آخرین: S. کره جنوبی دارای کمترین افزایش موارد در 2 ماه

پکن — تعداد تایید coronavirus موارد در چین شمال غربی شهر اورومچی در ادامه به افزایش با یکی دیگر از 17 به گزارش

توسط MORVARIDEASIA در 30 تیر 1399

پکن — تعداد تایید coronavirus موارد در چین شمال غربی شهر اورومچی در ادامه به افزایش با یکی دیگر از 17 به گزارش روز دوشنبه آوردن مجموع در چین آخرین شیوع بیماری به حداقل 47.

یکی دیگر از پنج مورد آورده بودند از خارج از کشور با توجه به ملی کمیسیون بهداشت.

جدید مرگ و میر گزارش شده ترک کل در 4,634 میان 83,682 موارد و 249 نفر باقی می ماند در درمان است. یکی دیگر از 158 نفر بودن نظارت در انزوا به نشان دادن نشانه هایی از ویروس و یا برای تست مثبت بدون نمایش علائم.

چین تا به حال تا حد زیادی موجود محلی انتقال این ویروس قبل از اورومچی شیوع و گرفته شده اقدام سریع به آن را تحت کنترل.

این شهر قطع شده است, مترو, اتوبوس و تاکسی سرویس بسته برخی از جوامع تحمیل محدودیت های مسافرتی و دستور گسترده تست.

اجتماعی کنترل در حال حاضر تنگ سراسر منطقه سین کیانگ — که اورومچی پایتخت — به عنوان بخشی از آنچه که پکن خواستار مبارزه قاطع با تروریسم و افراط گرایی مذهبی. گروه های حقوق و خارجی دولت را متهم به چین در گسترده نقض حقوق بشر علیه این منطقه Uighurs و دیگر اقلیت مسلمان شدند.

پکن در ضمن رفته 14 روز بدون یک مورد از انتقال محلی و مقامات شهرستان در روز یکشنبه گفت: آنها در حاشیه واکنش های اضطراری از سطح دو به سه است. این حرکت تا حد زیادی نمادین با اقدامات از جمله اجباری اجتماعی فاصله درجه حرارت چک و 14 روز قرنطينه برای ورود مسافران از خارج از کشور باقی مانده در محل.

هنگ کنگ در ضمن شاهد افزایش موارد با بیش از 100 گزارش در روز یکشنبه. که باعث شده است تا نیمه خودمختار جنوب شهر چینی به reimpose اقدامات از جمله بسته شدن سرپوشیده و اماکن تفریحی عمومی کتابخانه ها و تحمیل اضافی قرنطینه اقدامات در ورود مسافران از هفت کشور که در آن خطر ابتلا به عفونت در نظر گرفته شده است به خصوص بالا از جمله آفریقای جنوبی.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

رو نامشخص فال l مدارس را انعطاف پذیر بازگشایی برنامه

— دولت در حال ارزیابی مجدد خود را coronavirus پاسخ با شهردار لس آنجلس گفت: این شهرستان بازگشایی شد بیش از حد به سرعت و هنگ کنگ صدور دشوار قوانین جدید در صورت ماسک.

—چگونه coronavirus گسترش از طریق مهاجرت تسهیلات

— شرکت های بزرگ در حال نگه داشتن کارکنان در تاریکی چگونه شایع این coronairus در انبارها و فروشگاه ها و گیاهان. که به رهبری کارگران به کاراگاه کردن آنچه اتفاق می افتد در محل کار خود را.

— فرانسه بیشتر نگران کننده ویروس داغ spo t است که در شمال شرقی آمریکای جنوبی: گویان فرانسه یک قلمرو در حدود 300,000 نفر که در آن فقر شایع و مراقبت های بهداشتی کمیاب است.

— آبی جیز نمی خواهد بازی بازی های خانگی خود را در تورنتو در این سال به دلیل دولت کانادا نمی کنم آن را بی خطر برای بازیکنان برای سفر به عقب و جلو از سوی ایالات متحده در میان coronavirus بیماری همه گیر.

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

فرانکفورت, Ky. — کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear گزارش 979 جدید COVID-19 مورد در روز یکشنبه یک رکورد روزانه است که او گفت: باید یک "بیدارباش" را برای دولت به شهروندان به رعایت ماسک و اجتماعی محدودیت فاصله به سرعت گسترش ویروس.

این فرماندار دموکرات اعلام کرد: موارد جدید از جمله 30 مربوط به کودکان 5 ساله یا جوانتر در انتشار اخبار در روز یکشنبه.

"من ایمان داشته و من باید اعتماد مردم کنتاکی" Beshear گفت. "اما امروز و در روز های آینده ما رو به انجام یک کل خیلی بهتر است. ما قصد داریم به برخی از عمل بیشتر است."

Beshear گفت: وجود حداقل 23,161 coronavirus موارد در کنتاکی به عنوان 4 p. m. از جمله موارد جدید گزارش روز یکشنبه. دولت عمومی کمیسیون بهداشت و درمان گفت: تلاش می شود ساخته شده برای تایید صحت نتایج با برخی از آزمایشگاه که آنها را مشاهده کنید.

"ما به طور معمول محدود گزارش روز یکشنبه که باعث می شود امروز رکورد-تنظیم تعداد مثبت به خصوص نگران کننده است," دکتر گفت: Steven پشته کمیسیون از وزارت بهداشت.

Beshear همچنین گزارش سه جدید, مرگ و میر بالا بردن مجموع 670 Kentuckians از دست داد به ویروس.

___

لاس وگاس — مقامات می گویند لاس وگاس بيمارستان منطقه در حال اضافه کردن تخت و کارکنان به جای افزایش تعداد COVID-19 بيمار.

Clark County fire رئیس می گوید: بیمارستان اشغال نیست به اندازه کافی بالا فعال کردن یک لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده قصد استفاده از مرکز کنوانسیون لاس وگاس تا 900 بيمار. اما Las Vegas Review-Journal گزارش می دهد که بیمارستان در شهرستان کلارک اضافه شده 441 کارکنان تخت از روز شنبه و نوادا انجمن بیمارستان دیگری می گوید: 49 اضافه شده اند در بخش دیگر از دولت است.

واحد مراقبت های ویژه در دولت تنها بیمارستان دولتی 95 درصد اشغال شده از روز شنبه با حدود یک سوم از این بیماران تشخیص داده شده با COVID-19.

مقامات بهداشتی دولت گزارش می دهند که 35,765 مردم باید آزمایش مثبت برای این ویروس در سطح ایالت و حداقل 647 فوت کرده اند.

___

ققنوس آریزونا مقامات بهداشتی گزارش 31 بیشتر مرگ و میر ناشی از کوروناویروس. وزارت امور خارجه از خدمات بهداشتی و درمانی نشان داده ایالت تلفات با توجه به COVID-19 است 2,761 از یکشنبه. شده اند وجود دارد بیش از 143,600 موارد تایید شده.

رژیم صهیونیستی. mlb برداشته اقامت-خانه سفارشات و محدودیت های دیگر در مارس و دولت شد ملی نقطه داغ برای موارد گزارش شده. در ماه ژوئن Ducey مجاز محلی برای اعمال ماسک مورد نیاز برای کاهش گسترش coronavirus و بسیاری از آنها انجام شده است.

___

فورت لادردیل فلوریدا. — به طور معمول معجون در حرکات پذیرایی شرکت خواهد بود در دنده بالا برای تابستان مراسم فارغ التحصیلی و حوادث شرکت های بزرگ به طور متوسط 25 تا 35 هفته در اوج خود و خدمت به 2000 تا 3000 نفر است.

اما در تابستان امسال با فلوریدای جنوبی در سه شهرستان اعمال محدودیت های مختلف در جمع های آنها را به "میکرو-حوادث" به طور متوسط دو تا پنج هفته با 8 تا 15 نفر. آنها تا به حال به قطع بسیاری از کارکنان خود را. در اوج فصل آنها 65 اما در حال حاضر به شش.

"ما در حال تلاش برای زنده ماندن و حفظ به عنوان بسیاری از مردم به کار" شرکت بنیانگذار Jason ساوینو گفت. "آنها در حال ساخت بسیاری از محدودیت های شهرستان. شما نمی توانید حتی یک تجمع بیش از 10 نفر را در خانه خود."

او را درک نیاز به ایجاد تغییرات برای جلوگیری از گسترش ویروس اما نگرانی در مورد تاثیر اقتصادی.

"شماره گیری پشت مرا می ترساند" او گفت:. "هیچ پشتیبانی از آمدن هر دولت و یا در هر نقطه که انطباق این کسب و کار که در حال دستور به شماره گیری کسب و کار خود بازگشت."

___

لس آنجلس — شهردار اریک Garcetti اذعان یکشنبه که لس آنجلس کاسته COVID-19 محدودیت سرعت بیش از حد و دوباره هشدار داده است که "در آستانه" از دستور shutdown به عنوان coronavirus همچنان به افزایش در کالیفرنیا است.

ظاهر می شود در سی ان ان Garcetti خواسته شده بود در مورد یک لا تایمز سرمقاله که با انتقاد سریع بازگشایی کالیفرنیا — که به دنبال افزایش جدید COVID-19 موارد است.

Garcetti گفت: تصمیم گیری شد در استان و شهرستان سطح, اما گفت که لا مقامات لحظه ای تردید نمی خواهد به پیاده سازی جدید stay-at-home سفارشات اگر اعداد نمی نوبه خود در اطراف.

کالیفرنیا در روز شنبه گزارش چهارم آن-کمترین مجموع روزانه جدید تایید موارد است.

___

BATON ROUGE, La. — لوئیزیانا, مقامات گفت: آنها را به حالت تعلیق در اورژانس اجاره برنامه کمک به کمک به کسانی که صدمه دیده توسط COVID-19 رکود اقتصادی چرا که آنها به سرعت غرق شده با متقاضیان است.

آنها گفت: بیش از 40 ، 000 نفر آغاز شده بود روند درخواست در کمتر از چهار روز. این Lousiana مسکن Corportation تا به حال برآورد آن را به حال به اندازه کافی پول برای کمک به حدود 10 ، 000 مستاجر با پرداخت پول به طور مستقیم به صاحبخانه.

این شرکت تا به حال خود را کنار بگذارند 24 میلیون دلار از پول فدرال برای برنامه و می گوید آن سعی خواهد کرد برای پیدا کردن پول بیشتری پس از سیل از برنامه های کاربردی.

هنگامی که این برنامه اعلام شد پنج شنبه, طرفداران مسکن گفت: این یک شروع خوب بود اما خیلی کمی پول به خصوص با 600 $در هر هفته فدرال بیکاری پرداخت انقضای در پایان ماه.

"پاسخ ما به دولت اضطراری اجاره برنامه کمک ثابت می کند که چگونه مهم اقتصادی بار COVID-19 است که برای شهروندان ما" به لیبریا جان ادم ادواردز در بیانیه ای گفت.

___

هیلزدیل مایکل — کوچک و محافظه کار در غرب میشیگان سرپیچی کرده است هشدار از دولت و مقامات بهداشت عمومی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با میزبانی یک فرد در مراسم فارغ التحصیلی.

هیلزدیل کالج برگزار فارغ التحصیلی شنبه شب دربندی روز از جشن با توجه به اخبار دیترویت.

"COVID بدیهی است که یک نگرانی" گفت: David Betz که پسر مسیحی فارغ التحصیل شد. "برای یک بار در طول عمر فرصت قادر به آن را به خوبی به ارزش آن."

این کالج در حدود 1500 نفر از دانش آموزان انتظار می رود به حال بیش از 2000 نفر در این رویداد هر چند مسئولان مدرسه کاهش یافته است به بحث در مورد حضور واقعی اعداد. میشیگان دادستان کل دانا Nessel تا به حال به نام تجمع غیر قانونی در زمانی که با تجمعات عمومی پوش در 100 نفر است.

مقامات بهداشت گفته بود این رویداد رسم مردم به رستوران ها و هتل ها, قرار دادن شهرستان هیلزدیل جامعه از حدود 8000 نفر در خطر است.

مسئولین مدرسه گفت: فارغ التحصیلی یک نقطه عطف مهم و اقدامات احتیاطی گرفته شد از جمله پوشیدن ماسک. این کالج هنرهای لیبرال است اتصالات به بالا خواهان. معاون رئیس جمهور مایک پنس داد 2018 را شروع آدرس.

میشیگان گزارش شده بیش از 73,000 تایید COVID-19 با بیش از 6,100 مرگ و میر.

___

کلمبیا, S. C. — کارولینای جنوبی تعیین کرده است یک رکورد دیگر برای تازه تشخیص داده شده COVID-19 نفر در یک روز.

یکشنبه دیدم 2,335 افراد تازه تشخیص داده شده با COVID-19 کارولینای جنوبی Deparment بهداشت و کنترل محیط زیست گزارش شده است.

کارولینای جنوبی گزارش شده از 2000 مورد جدید سه بار از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در کشور در ماه مارس است. همه در گذشته بوده است در هشت روز. دولت با صرف مقدار از ماه گذشته در چهار صفحه در این کشور برای جدید COVID-19 مواردی که تنظیم شده توسط مردم است.

مقامات بهداشت همچنین گزارش 19 جدید و میر یکشنبه آوردن تلفات به 1,138 مردم است.

اما یک کلید آمار گم شده از بیش از آخر هفته. مقامات بهداشت گفت: آنها قادر به انتشار به چگونه بسیاری از مردم در بیمارستان بستری هستند و با COVID-19 به این دلیل که دولت پس از دولت فدرال درخواست برای تغییر چگونه آن را گزارش بستری شدن در بیمارستان.

کارولینای جنوبی گزارش روزانه ثبت 1,593 مردم در بیمارستان با ویروس جمعه آخرین روز آمار و ارقام در دسترس بودند.

___

رم — ایتالیایی منطقه که شامل رم هشدار به شهروندان است که محلی مستندات ممکن است به دستور داده شود اگر وجود دارد بیشتر خوشه های کروناویروس عفونت.

لاتزیو منطقه کمیسیون بهداشت و درمان Alessio d'amato گفت: 17 جدید COVID-19 نفر ثبت نام کرده بودند در روز یکشنبه 10 از آنها را "وارداتی از کشورهای دیگر زمانی که ساکنان خارجی به ایتالیا بازگشت. بسیاری از رم منطقه مورد اخیر شده اند در میان بازگشت کارگران از بنگلادش است.

"من درخواست تجدید نظر برای استفاده از ماسک در غیر این صورت ما باید برای نزدیک کردن دوباره" با اقدامات محدود کننده در شهروندان از فعالیت ها و حرکات خارج از خانه d'amato گفت.

"ما نمی توانیم به نوبه خود بازگشت و فاضلاب تمام تلاش های انجام شده تا حال حاضر" d'amato التماس کرد در Facebook post.

لاتزیو را افزایش می شدند در ایتالیا 219 جدید, موارد بالا بردن به 244,434 تعداد تایید عفونت پس از وقوع آغاز شد. ایتالیا شناخته شده مرگ و میر در روز یکشنبه بود و در 35,045 با تایید از سه مرگ و میر بیشتر.

___

سن دیگو — Otay مسا بازداشتگاه در سن دیگو سایت از اول شیوع در ایالات متحده مهاجرت و گمرک را 221 بازداشتگاه. در مصاحبه با آسوشیتد پرس کارگران و زندانیان آشکار کردن کاستی ها در چه خصوصی شرکت است که مدیریت این مرکز به کار گرفته شده این بیماری وجود دارد که در اوایل شرایطی صورت پوشش و عدم تمیز کردن وسایل. علامتی بازداشت شدگان بودند مخلوط با دیگران است.

برخی از کارگران در مرکز ترک; مکزیکی سرکنسول پاسخ به شکایت از بازداشت شدگان نگرانی در مورد چگونه این تاسیسات به کار گرفته شیوع.

مراکز دیگر را به دنبال خود بیماری و امنیت داخلی بخش داخلی watchdog بررسی 188 بازداشتگاه گرفته شده در اواسط ماه آوریل تکرار برخی از آنچه آسوشیتد پرس در یافت Otay مسا: 19 درصد از مدیران تسهیلات گفت: به اندازه کافی وجود ندارد استاندارد فولاد ماسک, 32% گفت: به اندازه کافی وجود ندارد N95 ماسک ماسک و 37 درصد احساس وجود ندارد به اندازه کافی ضد عفونی کننده دست برای زندانیان.

___

شهر واتیکان — پاپ فرانسیس است اطمینان نزدیکی اش به تمام کسانی که از دست و پنجه نرم کردن با COVID-19 و آن "عواقب اقتصادی و اجتماعی."

صحبت های روز یکشنبه خود را از استودیو پنجره مشرف به میدان سنت پیتر فرانسیس گفت که "این بیماری همه گیر است هیچ نشانه ای از توقف."

او گفت که او با تفکر خاص در مورد همه کسانی که رنج می برند, در این بیماری همه گیر است بدتر شده توسط تضاد است.

با استناد اخیر شورای امنیت سازمان ملل قطعنامه او تجدید درخواست تجدید نظر خود را به صورت یک در سراسر جهان و فوری آتش بس است که او گفت: "اجازه خواهد داد که در صلح و امنیت ضروری برای تهیه لازم است کمک های انسان دوستانه."

___

آنکارا — ترکیه به حالت تعلیق پروازها به مقصد ایران و افغانستان به دلیل شیوع کروناویروس ترکیه حمل و نقل وزارت روز یکشنبه گفت.

در یک بیانیه کوتاه وزارت گفت: این پروازها متوقف شد "به عنوان بخشی از Covid-19 روند".

ترکیه قبلا تعطیل مسافرت هوایی با همسایه خود ایران در ماه فوریه در حالی که افغانستان به حالت تعلیق همه پروازهای مارس.

___

نیکوزیا, قبرس — قبرس' وزیر بهداشت می گوید وجود دارد coronavirus نگرانی که آلوده به مهاجران می تواند تراوش از طریق قومی تقسیم جزیره کشور متخلخل خط آتش بس.

وزیر Constantinos Ioannou روز یکشنبه با اشاره به "مشکل" پس از یک تعداد از مهاجران که به تازگی از مرز جدایی طلب شمال به دنبال پناهندگی در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده جنوب را آزمایش مثبت برای coronavirus.

Ioannou گفت: دولت دستور داده بود دو ماه پیش که همه مهاجران تحت آزمایش ویروس قبل از آنها وارد مراکز پذیرش برای پردازش.

بنا به گزارش ها حداقل هشت سوریه مهاجران که عبور جنوب در هفته گذشته آزمایش مثبت برای ویروس.

___

دلار هنگ کنگ — هنگ کنگ است سفت ضد coronavirus اقدامات زیر اخیر افزایش موارد است. پوشیدن ماسک خواهد بود و اجباری در تمام مکان های عمومی و غیر ضروری کارمندان دولت خواهد دوباره کار از خانه.

هنگ کنگ رهبر کری لام معرفی اقدامات در روز یکشنبه گفت: این وضعیت در مالی توپی است که "واقعا بحرانی" است که او می بیند "هیچ" است که آن را تحت کنترل.

مسافران پرواز به هنگ کنگ از مناطق که در آن خطر ابتلا به عفونت در نظر گرفته شده است به خصوص شدید خواهد شد که برای نشان دادن منفی coronavirus تست قبل از سوار شدن پرواز خود را تحت یکی دیگر از آزمون پس از ورود و انجام 14 روز قرنطینه در یک هتل. قبلا کسانی که پس از رسیدن می تواند قرنطینه خود را در خانه. سازمان ملل گنجانده شده در قوانین و مقررات جدید داده شد به بنگلادش و هند و اندونزی و نپال و پاکستان و فیلیپین و آفریقای جنوبی است.

هنگ کنگ تا به حال به نظر می رسد تا حد زیادی موجود coronavirus اما مورد جدید گزارش شده در هفته گذشته به ارمغان آورده اند این شهر در مجموع به 1,777 از جمله مرگ و میر 12.

چین اجرا می شود که هنگ کنگ به عنوان یک نیمه خودمختار منطقه دستور داده است تا همه تازه واردان از هنگ کنگ به قرنطینه می شود و به مدت دو هفته به شدت کاهش حجم مرزی ترافیک.

___

دهلی نو — یک رکورد 24 ساعته افزایش 38,902 موارد جدید گرفته شده هند coronavirus مجموع به 1,077,618.

وزارت بهداشت در روز یکشنبه همچنین گزارش 543 اضافی مرگ و میر در مجموع 26,816.

تعداد افرادی که بهبود یافته اند همچنان به رشد. وزارت بهداشت داده ها نشان می دهد 677,422 بیماران درمان شده است تا کنون در سراسر کشور, قرار دادن نرخ بهبود در 62.82%.

کارشناسان می گویند هند است به احتمال زیاد شاهد یک سری از قله به عنوان عفونت گسترش در مناطق روستایی است.

___

اسلام آباد — مقامات پاکستانی گزارش 1,579 دفاع کرد گرفته شد جدید COVID-19 موارد کمترین تعداد در بیش از یک ماه به عنوان مقامات بهداشتی طرح به سر حد انتظار در سراسر کشور مبارزه با فلج اطفال در هفته آینده.

مقامات انجام 22,559 آزمون در 24 ساعت گذشته. این موارد اضافی را به 263,500 تعداد کل تایید عفونت که 53,652 فعال هستند. پاکستان گزارش کرده است 5,568 مرگ و میر.

بهبود در عفونت همزمان با شنبه سه روز ضد فلج اطفال درایو است که هدف آن رسیدن به 800,000 کودکان است.

پاکستان و نیجریه سه کشورهایی که فلج اطفال — ناتوان و بیماری تهدید کننده زندگی ناشی از ویروس فلج اطفال — هنوز هم بومی.

___

دانشگاه جانز هاپکینز می گوید: جهانی مرگ و میر از COVID-19 پیشی گرفته است 600,000.

دانشگاه شمارش همانطور که از شنبه شب می گوید ایالات متحده در صدر لیست با 140,103 مرگ و میر. آن است که توسط 78,772 مرگ و میر در برزیل و 45,358 در بریتانیا است.

تعداد تایید عفونت در سراسر جهان را تصویب کرده است 14.2 میلیون که 3.7 میلیون نفر در ایالات متحده است. وجود دارد بیش از 2 میلیون نفر در برزیل و بیش از 1 میلیون نفر در هند است.

سازمان بهداشت جهانی دوباره گزارش یک روز رکورد جدید عفونت با 259,848.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش کرده است کمتر از 40 موارد اضافی از coronavirus, دوم راست, بعد, به عنوان مقامات در تلاش برای سرکوب یک چشم انداز مثبت در عفونت های محلی.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: این گزارش 34 اضافی, موارد بالا بردن کشور در مجموع به 13,745 با 295 مرگ و میر.

آژانس می گوید: 21 به تازگی مورد تأیید بودند در داخل کشور و بیماران آلوده همه آنها را در بر داشت در پر جمعیت سئول منطقه یا دو مرکزی شهرستانها. آن را می گوید بقیه 13 نفر بودند که از خارج از کشور.

مقامات بهداشتی میگویند وارداتی مورد COVID-19 کمتر تهدید از محلی انتقال زیرا کره جنوبی الزامی تست و اجرای دو هفته قرنطينه در همه افراد ورود از خارج از کشور.

کره جنوبی روز شنبه با ثبت 39 مورد جدید.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب