آخرین: کاوشگر نشان می دهد بیشتر ویروس مرگ و میر در مکزیک شهر

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خص

توسط MORVARIDEASIA در 30 اردیبهشت 1399

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— کاوشگر نشان می دهد بسیاری از ویروس های مربوط به مرگ و میر در مکزیکو سیتی از رسمی شمارش.

— هنگ کنگ ramping تا coronavirus تست.

— چین گزارش 6 مورد جدید کره جنوبی 13.

— تگزاس همچنان سویفت بازگشایی.

— مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او مالاریا مصرف مواد مخدر برای محافظت در برابر ویروس.

___

مکزیک — شهرستان رجیستری از گواهی مرگ در مکزیک نشان می دهد وجود داشته است 4,577 موارد که در آن پزشکان به ذکر coronavirus یا COVID-19 به عنوان امکان پذیر است و یا علت احتمالی مرگ بیش از سه بار رسمی شمارش.

دولت فدرال اذعان تنها 1,332 تایید مرگ در مکزیکو سیتی با توجه به COVID-19 پس از همه گیر آغاز شد.

مکزیک برای مبارزه با فساد گفت: در گزارش روز شنبه آن به دست آمده دسترسی به یک پایگاه داده از مرگ گواهینامه های صادر شده در شهر مکزیک بین 18 مارس و آوریل 12. آن را نشان داد که در یادداشت های توضیحی متصل به 4,577 مرگ گواهی پزشکان شامل کلمات "سارس" "COV2," "COV," "Covid 19" و یا "جدید کروناویروس."

ویروس' ویژگی های نام SARS-CoV-2. یادداشت های این گروه محسوب شامل واژه هایی مانند "مشکوک" "محتمل" و یا "ممکن است" هنگامی که توصیف این ویروس نقش مهمی در مرگ و میر. در 3,209 گواهی آن ذکر شده بود به عنوان مظنون به عاملی همراه با دیگر علل مرگ و مانند ذات الریه نارسایی تنفسی سپتیک شوک یا نارسایی ارگان های متعدد.

مکزیک شهردار کلودیا Sheinbaum اذعان کرده است وجود دارد بیشتر ویروس-مرگ و میر ناشی از رسما گزارش داد و گفت: کمیسیون ویژه بررسی مرگ و ارقام. دفتر او بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد گزارش جدید.

___

دلار هنگ کنگ — هنگ کنگ رهبر کری لام می گوید خاک است ramping تا coronavirus تست به خصوص برای کارگران مشغول فرودگاه بین المللی و مراقبان در خانه برای افراد مسن و از کار افتاده.

لام گفت: آزمون خواهد بود افزایش یافته و از 4500 به 7,000 روزانه با هر دو دولت در بخش بهداشت و درمان و آزمایشگاه های دانشگاه ، هنگ کنگ رفته است چند روز بدون جدید عفونت های محلی اما اخیر خوشه ای در میان سه نفر از اعضای خانواده افزایش یافته است و نگرانی در مورد کسانی که نشان می دهد هیچ نشانه عبور ویروس به دیگران چیزی مقامات امیدواریم که می تواند مسئله با افزایش تست.

یک شهر پرجمعیت بیش از 7 میلیون نفر فقط در سراسر مرز از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ گزارش شده 1,055 COVID-19 موارد و چهار مرگ و میر.

___

پکن — چین گزارش شش جدید کروناویروس موارد سهشنبه یک روز پس از رئیس جمهور چین اعلام کرد کشورش ارائه 2 میلیارد دلار برای کمک به پاسخ به شیوع و اقتصادی خود را خرید اینترنتی.

سه مورد جدید شده بودند به عنوان وارد شده است. دو تن از آنان ثبت نام به عنوان عفونت های محلی در استان جیلین و دیگری محلی مورد شناسایی شد در هوبئی استان که در چین شیوع متمرکز شد.

مقامات در هوبئی انجام نوکلئیک اسید تست بر روی بیش از 1.5 میلیون نفر بین مارس 11 مارس 17. بیش از 72.5 درصد از آزمايشات اداره در ووهان که در آن مقامات برنامه ریزی در نهایت تست تمام 11 میلیون نفر به عنوان بخشی از تدابیر حفاظتی در برابر موج دوم ویروس موارد است.

ووهان و شهرهای اطراف آن در هوبئی اختصاص بخش عمده ای از چین گزارش 82,690 موارد و 4,634 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

Xi ظاهر از طریق لینک ویدئو در مجمع بهداشت جهانی روز دوشنبه آمد در میان انگشت اشاره بین ایالات متحده و چین بیش از همه گیر و سازمان بهداشت جهانی رکوع به تماس از بسیاری از کشورهای عضو آن برای راه اندازی مستقل تحقیق چگونه از آن موفق به پاسخ به کوروناویروس.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی در گزارش جدید 13 coronavirus موارد ممکن است نشانه آن است که شیوع اخیر در پایتخت منطقه با ثبات است که مقامات آماده سازی برای بازگشایی مدارس در این هفته.

آمار و ارقام اعلام شده از سوی کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز سه شنبه آورده و ملی در مجموع به 11,078 موارد و 263 مرگ و میر.

نه از موارد جدید از سئول و در نزدیکی مناطق که در آن ده ها تن از عفونت مرتبط شده اند به باشگاه را برانگیخت که رفت در اوایل ماه مه به عنوان کشور آغاز شد و آرامش اجتماعی فاصله گرفته است.

معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب خواست هوشیاری برای حفظ سخت موفق به کسب سود در برابر ویروس و به نام برای آموزش و پرورش مقامات به بررسی اقدامات پیشگیرانه با سالمندان دبیرستان بازگشت به مدرسه در روز چهارشنبه.

___

دانشگاه نوتردام مقامات روز دوشنبه اعلام کرد این مدرسه در پردیس را دوباره باز به دانش آموزان در اوت. 10 با اجتماعی فاصله یک ماسک نیاز تست و تماس با ردیابی برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

نوتردام رئيس جمهور Rev. جان جنکینز گفت: دانشگاه باز خواهد شد به دانش آموزان دو هفته زودتر از برنامه ریزی شده. او گفت: وجود خواهد داشت یک سقوط شکستن و ترم به پایان خواهد رسید قبل از روز شکرگزاری است.

"ما آوردن دانش آموزان به عقب است در اثر نصب و راه اندازی یک شهرستان کوچک از مردم از بسیاری از نقاط کشور و جهان که ممکن است با آنها را عوامل بیماری زا که به آنها شده است در معرض" جنکینز در بیانیه ای گفت. "ما می دانیم که چالش اما ما بر این باورند که یکی از ما می تواند تامین کند."

___

AUSTIN تگزاس -- تگزاس است که اجازه می دهد اکثر جنبه های زندگی روزانه به بازگشایی تحت چه کالیفرنیا ، گرگ ابوت تماس فاز دوم از یکی از این کشور سریعترین ری بوت.

ابوت جارو سفارشات جدید دوشنبه آسانسور کامل ترین مستند سفارشات در تگزاس است. میله های کودک مراکز مهد کودک و باغ وحش آخرین کسب و کار است که می توانید شروع به بازگشایی. اردوهای تابستانی و ورزشی جوانان نیز اجازه داده می شود در ماه ژوئن.

ابوت می گوید اجتماعی فاصله اقدامات هنوز هم باید در جای خود از جمله محدودیت مشتریان و هیچ طرفداران در رویدادهای ورزشی است. پارک باقی مانده بسته شده است.

ابوت می گوید او دیده می شود "هیچ مدرکی" که افزایش نگرانی در مورد یک موج جدید ممکن است از مواردی که ممکن است نیروی تگزاس به اعمال محدودیت های سخت تر دوباره.

دموکرات را مورد انتقاد فرماندار برای رفتن بیش از حد سریع است. هوستون شهردار سیلوستر ترنر می گوید: او احتمالا انتخاب کرده اید یک سرعت های مختلف و که خود را "تنها امید و نماز" است وجود ندارد یکی دیگر از افزایش در موارد.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او در حال شکل گرفتن یک مالاریا مواد مخدر برای کاهش علائم باید او دریافت جدید کروناویروس حتی اگر این دارو اثبات نشده است برای مبارزه با COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: او شده است مصرف دارو هیدروکسی کلروکین و روي مکمل روزانه "برای حدود یک هفته و نیم در حال حاضر." مغلوب ساختن پیشی جستن صرف هفته هل دادن دارو به عنوان درمان بالقوه برای COVID-19 برابر احتیاطی مشاوره از بسیاری از دولت او را برتر پزشکی حرفه ای. این دارو بالقوه به علت عوارض جانبی قابل توجهی در برخی از بیماران شده است و نشان داده شده است برای مبارزه با کروناویروس جدید.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دکتر نمی توصیه می کنند که مواد مخدر به او, اما او آن را درخواست از کاخ سفید پزشک.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها تحت فشار قرار دادند تا به مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین با یا بدون آنتی بیوتیک آزیترومایسین اما هیچ بزرگ از مطالعات دقیق پیدا کرده اند آنها را بی خطر و موثر برای پیشگیری و یا درمان COVID-19. آنها می تواند باعث مشکلات ریتم قلب و سایر عوارض می شود. غذا و داروی آمریکا هشدار داده است در برابر دارو دسته کوچک موسیقی جاز و گفت: هیدروکسی کلروکین تنها باید مورد استفاده قرار گیرد برای coronavirus در مطالعات رسمی.

دو مطالعات مشاهده هر یک شامل حدود 1,400 نفر در نیویورک به تازگی بدون بهره مندی از هیدروکسی کلروکین. دو آنهایی که پنج شنبه منتشر شده در مجله پزشکی BMJ رسیده و این نتیجه همان بود.

___

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom آرام شهرستان بازگشایی معیارهای روز دوشنبه در یک حرکت او گفت: اجازه خواهد داد که بسیاری از دولت 58 استان ها برای شروع اجازه می دهد ناهار خوری در رستوران ها و سایر خدمات است.

"خط پایین این است: مردم می توانند با سرعت خود را دارند و ما توانمند سازی محلی ما سلامت مدیران و مسئولان شهرستان است که درک خود را به جوامع محلی و شرایط" Newsom گفت.

معیار جدید او مشخص شده امر به نواحی که می خواهید برای بازگشایی سریع تر از دولت است. در حالی که خرده فروشی ممکن است برای منظقه وانت ایالت محدودیت در ناهار خوری در رستوران ها و سایر خدمات هنوز در محل در سراسر ایالت. استان ها می تواند حرکت سریع تر اگر آنها برنده دولت تصویب.

بیست و چهار شهرستان در بیشتر مناطق روستایی شمال کالیفرنیا در حال حاضر موفق به کسب تاییدیه های تحت راهنمایی.

معیار جدید را حذف می کند نیاز است که یک شهرستان باید صفر مرگ و میر و بیش از بیش از یک مورد در هر 10000 نفر ساکنان بیش از یک دوره دو هفته ای. به جای شهرستانهای استان باید بیش از 25 مورد در هر 100,000 ساکنان و یا بالاتر از 8% مثبت رای در میان مردم تست برای coronavirus. آنها همچنین باید بالاتر از 5% افزایش در بستری شدن در بیمارستان بیش از 7 روز و یا کمتر از 20 بستری شدن در بیمارستان در مجموع بیش از 14 روز است. دومی را تضمین کوچک شهرستانهای آیا دریافت جریمه فقط برای یک یا دو فوق العاده بستری شدن در بیمارستان.

Newsom همچنین گفت: در استان ها به زودی قادر خواهد بود به اجازه خرید در فروشگاه ها و سالن مو برای بازگشایی شده است. او همچنین پیشنهاد کرد ورزش حرفه ای می تواند شروع در ماه ژوئن بدون تماشاگر. او گفت: "بازگشایی کلیساها شروع می تواند در عرض چند هفته.

___

واشنگتن — Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن است کوبیدن برگ برنده دولت در پاسخ به کروناویروس شیوع اعلام کرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن "تا به حال ماه به ماه به اقدام" و موفق به انجام این کار قبل از آمریکا مرگ و میر شروع به افزایش است.

بایدن خطاب به AAPI پیروزی صندوق "مترقی اجلاس" عملا در دوشنبه صحبت از خانه اش در, دلاور به کانادا غازها honked با صدای بلند و مداوم در پس زمینه. این گروه با هدف توانمند سازی آمریکایی آسیایی و جزایر اقیانوس آرام.

معاون سابق رئیس جمهور گفت: از ویروس "مقیاس از دست رفتن سرسام آور است و از آن بدتر است."

"اما بیش از آن دلخراش به فکر می کنم چقدر ترس و چقدر از دست دادن چقدر عذاب می توانست اجتناب شده است اگر رئیس جمهور تا به حال اتلاف وقت بسیار و مسئولیت گرفته می شود." "ما انکار و تاخیر و انحراف — که بسیاری از آنها بودند آشکارا بیگانه."

بایدن افزود که این کشور "رو bald-faced دروغ در مورد تست ظرفیت که" هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون است.'"

"آن را از راه دور درست دو ماه پیش" او گفت: "و هنوز هم نیست."

___

قاهره — فرماندار مصر Daqahlia استان در شمال شرقی پایتخت است قرارداد coronavirus در میان بالاترین مقامات رده در جهان عرب پرجمعیت ترین کشور به توان و حذف.

در مصاحبه با محلی صدا ال بلد channel, Dr. Ayman Mokhtar می گوید: او در شرایط با ثبات رنج می برد اما ناتوان کننده خستگی و سرفه.

نیل دلتا استان شده است یک ویروس نقطه داغ در مصر و هدفمند با جنبش محدودیت در هفته های اخیر.

مصر گزارش کرده است 12,764 موارد و 645 مرگ و میر به دلیل ویروس نسبتا متوسط تلفات در مقایسه با برخی کشورهای دیگر در منطقه است. اما این تعداد به سرعت در حال شتاب بالا بردن ترس که بزرگتر شیوع هنوز به آمده است.

___

اورلاندو فلوریدا. — به والت دیزنی جهانی آماده به اجازه می دهد برخی از شخص ثالث مغازه ها و رستوران ها برای باز کردن در آن سرگرمی های پیچیده در اواخر این هفته این ارسال هشدار دهنده است.

در حالی که افزایش اقدامات ایمنی گرفته شده در دیزنی چشمه "ذاتی خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 وجود دارد و در هر محل عمومی که در آن مردم در حال حاضر" شرکت گفت: در یک وب سایت برای سرگرمی پیچیده است.

"COVID-19 بسیار بیماری مسری است که می تواند منجر به بیماری شدید و مرگ شود. با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ارشد شهروندان و مهمانان با زمینه ای شرایط پزشکی به خصوص در معرض خطر" هشدار گفت. "با مراجعه به دیزنی چشمه شما به طور داوطلبانه فرض تمام خطرات مربوط به قرار گرفتن در معرض COVID-19."

افتتاح برخی از مغازه ها و رستوران ها در دیزنی چشمه در چهار شنبه علائم آخرین گام های کودک اورلاندو پارک تفریحی در نظر گرفتن نسبت به بازگشایی پس از اواسط ماه مارس زمانی که گسترش جدید کروناویروس آنها را مجبور به خاموش دروازه های خود را.

هفته گذشته Universal Orlando اجازه باز کردن در حدود یک و نیم دوجین رستوران ها و eateries و همچنین دو مغازه های خرده فروشی و برخی از کالا چرخ دستی در آن Citywalk سرگرمی پیچیده است.

___

SALEM, سنگ. — یک county قاضی اعلام کرده است اورگان دولتی کیت براون coronavirus محدودیت "باطل" از آنجا که او نمی باید او را اضطراری سفارشات تایید شده توسط قوه مقننه پس از 28 روز.

بیکر شهرستان مدار قاضی متی Shirtcliff ساخته شده نماز جمعه در یک طرح دعوی در دادگاه آورده شده توسط کلیساها که تا به حال شکایت کرد و گفت اجتماعی-فاصله بخشنامه خلاف قانون اساسی بودند.

کت و شلوار نیز استدلال کرد که اورژانس قدرت فقط برای یک ماه و پس از آن قهوه ای می خواهم که نیاز به تصویب قانونی. قاضی موافقت کرد.

براون گفت: او را بلافاصله درخواست تجدید نظر این حکم به دادگاه عالی ایالت به سعی کنید به نگه داشتن اضطراری سفارشات در اثر.

___

و لانسینگ, میشیگان. — رستوران ها و دیگر کسب و کار خرده فروشی می تواند در بسیار از شمال میشیگان شروع جمعه Gov. گرچن Whitmer اعلام کرد در آرامش او stay-at-home محدودیت — یک گام کلیدی برای گردشگری وابسته به منطقه قبل از آخر هفته روز یادبود و فصل تابستان است.

کافه ها و رستوران ها که تنها قادر به انجام وانت و تحویل خواهد شد که به حد ظرفیت به 50 درصد تحت دوشنبه اعلام.

گروه های مورد نیاز خواهد بود به ماندن 6 فوت از هم جدا و سرور را مجبور به پوشیدن پوشش صورت. دفتر کسب و کار همچنین قادر خواهد بود برای از سرگیری اگر کار را نمی توان از راه دور انجام می شود.

فرماندار آخرین سفارش بسته نگه می دارد از دیگر اماکن عمومی و محل های اسکان از قبیل سینما و ورزشگاه و سالن مو در تمام 83 شهرستانهای حداقل از طریق آوریل 28.

Whitmer به نام بخشی از بازگشایی از شمال میشیگان یک "گام بزرگ" اما خواست مردم برای "نه رفتن عجله." او توصیه می شود که ساکنان با توجه به بازدید بالایی شبه یا یک 17-شهرستان منطقه شمالی پایین تر شبه جزیره — که 7.5 درصد از دولت 10 میلیون نفر — به "فکر می کنم طولانی و سخت است."

"کل دولت است به مطمئن شوید که ما این حق گفت:" Whitmer یک دموکرات که مورد انتقاد قرار گرفته توسط قانونگذاران جمهوریخواه کنگره برای زودتر راه اندازی مجدد بخش توسط منطقه است. "اگر ما این حق ما قادر خواهد بود را به مرحله بعد."

Whitmer نیز صادر شده منظور نیاز است که کسب و کار از سرگیری فرد در کار توسعه COVID-19 آمادگی و پاسخ طرح و آن را در دسترس به کارکنان و مشتریان در ماه ژوئن 1.

___

جوبا سودان جنوبی — سودان جنوبی معاون رئیس جمهور Riek Machar می گوید که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

رهبر سابق مخالفان مسلح در سودان جنوبی را به مدت پنج سال جنگ داخلی دوباره به دولت ماه پیش تحت آخرین قرارداد صلح.

Machar است معاون این کشور COVID-19 نیروی کار و می گوید تمام اعضای خود را مورد آزمایش قرار گرفتند و پس از یکی پیدا شد به این ویروس.

او می گوید: همسر وزیر دفاع نیز دارای آزمایش مثبت اما می گوید: "بسیاری" از کسانی که تست مثبت هستند و در سلامت خوب است.

Machar سخنگوی جیمز Gatdet می گوید که شامل Machar و همسرش و او اضافه می کند که این عفونت نمی خواهد مانع اجرای توافق صلح.

جنوب سودان دولت می گوید این کشور در حال حاضر 347 تایید ویروس موارد است.

___

رم — ایتالیا ثبت شده پایین ترین آن روزانه افزایش در مرگ و میر و موارد جدید COVID-19 پس قبل از ملی مستند آغاز شد و در اوایل ماه مارس.

با توجه به داده ها از وزارت بهداشت و درمان 99 مرگ و میر افراد مبتلا به عفونت کروناویروس شد ثبت نام در یک دوره 24 ساعته پایان دوشنبه شب.

است که در مدت مشابه دیدم 451 تایید موارد جدید.

روز دوشنبه ایتالیایی ها لذت می برد برای اولین بار بعد از آزادی به دست آورد از جمله اینکه قادر به نشستن در یک کافه یا رستوران و فروشگاه در تمام فروشگاه های خرده فروشی و یا حضور در کلیسا و خدمات مانند جرم است.

اما تا ماه آینده آنها هنوز هم نمی تواند سفر خارج از مناطق به جز برای کار و یا دیگر سخت ضرورت به عنوان مستند قوانین به تدریج برداشته.

ایتالیا در حال حاضر رسما 32,007 مرگ اگر چه در بسیاری از خانه های سالمندان که در طول درگذشت مستند دوره نیست تست شده برای coronavirus به عنوان آزمون به طور عمده با توجه به بستری بیماران است.

به طور کلی وجود دارد 225,886 تایید موارد COVID-در ایتالیا, که در آن در اروپا شیوع آغاز شد.

___

استانبول — ترکیه رئیس جمهور اعلام کرده است مدت چهار روز مقررات منع رفت و آمد در ایام تعطیلات عید فطر اعمال می شود در سراسر کشور برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

صحبت پس از جلسه هیئت دولت, رئیس جمهور رجب طیب اردوغان گفت که او امیدوار است که محدودیت دیگر مورد نیاز باشد پس از دور بعدی مستندات بین مارس 23 و 26.

قبلی آخر هفته و ملی حکومت اعمال شد به 31 استان اما این دور را محدود و مردم به خانه های خود در تمام 81 استان.

این کشور تصمیم گرفتند برای تحمیل کوتاه آخر هفته و تعطیلات حکومت به جای کامل مستندات ترس ممکن است اثرات منفی در حال حاضر مشکل اقتصاد است.

ترکیه وزارت بهداشت اعلام کرد 31 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته کمترین پس از پایان ماه مارس آوردن تلفات به 4,171. داده ها همچنین نشان داد 1,158 جدید عفونت با این مجموع در حال حاضر در 150,593.

___

ژنو — ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی وزیر خواستار "تغییر" در سازمان بهداشت جهانی آن را متهم به ناکامی در به دست آوردن اطلاعات مورد نیاز جهان به عنوان coronavirus شیوع پدید آمده است.

الکس آذر گفت که ایالات متحده با پشتیبانی از یک بررسی مستقل از هر جنبه ای که پاسخ به همه گیر" نگه داشتن ایالات متحده یورش در برابر U. N. آژانس بهداشت بیش از آن به دلیل عدم مطبوعات چین به شفاف تر در مورد ریشه های وقوع.

بدون ذکر چین با نام آذر گفت: "در یک تلاش آشکار برای پنهان کردن این بیماری حداقل یک عضو دولت ساخته شده مسخره از خود شفافیت تعهدات با هزینه های فوق العاده ای برای کل جهان است."

آذر زبان ویدئو کنفرانس به این که سالانه مجمع نیز پیوست اظهارات اخیر از وزارت امور خارجه ایالات متحده انفجار U. N. آژانس بهداشت برای اجازه می دهد تایوان که دولت رقیب از چین برای حضور در این رویداد به عنوان یک دولت ناظر.

"سلامت 23 میلیون تایوانی مردم هرگز نباید قربانی به ارسال یک پیام سیاسی," آذر گفت.

او گفت که ایالات متحده تا به حال اختصاص 9 میلیارد دلار به نفع جهانی coronavirus پاسخ.

آذر صحبت کرد تنها چند ساعت پس از دیدار رؤسای جمهوری چین خطاب به مجمع توسط ویدئو کنفرانس گفت چین را صرف 2 میلیارد دلار برای کمک به پاسخ به COVID-19 بحران اقتصادی و عواقب آن است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن