آخرین: نیویورک برای بازگشایی اسب آهنگ واتکینز گلن

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان: -- روز بازی در بوندسلیگا بسیار ساکت تر از آن استفاده می شو

توسط MORVARIDEASIA در 27 اردیبهشت 1399

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

--

روز بازی در بوندسلیگا بسیار ساکت تر از آن استفاده می شود.

به جای هزاران نفر از طرفداران چت و نوشیدن آبجو در خارج از ورزشگاه وجود دارد و تنها تعداد کمی از مردم محلی برای یک آخر هفته دوچرخه سواری به عنوان بوروسیا دورتموند میزبان شالکه در یک به طور معمول شدید محلی رقابت.

آلمانی فوتبال لیگ برتر از سر گرفته شد روز شنبه و پس از دو ماه استراحت با توجه به کروناویروس اما با طرفداران در استادیوم.

آهنگ "you'll Never Walk Alone," مورد علاقه طرفداران دورتموند و همچنین لیورپول حامیان تکرار در اطراف ورزشگاه پیش از کیکآف و سوت شروع می شود شنیده می شود خارج. عرصه یک 81,000 ظرفیت اما قوانین لیگ اجازه فقط 213 نفر از جمله بازیکنان به داخل بازی هیچ یک از آنها استفاده کرد.

--

آلمان بوندسلیگا فصل فوتبال از سر گرفته شد روز شنبه و پس از دو ماه استراحت ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

دربی روهر میان بوروسیا دورتموند و شالکه لگد کردن در خالی ورزشگاه به همه بازی ها شروع مذاکرات سخت اقدامات بهداشتی. تماس و فریاد از کادر مربیگری و بازیکنان و ضربه توپ در حال لگد, برای چندمین بار در اطراف عمدتا خالی از سکنه می ایستد.

تیم کارکنان و بازیکنان که نمی, شروع, عینک, ماسک. جایگزین در زمان مواضع خود را در غرفه به جای در کنار مزارع به عنوان مرسوم در حالی که توپ و صندلی ضد عفونی شد.

قبل از بازی در تلویزیون مصاحبه صورت گرفت و با قطب برگزاری میکروفن و شرکت کنندگان خود را حفظ فاصله.

"این کاملا سورئال" دورتموند اجرایی هانس یواخیم Watzke گفت: آسمان تلویزیون است. "من به دریافت پیام از سراسر جهان در چند ساعت که همه در حال تماشای و سپس شما را از طریق شهرستان و وجود دارد هیچ چیز در جریان است."

---

رئیس سازمان بهداشت جهانی گفت: آن را نمی خواهد بود آسان به سال آینده بازی های المپیک توکیو امن جمع آوری جهانی پس از همه گیر.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری مشترک با کمیته بین المللی المپیک که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus به نام "وحدت ملی و همبستگی جهانی" برای مبارزه با شیوع کروناویروس پیش از بازی های المپیک است. این بازی ها به تعویق افتاد و در این سال را باید ورزشکاران بیش از 200 کشور جهان به ژاپن است.

تابستان های مراسم افتتاحیه است که در حال حاضر به دلیل در جولای 23, 2021, پس از کمیته بین المللی المپیک و سازمان دهندگان در ژاپن استفاده می شود که مشاوره در مارس قبل از موافقت با یک سال تاخیر.

"ما امیدواریم که توکیو خواهد بود که در آن بشریت را جمع آوری با پیروزی برابر COVID," Tedros گفت که در ستاد.

"آن در دست ما است اما از آن آسان است. اگر ما بهترین های ما به خصوص با وحدت ملی و همبستگی جهانی و من فکر می کنم این امکان وجود دارد," او گفت:.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب