آخرین: ژاپن برای پایان دادن به توکیو وضعیت اضطراری

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خص

توسط MORVARIDEASIA در 5 خرداد 1399

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— ژاپن برای حذف وضعیت اضطراری از توکیو 4 دیگر استان.

— میلیون ها نفر از کودکان در استرالیا بازگشت به مدارس.

— کاخ سفید اعلام کرد بان کی مون در سفر به آمریکا از برزیل با توجه به گسترش coronavirus.

— کره جنوبی گزارش 16 مورد جدید از coronavirus میان تلاش برای جلوگیری انتقال با 2 میلیون بیشتر کودکان از بازگشت به مدرسه این هفته است.

— چین گزارش 11 مورد جدید از coronavirus همه آورده شده از خارج از کشور است.

___

توکیو — ژاپن تنظیم شده است برای حذف یک coronavirus وضعیت اضطراری از توکیو و چهار نفر دیگر باقی مانده استان, بعد, جمعه, پایان اندازه گیری است که به طول انجامید بیش از یک ماه و نیم و اجازه می دهد کسب و کار به تدریج از سر گرفت.

وزیر اقتصاد Yasutoshi نیشیمورا در ویژه نیروی کار جلسه خواسته کارشناسان در یک دولت-سفارش پنل به بررسی یک طرح برای بلند کردن اندازه گیری.

"به نظر می رسد اندازه گیری است که دیگر مورد نیاز در تمام استان" نیشیمورا گفت.

کارشناسان انتظار می رود به تصویب این طرح در جلسه هموار کردن راه برای اعلام رسمی بعد دوشنبه با نخست وزیر شینزو آبه.

آبه اعلام وضعیت اضطراری در 7 آوریل برای اولین بار در بخش هایی از ژاپن از جمله توکیو گسترش آن به کل ملت بعد از آن در ماه و تمدید آن تا پایان ماه مه. بر خلاف سبک اروپایی سخت مستند ژاپن در وضعیت اضطراری است و نرم و تا حد زیادی درخواست مردم برای ماندن در خانه و به صورت غیر ضروری کسب و کار به نزدیک و یا عمل کوتاهتر ساعت یک استراتژی با هدف به حداقل رساندن آسیب های اقتصادی.

طی هفته گذشته بیشتر مردم بازگشته اند و به کار خرید و جاهای دیگر تحت "جدید سبک زندگی" ضد عفونت اقدامات فیزیکی و فاصله.

نیشیمورا گفت: داده های اخیر نشان می دهد که عفونت آهسته به اندازه کافی و پزشکی سیستم های تحت فشار کمتر و از آن زمان به تدریج رزومه اجتماعی و فعالیت های اقتصادی است.

ژاپن 16,580 مورد تأیید و 830 مرگ و میر با توجه به وزارت بهداشت.

___

کانبرا استرالیا — میلیون ها نفر از کودکان در استرالیا بازگشته اند به مدارس در ایالت نیو ساوت ولز و کوئینزلند به عنوان تعداد COVID-19 بیماران در بیمارستان های سراسر کشور قرار می گیرند.

دو کشور در روز دوشنبه پیوست کمتر پرجمعیت استرالیا غربی و جنوبی و استرالیا و ایالت ها و قلمرو شمالی به از سرگیری چهره به چهره آموزش به جای تحصیل از خانه آنلاین.

کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk گفت: دانش آموزان و معلمان مجبور به رعایت یک پیام کلیدی: اقامت در خانه اگر بیمار.

"ما نه از جنگل است. ما باید برای هر روز را به عنوان آن می آید هر هفته به عنوان آن می آید و ما نگه داشتن انگشتان ما عبور کردند که Queenslanders ادامه خواهد داد برای مسطح کردن که منحنی" Palaszczuk گفت.

باقی مانده های قضایی — ویکتوریا و تاسمانی متحده و استرالیا australian Capital Territory — برنامه ای برای ارسال دانش آموزان به مدرسه در مراحل از طریق اوایل ماه ژوئن است.

در حالی که نیو ساوت ولز, استرالیا, پرجمعیت ترین دولت و کوئینزلند سوم-پرجمعیت ترین ایالت توافق بر سر بازگشایی مدارس و تفاوت آنها در بازگشایی خود را در مرز مشترک.

نیو ساوت ولز به ثبت 50 استرالیا 102 COVID-19 مرگ و میر و می خواهد تمام مرزهای دولتی بازگشایی شد. کوئینزلند ثبت کرده است تنها شش کشته و هیچ برنامه ای برای باز کردن مرزهای خود.

جنوب استرالیا و قلمرو شمالی نیز هیچ فعال موارد و بسته کرد. استرالیا australian Capital Territory نه تا به حال یک مورد در سه هفته ترک کرده و به مرزهای خود باز مانند بدترین تاثیر ایالت نیو ساوت ولز و ویکتوریا.

___

واشنگتن — کاخ سفید اعلام کرده است بان کی مون در سفر به آمریکا از برزیل با توجه به گسترش coronavirus در آمریکای لاتین ترین-آمار کشور است.

دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany می گوید: در بیانیه ای که یکشنبه شب که این ممنوعیت امر به اتباع خارجی که در کشور برزیل در 14 روز قبل از اینکه آنها به دنبال سفر به ایالات متحده است.

McEnany بازیگران آن به عنوان یک حرکت توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن "برای محافظت از کشور ما است."

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر ممنوع سفر از پادشاهی متحده, اروپا و چین که همه را ضربه سخت شده توسط ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هفته گذشته گفت که او با توجه به اعمال محدودیت های مشابه در برزیل.

برزیل گزارش شده بود بیش از 347,000 COVID-19 مورد دوم پس از آمریکا در تعدادی از عفونت ها با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دفعات مشاهده شده است.

برزیل نیز ثبت کرده است بیش از 22 ، 000 مرگ و میر پنجم-ترین در جهان است. شده اند وجود دارد بیش از 97,000 آمریکا مرگ و میر.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش 16 مورد جدید از coronavirus به عنوان رسمی تقلا برای جلوگیری انتقال با 2 میلیون بیشتر کودکان از بازگشت به مدرسه این هفته است.

ارقام منتشر شده توسط کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز دوشنبه به ارمغان ملی در مجموع به 11,206 موارد و 267 مرگ و میر. سیزده از موارد جدید آمد از پر جمعیت سئول شهری که در آن بیش از 200 عفونت مرتبط شده اند به کاباره ها و دیگر امکانات سرگرمی است که تا به حال دیده می شود افزایش جمعیت در اوایل ممکن است قبل از مقامات تعطیل هزاران نفر از آنها در طول هفته گذشته.

این انتقال که آمد در میان آرام نگرش اجتماعی فاصله را مطرح نگرانی مقامات ادامه با مرحله به مرحله بازگشایی مدارس آغاز شد که با سالمندان دبیرستان در هفته گذشته. این هفته به آن خواهد بود دبیرستان juniors, دبیرستان, سالمندان, ابتدایی اول و دوم و کلاس و kindergartners. بیشتر reopenings در حال برنامه ریزی در اوایل ماه ژوئن است.

"این مهم است که هر عضو از ملت ما همکاری به طوری که محلی انتقال نمی رسیدن به مدارس و عفونت از دانش آموزان را گسترش به جوامع محلی" وزیر بهداشت پارک داد neung-hoo گفت: ویروس در جلسه روز دوشنبه.

___

پکن — چین گزارش 11 مورد جدید از coronavirus در دوشنبه همه آورده شده از خارج از کشور است.

ده نفر از کسانی که آلوده وارد در یک پرواز ورود گسترده منطقه مغولستان داخلی در شمال پکن با توجه به ملی کمیسیون بهداشت.

هیچ اضافی مرگ و میر گزارش شده در حالی که 83 نفر باقی می ماند در درمان و دیگر 402 مردم باقی می ماند در انزوا و تحت نظارت بودن موارد مشکوک و یا برای داشتن آزمایش مثبت برای COVID-19 بدون نشان دادن هیچ نشانه ای.

چین ثبت کرده است و در مجموع 4,634 مرگ و میر در میان 82,985 مورد از این ویروس است که برای اولین بار شناسایی شده در مرکز صنعتی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

آخرین آمار آمده است که چین دارای جلسه سالانه خود را تشریفاتی مجلس بخشی از تلاش برای نشان دادن این کشور به حالت عادی بازگشت و تکان دادن ویرانگر اقتصادی تلاش داشتن قفل کردن ده ها میلیون نفر از شهروندان به منظور مهار بیماری همه گیر.

___

شهر ساحلی دایتونای فلوریدا. — صدها نفر از مردم جمع شده در ساحل فلوریدا مرور در طول آخر هفته روز یادبود و دیده می شد مهمانی و رقص وجود اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های اعمال شده توسط دولت, مقامات گفت.

پلیس پاسخ در تلاش برای متفرق کردن جمعیت به همراه یک beachside جاده در شهر ساحلی دایتونای است که وجود دارد به صورت سالانه جمع آوری مجاز توسط دولت محلی این سال است.

پلیس گفت: تیراندازی نیز گزارش شده در خارج در نزدیکی فروشگاه رفاه با دو نفر به بیمارستان منتقل و با زخم گلوله و چهار مجروح انتقال یافت. ماموران درگیر شدند.

این Volusia شهرستان کلانتر دفتر منتشر هلیکوپتر تصاویر نشان دادن جمعیت زیادی در اطراف یک ماشین خارج beachfront بازار به عنوان یک مرد ایستاده در sunroof و دیگر مردان آویزان از پنجره پرتاب پول در اطراف و مسدود کردن ترافیک.

مقامات گفته بودند انتقاد برای استفاده از زور در برابر جمعیت و کاهش را بازداشت اجتماعی فاصله نقض.

Coronavirus اجتماعی فاصله قوانین در دولت دولتی است که مردم باید در گروه 10 و یا کمتر.

سواحل در جای دیگر در فلوریدا نیز شاهد بزرگ آخر هفته روز یادبود جمعیت.

___

لس آنجلس — کالیفرنیا به عنوان جرأت خارج از منزل را به استفاده از آرام قوانین برای کنترل گسترش coronavirus آخر هفته روز یادبود جمعیت در سواحل و پارک ها شده اند قابل کنترل است.

مقامات می گویند بسیاری از افراد با پوشیدن پوشش صورت و تمرین های اجتماعی فاصله. اقامت در خانه محدودیت کاسته سراسر کشور است که شاهد کاهش در COVID-19 بستری شدن در بیمارستان. برخی از 47 58 شهرستانهای استان مجوز دریافت کرده اند به بازگشایی ترین فروشگاه — حداقل برای منظقه وانت — و بسیاری از فضاهای عمومی.

بسیاری از جنوب کالیفرنیا سواحل شد و باز تنها برای شنا کردن در حال اجرا و فعالیت های دیگر. حمام آفتاب و فعالیت های گروهی مانند والیبال ممنوع شد.

___

TYBEE ISLAND گرجستان — ساحل در Tybee island پر شده بود با خانواده ها و دوچرخه سواران در ساحل, صندلی بازی, شناگران و بیشتر در اواخر بعد از ظهر یکشنبه به عنوان بازدید کننده از داخل کشور و فراتر از آن در زمان استفاده از آب و هوای گرم و آفتاب در تعطیلات آخر هفته.

این ساحل در نزدیکی اسکله شلوغ بود با هممککس حلق آویز در مناطق سایهدار و مردم در حال حرکت صندلی های خود به گشت و گذار در پایان روز. در یک کشش مایل بدون beachgoers دیده می شد با ماسک.

در کشیدن اصلی فروشگاه جبهه بود درب باز با نشانه تشویق بازدید کنندگان است. تقریبا تمام کافه ها و رستوران ها بودند باز هم برای ناهار خوردن در و بایگانی اطلاعات. یکی بود و نشانه تبلیغات: "ما تاج (در یک بطری است.)"

مردم صف پیاده رو برای مرطوب ویلی را یک زنجیره نوار است که به فروش می رساند منجمد کوکتل. بسیاری از افراد ایستاده بود نزدیک به هم — و نه نزدیک به شش فوت از هم جدا و هیچ یک عینک ماسک.

اما در یک فروشگاه مواد غذایی در حدود نیم مایل دور, کارکنان دست مشتریان دستکش و یک شماره برای پیگیری که چگونه بسیاری از مردم در داخل بودند در یک زمان. خریداران خود را به حال ماسک.

___

پاریس — تعداد افراد بستری شده با این ویروس در فرانسه افزایش کمی یکشنبه اول افزایش روزانه از اواسط آوریل که در فرانسه عفونت به اوج خود رسید.

ظهور — از 17,178 مردم در بیمارستان بستری شنبه به 17,185 یکشنبه — همراه تقریبا دو هفته پس از فرانسه آغاز شده و به تدریج آرامش بخش آن سلول اقدامات است.

تعداد زیادی از مردم در مراقبت های ویژه با این ویروس کاهش یافته و دوباره یکشنبه برای 46 روز متوالی به 1,655 از بیش از 7000 در اواسط ماه آوریل است.

این اعداد و ارقام منتشر شده توسط سازمان بهداشت ملی آژانس DGS که انتشار یک به روز رسانی تلفات یکشنبه.

فرانسه یکی از سخت ترین آمار سازمان ملل توسط ویروس با برخی از 28,000 مرگ و میر در بیمارستان ها و خانه های سالمندان.

تظاهرات برنامه ریزی شده روز شنبه در خانه های سالمندان متهم نادرست ویروس بحران است.

___

میلان — تعداد تایید عفونت های جدید در ایتالیا افزایش یافت فقط 531 در 24 ساعت گذشته با نیمی در پرجمعیت شمال منطقه لمباردی است که از عهده فشار از ایتالیا با بیماری همه گیر.

مدنی آژانس حفاظت از روز یکشنبه گزارش داد فقط 50 مرگ اما مقامات گفت که لمباردی تا به حال به روز نشده از عوارض آن.

بیش از نیمی از ایتالیا به مناطق گزارش موارد جدید در تک رقمی — با این نکته که تست های در حال اجرا تنها به کسانی که در بیمارستان بستری هستند و باید علائم شده اند و یا در تماس نزدیک با کسی که مثبت برای ویروس.

تعداد زیادی از مردم در مراقبت های ویژه کاهش یافته و به 553.

ایتالیا در اولین هفته سست محدودیت با کافه ها و رستوران ها باز و همچنین سواحل و پارک ها.

شهرداران در بسیاری از شهرستانها در مورد شکایت کرده اند شبانه ریختن به خیابان ها و piazzas با بسیاری از نمایش یک بازی گاه به گاه نگرش فیزیکی فاصله و سهل انگاری ماسک عادات.

___

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون ایستاده است خود را بالا aide که متهم از شکستن قفل قوانین با سفر 250 مایل (400 متر) به خانه پدر و مادر خود را در حالی که پایین آمدن با COVID-19.

جانسون در یک نشست خبری گفت که دومینیک کامینگز عمل "مسئولانه از نظر قانونی و با صداقت است."

کامینگز ساخته شده سفر متقابل کشور در اواخر ماه مارس و پس از دولت تحمیل مستند به سرعت گسترش coronavirus گفتن مردم به ماندن در خانه و دیدار هر کسی خارج از خانواده خود را. کامینگز می گوید او به دنبال اطمینان حاصل شود 4-year-old son خواهد بود برای مراقبت اگر او و همسرش هر دو بیمار شد.

چند تن از قانونگذاران جانسون حزب محافظه کار پیوسته اند سیاستمداران مخالف در خواستار استعفای خود را.

اما جانسون در دفاع از این دستیار که مغز متفکر هر دو مبارزه با تروریسم در اروپا و نخست وزیر دسامبر پیروزی در انتخابات. او گفت: کامینگز "به دنبال غرایز از هر پدر و هر پدر و مادر و من نمی علامت او را برای آن."

___

مادرید, اسپانیا در حال آماده سازی برای بازگشایی برخی از سواحل آن برای آفتاب گرفتن در دوشنبه هنگامی که در رستوران ها و کافه ها در مادرید و بارسلونا را در خدمت مشتریان در صندلی در فضای باز به عنوان کشور شل شدن آن ویروس مستند.

روز دوشنبه مشتریان قادر خواهد بود به اشغال 50 درصد از فضای اختصاص داده شده برای صندلی ها در رستوران ها و کافه ها در پایتخت اسپانیا و بارسلونا.

دو شهر سخت ترین آمار مناطق با این بیماری همه گیر در اسپانیا حسابداری برای بیش از 15,00 از کشور 28,752 تایید مرگ از COVID-19.

سفر بین استان ها خواهد ماند ممنوع تا اواخر ماه ژوئن و گردشگران بین المللی نمی شود مجاز به آمده تا جولای.

اسپانیا گزارش داد یک هشتم مستقیم بعد با کمتر از 100 تایید مرگ و میر ناشی از این ویروس در روز یکشنبه زمانی که مقامات بهداشت گفت: 70 نفر فوت کرده در 24 ساعت گذشته. در اوج شیوع بیماری در اوایل ماه مارس بیش از 900 اسپانیایی درگذشت یک روز.

___

قاهره — مصر وزارت بهداشت یکشنبه گزارش 29 جدید و میر ناشی از COVID-19 گرفتن شمارش در جهان عرب پرجمعیت ترین کشور به 764 مرگ و میر پس از اولین مورد تایید شده از coronavirus شناسایی شده در فوریه.

این وزارتخانه در بیانیه ای گفت که وجود دارد 752 عفونت های جدید در 24 ساعت گذشته. آن گفت: در مجموع عفونت صعود به 17,265. شبیه به دیگر کشورهای جهان و مقامات و کارشناسان بر این باورند که تعداد واقعی از عفونت بسیار بالاتر گزارش شده است.

وزارت گفت: در مجموع 4,807 بيماران بهبود و ترخیص از قرنطینه.

دولت مصر را افزایش محدودیت در طول Eid al-Fitry است که به مناسبت پایان روزه ماه رمضان به طور سنتی یک زمان جمع آوری و خانواده بازدیدکننده داشته است.

آن گفت که در طول هفته تعطیلات آغاز شده است که روز شنبه یک شب مقررات منع رفت و آمد را در محل از 5 بعد از ظهر تا 6 صبح تمام دولتی و خصوصی حمل و نقل خواهد بود نیز متوقف شد تا مارس 29. مدارس و مساجد و کلیساها پارک ها و سواحل نیز بسته شده است.

___

استانبول — ترکیه, وزیر بهداشت اعلام کرد 32 جدید مرگ و میر ناشی از COVID-19 آوردن مجموع به 4,340.

Fahrettin Koca نیز توییتی یکشنبه وجود دارد 1,141 عفونت های جدید را تایید کرد در 24 ساعت گذشته. تعداد کل عفونت های رسیده 156,827. ترکیه رتبه نهم در جهانی شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز اما کارشناسان بر این باورند که تعدادی از عفونت ها می تواند بسیار بالاتر گزارش شده است.

بیش از 118,000 مردم بهبود, با توجه به وزارت بهداشت آمار.

مسلمان تعطیلات به مناسبت پایان روزه ماه رمضان مشخص شد در سراسر کشور مستند برای اولین بار در نوع خود در ترکیه برای مبارزه با رمان coronavirus. قبلی آخر هفته و تعطیلات مستندات تحت تاثیر حداکثر 31 از 81 استان.

ارشد شهروندان بالای 65 اجازه داده شد برای چند ساعت برای سومین یکشنبه. افراد زیر 20 و بالای 65 شده اند تحت کامل مستند اما روز و زمان خارج شده اند اختصاص داده شده با توجه به گروه های سنی به عنوان بخشی از کاهش تلاش.

___

CHEYENNE Wyo. — به عنوان یلو و دیگر پارک های ملی پایان دو ماه تعطیلی به دلیل coronavirus پارک مقامات می خواهید بازدید کنندگان به اقدامات احتیاطی مانند شستن دست خود را, نگه داشتن یک فاصله امن از افراد دیگر و با پوشیدن ماسک ،

این معلوم نیست که آیا گردشگران که اغلب نافرمانی پارک قوانین پیروی خواهد کرد. اگر نه محبوب پارک ملی شناخته شده برای طراحی شانه به شانه در تابستان جمعیت می تواند تبدیل به آینده ایالات متحده نقاط داغ.

پارک مقامات می گویند این طرح این است که اجازه دهید مردمی گارد خود را در برابر COVID-19 فقط به عنوان آنها را به صورت معمول پارک ملی خطرات است که طیف وسیعی از بیماری ارتفاع به خرس گریزلی.

دیگر پارک های ملی است که دوباره باز شده اند عبارتند از کوه های بزرگ اسموکی در ایالت تنسی و کارولینای شمالی که در آن پارک مقامات اصرار بازدید کنندگان برای رسیدن به زود در نقاط محبوب.

___

شهر واتیکان — خوب فاصله وفادار جمع آوری کرده اند در میدان سنت پیتر برای اولین بار در ماه به صورت سنتی پنج شنبه پاپی برکت و رحمت است.

آنها بازیگران زل زل نگاه کردن خود در پنجره که در آن پاپ به طور معمول آدرس وفادار.

پاپ فرانسیس ارائه شده است برکت از داخل پاپ کتابخانه در این بیماری همه گیر.

فرانسیس به یاد می آورد خود را در برنامه ریزی سفر روز یکشنبه به شهر ناپل در منطقه به منظور جلب توجه به آسیب های زیست محیطی ناشی از سمی زباله زباله توسط اراذل و اوباش.

بازدید — لغو در طول همه گیر شد, بهنگام به مناسبت پنجمین سالگرد زیست محیطی مانیفست و پاپ اعلام کرد از یک سال بازتاب خود را در 2015 محیطی بخشنامه, "ستایش بود."

فرانسیس به پنجره آمد و دست تکان دادند به مردم در پیازا در پایان برکت و رحمت است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de