آخرین: طناب دار بر داشت در دانشگاه جانز هاپکینز سایت ساخت و ساز

آخرین روز اعتراض به نابرابری نژادی: RICHMOND, Va. — ویرجینیا مقامات دستور حذف زیادی پرچم آمریکا از یک سایت ساخ

توسط MORVARIDEASIA در 15 تیر 1399

آخرین روز اعتراض به نابرابری نژادی:

RICHMOND, Va. — ویرجینیا مقامات دستور حذف زیادی پرچم آمریکا از یک سایت ساخت و ساز پیش از چهارم جولای خواستار آن یک هدف بالقوه برای مردم معترض نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

دنا پاتر, سخنگوی وزارت امور خارجه از خدمات عمومی گفت: مقامات خواسته یک پیمانکار به پایین پرچم از یک ساختمان اداری جدید برای قانونگذاران ایالتی تحت ساخت و ساز در ریچموند. او گفت: در یک ایمیل که ساختمان تخریب شده است و پرچم dumpsters و اتوبوس تعیین شده است آتش در طول تظاهرات در هفته های اخیر.

پاتر گفت: دولت نمی شی به یک استاندارد اندازه پرچم که هنوز در حال پرواز بر روی یک جرثقیل در سایت. اما او گفت: از یک بزرگتر را آسان تر است برای رسیدن به.

واشنگتن پست گزارش می دهد که این تصمیم خشم یک مقاطعه کار فرعی که ضد حریق شرکت با استفاده از برزنت را به پرچم.

"پس هنگامی که این پرچم در این آخر هفته در این کشور یک هدف!!" اریک وینستون آمریکایی پوشش Corp. نوشت: در Facebook پست با توجه به روزنامه. "اجازه دهید من حدس می زنم اگر من تا به حال یک زندگی موضوع پرچم آن خواهد بود 'ok'!?"

___

AUSTIN تگزاس — یک محافظه کار قدرت کارگزار گفت تگزاس' فرماندار به سرباز گارد ملی "شلیک برای کشتن" در میان تظاهرات ماه گذشته در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

تگزاس تریبیون گزارش داد که استیو Hotze چپ که پیام صوتی به کالیفرنیا ، گرگ ابوت رئیس ستاد در تعطیلات آخر هفته از 6 ژوئن.

Hotze اذعان نظر در Facebook پست شنبه, نوشتن "آن را در مورد مسابقه."

جمهوری خواه ایالت John Cornyn به نام پست صوتی "کاملا منزجر کننده و سزاوار سرزنش است."

ابوت را کاهش یافته است به نظر به تریبون و بلافاصله پاسخ به یک درخواست سوابق برای پست صوتی.

___

گراهام, N. C. — حقوق مدنی گروه باید شکایت کرد برای جلوگیری از, North Carolina شهرستان از اجرای یک فرمان است که نیاز به مجوز برای تظاهرات.

هرالد سان گزارش داد که یک قاضی فدرال برنامه ریزی یک جلسه دوشنبه در یک درخواست برای یک سفارش ضابط موقت در برابر مقامات شهرستان در گراهام بخشداری شهرستان Alamance.

طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند که فرمان unconstitutionally نیاز به معترضان به یک مجوز به راهپیمایی در حالی که حمل یک نشانه است. آن را نیز می گوید که این فرمان غیر قانونی را محدود می کند اندازه و رفتار مجاز شد.

وکلای مدافع از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و وکلای کمیته حقوق مدنی تحت قانون واصل طرح دعوی در دادگاه از طرف NAACP را Alamance شهرستان شعبه و هشت نفر.

یک Confederate monument در مقابل Alamance شهرستان تاریخی دادگاه بوده است هدف از تظاهرات سال است. تماس برای پایین آوردن قرن سرباز مجسمه شدت از جورج فلوید را مارس 25 مرگ در مینیاپولیس.

___

سیاتل — مقامات می گویند که یک زن 27 ساله مرد مظنون به رانندگی بر روی یک بسته آزادراه در سیاتل شنبه اولیه و barreling به یک جمعیت از معترضان بازداشت شده است و رزرو در دو فقره فضایی حمله.

دو نفر به شدت مجروح شدند. واشنگتن گشت سروان. ران مید گفت: Dawit Kelete سیاتل برگزار می شد بدون وثیقه در شهرستان کینگ Correctional Facility.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر Kelete تا به حال یک وکیل است که می تواند صحبت می کنند از طرف او.

مقامات در تلاش بودند برای تعیین انگیزه و همچنین به عنوان نقطه ورود بر روی بزرگراه بین ایالتی.

مید گفت: معترضان به حال تعطیل ایالتی برای 19 روز متوالی و گشت دولت در پاسخ اختتامیه بخش بین ایالتی به نگه داشتن رانندگان و معترضان امن است.

مید گفت: Kelete بود مشکوک محور راه اشتباه بر روی یک سطح شیب دار. سربازان نمی دانم که آیا آن را یک حمله هدفمند اما اختلال در نظر گرفته نمی شد یک عامل است.

___

LOTHIAN, Md. — متعلق به بخش خصوصی مؤتلفه مجسمه در مریلند کلیسا شده است سرنگون و تخریب به گفته پلیس.

سرمایه روزنامه گزارش می دهد که عکس های ارائه شده توسط Anne Arundel County police نشان می دهد که مجسمه در Mt. Calvary کلیسای آنگلیکان در Lothian پاره بود آن بتن پلت فرم.

کلمه "نژادپرستانه" نوشته شده بود قرمز رنگ اسپری بر روی پلت فرم و توصیفی پلاک برای مجسمه های خصوصی بنیامین ولش اونز که خدمت در یک مؤتلفه مریلند واحد توپخانه در طول جنگ داخلی.

پلیس گفت: این مجسمه گذشته دیده می شد سالم اواخر پنج شنبه. هیچ مظنون شدند و بلافاصله شناسایی شده است.

___

RICHMOND, Va. — سابق ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. Douglas L. وایلدر است که متهم دولت کتابخانه آژانس نژادپرستی برای سرعت آهسته آن را در پردازش و عموم ارائه سوابق از تصدی خود به عنوان کشور اول منتخب سیاه و فرماندار.

وایلدر 89 گفت: Richmond Times-Dispatch روز جمعه او را درک نمی کند که چرا کتابخانه ویرجینیا بوده است پردازش مقالات خود را از فرمانداری جانشینان قبل از اتمام کار بر روی خود را.

"چرا آن را نژادپرستی?" متحیر پرسید.

دولت کتابدار ساندرا گییا Treadway اذعان کرد که پردازش وایلدر پرونده تا به حال "کاهش رادار" گذشت که او نسبت به کاهش بودجه و گردش مالی در موقعیت های کلیدی از جمله وزارت امور خارجه بایگان.

"این است که ویرانگر برای من است اما ما در حال پرداختن به آن" Treadway گفت.

وایلدر, یک نوه از بردگان به عنوان فرماندار ویرجینیا از سال 1990 تا 1994. همه وایلدر را جانشینان در دفتر فرماندار شده اند سفید.

کتابخانه و آژانس به پایان رسید کار بر روی مجموعه ای از سابق Govs. جورج آلن جیم گیلمور و مارک وارنر. سابق رژیم صهیونیستی. Tim Kaine باقی مانده به یک کار در حال پیشرفت است.

___

سیاتل — مقامات می گویند که یک زن 27 ساله مرد سوار جگوار سفید بر روی یک بسته آزادراه در سیاتل شنبه اولیه و خمرهای شکل از طریق یک پاچه جمعیت معترضان مجروح شدن دو زن است.

راننده بود در بازداشت واشنگتن گشت سروان. ران مید گفت. اتهام نشده بود واصل که از صبح روز شنبه.

مقامات در تلاش بودند برای تعیین انگیزه و همچنین به عنوان نقطه ورود بر روی بزرگراه بین ایالتی.

تصویری گرفته شده در صحنه تظاهرات نشان داد که مردم فریاد "ماشین! خودرو!" قبل از فرار از جاده.

تابستان تیلور 24 ساله از سیاتل و Diaz, عشق, 32, از بلینگهام شد و در وضعیت بحرانی با آسیب های متعدد با توجه به Harborview Medical Center سخنگوی سوزان گرگ.

سیاتل بوده است سایت از طولانی شدن ناآرامی های پس از 25 ماه مه پلیس قتل جورج فلوید در مینیاپولیس که موجب سراسر کشور تظاهرات.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب