آخرین: هیچ رگبار? توالت تکامل می تواند پست-virus

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خص

توسط MORVARIDEASIA در 4 خرداد 1399

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

—روسیه گزارش بالاترین تک روز شمار تلفات اما کمتر عفونت

—چین به وزیر امور خارجه می گوید ویروس دعاوی 'غیر قانونی'

فرانسه — آرامش در مرز محدودیت ها و اجازه می دهد کارگران مهاجر

— کره جنوبی گزارش جدید 25 virus موارد به عنوان کوچک شیوع ادامه

___

شهر واتیکان — خوب فاصله وفادار جمع آوری کرده اند در میدان سنت پیتر برای اولین بار در ماه به صورت سنتی پنج شنبه پاپی برکت و رحمت است.

آنها بازیگران زل زل نگاه کردن خود در پنجره که در آن پاپ به طور معمول آدرس وفادار.

پاپ فرانسیس ارائه شده است برکت از داخل پاپ کتابخانه در این بیماری همه گیر.

فرانسیس به یاد می آورد خود را در برنامه ریزی سفر روز یکشنبه به شهر ناپل در منطقه به منظور جلب توجه به آسیب های زیست محیطی ناشی از سمی زباله زباله توسط اراذل و اوباش.

بازدید — لغو در طول همه گیر شد, بهنگام به مناسبت پنجمین سالگرد زیست محیطی مانیفست و پاپ اعلام کرد از یک سال بازتاب خود را در 2015 محیطی بخشنامه, "ستایش بود."

فرانسیس به پنجره آمد و دست تکان دادند به مردم در پیازا در پایان برکت و رحمت است.

___

مسکو — روسیه گزارش کرده است که بالاترین یک روز coronavirus مرگ و میر و همچنین کمترین تعداد از عفونت های جدید در سه هفته.

ملی coronavirus نیروی کار گفت: 3,541 که مردم از این ویروس افزایش 153. قبلی بالا بود 150.

تعداد موارد عفونت بود 8,599. روزانه عفونت برگه بیش از 11,000 گزارش شد و برای چندین روز در ماه مه. به طور کلی روسیه ثبت کرده است 344,481 عفونت موارد است.

روسیه نسبتا پایین مرگ و مير مطرح است ابرو در غرب با برخی از نشان می دهد دولت این کشور ممکن است تحت-گزارش ویروس های مربوط به مرگ و میر و دستکاری آمار. مقامات روسیه آن را تکذیب می کند و نسبت به تعداد کم به اثربخشی اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش شیوع.

___

پاریس — 2000 مسلمانان جمع آوری شده برای عید فطر, نماز جمعه در یک مجموعه ورزشی در پاریس و حومه Levallois-Perret.

آنها با دقت به فاصله 1 متر از هم جدا و با پوشیدن ماسک, با توجه به, فرانسه-اطلاعات رادیو. داوطلبان گسترش وفادار در حدود یک زمین فوتبال و یک آهنگ درست و سنتی پذیرای اجازه نداشتند.

فرانسه اعلام کرد جمعه شب این اجازه را می دهد که خدمات مذهبی به رزومه برای اولین بار از ماه مارس اما فرانسه پیشرو مسلمان سازمان CFCM توصیه مساجد به ماندن بسته برای روز یکشنبه جشن به مناسبت پایان ماه مبارک رمضان.

این CFCM گفت: دولت فرمان نمی دهد مساجد زمان کافی برای تهیه کافی ماسک و ژل دست به اطمینان حاصل شود که تجمعات را به سوپر, پخش كردن, حوادث.

___

پکن — وزیر امور خارجه چین وانگ یی می گوید هر گونه دعاوی علیه چین بیش از COVID-19 "صفر واقعی پایه و اساسی در قانون و یا بین المللی در اولویت."

وانگ به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه که چین یک قربانی از جهانی همه گیر در کنار دیگر کشورها و رسیده بود به کمک دولت های دیگر نیاز دارند.

"برای ما پشیمانی در علاوه بر این به مواج جدید کروناویروس سیاسی ویروس نیز گسترش در آمریکا است که به هر فرصتی برای حمله و بی اعتبار کردن چین و" وانگ گفت.

"برخی از سیاستمداران ایالات متحده آمریکا, غافل از حقایق اساسی شده اند بیش از حد بسیاری از دروغ و رسم بیش از حد بسیاری از توطئه" وانگ گفت.

بالا بردن چنین پرونده های حقوقی "سر بین المللی حاکمیت قانون و رها وجدان انسانی. آن را نادرست و غیر قابل توجیه و غیر قانونی" وانگ گفت.

کسانی که آوردن چنین دادخواهی در برابر چین "زندگی در افکار پوچ و تحقیر خود" وانگ گفت.

___

مسکو — رمضان قدیروف منتشر کرده است یک تماس ویدئویی برای کمک الهی در غلبه بر این بیماری همه گیر پس از رسانه های روسی گزارش داد او در بیمارستان بستری شده بود برای مشکوک COVID-19 علائم.

اما این ویدئو ارسال شده شنبه در تلگرام پیام برنامه و به مناسبت پایان اسلام روزه ماه رمضان را نشان نمی دهد قدیروف و با استفاده از تنها صدای روسیه, گزارش های خبری گفت:.

اما دولت خبرگزاری Tass ذکر نام Dudayev سر از چچن پخش برنامه های شرکت عنوان کرد و گفت قدیروف در زمان تصویری خود را.

روسیه رسانه های خبری در هفته گذشته اشاره کرد unnamed پزشکی منابع عنوان کرد و گفت قدیروف شده بود پرواز به مسکو برای coronavirus درمان اما مقامات چچن را تکذیب کرد به گزارش.

___

لندن — قانونگذاران از بریتانیا حاکم بر حزب محافظه کار در حال پیوستن به مخالفان خواستار نخست وزیر بوریس جانسون بالا aide به ترک برای سفر 250 مایل (400 کیلومتر) به پدر و مادر خود را' خانه در سراسر کشور مستند او هنگام پایین آمدن با کوروناویروس.

دولت در دفاع از دومینیک کامینگز پس از وحی که او رانده بود از لندن به دورهام شمال شرقی انگلستان با همسر و فرزند خود را در پایان ماه مارس. یک مستند آغاز شد که مارس 23 تصریح شده است که مردم باید باقی می ماند در محل اقامت اولیه خود را ترک تنها برای ضروری کارهای محلی و ورزش.

دولت گفت کامینگز ساخته شده این سفر از آنجا که او می خواست برای اطمینان از 4 سال بود نگاه کرد و بعد در حالی که او و همسرش بیمار است. اما منتقدان دولت ابراز خشم است که کامینگز شکسته بود دقیق قوانین و گفت مردم باید "ماندن در خانه ... صرفه جویی در زندگی می کند."

محافظه کار مجلس استیو بیکر گفت: Cummings باید برای "نه مطیع روح حداقل از شعارهای که او به اجرا در بقیه کشور است." یکی دیگر از حزب محافظه قانونگذار سیمون Hoare توییتی: "با آسیب Mr کامینگز در حال انجام است به دولت شهرت او باید در نظر بگیرید و موقعیت خود را."

___

پاریس — فرانسه و آرامش بخش از مرز و محدودیت به عنوان ویروس به تدریج محو می شود, اجازه می دهد کارگران مهاجر و خانواده های بازدید کننده از دیگر کشورهای اروپایی – است اما نیاز به قرنطینه برای مردم ورود از بریتانیا و اسپانیا.

شروع دوشنبه, فرانسه, است, رها کردن مرز چک های نصب شده در مارس و تعویض به نقطه چک در مکان های مختلف با توجه به بیانیه دولت.

همچنین گسترش این دسته از افراد مجاز از کشورهای دیگر در اروپا border-رایگان سفر منطقه شامل کارگران مهاجر و افرادی که به دلایل خانوادگی.

اما پس از انگلیس و اسپانیا هستند که نیاز به قرنطینه برای کسانی که از جاهای دیگر در اروپا و فرانسه در حال انجام همان. از آن خواهد شد یک داوطلبانه 14 روز در قرنطینه بر اساس عمل متقابل به اقدامات انجام شده توسط انگلیس و اسپانیا در یک "ناهماهنگ" شیوه دولت فرانسه گفت.

مسافران از خارج از اروپا هنوز هم ممنوع حداقل تا ژوئن 15, به جز برای شهروندان است.

هر مسافر پس از رسیدن به فرانسه باید با پر کردن یک فرم اجازه توجیه سفر و امضا کاغذ اعلام کرد که آنها لازم نیست که علائم.

دولت فرانسه گفت: در حال همکاری با دیگر کشورهای اروپایی در استاندارد اروپا گسترده قوانین مسافرت.

___

سئول, کره جنوبی __ کره جنوبی گزارش کرده است 25 موارد اضافی از coronavirus بیش از یک دوره 24 ساعته در میان ادامه در مقیاس کوچک شیوع بیماری در کشور است.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید اضافی آمار و ارقام منتشر شد اعتراض این کشور در مجموع به 11,190 با 266 مرگ و میر. آژانس می گوید 10,213 از آنها را بازیافت و منتشر شده است از قرنطینه.

آن را می گوید 17 از 25 جدید بيماران محلی آلوده در حالی که بقیه هشت آمد از خارج از کشور.

کره جنوبی کاسته مقدار از آن سخت اجتماعی فاصله قوانین در اوایل ممکن است قبل از آن دیدم ناگهانی سربازان ارتش در تعدادی از موارد مرتبط با کاباره ها در سئول Itaewon سرگرمی منطقه. مقامات بهداشتی می گویند که آنها را تایید کرد و در مجموع 225 موارد مرتبط Itaewon توله یکشنبه ظهر.

___

هیلو هاوایی — Hawaii County شهردار هری کیم می گوید: جزیره بزرگ اجازه خواهد داد که مکان عبادت رستوران ها سالن مو آرایشگر مغازه ها و انواع شخصی-کسب و کار خدمات به بازگشایی شروع ژوئن 1.

کیم می گوید: در سفارش خود را که این موسسات باید به دنبال دستورالعمل های بهداشت و اجتماعی فاصله به عنوان مشخص شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و هاوایی در بخش بهداشت و درمان.

رستوران ها می توانند رزومه کاری-خدمات ناهارخوری به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال CDC موقت راهنمایی برای رستوران ها و کافه ها و انجمن ملی رستوران دستورالعمل. دیگر خدمات شخصی که مجاز به بازگشایی هستند, تدریس خصوصی, موسیقی, درس, ماساژ, یوگا و آموزش شخصی.

___

همیلتون منت. — شیوع COVID-19 در غرب مونتانا به منحصر به فرد گلف و باشگاه کشور توسعه یافته توسط مالی اجرایی چارلز شواب.

انبار مزرعه باشگاه مدیر کل استیو باک می گوید: هشت نفر که تست مثبت برای COVID-19 در Ravalli County کارکنان باشگاه در نزدیکی همیلتون. یک نفر در بیمارستان بستری شده بود و هفت نفر دیگر باقی مانده و در انزوا در روز شنبه.

وزارت بهداشت و درمان است گفت: اعتقاد بر این بود اولین کسی که تست مثبت بود قرارداد تنفسی ویروس در خارج از شهرستان است.

مونتانا گزارش جدید مثبت COVID-19 آزمون از نمونه اجرا در روز جمعه. دولت تا به حال 479 موارد تایید شده.

___

انکوریج آلاسکا آلاسکا لیگ بیس بال لغو آن در فصل تابستان به عنوان آینده ورزشی در سراسر جهان نامشخص باقی مانده است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

تابستان فصل برنامه ریزی شده بود برای شروع در ژوئن 29. لیگ برتر وب سایت می گوید در این فصل لغو خواهد شد به هر کس نگه داشتن امن از قرار گرفتن در معرض COVID-19.

KTVA-TV گزارش داد که اگر رقابت از سر گرفته و در زمان وجود دارد که سفر و چالش های مسکن در طول هفت هفته از بازی. پنج تیم لیگ ساخته شده است تا از بازیکنان بیشتر از کمتر از 48 بلکه از مکان به عنوان دور به عنوان تایوان.

___

SPOKANE بشویید. — ماکارونی شرکت اعلام کرده است وجود دارد شیوع کروناویروس در اسپوکن کارخانه به عنوان ایالت واشنگتن آماده به بازگشایی بخش هایی از اقتصاد آن است.

سخنگوی-بررسی گزارش داد که فیلادلفیا ماکارونی Company Inc. در بیانیه ای گفت جمعه که 72 کارگران تست شده برای COVID-19 و 24 مثبت بودند. مقامات بهداشتی می گویند وجود دارد افزایش در Spokane County با 31 جدید موارد مثبت بین پنج شنبه و جمعه.

شرکت مقامات می گویند تمام کارکنان کارخانه شده اند تست شده و تسهیلات ضد عفونی شد. این شرکت در حال کار با اسپوکن منطقه ای بهداشت و درمان منطقه برای انجام تماس, ردیابی و تعیین بیشتر اقدامات پیشگیری.

___

پکن — چین روز یکشنبه گزارش جدید تایید موارد coronavirus.

دو تا از این موارد آورده بودند از خارج از کشور و یک محلی منتقل شده در شمال شرقی استان جیلین است که تجربه یک جزئی شیوع در حال حاضر ظاهرا تا حد زیادی موجود است.

جدید مرگ و میر گزارش شده است و 79 نفر باقی می ماند در درمان با یکی دیگر از 380 تحت انزوا و نظارت برای موارد مشکوک و یا داشتن آزمایش مثبت برای COVID-19 بدون نشان دادن هیچ نشانه ای.

چین گزارش کرده است در مجموع 4,634 COVID-19 مرگ و میر ناشی از 82,974 موارد است.

___

کانبرا استرالیا — مقامات دولتی می گوید: شش میلیون استرالیایی دانلود یک موبایل تلفن نرم افزار است که کمک می کند تا مقامات بهداشتی ردیابی عفونت کروناویروس

فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: COVIDSafe برنامه پخش قوی نقش مهمی در استرالیا در پاسخ به همه گیر و چندین کشور ابراز علاقه به یادگیری از اثرات مثبت آن. اگر یک کاربر تشخیص داده می شود این برنامه با این نسخهها کار برای شناسایی دیگر کاربران شده اند که در مجاورت نزدیک به 15 دقیقه یا بیشتر در گذشته سه هفته.

دولت گفت: حداقل 40 درصد از استرالیا 26 میلیون نفر نیاز به استفاده از نرم افزار برای آن موثر باشد. وجود دارد حدود 17 میلیون گوشی تلفن همراه در استرالیا.

دولت و ایالات متحده شده اند تسهیلات سفر و افزایش استفاده از رستوران ها و کافه ها در چند هفته گذشته. استرالیا ثبت کرده است بیش از 7,100 موارد COVID-19 با 102 مرگ و میر.

___

نیویورک — نیویورک تایمز اختصاص داده است که روز یکشنبه تمام صفحه به یک لیست طولانی از اسامی افرادی که فوت کرده اند در این بیماری همه گیر کوروناویروس.

نام و شرح مختصر گلچین از اعلامیه از سراسر کشور پر شش ستون تحت عنوان "آمریکا و میر در نزدیکی 100,000 یک نا معلوم از دست دادن" با subheadline خواندن: "آنها به سادگی نام در یک لیست. آنها ما است."

تمام متن لیست طول می کشد محل معمول, مقالات, عکس ها و گرافیک در تلاش برای انتقال وسعت و تنوع زندگی از دست رفته با توجه به سیمون Landon, دستیار سردبیر گرافیک میز.

یک شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز می گوید: بیش از 96,000 که مردم از COVID-19 در ایالات متحده است.

تام anthony t رئیس خلاق افسر بار گفت که او نمی به یاد داشته باشید هر جبهه صفحات بدون, تصاویر, اگر وجود داشته اند که صفحات تنها با گرافیک خود را در طول 40 سال در این روزنامه است.

___

SANTA FE, N. M. — A New Mexico state رسمی می گوید گردهمایی بیش از 100 نفر ممکن است ممکن است برای بیش از یک سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

گردشگری, منشی, جن پل Schroer گفت: این می تواند یک سال یا 18 ماه قبل از وجود دارد یا یک واکسن یا گله ایمنی. که باعث ایجاد چشم انداز که در استادیوم ورزشی سالن های کنسرت و کنفرانس مراکز در دولت باقی می ماند خالی برای ماه می باشد.

از سانتافه جدید, مکزیک گزارش داد که Schroer صحبت کرد در طول یک وبینار شنبه در بازگشایی دولت در صنعت مهمان نوازی.

دولت تا به حال نزدیک به 6,800 موارد COVID-19 با 308 مرگ و میر ناشی از شنبه.

___

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — صدها نفر از معترضان بسیج در خارج از کالیفرنیا دولت و کنگره در روز شنبه در اعتراض به اقامت در خانه سفارشات حتی به عنوان ساکنان وارد آخر هفته روز یادبود به تازگی با گسترش گزینه های برای اوقات فراغت است.

California Highway Patrol افسران بسته کاپیتول چمن به تظاهرکنندگان بنابراین سخنرانان خطاب به جمعیت از پشت یک کامیون مسطح به عنوان یک هواپیما به پرواز در آمد بالا بکسل یک بنر با تصویر رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و کلمات "پایان استبداد!"

معترضان دست تکان داد ده ها تن از پرچم ها و نشانه های بسیاری در حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. تعداد کمی از مردم عینک ماسک و کمی وجود دارد اتاق را برای اجتماعی فاصله.

اعتراض در آمد که محدودیت کاسته سراسر دولت است. برخی از 45 58 شهرستانهای استان مجوز دریافت کرده اند به بازگشایی اکثر فروشگاه ها و بسیاری از فضاهای عمومی جلسه استانداردهای دولتی برای کنترل این رمان coronavirus.

مقامات همچنان به هشدار دادن به مردم به عمل اجتماعی فاصله و دیگر ضد ویروس اقدامات اشاره کرد که تعدادی از COVID-19 موارد و مرگ و میر همچنان به افزایش است.

___

هاگاتنیا, گوام — وزارت کشاورزی در گوام دعوت کرده است شکارچیان برای شرکت در یک خوک شکار دربی به ارائه مواد غذایی برای خانواده های نیازمند در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اقیانوس آرام دیلی نیوز گزارش داد که گروه اعلام کرد که دو روز دربی برنامه ریزی شده است برای شروع بعدی شنبه. گروه انتشار بیانیه ای گفت: برای دربی در نظر گرفته شده برای خوراک خانواده فاستر خانوادگی شکارچی توسعه و کاهش وحشی خوک جمعیت.

سازمان دهندگان این رویداد در حال کار با شهرداران برای توزیع خوک کل و فرآوری نشده به ساکنان در روستاها و ارائه دست زدن به امن میباشد.

___

رالی, N. C. — Coronavirus شیوع بیماری در گیاهان گوشت پردازش مجبور کارولینای شمالی کشاورزان به euthanize 1.5 میلیون جوجه, با توجه به رسمی دولت.

دستیار کشاورزی کمیسر جو Reardon گفت: اخبار و ناظر است که این اولین بار است که در طول همه گیر است که کشاورزان در دولت مجبور به euthanize حیوانات خود را. تقریبا یک سوم از 1.5 میلیون جوجه در حال حاضر به حال کشته شده اند Reardon گفت.

مرغ و گراز کشاورزان در کشورهای دیگر نیز شده است euthanizing میلیون ها نفر از حیوانات در طول COVID-19 بیماری همه گیر. کارولینای شمالی گراز کشاورزان گرفته شده است نه گام به euthanize حیوانات خود را Reardon گفت.

___

FORT CAMPBELL, Ky. — هجده سربازان اختصاص داده شده به ارتش ایالات متحده را لشکر 101 هوابرد بازگشته اند به فورت کمپبل پس از گذراندن بیش از یک ماه در نیوجرسی کمک به COVID-19 عملیات پاسخ.

فورت کمپبل مقامات می گویند سربازان مستقر مارس 14 برای کمک به ارائه پشتیبانی لجستیکی برای پاسخ به شیوع کروناویروس در سراسر شرق. نیروهای کمک دریافت می روند و حرکت و لوازم و تجهیزات و پرسنل در مناطق بحرانی تحت تاثیر شیوع ویروس.

سربازان را تحت احتیاطی قرنطینه تحت نظارت های پزشکی. یک مقام رسمی خوش آمدید-صفحه اصلی رویداد است که برنامه ریزی شده, مقامات گفت.

فورت کمپبل ارتش پست واقع در کنتاکی-تنسی مرز.

___

مینیاپولیس, مینه سوتا, رژیم صهیونیستی. تیم Walz است scrapping 10 نفر محدود در تجمعات و کلیساها اجازه می دهد برای باز کردن در 25 درصد اشغال اگر برخی از دستورالعمل های ایمنی هستند دیدار کرد.

Walz تصمیم می آید پس از دولت گزارش تعداد رکورد COVID-19 موارد است. او می گوید این موضوع شده است "یک چالش" از آنجا که اجتماعات بزرگ افزایش خطر گسترش ویروس.

Walz می گوید: او می داند تلفات این بیماری همه گیر گرفته شده در سلامت معنوی از ساکنان. های جدید خود را اجرایی سفارش فقط به تجمعات مذهبی و پذیرایی.

در حالی که رهبر مذهبی اسقف اعظم کاتولیک سنت پل و مینیاپولیس استقبال از تغییر فرماندار گفت parishes باید باز نمی شود اگر آنها احساس نمی کنم آنها می توانید ملاقات اقدامات ایمنی.

اسقف اعظم برنارد Hebda گفت: در نامه ای به محله های کشیش نشین که محدود کردن تجمعات به 10 نفر "بر دوش کلیسا توانایی به طور کامل از مراسم مذهبی نیازهای وفادار ما."

___

SPRINGFIELD, Mo. — یک hairstylist خدمت 84 مشتریان بیش از هشت روز به تازگی در حالی که تجربه علائم کروناویروس, میسوری, مقامات بهداشتی می گویند.

اسپرینگفیلد-شهرستان گرین وزارت بهداشت گفت: در یک جلسه توجیهی که در این سبک کار کرده ممکن است بین 12-20 و اعلام کرد در Facebook پست شنبه که 56 مشتریان دیگر بودند به طور بالقوه در معرض توسط یک دوم سبک کار می کرد که پنج نوبت از مارس 16-20 در حالی که تجربه بسیار خفیف علائم کروناویروس.

همه مشتریان از این دو سبک عینک ماسک و تست خواهد شد. صاحب کسب و کار در بیانیه ای گفت که این سالن بسته خواهد شد تا زمانی که آن می رود از طریق مطابق با اصول بهداشتی و تمیز کردن عمیق

دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش 218 جدید تایید موارد جدید coronavirus آوردن مجموع به 11,558 پس از همه گیر آغاز شد. که بزرگترین روز در مجموع پس از 319 مورد گزارش شد آوریل 1. ده نو میر آورده است که در مجموع به 671.

___

STURGIS, S. D. — شهردار Sturgis می گوید مسئولان شهرستان نمی تواند متوقف کردن مردم از آینده به سالانه جمع آوری موتور سیکلت در بلک هیلز داکوتای جنوبی بدون در نظر گرفتن جدید کروناویروس.

80 Sturgis رالی موتور است که برای برنامه ریزی Aug. 7-16. شورای شهر است گفت: آن را رسمی تصمیم گیری در اواسط ماه ژوئن در مورد اینکه آیا برای رفتن به جلو با میزبانی این رویداد, Rapid City Journal گزارش شده است.

شهردار علامت Carstensen گفت: در Facebook تصویری که "گردشگری در حال آمدن است" به سیاه تپه و Sturgis. یک مدیر با هتل Sturgis گفت: همه 22 اتاق رزرو شده اند برای این هفته از تجمع و وجود دارد یک لیست انتظار.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de