آخرین: اسرائیل می توانید دور زدن مجلس در ویروس گیری

اورشلیم — اسرائیل مجلس تصویب اضطراری لایحه اجازه دادن به دولت برای دور زدن آن در اتخاذ تصمیمات فوری در مبارزه

توسط MORVARIDEASIA در 17 تیر 1399

اورشلیم — اسرائیل مجلس تصویب اضطراری لایحه اجازه دادن به دولت برای دور زدن آن در اتخاذ تصمیمات فوری در مبارزه با تمدید شیوع کروناویروس.

پارلمان اوایل روز شنبه به گریز خود را در کمیته به طوری که تصمیمات دولت می تواند به اثر فوری. استدلال بود سریع پیاده شد و ضروری است با توجه به سرعت گسترش ماهیت ویروس. اما برخی از قانونگذاران مخالف دولت تقبیح sidelining قوه مقننه گفت: آن مشخص شده گام دیگری در تضعیف پایه های دموکراسی اسرائیل.

می آید یک روز پس از آنکه دولت reimposed محدودیت های جدید دست به سرکوب گسترش ویروس. تجمعات محدود شده است و سالنهای پذیرایی, رستوران ها, میله, تئاتر, مرکز تناسب اندام و استخر دستور داده شد به تعطیل کردن دوباره.

فقط هفته پیش اسرائیل به نظر می رسد به موجود اولیه آن شیوع پس از اعمال اقدامات سختگیرانه در اوایل در طول یک موج اول از عفونت. اما پس از گزارش فقط تعداد انگشت شماری از موارد جدید در روز در اوایل ممکن است آن را تجربه کرده است ثابت سربازان ارتش در موارد زیر کاهش محدودیت. در حال حاضر اسرائیل گزارش رو به بالا از 1 ، 000 مورد جدید در روز بالاتر از اوج خود در طول موج قبلی.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— مصر بازداشت پزشکان و سکوت منتقدان بر دولت را از دست داده و شیوع ویروس

— مغلوب ساختن پیشی جستن هیاهو نمی کند ضرب و شتم یک ویروس آرام ناآرام کشور

— Coronavirus همه گیر و فلوید مرگ ادغام در رحم, ضربه به رفاه

— در میان همه گیر دانش آموزان کمتر به دنبال فدرال کمک برای کالج

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

استرالیا — استرالیا دومین شهر ملبورن دستور داده شده است به lockdown برای بار دوم به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش است.

ویکتوریا دولت برتر Daniel Andrews به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه که ساکنان ممنوع خواهد شد از خروج از منطقه شهری به مدت شش هفته به جز برای رفتن به محل کار یا مدرسه برای مراقبت و یا مراقبت برای ورزش روزانه و برای مواد غذایی و سایر ملزومات.

او گفت: 191 بیشتر موارد مثبت تشخیص داده شده اند که اکثر عفونت های ثبت شده در یک روز.

استرالیا بوده است میان جهان موفق ترین کشورها در مهار آن coronavirus شیوع غیر از ملبورن. این کشور به ثبت بیش از 8,500 موارد و 106 مرگ و میر.

___

دهلی نو — هند تلفات از coronavirus را تصویب کرده است 20,000 با مورد اعداد صعودی گذشته 700,000.

کشور گزارش 467 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, گرفتن تلفات به 20,160. آن را نیز ثبت 22,252 عفونت های جدید, افزایش مجموع به 719,665.

نرخ جدید virus عفونت و مرگ و میر در هند در حال حاضر در حال افزایش در سریع ترین سرعت است. مقامات بهداشت و درمان ترس و تعداد مرگ و میر می تواند افزایش قابل توجهی در هفته های آینده.

هند با جمعیت 1.3 میلیارد و سوم بدترین آسیب دیده کشور در جهان است. تنها ایالات متحده و برزیل تا به حال بیشتر موارد.

___

ولینگتون, نیوزیلند, نیوزیلند ملی حامل قرار گرفته و به طور موقت نگه جدید برای رزرو پرواز به این کشور در حالی که دولت تلاش می کند برای پیدا کردن به اندازه کافی قرنطینه اتاق های هتل ها برای مردم در بازگشت به خانه.

Air New Zealand می گوید: نگه خواهد داشت برای سه هفته و همچنین تلاش برای هماهنگی بهتر پرواز با هتل محل.

نیوزیلند را حذف کرده است جامعه انتقال coronavirus است اما هنوز هم موارد در مرز. برای بیشتر قسمت ها تنها ساکنان و شهروندان قادر به پرواز به کشور و باید باقی می ماند در یک قرنطینه اتاق هتل برای 14 روز.

وزیر مسکن مگان جنگل می گوید: دولت در حال حاضر مسکن نزدیک به 6000 نفر در 28 قرنطینه امکانات و شاهد رشد سریع در تعداد بازگشت ساکنان به عنوان همه گیر بدتر در سطح جهان است.

___

پکن — چین روز سه شنبه گزارش داد هشت جدید تایید coronavirus موارد همه آنها آورده شده از خارج از کشور با جدید مرگ و میر به عنوان تقریبا 11 میلیون دانش آموز جمع آوری شده را بسیار مهم ملی آزمون سراسری ورود به دانشگاه.

ملی سلامت شورای گزارش 403 نفر باقی مانده در درمان COVID-19 در حالی که 121 نفر در انزوا بودن نظارت به عنوان موارد مشکوک و یا برای آزمایش مثبت برای این ویروس بدون نشان دادن هیچ نشانه ای.

چین گزارش کرده است در مجموع 4,634 مرگ و میر در میان 83,565 موارد COVID-19 پس از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در مرکز شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

خسته کننده دو روز به دانشگاه آزمون ورودی می تواند یک کلید تعیین کننده از یک دانشجو آینده و عقب رانده شد هفته به چین مشغول به کار برای پایین آوردن عفونت.

اعتقاد بر این است که اولین جرم جمع آوری رویداد پس از شیوع ویروس و مدیران اجرای قوانین سختگیرانه برای جلوگیری از عفونت از جمله اثبات سلامتی اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک

___

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — یک شیوع کروناویروس در مجلس قانونگذاری کالیفرنیا است به طور نامحدود به تعویق افتاد دولت مونتاژ بازگشت به کار از یک برنامه ریزی تعطیلات.

مجمع سخنران آنتونی رندن را تایید پنج نفر که در مجمع باید آزمایش مثبت برای coronavirus. آنها عبارتند از Assemblywoman پاییز برک که اعتقاد بر این است که قرارداد این ویروس در حالی که در مجمع طبقه در ماه گذشته.

رندن روز دوشنبه گفت: این مجمع خواهد ماند در زنگ تفریح تا اطلاع ثانوی. او گفت: این تصمیم برای محافظت از کارمندان و عمومی است.

مجلس تعطیل برای نزدیک به دو ماه در اوایل این سال و در طول بیماری همه گیر.

___

سائو پائولو — برزیل جمهور Jair Bolsonaro گفت: او را آزمایش می شود برای COVID-19 پس از یک X-ray از ریه های خود در روز دوشنبه ، او نمی گویند که آیا او نشان دادن علائم کروناویروس.

Bolsonaro که بارها عنوان خطرات ناشی از این بیماری گفت: حامیان در خارج از محل اقامت ریاست جمهوری در برازیلیا که او احساس خوبی است.

دادگاه برزیل اسناد منتشر شده در ماه مه نشان می دهد که Bolsonaro آزمایش منفی سه بار در ماه مارس پس از دیدار با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در فلوریدا.

Bolsonaro بارها و بارها ظاهر شد بدون پوشیدن ماسک, دست دادن با حامیان و mingling با جمعیت. او به شدت انتقاد رهبران محلی' محدودیت در فعالیت و گفت: تاثیر اقتصادی آتن را تحمیل بیشتر مشکلات از ویروس.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن