آخرین: Pac-12 کمیسر لری اسکات تست مثبت

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان: ___ Calgary Flames defenseman تراویس Hamonic اولین بازیکن

توسط MORVARIDEASIA در 21 تیر 1399

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

Calgary Flames defenseman تراویس Hamonic اولین بازیکن را به انتخاب کردن از NHL بازگشت.

این تیم اعلام کرد Hamonic تصمیم دوشنبه شب چند ساعت پس از لیگ nhl on nbc توافق برای از سرگیری این فصل است. Hamonic تصمیم گرفتند به دلایل خانوادگی.

"تراویس توضیح داد که با توجه به ملاحظات خانواده او ساخته شده است دشوار است تصمیم به شرکت" کلگری مدیر کل براد Treliving گفت. "در حالی که ما را از دست تراویس در صف ما را در درک و احترام به تصمیم خود."

Hamonic که تبدیل به 30 ماه آینده در انتظار عامل رایگان. شعله های آتش در حال تنظیم به صورت Winnipeg Jets در دور مقدماتی شروع Aug. 1 در ادمونتون.

___

Arizona Cardinals صاحب مایکل Bidwill دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

این تیم گفت: پس از Bidwill توسعه علائم او آزمایش مثبت برای COVID-19 و به بیمارستان رفت و پس از توصیه خود دکتر. وضعیت خود را بهبود بخشیده و او را انتظار منتشر خواهد شد این آخر هفته.

این تیم معتقد است که 55 ساله Bidwill گرفتار این ویروس در حالی که سفر و صرف زمان در ساحل شرقی برای چند هفته. او مشغول به کار از راه دور پس از ماه مارس و در این تیم می گوید: او تا به حال فرد در تماس با مربیان یا بازیکنان.

___

Chicago White Sox باارزش تبادل چشم انداز مایکل Kopech تصمیم گرفتند به بازی این فصل است. این تیم همچنین گفت: ستاره سوم baseman Yoán مونکادا و پارچ jesus قرار داده شد در 10 روز آسیب لیست به دلیل نامشخص بیماری.

جوراب سفید بر این باورند که آنها در حال آماده کردن خود برای یک چرخش پس از هفت راست دست دادن فصل است. اما از دست دادن Kopech برای فصل و مونکادا حداقل برای در حالی که کمی بزرگ هستند ،

هر دو بازیکن تا به حال شده است وجود ندارد و پس از جوراب سفید سر تمرینات هفته گذشته برای اولین بار از لیگ اصلی بیس بال تعطیل اردوگاه در ماه مارس است.

این تیم گفته بود Kopech شد برخورد با یک مسئله شخصی.

"ما می دانیم که رسیدن به این تصمیم فوق العاده دشوار است برای هر رقابتی ورزشکار و سازمان ما این است که درک و حمایت" مدیر کل ریک هان در بیانیه ای گفت. "ما با مایکل برای اطمینان از توسعه خود را ادامه می دهد در طول سال 2020 و ما مشتاقانه منتظر استقبال از او به محل باشگاه وانجمن برای 2021 فصل است."

24-در سال right-hander در حال آمدن است از تامی جان عمل جراحی در ماه سپتامبر سال 2018 است. او ضربه سه گانه رقم در رادار تفنگ خود را در طول بهار اول آموزش ،

Kopech شد optioned است به سه گانه-شارلوت در مارس 26 و احتمالا باز سال در افراد زیر سن قانونی تا به حال فصل آغاز شده در زمان.

Kopech به دست آورد شیکاگو در ماه دسامبر سال 2016 تجارت که فرستاده Chris فروش به Boston Red Sox. او ساخته شده او را بزرگ لیگ اولین بازی در سال 2018 رفتن 1-1 با 5.02 عصر در چهار شروع می شود.

مونکادا مجموعه ای اوج حرفه ای با هدف قرار دادن .315 با 25 homers و 79 RBIs در دستیابی به موفقیت در فصل آخر سال است.

___

آمریکای جنوبی, فوتبال بدن CONMEBOL روز جمعه گفت آن Copa Libertadores مسابقات را راه اندازی مجدد سپتامبر. 15 بیش از شش ماه پس از آن متوقف شد.

این Copa Sudamericana دوم معتبرترین رقابت های باشگاه های منطقه خواهد شد در اکتبر. 27, CONMEBOL گفت.

آمریکای جنوبی و یکی از فاصله از COVID-19 بیماری همه گیر. برزیل به تنهایی شمارش بیش از 70 ، 000 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

فوتبال در بدن گفت: تیم های که نیاز به بازی در خارج از زادگاه خود به دلیل همه گیر خواهد شد که زمان کافی برای انجام این کار است. حضور طرفداران بستگی دارد مقامات محلی با توجه به CONMEBOL سلامت پروتکل های.

___

دانشگاه میشیگان می گوید: دو ورزشکار آزمایش مثبت در دور دوم COVID-19 تست آوردن مجموع به چهار نفر از 375 که آزمایش شده اند. مدرسه می گوید: هیچ یک از 139 کارکنان آزمایش مثبت است.

___

سواحل اقیانوس اطلس در کنفرانس کمیسر جان Swofford می گوید لیگ انتظار دارد که به آن تصمیم در سقوط ورزش در "اواخر ماه ژوئیه است."

لیگ قرار Swofford بیانیه بعد از ظهر جمعه گفت: برای لیگ برتر آماده کرده است "سناریوهای متعدد" برای سقوط رقابت بیش از چند ماه گذشته است. تصمیم می آمد از لیگ هیئت مدیره.

در اوایل این هفته ACC تاخیر شروع سقوط رقابت حداقل تا سپتامبر. 1. که حرکت اثرات غیر-درآمد برنامه هایی مانند فوتبال و والیبال و هاکی کشور عبور, اما نه در فوتبال در حال حاضر است. اولین بازی فوتبال که شامل یک تیم لیگ است کارولینای شمالی دولت در سفر به لوئیزویل در سپتامبر. 2.

___

ویرجینیا می گوید دو بازیکنان فوتبال باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و خود منزوی کردن برای حداقل 10 روز همراه با دیگر اعضای این برنامه یافت می آمده اند به تماس نزدیک با آنها.

مدرسه می گوید: 110 بازیکنان مورد آزمایش قرار گرفتند که این بازیکن در بازگشت به دانشگاه آغاز ژوئیه 5 به صورت داوطلبانه تمرینات. بازیکنان تمام شد تست قبل از شروع تمرین به مدرسه می گوید. آن را اضافه می کند که هیچ کدام از بازیکنان که آزمایش مثبت دارند نیاز به بستری.

آزمون اجرا گرديد توسط UVA دو و میدانی پزشکی ورزشی.

بازیکنان با آزمايش مثبت را از خود جدا برای 10 روز یا تا زمانی که آنها شده اند تب-رایگان برای مدت حداقل سه روز هر کدام که طولانی تر است. آنها نیز تحت قلبی غربالگری قبل از آنها مجاز به عضویت روزانه ورزشی توابع.

مدرسه نمی نشان می دهد که چگونه بسیاری از دیگران مشخص شد از طریق تماس با ردیابی آمده اند به تماس نزدیک با بازیکنان آلوده. آن را هم نشان نمی دهد که آیا هر یک از مربیان و یا دیگر فوتبال کارکنان باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

همه کسانی که آمده اند در تماس با بازیکنان آلوده خواهد شد به خواسته خود قرنطینه به مدت حداقل 14 روز و قادر به شرکت در ورزش روزانه توابع در آن زمان.

___

San Francisco Giants ستاره گیر شکن Posey آخرین بزرگ-نام بازیکن به جست و خیز در این فصل به دلیل نگرانی بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

Posey اعلام کرد تصمیم خود را در روز جمعه. او می گوید خانواده اش نهایی تصویب دختران دوقلو یکسان این هفته است. نوزادان متولد شده در موعد مقرر و Posey گفت: پس از مشاوره با همسر و دکتر او تصمیم به انتخاب کردن از این فصل است. Posey از دست رفته بود سه شیوه در حالی که برخورد با یک مسئله شخصی.

Posey می پیوندد دیگر بزرگ نام بازیکنان مانند داجرز پارچ قیمت دیوید واشنگتن اولین baseman Ryan زیمرمن کلرادو ایان دزموند و Arizonna پارچ مایک Leake در تصمیم گیری به شرکت در 60-بازی های نجومی این سال است.

— جاش Dubow گزارش.

___

جوراب قرمز و آبی جیز دو بازی در نمایشگاه بازی در Fenway پارک قبل از بازی بیس بال را با تاخیر به طور منظم فصل بازکن.

تورنتو مراجعه کنید بوستون در جولای 21 و 22 قبل از رفتن به Tampa Bay برای خود باز کن. Red Sox در حال برنامه ریزی برای باز کردن در خانه برابر Baltimore Orioles در جولای 24.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب