آخرین: Oregon رئیس پلیس درخواست برای تظاهرات مسالمت آمیز

آخرین مارس 25 مرگ در مینیاپولیس جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که التماس هوا به عنوان یک افسر پلیس فشرد

توسط MORVARIDEASIA در 14 خرداد 1399

آخرین مارس 25 مرگ در مینیاپولیس جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که التماس هوا به عنوان یک افسر پلیس فشرده زانو در گردن او:

بالای ساعت:

— اورگان رئیس پلیس پنجه نرم می کند برای جلوگیری از به خشونت در جریان تظاهرات در بیش از مرگ جورج فلوید.

— مقام حقوق بشر سازمان ملل می گوید ما باید مسائل نژادی.

— گارد ملی پروب پایین پرواز هلیکوپتر در طول DC تظاهرات.

___

پرتلند سنگ. — رئیس پلیس در پورتلند, اورگان صادر مذاکرات روز شنبه به ساکنان این شهرستان برای کمک به رهبران آن توقف خشونت فرا گرفته شده است این شهر برای پنج شب متوالی در تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید.

رئیس جامی Resch گفت: در یک کنفرانس خبری که مسالمت آمیز راهپیمایی و تجمع روز شنبه که جذب بیش از 10 ، 000 مردم خدشه دار شد که چند صد نفر قطع اواخر و در مواجهه با ماموران پلیس امنیت یک ساختمان است که دارای مقر پلیس و کلانتر بازداشتگاه.

تکرار شب از ضرب وشتم را لرزاند حتی لیبرال پورتلند که دارای چنین سابقه طبقه اعتراض که اواخر رئیس جمهور جورج دبلیو بوش لقب آن "کمی بیروت."

___

آتن — صدها نفر از مردم در حال راهپیمایی به سمت سفارت آمریکا در آتن در اعتراض به کشتار جورج فلوید.

پلیس یونان می گویند حدود 700 نفر در حال بدست گرفتن بخشی در چهار شنبه تظاهرات از طریق مرکز شهرستان در اعتراض به نام با گروه های چپ و آنارشیست ها.

هیچ خشونت گزارش شده است اما این اعتراضات اغلب فرود به شورش های خیابانی و پلیس نصب شده قوی گارد در خارج از ساختمان سفارت.

مشابه تظاهرات برنامه ریزی شده است در آتن در روز پنج شنبه.

___

روتردام — یک تظاهرات اعتراضی در هلند تا به حال به قطع شود چون جمعیت بیش از حد بزرگ شد و می توانست اجتماعی فاصله اقدامات غیر ممکن است.

شهردار روتردام احمد ابوطالب در حال حاضر نقل مکان کرد و در اعتراض به مرگ جورج فلوید به فضای باز به جای آن از مرکز شهرستان. اما به عنوان هزاران نفر به دنبال همگرایی و جمعیت دارای عقاید در سایت در نزدیکی Maas رودخانه مقامات اول به نام مردم به ماندن و سپس نقل مکان کرد و در اوایل برای پایان دادن به تظاهرات مسالمت آمیز.

___

پزنان, لهستان — ده ها تن از افراد جوان راه می رفت در یک ضد نژادپرستانه مارس روز چهارشنبه در لهستان غربی شهر پوزنان در پاسخ به مرگ جورج فلوید.

اکثرا چادری سیاه معترضان انجام شده علائم با "من نمی توانم نفس بکشم" و "Black Lives Matter" نوشته شده بر روی آنها. آنها راه می رفت به کنسولگری ایالات متحده و سپس به مرکز شهر میدان جایی که آنها ذخیره کردن رو به پایین بر روی زمین درست مانند دستبند فلوید دراز شفاعت هوا به عنوان یک افسر پلیس فشرده زانو خود را در برابر فلوید گردن برای چند دقیقه.

همچنین چهار شنبه, سفیر آمریکا در لهستان ژرژت Mosbacher عذرخواهی کرده در توییتر به ورشو ساکنان که گل و شمع قرار داده شده قبل از سفارت در Floyd را از حافظه حذف شده بود. Mosbacher آن را به نام یک "سوء تفاهم است."

___

برلین — U. N. بالا حقوق بشر رسمی به نام برای نارضایتی شنیده می شود در "بومی و ساختاری نژادپرستی" در قلب اعتراضات در ایالات متحده است.

میشل باشله مديترانه را به کمیساریای عالی حقوق بشر می گوید: پرداختن به آن نارضایتی لازم است برای ایالات متحده به "حرکت از آن غم انگیز تاریخچه نژادپرستی و خشونت است."

در حالی که فراخوانی برای تظاهرات به بیان دیدگاه های خود را مسالمت آمیز او نیز خواست رهبران ایالات متحده به صراحت محکوم به نژاد پرستی و "تأمل در آنچه را رانده, مردم را به نقطه جوش."

شیلی را نیز ذکر شده "حداقل 200 حوادث گزارش شده از روزنامه نگاران پوشش تظاهرات جسمی حمله مرعوب و یا خودسرانه بازداشت و با وجود فشار اعتبار بودن به وضوح قابل مشاهده است."

___

سیاتل — جمعیت زیادی در راهپیمایی طریق سیاتل و تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز تا اواخر شب زمانی که پلیس سیاتل با استفاده از گاز اشک آور و فلش-انفجار نارنجک برای متفرق کردن جمعیت در نزدیکی یک پلیس حوزه.

پلیس سیاتل می گویند برخی از مردم در این شهر کاپیتول هیل محله شروع به پرتاب اشیاء در افسران. وجود دارد هیچ گزارش فوری از دستگیری.

در روز سه شنبه سیاتل شهردار جنی Durkan خطاب به صدها نفر از تظاهر کنندگان و تشویق آنها به حفظ راهپیمایی و نگه داشتن آن صلح آمیز است.

"صدای خود را نگه داشتن من پاسخگو مهم هستند و شما باید همچنان به بالا بردن آنها" Durkan گفت: کسانی که مونتاژ خارج شهر را مرکز عملیات اضطراری در مرکز شهر. Durkan و رهبران اعتراض برنامه ریزی شده برای دیدار چهارشنبه.

___

آتلانتا — بزرگ تظاهرات مسالمت آمیز در آتلانتا مشخص شد جیب درگیری بین معترضان و پلیس پیش از منع رفت و آمد در سه شنبه شب.

صدها درنگ در خیابان های مرکز شهر پیش از 9 بعد از ظهر حکومت نظامی اعمال شده توسط شهردار Keisha لنس پایین. مقامات با استفاده از وسایل نقلیه زره پوش به شکل کمربند در دولت کاپیتول.

در نزدیکی گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک المپیک, که در آن بسیاری از تظاهرات و ناآرامی را در مرکز گارد ملی و نیروهای شلیک گاز اشک آور و نقل مکان کرد و در یک گروه در مدت کوتاهی پس از حکومت نظامی سقوط کرد. جمعیت به سرعت پراکنده و تلویزیون فیلم نشان داد پلیس پیشرو برخی از افراد در روابط فایل های فشرده.

پلیس می گویند 52 دستگیری ساخته شد شنبه, آوردن تعداد دستگیری ها در آتلانتا به 439 بیش از پنج روز از اعتراضات پس از جمعه.

___

ققنوس — هزاران نفر از مردم شرکت کننده در تظاهرات مسالمت آمیز روز سه شنبه شب با دستگیری, به گفته پلیس.

یک جمعیت راهپیمایی در قلب مرکز شهر و دیگری جمع آوری شده در دولت و کنگره در مورد یک مایل به غرب است.

این تظاهرات به پایان رسید و در اوایل شب با اکثر شرکت کنندگان ترک با 8 بعد از ظهر شروع یک ایالت مقررات منع رفت و آمد دستور داد یکشنبه توسط آریزونا دولتی mlb.

این ششمین شب متوالی تظاهرات با گزارش دستگیری در ققنوس برای دومین شب متوالی.

___

مادرید — نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز به نام واکنش دولت آمریکا به این اعتراض بیش از پلیس خشونت و بی عدالتی علیه آمریکایی های آفریقایی تبار "اقتدارگرا."

سانچز با اشاره به موج تظاهرات در پی جورج فلوید را کشتن در مه 25 در مینیاپولیس زمانی که او صحبت می کرد در طول بحث در دولت در پاسخ به شیوع کروناویروس در اسپانیایی مجلس مجلس.

سانچز که منجر به یک جناح چپ ائتلاف می گوید: "من به اشتراک گذاری و ایستادگی در همبستگی با تظاهرات که در حال وقوع در ایالات متحده است."

___

واشنگتن — واشنگتن دی سی گارد ملی می گوید که بررسی استفاده از یکی از آن هلیکوپتر تهاجمی "نمایش قدرت" در برابر معترضان در نزدیکی کاخ سفید در روز دوشنبه.

عمومی فرماندهی سی گارد مسلح ، ژنرال ویلیام واکر می گوید: در یک مختصر نوشته شده است بیانیه ای در روز شنبه که او کارگردانی بررسی است. هلیکوپتر به طور معمول تعیین شده برای استفاده در تخلیه پزشکی ماند پایین به اندازه کافی برای ایجاد یک پر سر و صدا و اسپری معترضان با روتور شستن از هواپیما.

ویلیامز می گوید: گارد به خود اختصاص داده است از ایمنی آن شهروندان و حق خود را به صورت مسالمت آمیز اعتراض کنند.

او می گوید: "این خانه ما است و ما در حال اختصاص داده شده به ایمنی و امنیت شهروندان ما از منطقه و حق خود را با خیال راحت و مسالمت آمیز اعتراض کنند."

___

واشنگتن — اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا به طرح دعوی علیه پلیس مینیاپولیس مینه سوتا دولت گشت وی از سوی مامورین پلیس نقض حقوق روزنامه نگاران پوشش این تظاهرات در واکنش به مرگ جورج فلوید.

این طرح دعوی در دادگاه واصل آیتالله سیستانی از مینه سوتا در چهارشنبه مدعی یک "الگو و تمرین رفتار با اجرای قانون" است که این سازمان می گوید: "سر در قانون اساسی است."

طرح دعوی در دادگاه منجر شود شاکی است Jared Goyette یک روزنامه نگار مستقل است که می گوید او در چهره توسط یک لاستیک گلوله شلیک شده توسط پلیس. کت و شلوار به تشریح تعدادی از روزنامه نگاران که دستگیر شده اند و یا مجروح توسط پلیس پس از تظاهرات هفته گذشته آغاز شد.

طرح دعوی در دادگاه نیز مدعی پلیس با دخالت پوشش خبری و در ادامه به "هدف و ارعاب مطبوعات با شلیک کمتر کشنده پرتابه شناسی طراحی شده برای کنترل شورش به طور مستقیم در اعضای رسانه ها."

آیتالله سیستانی نیز قول داد به دعاوی علیه ادارات پلیس در سراسر آمریکا که بازداشت هدف و یا حمله به روزنامه نگاران.

___

اورلاندو فلوریدا. — عمدتا مسالمت آمیز تظاهرات در تمپا و سن پترزبورگ در زمان به نوبه خود در اواخر روز سه شنبه هنگامی که پلیس با استفاده از دود نارنجک nonlethal دور قوطی فلفل و دیگر اقدامات برای متفرق کردن جمعیت.

معترضان فرار جیغ و قهر و پلیس ساخته شده ده ها تن از بازداشت. آنها به طور خلاصه بازداشت دو Tampa Bay Times خبرنگاران بودند که پوشش حوادث روزنامه گزارش شده است.

در سن پترزبورگ یک گروه از معترضان به مقر پلیس اواخر روز سه شنبه که در آن تنش های اوج.

افسران گفت: این جمعیت به منطقه را ترک می کنند و پس از آن راه اندازی دود و آنچه به نظر می رسد فلش چتری در جمعیت, این بار گزارش شده است. پلیس و Pinellas County Sheriff نمایندگان در بسته در جمعیت, دستگیری چند. یک خبرنگار به طور خلاصه بازداشت شده اند.

___

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون می گوید مرگ جورج فلوید بود "غیر قابل توجیه" و او می داند که چرا مردم معترض هستند.

در نظرات به آشفتگی roiling آمریکا جانسون قانونگذاران گفت "چه اتفاقی افتاد در ایالات متحده هولناک آن را غیر قابل توجیه همه ما شاهد آن بر روی صفحه نمایش ما و من کاملا درک حق مردم در اعتراض به آنچه صورت گرفت."

او اضافه کرد: "اعتراض باید قانونی و منطقی راه است."

جانسون که به دنبال پرورش روابط نزدیک با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او منجر انگلیس از اتحادیه اروپا حاکی از مخالفت با تعلیق صادرات گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به ایالات متحده است.

جانسون می گوید همه انگلیسی, صادرات اسلحه انطباق با حقوق بشر در ایران و تعهدات "و انگلستان است که احتمالا اکثر متفکرين کشور در این رابطه در جهان است."

اکثر انگلیسی, افسران پلیس اسلحه حمل نمی, هر چند واحد نظامی درگیر شده اند در چندین تیراندازی منجر به مرگ است در سال های اخیر است.

___

RICHMOND, Va. — ریچموند پلیس را رد اتهام یک افسر تف بر یک بازداشت معترضان پس از یک حادثه به اتهام به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی.

حادثه "اتفاق نمی افتد به عنوان فعالان ادعا کرده اند" و یک حرکت آهسته و تحلیل تصویری "نشان می دهد که افسران تف روی چمن ها و بازداشت شدگان" ریچموند اداره پلیس می گوید در چند پست توییتر شنبه شب.

یک نسخه از حرکت آهسته ویدیو به دست آمده توسط Richmond Times-Dispatch بر افسر نزدیک به دستبند به دست بازداشت شدگان و زیر تف به مسیر.

پلیس می گویند افسران اغلب سرفه و تف به دلیل "قرار گرفتن در معرض گاز اشک آور" در میان تظاهرات در این شهر است.

___

برلین — آلمان سخنگوی دولت به نام مرگ جورج فلوید "وحشتناک و قابل اجتناب" اما می گوید که ایالات متحده نمی کند نیاز به مشاوره از آلمان در برخورد با این وضعیت.

Steffen Seibert می گوید: "آمریکا یک دموکراسی قوی در آن وجود دارد یک بحث پر جنب و جوش در مورد همه چیز است که اتفاق می افتد در حال حاضر, از آن لازم نیست, توصیه های ما."

پرسید که آیا آلمان دارای یک مشکل با تبعیض نژادی, Seibert می گوید: "نژاد پرستی قطعا یک مشکل نیست در امریکا به تنهایی این مشکل در بسیاری از جوامع و من مطمئن هستم که وجود دارد این است که نژاد پرستی در آلمان بیش از حد."

___

ST. پل Minn. — چند هزار نفر جمع در دولت و کنگره در خیابان برای یک تظاهرات مسالمت آمیز روز شنبه, سازماندهی شده توسط دانش آموزان دبیرستانی در منطقه مترو.

نشستن در کنگره چمن جلو و مراحل بود در مقابل ناآرامی های مدنی که roiled شهرهای دوقلو پس از مرگ جورج فلوید.

ارتش سربازان گارد ملی دست از آب بطری در طول اعتراض.

همچنین رهبران مذهبی از چندین جماعت راهپیمایی با صدها نفر گذشته خرابه های سوخته کسب و کار به سوار کردن هدف فروشگاه بود که کانون اعتراض و غارت در هفته گذشته.

St. Paul رئیس پلیس تاد Axtell و, St. Paul رئیس آتش نشانی بوچ جوهر راه می رفت در کنار روحانیت اعضا در مارس, St. Paul پایونیر پرس گزارش شده است.

مقامات در ایالت مینه سوتا توییتی شنبه که 612 نفر بازداشت شده اند پس از آنها راه اندازی یک دولت مرکز عملیات در اواخر هفته گذشته.

___

ژوهانسبورگ — آفریقای جنوبی دولت خواستار نیروهای امنیتی در ایالات متحده به استفاده از "حداکثر خویشتنداری" در پاسخ به اعتراضات قتل جورج فلوید.

در این بیانیه به نقل از وزیر امور خارجه Naledi Pandor گفت: همانطور که آمریکایی ها پشتیبانی آفریقای جنوبی در مبارزه با آپارتاید "در آفریقای جنوبی هم پشتیبانی شیپور خواستار اقدام عملی برای رسیدگی به کاستی های برجسته توسط معترضان."

در این بیانیه همچنین هشدار می دهد که خشونت مارک برخی از اعتراضات در آمریکا "به طور جدی کاهد از نقاشی های بین المللی آگاهی به نگرانی های مشروع در مورد خشونت علیه بی دفاع مردم سیاه و سفید و دیگر اقلیت ها در امریکا است."

این بیانیه در پایان با ابراز اعتقاد به این که ایالات متحده "چراغ آزادی برای بسیاری از افراد در سراسر جهان است که توانایی به طور مستقیم در بهبود تمرکز و آرامش است."

___

تهران — رهبر ایران است هزینههای واشنگتن در پی جورج فلوید را کشته و برای آن گفته دوگانه با سیاست های که می آید به رعایت حقوق بشر.

آیت الله علی خامنه ای ادعا کرد که در امریکا "آنها کشتن مردم در جرم و جنایت و آنها نه عذرخواهی در حالی که این ادعا (برای حمایت) حقوق بشر است."

خامنه ای که حرف آخر را در همه امور خارجه افزود: "ظاهرا آفریقایی آمریکایی که به کشته شدن وجود دارد نه یک انسان."

خامنه ای این اظهارات را در سخنرانی روز چهارشنبه به مناسبت سالگرد 1989 مرگ آیت الله خمینی رهبر انقلاب اسلامی سال 1979. این سخنرانی تلویزیونی این کشور لغو سالانه عظیم بزرگداشت خمینی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

خامنه ای شرح داده شده فلوید مرگ از جمله چگونه او بارها و بارها گفت: "من نمی توانم نفس بکشم." خامنه ای افزود: "این چیز جدیدی نیست. این آمریکایی طبیعت است. این چیزی است که آمریکایی ها انجام شده است به تمام جهان است."

در ایران که در ماه نوامبر قرار دادن در سراسر کشور تظاهرات با کشتن صدها و دستگیری هزاران نفر و اخلال در دسترسی به اینترنت تلویزیون دولتی بارها پخش تصاویر از آمریکا خبر دادند.

__

شهر واتیکان — پاپ فرانسیس می گوید که او "شاهد با نگرانی بسیار نگران کننده ناآرامی های اجتماعی" در ایالات متحده در واکنش به قتل جورج فلوید و خواهان آشتی ملی.

"من دوستان ما نمی تواند تحمل کند و یا به نوبه خود چشم خود را به نژاد پرستی و محرومیت در هر شکل و در عین حال ادعا می کنند برای دفاع از تقدس هر انسانی زندگی" پاپ گفت: در طول هفته یکشنبه مخاطبان برگزار شد در حضور اسقف با توجه به کروناویروس محدودیت در تجمعات.

در همان زمان به پاپ هشدار داد "هیچ چیز به دست آورده است با خشونت و آنقدر از دست داده است."

فرانسیس گفت که او "دعا برای استراحت از جورج فلوید و همه کسانی که از دست داده اند و زندگی خود را به عنوان یک نتیجه از گناه نژادپرستی" و صادر تسلیت خود را برای همه کسانی که در غم از دست دادن آنها. به نام او برای آشتی ملی و صلح است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب