آخرین: NHL برای بازگشایی امکانات به صورت داوطلبانه تمرینات

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان: ___ NCAA تعیین کرده است یک برنامه جدید برای اوایل ورود به

توسط MORVARIDEASIA در 16 خرداد 1399

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

NCAA تعیین کرده است یک برنامه جدید برای اوایل ورود به NBA پیش نویس به عقب نشینی و بازگشت به مدرسه.

NCAA پنج شنبه اعلام کرد که این امر به بازیکنان تا 10 روز پس از NBA سراغ ترکیب یا Aug. 3 هر کدام که زودتر برسد. این می آید سه هفته پس از NCAA به تعویق افتاد آن مهلت که در اصل برنامه ریزی شده به سقوط روز چهارشنبه.

که در تاریخ 3 ژوئن مهلت تعیین شد آمده است 10 روز پس از اتمام ترکیب اما NBA به تعویق افتاد ترکیب میان coronavirus همه گیر است و هنوز برای اعلام تاریخ جدید.

در یک بیانیه NCAA گفت: بخش مردان بسکتبال نظارت کمیته مشغول به کار با انجمن ملی مربیان بسکتبال در جدول زمانی جدید و "معتقد است این عادلانه جایگزین در دسترس در این شرایط بی سابقه ای."

"این را فراهم می کند حداکثر انعطاف پذیری برای دانش آموزان ورزشکار تست آب را بیشتر تصمیم گیری در مورد آینده خود در این نامشخص زمان" NCAA معاون ارشد رئیس جمهور برای بسکتبال دن Gavitt در بیانیه ای گفت:.

___

نسکار تنظیم شده است برای اجرای آن همه ستاره مسابقه در یک شنبه شب در شارلوت موتور جاده سریع السیر و افزود: یکی دیگر از weeknight جام سری مسابقه به عنوان بخشی از آخرین برنامه های تجدید نظر از طریق جولای.

نسکار اصلاحی آن برنامه در پی coronavirus همه گیر و اعلام تغییرات حتی بیشتر در روز پنج شنبه.

نسکار را حفظ خواهد کرد آن برنامه ریزی شده twinbill آخر هفته در اواخر این ماه در Pocono Raceway. آهنگ هنوز برنامه ریزی برای برگزاری یک کامیون سری و سری جام نژاد در ژوئن 27 و Xfinity سری و سری جام نژاد در ژوئن 28. فشرده برنامه به دلیل همه گیر است مجبور نسکار برای اجرای مسابقات از هر سه ملی سری چند روز در هفته است. نسکار کهنه پنج جام مسابقات در این برنامه از مارس 17 مارس 31.

بقیه جام برنامه شامل یک جولای 5 مسابقه در Indianapolis Motor Speedway, جولای 12 در کنتاکی سریع السیر این همه ستاره مسابقه در تاریخ 15 ژوئیه در شارلوت, جولای 19 در تگزاس موتور جاده سریع السیر و 23 ژوئیه در کانزاس جاده سریع السیر. برنامه های جدید پیچد Aug. 2 در نیوهمپشایر موتور جاده سریع السیر.

این همه ستاره مسابقه است که معمولا در مه برگزار می شود و نیوهمپشایر ضربه از آن تاریخ جولای. Pocono ایندی و کنتاکی ماند همان.

نسکار نیز برنامه ریزی پنج کامیون نژادها و شش ردیف دوم Xfinity نژادها. جام سری مسابقات دوباره یکشنبه در آتلانتا موتور جاده سریع السیر.

برنامه برای بقیه فصل خواهد شد و در تاریخ بعد.

___

یک روز پس از اعلام مقابله با آن بازیکنان در کانون به سر نجومی با یک مسابقه در فلوریدا, لیگ برتر فوتبال می گوید تیم ممکن است به رزومه های آموزشی.

MLS می گوید هر بازیکن و عضو هیات باید دو آزمون برای coronavirus 24 ساعت از هم جدا 72 ساعت پیش از شروع آموزش. هر بازیکن همچنین باید یک تست برای آنتی بادی و فیزیکی.

پس از آموزش شروع می شود و بازیکنان و مربیان و برخی از کارکنان باید آزمایش این ویروس هر روز دیگر. فردی که تست مثبت خواهد بود جدا, آزمایش دوباره حداقل 24 houts بعد و تمام تماس نزدیک خواهد بود تست شده است. در معرض خطر افراد باید پاک به شرکت توسط تیم پزشکی رئیس در مشاوره با MLS پزشکی کارکنان.

تست برای آنتی بادی را در هر سه ماه. آزمون دهندگان باید مجاز توسط FDA یا بهداشت کانادا.

اتاق آموزش و ورزشگاه خواهد بود محدود به حداکثر پنج نفر و قالبهای باید به فاصله حداقل 10 فوت از هم جدا. درب باید باز گذاشته شود.

مواد غذایی محدود شده است به فرد آماده وعده های غذایی و به صورت جداگانه پیچیده ظروف و 10 پا از فاصله لازم است در حالی که غذا خوردن.

کارکنان به استفاده مناسب از تجهیزات حفاظت شخصی.

___

ایالت میشیگان می گوید: یک دانش آموز-ورزشکار درگذشت پدر از COVID-19 و ورزشکار آزمایش مثبت اما همچنان بدون علامت.

مدیر ورزشی لایحه Beekman بخشی از یک ویدئو کنفرانس با خبرنگاران پنج شنبه برای بحث در مورد این مدرسه در نظر دارد تا ورزشکاران و برگشت در محوطه دانشگاه. وقتی پرسیده شد که اگر هر ورزشکار و یا ورزشی پرسنل گروه تا به حال آزمایش مثبت در سه ماه گذشته Beekman گفت: هیچ کس که او آگاه بود — اما که او ممکن است نه لزوما همه اطلاعات.

دکتر جفری Kovan, مدرسه مدیر ورزشی و پزشکی و نیز بخشی از ویدئو کنفرانس. او به سرعت گفت که یک دانش آموز-ورزشکار به حال آزمایش مثبت پدرش فوت کرد و مادر و خواهر خود نیز آزمایش مثبت است. Kovan گفت: این ورزشکار شد بدون علامت و مجددا منفی چند هفته بعد.

مدرسه ندادند ورزشکار هویت و یا ورزشی خود را.

"ما تا به حال یک زن و شوهر از دیگران است که تا به حال علائم بدون تست مثبت است که ما می دانیم از" Kovan گفت.

Michigan State ورزشکاران می توانید شروع به بازگشت به دانشگاه 15 ژوئن در آماده سازی به صورت داوطلبانه تمرینات. فوتبال, بسکتبال و والیبال, بازیکنان خواهد بود که برای اولین بار به انجام تست.

پس از تست ورزشکاران آموزش داده خواهد شد برای خود جدا برای یک هفته و کسانی که تست مثبت خواهد بود قرنطینه به مدت 10 روز. در ژوئن 22, ورزشکاران که در ابتدا آزمایش منفی داده خواهد شد و دور دوم از تست. ورزشکاران که برای دریافت یک دوم تست منفی پاک خواهد شد برای شروع داوطلبانه تمرینات. آنها را تقسیم به تمرین گروه بر اساس مردم در آنها زندگی می کنند.

"هدف این است که اگر ما دوره ما تعداد ورزشکاران با هم در یک مجموعه کوچک و قدرت خود را مربی با این نسخهها کار میکند درست است که گروهی که کار می کنند و کسی در این گروه مثبت است پس ما می توانیم منزوی است که فردی به عنوان مخالف به کل تیم" Kovan گفت.

زمینه های مشترک مانند رختکن و سالن بسته باقی خواهد ماند. ورزشکاران داده خواهد شد و ماسک و مورد نیاز به آنها را می پوشند در حالی که در امکانات به جز در طول تمرینات است.

___

عضو پیتسبورگ پنگوئن دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

این تیم پنج شنبه اعلام کرد که یک ناشناس بازیکن تشخیص داده شده است با کوروناویروس. این تیم می گوید که این بازیکن در پیتسبورگ در زمان تست شده است و در خانه اش پس از اولین تجربه علائم. این باشگاه گفت: این بازیکن است که "دوره نقاهت و احساس خوب" و کسانی که در تماس نزدیک با او ابلاغ شده است.

NHL فصل باقی مانده است "در مکث" اما پنگوئن ها شرکت خواهد کرد در تایید حذفی فرمت هر زمان که فصل رزومه.

___

آتالانتا مربی Gian Piero Gasperini می گوید واکنش از لیگ قهرمانان حریف والنسیا پس از او اذعان تست مثبت برای coronavirus است "واقعا بسیار توهین آمیز است."

والنسیا ابراز "تعجب" و یک مقام بهداشتی در منطقه گفت: Gasperini "فاقد مسئولیت" برای سفر به اسپانیا با علائم و نشانه های این ویروس است. او به تازگی گفته رسانه های ایتالیایی او احساس بیمار روز قبل از مارس 10 بازی در والنسیا.

Gasperini می گوید آسمان ایتالیا "من می دانم که من احترام پروتکل. من در قرنطینه مانند هر کس دیگری تا زمانی که آموزش را از سر گرفت. من هرگز تا به حال یک آزمون. آن را تنها در ماه مه هنگامی که (کل تیم) تا به حال آزمایش خون که من متوجه شدم که من تا به حال تا به حال ویروس."

والنسیا گفت: پس از مارس 10 بازی که حدود 35 درصد از آن تیم به ویروس.

Gasperini می افزاید: "من فکر می کنم که دوره بود که من به خوبی احساس نمی کنند. اما من تا به حال هرگز یک تب و یا هر نوع مشکلات تنفسی. هنگامی که من سمت چپ از برگامو من احساس خوب است. من تا به حال برخی از مشکلات که شب و روز بعد از (مسابقه)."

کارشناسان می گویند پا برای اولین بار در فوریه. 19 در میلان یکی از بزرگترین دلایل چرا این ویروس آنقدر مرگبار در آتالانتا را در شهر برگامو. مسابقه لقب گرفته است "بازی صفر" توسط رسانه های ایتالیایی.

___

هفت ایالتی آرکانزاس ورزشکاران باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و خود در حال منزوی برای 14 روز.

صدراعظم کلی Damphousse گفت: هفت ورزشکاران از ورزش سه و تمام شد بدون علامت پنج شنبه. آنها متوجه شدند از نتایج مثبت پنج شنبه شب.

ورزشکاران که تست مثبت و در حال زندگی کردن دانشگاه را از خود جدا وجود دارد و یا در خانه برای 14 روز. کسانی که زندگی در محوطه دانشگاه را از خود جدا خود را در سالن محل اقامت و یا در خانه برای 14 روز.

Damphousse گفت: تماس با ردیابی را آغاز کرده است و هر کسی که شده است در معرض هر یک از هفت ورزشکاران مورد نیاز خواهد بود به قرنطینه برای 14 روز.

"این یک روز است که ما می دانستم که خواهد آمد و نه فقط در یک کشور بلکه برای کالج ها و دانشگاه ها در سراسر امریکا" Damphousse گفت.

یک آرکانزاس, سخنگوی دولت گفت: او نمی دانست که چگونه بسیاری از ورزشکاران تست شده اند پس از آنها شروع به بازگشت به دانشگاه به صورت داوطلبانه تمرینات.

Oklahoma State و مارشال اعلام کرده اند که آنها به هر حال سه ورزشکار تست مثبت است.

___

فوتبال انگلیسی باشگاه تاتنهام می گوید آن است که انتظار برای از دست دادن بیش از 250 میلیون دلار در درآمد با لیگ برتر مسابقات در حال بازی بدون هواداران و ورزشگاه دیگر در حال استفاده برای دو NFL بازی های این سال است.

تاتنهام را در ورزشگاه باز شده در سال گذشته می توانید نگه دارید و بیش از 60 ، 000 مردم است. معلوم نیست زمانی که تماشاگران اجازه خواهد داشت به رویدادهای دوباره.

تاتنهام رئیس دانیل لوی می گوید: "ضروری است که ما در حال حاضر همه با هم کار کنند ... برای پیدا کردن یک راه امن برای آوردن تماشاگر به ورزش و مکانهای تفریحی."

___

مسابقات بدمینتون در استرالیا و هند و کره جنوبی لغو شده است در میان coronavirus بیماری همه گیر.

معلق در استرالیا باز نمی توانید تاریخ های جدید. این حیدرآباد باز در ماه اوت و کره کارشناسی ارشد در نوامبر شد بخشی از بازنگری شده تقویم ماه گذشته اعلام كرد اما در حال حاضر قرار داده شده است ،

کره جنوبی در ماه سپتامبر است.

تور جهانی برنامه ریزی شده است به رزومه در پایان ماه اوت در Lingshui چین است.

___

کمیته بین المللی المپیک در مذاکرات با شرکت های بیمه بیش از جبران خسارت برای به تعویق افتاد 2020 توکیو بازی.

المپیک عملیات مدیر Pierre Ducrey می گوید وجود "بحث آزاد" بین IOC و کارگزاران بیمه "را امتحان کنید و پیدا کردن سطح مناسب غرامت به کمک ما تحمل هزینه داشتن یک سال دیگر صبر کنید."

کمیته بین المللی المپیک برای پرداخت بیمه در برابر انصراف از المپیک, اما معلوم نیست اگر سیاست خود را پوشش می دهد یک سال تعویق افتادن.

لغو سیاست های دقیق در المپیک حساب هزینه $14.4 میلیون دلار برای سال 2016 ریو دو ژانیرو بازی های المپیک و $12.8 میلیون دلار برای سال 2018 Pyeongchang بازی.

کمیته بین المللی المپیک گفت: در ماه گذشته آن را کنار بگذارند $650 میلیون برای پوشش بالقوه هزینه های اضافی برای به تعویق افتادن.

هزینه های سازمان در ژاپن در حال انتظار برای اجرا به میلیاردها دلار است.

___

بوروسیا دورتموند دفاع می کرد یک گروه از بازیکنان که متهم به شکستن بوندسلیگا بهداشت قوانین در حالی که موهایشان.

روزنامه آلمانی بیلد گزارش داد که برخی از بازیکنان در تصویر شد بدون ماسک صورت در طول قرار ملاقات در خانه با یک آرایشگر. به جلو Jadon سانچو بود در میان بازیکنان است.

قوانین لیگ در طول coronavirus همه گیر می گویند بازیکنان باید حداقل رساندن تماس با افراد خارج از خانواده خود را. آنها را مجبور به پوشیدن ماسک برای بخش های بزرگی از بازی روز مگر اینکه در واقع در این زمینه است.

دورتموند ورزشی کارگردان Michael Zorc می گوید او با بازیکنان در مورد رفتار خود و اضافه می کند که آنها تنها خود را برداشته ماسک صورت برای مطرح به طور خلاصه برای تصاویر. Zorc اضافه می کند که 20 سال سانچو است که هنوز هم "بسیار جوان است."

___

همه داوران در ایتالیا را بالای فوتبال لیگ باید آزمایش منفی برای coronavirus.

یوونتوس داوران و برخی از بخش دوم مورد آزمایش قرار گرفتند در ایتالیایی فدراسیون آموزش ستاد در حومه فلورانس.

آنها در آنجا باقی خواهد ماند تا 10 ژوئن به آزمایشات بیشتر و ادامه آموزش و آماده شدن برای از سرگیری سری A در ژوئن 20.

___

لیگ برتر باشگاه توافق کرده اند که اجازه می دهد تا پنج تعویض در مسابقات فوتبال.

آنها را اتخاذ موقت قانون تغییر زمانی که لیگ رزومه در تاریخ 17 ژوئن در میان coronavirus بیماری همه گیر.

وجود دارد هنوز هم می تواند تنها سه مکث را جایگزین.

باشگاه های لیگ برتر نیز توافق کردند که به طور موقت افزایش تعداد جایگزین بازیکنان از هفت تا نه است.

___

ایتالیایی فدراسیون فوتبال در حال راه اندازی یک صندوق نزدیک به 25 میلیون دلار برای کمک به باشگاه ها و اعضای خود را پس از بحران ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

صرفه جویی در فوتبال پایه نیاز قطعی تصویب در فدراسیون جلسه در روز دوشنبه.

رئیس فدراسیون گابریل Gravina می گوید: "این یک ابتکار است که نمی باید سوابق و نشان دهنده فرض مسئولیت آن (فدراسیون) است که مصرف به نفع کل فوتبال سیستم."

صندوق متشکل از 21,700,000 یورو ($24,500,000). آن را تا 5 میلیون یورو ($5.6 میلیون دلار) برای هر یک از دو بخش زیر سری A نیز به همان میزان برای حمایت از باشگاه از کار لیگ فوتبال.

آن را نیز خواهد داد تا به 3 میلیون یورو ($3.4 میلیون) به بازیکنان فوتبال و همان مقدار به مربیان و کارکنان خود را.

این صندوق نیز ارائه خواهد شد 700 ، 000 یورو (800.000 دلار) برای کمک به تیم فوتبال زنان باشگاه های که برای تکمیل این فصل است.

___

اروپا ژیمناستیک قهرمانی منتقل شده اند تا دسامبر پس از به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

مردان رویداد اجرا خواهد شد از دسامبر. 9-13 و زنان قهرمانی از دسامبر. 17-20 در باکو, آذربایجان.

باکو در اصل قرار است میزبان تنها مردان قهرمانی اما فرانسه نمی تواند برنامه ریزی مجدد رویداد زنان گم شده و پس از آن برنامه ریزی شده تاریخ در پاریس در آوریل و مه.

اروپایی, ژیمناستیک, رئیس جمهور فرید Gayibov می گوید بدن را بررسی coronavirus وضعیت و واکنش نشان می دهند بر این اساس "وضعیت باید در تاریخ بعد در نظر گرفته نمی شود به اندازه کافی امن تر است."

اروپا را در مسابقات قهرمانی ژیمناستیک ریتمیک خواهد ماند در کیف, اوکراین, اما در حال حاضر مجموعه ای برای نوامبر. 26-29. که شش ماه بعد از اصل برنامه ریزی شده است.

هر سه قهرمانی قرار شد tune-ups برای بازی های المپیک توکیو اما این رویداد به تعویق افتاده است به 2021.

___

فرانسیس ترویج یک حراج خیریه ورزش آیتم ها و تجربیات خود را در حمایت از از دو از بیمارستان ها سخت ترین ضربه از coronavirus همه گیر در ایتالیا.

"ما با هم اجرا" حراج شامل یک شخصی دوچرخه با توجه به فرانسیس توسط قهرمان جهان پیتر ساگان یک تیم نیوجرسی و کاپیتان بازوبند امضا شده توسط سابق رم به جلو فرانچسکو توتی و شنا کت و شلوار و کلاه از قهرمان المپیک فدریکا پلگرینی.

نیز وجود دارد که تجربه مانند جلسات آموزشی و شام با ورزشکاران.

فرانسیس می گوید: "ارزش واقعی ورزش هستند به خصوص مهم است در این دوره از بیماری همه گیر و به خصوص دشوار است راه اندازی مجدد."

مزایده برگزار خواهد شد در سایت Charitystars.com شروع دوشنبه به مدت دو ماه. وجود خواهد داشت یکی از جدید هر هفته و هر حراج خواهد 10 روز.

تمام بودجه مطرح خواهد شد به Papa Giovanni XXIII بیمارستان در برگامو و Fondazione Poliambulanza در برشا.

___

آلمانی باشگاه فوتبال شالکه اتحاد عذرخواهی به طرفداران برای درخواست از آنها برای توجیه بازپرداخت خود را برای بازی های انجام شده در خالی استادیوم به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

شالکه خواسته بود برای شواهد از مشکلات مالی اگر طرفداران می خواستم بلیط مسترد این سال به جای انتظار تا 2022.

شالکه می گوید از آن استفاده می شود "غیرشخصی فرمولاسیون فاقد همدلی" و طرفداران دیگر خواسته شود به ارائه شواهد مستند از امور مالی شخصی خود را. اما باشگاه می گوید: رویکرد حقوقی تحت قوانین آلمان ،

بوندسلیگا متوقف شد در ماه مارس به دلیل شیوع کروناویروس و تماشاگران شده اند مجاز به شرکت در هر یک از بازی ها از لیگ برتر دوباره در مارس 16.

شالکه شده است ضربه سخت مالی با این بیماری همه گیر. عضو هیئت اجرایی الکساندر Jobst گفت: در ماه مارس باشگاه رو یک تهدید وجودی.

این تیم همچنین تلاش در این زمینه نیست و برنده یک بازی لیگ از ژانویه تاکنون است.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن