صندوق 500 میلیارد یورو ($550 میلیارد دلار) است که می تواند آشکار کمک های مالی برای کمک به کشور و تایید مشترک قرض گرفتن.

آژانس آمده است که این چهار کشور باید به توافق برسند به "ابزار و یا اقداماتی که منجر به mutualization از بدهی و یا افزایش قابل توجه" در اتحادیه اروپا بودجه.

پیشنهاد نمی قرار دادن یک شکل در کمک است که باید داده شود اما APA گزارش داد که اتریش صدارت گفت: پول باید مورد استفاده قرار گیرد برای "بازسازی و انعطاف پذیری از بخش سلامت و اقتصاد است." پژوهش و نوآوری و مربوط به آب و هوا سرمایه گذاری می تواند حمایت شود.

اتحادیه اروپا اجرایی کمیسیون است که انتظار می رود به پرده خود پیشنهاد برای بهبود صندوق در هفته آینده, از آن کشورهای عضو اتحادیه اروپا باید پس از آن پیدا کردن یک مصالحه.

___

برلین — آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در دفاع از کشور خود coronavirus محدودیت و دعوت از او و هموطنان برای حفظ احترام اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

آلمان شروع به شل شدن آن مستند محدودیت در مارس 20 و پس از آن حداقل تا حدودی بازگشایی بسیاری از بخش ها. در همان زمان این کشور دیده می شود مکرر علیه مستند اقدامات است.

مرکل گفت: در هفته پیام ویدئویی شنبه که اقدامات لازم بودند و این مقامات باید همچنان به توجیه همین دلیل برخی از محدودیت ها نمی تواند برداشته شود در حالی که اطمینان حاصل کرد که آنها متناسب باشد.

مرکل گفت که آلمان "موفق شد تا کنون در دستیابی به هدف جلوگیری از سلامت سیستم در حال غرق شده است."

___

پاریس — فرانسه اجازه می دهد خدمات مذهبی به سر شروع شنبه پس از یک چالش قانونی به دولت ممنوعیت چنین باشد.

رهبران مذهبی با استقبال از تصمیم اما گفت که آن را در زمان قرار داده و لازم است اقدامات ایمنی در محل.

برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس بازدید کنندگان به اماکن عبادت باید پوشیدن ماسک و شستن دست های خود را پس از ورود و نگه داشتن یک فاصله حداقل یک متر (سه پا) از سایر افراد است.

دولت فرانسه را ممنوع کرده بود خدمات مذهبی تا ژوئن 2, حتی اگر فروشگاه ها و کسب و کارهای دیگر آغاز بازگشایی در هفته گذشته. شورای امور خارجه این کشور در بالاترین اداری بدن زده ممنوعیت و دولت منتشر فرمان شنبه اجازه می دهد خدمات خود را از سر گرفت.

فرانسه در کنفرانس اسقف گفت: این امر کار با رهبران کلیسا برای آماده سازی برای بازگشایی ویژه برای پنطیکاست خدمات یکشنبه, مارس 31.

پیشوا از مسجد جامع پاریس گفت که آن را آماده خواهد شد برای بازگشایی, برای, خدمات, یکشنبه مارک عید فطر در پایان ماه رمضان.

___

برلین — مقامات می گویند که هفت نفر به نظر می رسد آلوده شده اند با کروناویروس در یک رستوران در شمال غربی آلمان و در چه خواهد بود اولین و شناخته شده اين مورد از رستوران ها آغاز بازگشایی در این کشور دو هفته پیش.

دولت محلی در لیر شهرستان گفت: جمعه شب که موارد گزارش شده بین پنج شنبه و جمعه منجر به حداقل 50 نفر بودن قرنطینه.

قبلا هیچ مورد جدید تا به حال تایید شده است در این منطقه بیش از یک هفته است.

آلمان شروع به شل شدن آن coronavirus محدودیت در مارس 20 و این روند به سرعت جمع آوری شده است. نیدرزاکسن دولت که در آن لیر واقع شده است, مجاز رستوران ها برای بازگشایی, مارس 11 با بهداشت اقدامات احتیاطی.

کسانی که در حال حاضر شامل 2 متر (6 ½ -پا) فاصله بین جداول ماسک برای خدمت و تعهد به نام و آدرس و شماره تلفن از مهمانان به طوری که ممکن است عفونت را می توان پیش بینی کرد.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل خلع سلاح آمریکا در COVID-19 بیماری همه گیر در حال حرکت جهان به سمت افزایش نوآوری در فن آوری و همکاری آنلاین اما "جرایم اینترنتی نیز در حال افزایش است با 600% افزایش مخرب در ایمیل ها در طول زمان بحران."

ایزومی Nakamitsu گفت: در یک جلسه رسمی از شورای امنیت سازمان ملل روز جمعه که "نیز وجود داشته اند نگران کننده گزارش حملات علیه سازمان های مراقبت های بهداشتی و پزشکی و امکانات پژوهشی در سراسر جهان است."

او گفت: رشد دیجیتال وابستگی افزایش آسیب پذیری در برابر حملات سایبری و "تخمین زده می شود که یک چنین حمله می گیرد و هر 39 ثانیه است."

با توجه به اتحادیه بین المللی مخابرات "تقریبا 90 کشور هنوز هم تنها در مراحل اولیه ساخت به تعهدات cybersecurity" Nakamitsu گفت.

نماینده عالی خلع سلاح در امور گفت: تهدید از سوء استفاده از اطلاعات و فن آوری ارتباطات "فوری است." اما او گفت: همچنین مژده با اشاره به برخی از جهانی پیشرفت در سازمان ملل متحد برای مقابله با تهدیدات به عنوان یک نتیجه از توسعه هنجارهای برای استفاده از چنین فن آوری است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب