آخرین: آفریقای جنوبی گزارش تاخیر بزرگ در نتایج آزمون

پکن — چین سرمایه دارای قفل شده 11 جوامع مسکونی در نزدیکی یک عمده فروشی مواد غذایی در بازار به سعی کنید به ساقه

توسط MORVARIDEASIA در 24 خرداد 1399

پکن — چین سرمایه دارای قفل شده 11 جوامع مسکونی در نزدیکی یک عمده فروشی مواد غذایی در بازار به سعی کنید به ساقه شیوع جدید COVID-19.

مقامات شهر پکن گفت: 45 کارگران در Xinfadi بازار مثبت آزمایش برای coronavirus هر چند آنها نشان داد هیچ نشانه ای ندارند. که در علاوه بر این به یک زودتر اعلام هفت نفر با علائم که بازدید کرده اند و یا مشغول به کار در بازار است.

چهل و زیست محیطی نمونه های گرفته شده در بازار نیز آزمایش مثبت, شهرستان, مقامات گفت.

پکن اخبار روزنامه گفت: در پست های رسانه های اجتماعی است که حزب کمونیست اعضا و داوطلبان سازماندهی شده به فروشگاه برای مواد غذایی و دیگر مایحتاج روزانه برای ساکنان تحت تاثیر قرار.

این شهر که تا به حال نداشته محلی انتقال عفونت در بیشتر از 50 روز معکوس برخی از حرکت های اخیر به استراحت coronavirus محدودیت.

مقامات تاخیر برنامه ریزی شده بازگشایی مدارس روز دوشنبه برای اولین بار به کلاس سوم و معلق دو و میدانی وقایع است. یکی فوری مصدوم بود و جهت یابی مسابقه میله میله برای شنبه رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت.

مرکز ملی هنرهای نمایشی است که تا به حال فقط بازگشایی در ژوئن 2, reclosed با توجه به گزارش رسانه ها.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به می دانم که امروز در مورد شیوع ویروس:

فرانسه — میلیون ها نفر از unsold ماسک صورت بعد از ویروس بحران

— رئیس خزانه داری امتناع از افشای دریافت کنندگان کمک ویروس

— Sao Paulo, گورستان به حفر گورهای دسته برای coronavirus فضا

— در وسیع اردوگاه های پناهندگان از سودان دارفور مقامات می گویند مردم در حال سقوط بیمار و در حال مرگ در حیرت انگیز نرخ. انسانی کارگران و پرسنل پزشکی بر این باورند coronavirus گسترش بدون کنترل و untracked از طریق سودان را بیشتر به حاشیه رانده نشد. امکانات پزشکی هستند و چند دور بین در بزرگ غربی قلمرو.

— اکثر آمریکایی ها می گویند آنها با پوشیدن ماسک. آنها هنوز هم بزرگ و اجتناب از رستوران ها. و اکثریت قریب به اتفاق هنوز اقامت حداقل شش فوت از دیگران است. یک نظرسنجی جدید می یابد اکثر آمریکایی ها آماده نیست به رها کردن اقدامات پیشگیرانه در پاسخ به coronavirus حتی به عنوان متحده و مناطق شهری استراحت محدودیت.

— در جنگ مقابل COVID-19 بهداشت عمومی کارگران در سراسر متحده شهرستانها و شهرهای کوچک را تشکیل می دهند نامرئی ارتش در خط مقدم. اما ارتش که تحت حمله هنگامی که آن را بیشتر مورد نیاز. مقامات منتخب و اعضای عمومی نا امید با مستندات و ایمنی محدودیت تبدیل شده بهداشت عمومی کارگران به سیاسی مشت زدن, کیسه, ضرب و جرح آنها با قهر تماس فیزیکی و تهدید.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری است که امروز اتفاق می افتد:

دهلی نو — هند گزارش کرده است یکی دیگر از رکورد روزانه سنبله در coronavirus عفونت به عنوان کشور عبور گریم نقطه عطف 300,000 موارد است.

وزارت بهداشت گزارش 11,458 موارد جدید در روز شنبه و 386 مرگ و میر رانندگی تلفات و مرگ و میر به 8,884.

هند در مجموع caseload رسیده 308,993 چهار-بالاترین در جهان است, از جمله بیش از 150 ، 000 بهبود.

دولت نارندرا نخست وزیر تحمیلی در سراسر کشور در اواخر ماه مارس است. هند caseload شروع به پریدن کرد در حدود 100,000 موارد در یک هفته که مصادف شد با بازگشایی بازارها و خانه ها و رستوران ها.

در پایتخت دهلی جدید ترین بیمارستان های عمومی و crematoriums و گورستان در حال تلاش برای مدیریت یک راش بدن. دهلی دولت پیش بینی شده است که موارد در پایتخت منطقه به تنهایی می تواند گسترش به بیش از نیم میلیون نفر در اواخر ماه جولای و با توجه به مصرف بیش از هتل های لوکس و استادیوم را تبدیل به میدان بیمارستان.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل-دبیر کل می گوید COVID-19 محدودیت های مسافرتی را ترک کرده اند و صدها هزار نفر از جمعیت 2 میلیون دریانوردان سرگردان در دریا ماه و دعوت از کشورها برای تعیین آنها و دیگر پرسنل دریایی به عنوان کلید کارگران است.

آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ نیز نامیده می شود در سازمان ملل به اطمینان حاصل شود که خدمه می تواند ترک عروق می شود و جایگزین با خیال راحت با توجه به بیانیه روز شنبه از U. N. سخنگوی استفان نواز.

U. N. رئیس گفت: حداکثر زمان برای دریانوردان به صرف در دریا تحت کنوانسیون های بین المللی است که نادیده گرفته می شود با برخی از آوازهای سرزمین مادری ام در عروق برای 15 ماه.

اشاره به این حادثه تلخ گفت: U. N. سازمان ها از جمله سازمان بین المللی کار و سازمان بین المللی دریانوردی کار کرده اند با نهمین کنفرانس بین المللی حمل و نقل بین المللی کارگران حمل و نقل فدراسیون به منظور توسعه پروتکل برای خدمه تغییرات "با در نظر گرفتن حساب کامل از بهداشت عمومی و نگرانی است."

___

پکن — پکن بسته این شهر بزرگترین عمده فروشی مواد غذایی در بازار شنبه پس از کشف هفت coronavirus موارد در دو روز گذشته.

این Xinfadi بازار است که 4,000 مستاجران خواهد بود و پس از ضد عفونی کارگران آزمایش مثبت و ویروس پیدا شد در محیط رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت.

ملی کمیسیون بهداشت گفت که شش مورد جدید تایید شد در پکن در روز جمعه. یک مورد دیگر گزارش شده پنج شنبه. آنها برای اولین بار به صورت محلی منتقل موارد در چین سرمایه در بیش از 50 روز است.

توجه متمرکز بر بازار پس از کشف سه مورد. دو نفر از افراد آلوده شده به بازار و سوم مشغول به کار با یکی از آنها را در یک موسسه تحقیقاتی با توجه به گزارش های رسانه ها.

مقامات شهرستان گفت: اواخر جمعه که همه کارگران در حال آزمایش برای coronavirus. آنها همچنین دستور آزمایش مواد غذایی و محیط زیست نمونه از تمام شهر عمده فروشی مواد غذایی در بازار.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش کرده است 49 جدید کروناویروس موارد است.

اکثر آنها در پر جمعیت سئول شهری که در آن مقامات بهداشتی مبارزه کرده اند به سرعت انتقال مربوط به سرگرمی و اوقات فراغت فعالیت های کلیسا تجمعات و کارگران کم درآمد است که نمی توانیم در خانه بمانند.

ارقام منتشر شده شنبه به ارمغان ملی در مجموع به 12,051 موارد و 277 مرگ و میر.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: 44 از موارد جدید در بیشتر سرمایه منطقه است که به نیمی از کشور را 51 میلیون نفر است.

مدیر آژانس Jung Eun-kyeong است اصرار ساکنان پایتخت منطقه به ماندن در خانه در طول تعطیلات آخر هفته گفته است "نگرانی بالا" که افزایش فعالیت عمومی منجر به گسترده گردش ویروس.

___

گواتمالا سیتی — گسترش coronavirus است تجاوز در گواتمالا جمهور Alejandro Giammattei.

او می گوید: 58 کارکنان در دفاتر ریاست جمهوری باید آزمایش مثبت برای این ویروس از 18 روز یکشنبه.

کسانی که تست مثبت شامل مردم از دولت و امنیت مناطق. Giammattei می گوید او تست شده چند بار اما همیشه آمده است منفی است.

روز جمعه گواتمالا گزارش بیش از 8,600 عفونت و 351 مرگ و میر.

___

پکن — مقامات در چین سرمایه در حال حرکت به سرعت به ساقه یک فیلم جدید شیوع کروناویروس پس از کشف هفت مورد از دو روز گذشته.

ملی کمیسیون بهداشت گفت: شش نفر از موارد تایید شده در پکن روز جمعه یک روز پس از اولین گزارش شد. آنها برای اولین بار به صورت محلی منتقل موارد در این شهرستان در بیش از 50 روز است.

رسانه های چینی گفت: حداقل دو نفر از افراد آلوده سفر کرده بود در یک بازار عمده فروشی خرید و فروش مواد غذایی تازه. مقامات گفت: تمام کارگران در Xinfadi بازار شد و در حال آزمایش برای ویروس ها و آزمایش مواد غذایی و محیط زیست نمونه شده بود دستور داد برای همه پکن عمده فروشی مواد غذایی در بازار.

این شهرستان گفت: آن را به تأخیر انداختن برنامه ریزی بازگشایی مدرسه در روز شنبه برای اولین بار به دانش آموزان کلاس سوم به دلیل موارد جدید.

___

سن دیگو — آمریکا گشت مرزی رسمی می گوید coronavirus موارد در حال افزایش در برخی از جیب این سازمان است.

معاون رائول Ortiz روز جمعه گفت که 93 گشت مرزی کارکنان و 16 نفر در بازداشت آزمایش مثبت برای ویروس. او می گوید که "نسبتا کم" اما اضافه می کند که "ما نه از جنگل فقط رتبهدهی نشده است."

اورتیز می گوید کارکنان که وجود داشته اند "نشانه های موضعی را افزایش می دهد" در میان مرز گشت پرسنل. او نمی گویند که در آن یک ایمیل به عوامل که به دست آمده توسط آسوشیتدپرس و آژانس نمی بلافاصله در پاسخ به سوالات.

AP گزارش روز شنبه که در مرز ایالات آریزونا و تگزاس را دیده اند افزایش اخیر در coronavirus موارد است.

___

AUSTIN تگزاس — روزانه coronavirus بستری شدن در بیمارستان در تگزاس رسیده جدید با کیفیت بالا برای سومین بار در چهار روز به عنوان مقامات دولتی همچنان به شل محدودیت در فعالیتهای عمومی است.

مقامات بهداشت در روز جمعه گفت که 2,166 بیماران در بیمارستان تگزاس با COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. که 13 بیشتر از قبلی بالا رسیده روز شنبه.

نوزده تر COVID-19 مرگ و میر نیز روز جمعه گزارش داد آوردن دولت به طور کلی تلفات به 1,939.

مقامات گفت: تقریبا 2,100 جدید کروناویروس عفونت شده بود تایید آوردن این دولت در مجموع به 83,680.

تعداد واقعی است که به احتمال زیاد بالاتر از آنجا که بسیاری از افراد آزمایش شده است نیست. مطالعات نشان داده اند که بسیاری از مردم می تواند آلوده و احساس بیمار و بنابراین ممکن است به دنبال تست.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب