آخرین: سرخپوستان نگه داشتن Franmil ریس دور از اردوگاه

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان: ___ دو نفر از اعضای لویی مردان بسکتبال برنامه باید آزمایش

توسط MORVARIDEASIA در 17 تیر 1399

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

دو نفر از اعضای لویی مردان بسکتبال برنامه باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و تیم به حالت تعلیق در فعالیت های داوطلبانه برای دو هفته.

انتشار اخبار از مدرسه مشخص نیست که آیا این بازیکنان یا اعضای کادر که تست مثبت است. آن اضافه شده که در آن نهفته هستند که قرنطینه و مناسب پروتکل ها به دنبال داشت.

___

R&A رفتن با زنان بریتانیا باز در رویال ترون بدون تماشاگر.

زنان بریتانیا باز برای مجموعه Aug. 20-23 در رویال ترون همراه Ayrshire سواحل اسکاتلند. آن خواهد بود که برای اولین بار عمده در تور LPGA برنامه است که بازی در این سال و این امر می تواند هفته بعد از بانوان اسکاتلند باز در طرف دیگر از این کشور در شرق ادینبورگ.

مقدماتی برای AIG زنان بریتانیا باز لغو شده است. R&A می گوید این زمینه خواهد بود متشکل از بازیکنان برجسته از زنان جهان رتبه بندی و شناخت بالای اجرای برنامه در حوادث اخیر در جهان پیشرو تورهای.

R&A می گوید آن ایجاد خواهد شد زیستی منطقه امن در رویال ترون برای آن ضروری به قهرمانی. آن را می گوید آن را ادامه خواهد داد برای نظارت بر COVID-19 pandemic برای اطمینان از امن قهرمانی بدون تماشاگر.

___

بین المللی دوچرخه سواری, اتحادیه می گوید در این سال BMX قهرمانی جهان لغو شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این رویداد برنامه ریزی شده بود برگزار شد در هوستون در ماه مه بود و در ابتدا به تعویق افتاد.

اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری می گوید هیچ میزبان جدید پیدا شد "با وجود بهترین تلاش به آمده تا با یک جایگزین."

بعدی BMX جهان در حال برنامه ریزی برای شروع در Papendal هلند در ماه اوت 2021. که یک هفته پس از بازی های المپیک توکیو. چهار BMX رویدادهای مدال در المپیک برنامه.

اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری نیز می گوید: 2020 فصل در BMX Freestyle پارک و مسطح جام جهانی را نمی خواهد اتفاق می افتد.

___

شانزده بازیکنان و مقامات بلغاری فوتبال باشگاه Cherno بیشتر باید تست مثبت برای کوروناویروس.

این باشگاه از دریای سیاه در شهر وارنا می گوید 12 بازیکن در میان موارد مثبت و می افزاید: "همه بازیکنان که تست مثبت قرنطینه می شوند و ما را به انجام اقدامات احتیاطی لازم."

Cherno بیشتر بازی یک بازی لیگ در برابر Tsarsko سلو در صوفیه در روز پنج شنبه. آزمایشگاهی که انجام شده قبل از مسابقه آزمون پذیرفته روز بعد که آن را تا به حال اعلام کرد که یکی از بازیکنان این تیم از صوفیه تا به حال آزمایش مثبت است.

Cherno بیشتر می گوید این باشگاه است که هنوز آماده بازی روز سه شنبه مقابل چلسی Kardzhali با وجود تست مثبت. این قرنطینه بازیکنان جایگزین خواهد شد توسط اعضای تیم تاریخ تیم ملی.

___

اتریش لیگ فوتبال آغاز شده است رسیدگی به کروناویروس روش تست از تمام 16 دوم-بخش تیم پس از سه بازیکن از یک باشگاه, آزمایش مثبت بیش از آخر هفته.

لیگ می گوید: هر باشگاه باید با ارائه رسید و نتایج آزمایش ثابت کند که همه بازیکنان تست شده اند بر اساس این هفته پس از بازی سر در ژوئن 5 بعد از 12 هفته استراحت.

این تحقیقات پس از آخرین محل Kapfenberger SV ظاهرا نقض ضد coronavirus قوانین شکست ساختاری و آزمون بازیکنان آن است.

لیگ باز دادرسی در برابر کاپفنبرگ در روز دوشنبه.

___

دو بدمینتون مسابقات لغو شده است در نونما تقویم به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

چین کارشناسی ارشد در Lingshui لغو شد پس از در حال حاضر در حال نقل مکان کرد و از فوریه تا مارس و پس از آن به ماه اوت است.

آن را برای اولین بار باز گشت رویداد اما در حال حاضر انتظار می رود چین تایپه باز در تایپه از سپتامبر. 1-6.

هلندی باز در Almere در ماه اکتبر نیز قرار داده برای این سال است.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de