آخرین: اسپانیا رکورد کمترین مرگ و میر روزانه در 2 ماه

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خص

توسط MORVARIDEASIA در 29 اردیبهشت 1399

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— عمده رافائل نمایشگاه در ایتالیا به بازگشایی گسترش اجرا شود.

— دوسالانه ونیز به تعویق انداختن معماری جشنواره; جشنواره فیلم هنوز در.

— بریتانیا وعده برای ردیابی تماس از هر کسی که تست مثبت برای COVID-19.

— وزیر امور خارجه آلمان وعده همکاری در اروپا تابستان سفر.

___

رم — رم فیلمهای نمایشگاه شاهکارهای توسط هنرمند رنسانس Raphael را دوباره باز به عموم مردم در روز آن را به حال شده است با توجه به نزدیک است.

تنها سه روز پس از آن باز کرده بود در اوایل ماه مارس این نمایشگاه در Scuderie مجبور شد با عجله قفل درهای خود را به عنوان بخشی از بیماری همه گیر مهار اقدامات به دستور دولت ایتالیا ،

سازمان دهندگان گفت: دوستداران هنر می توانید با این نسخهها کار از جمله 120 نقاشی و طرح شده توسط Raphael, با شروع در ماه ژوئن. 2. آن روز یک روز تعطیل ملی قرار بود به تاریخ نهایی اجرا شود.

به جای وام دهندگان از جمله Uffizi گالری در فلورانس, که دارای بزرگترین مجموعه از آثار رافائل توافق به اجازه خود قطعه ماندن تا زمانی Aug. 30 اجازه می دهد به صورت قابل توجهی گسترش نشان می دهد.

تحت تدریجی کاهش COVID-19 مستند اقدامات ایتالیایی ها می توانند رزومه سفر بین مناطق در ژوئن 3. با گردشگری کلیدی درآمد-ساز ایتالیا امیدوار است کشورهای دیگر اجازه خواهد داد که شهروندان خود را به زودی سفر برای لذت بردن است. ایتالیا است که در اروپا coronavirus آغاز شد و این یکی از جهان ترین کشورهای درگیر با.

این رافائل نمایشگاه به مناسبت 500 سالگرد مرگ او به عنوان یک مرد جوان از یک تب باز خواهد ماند تا در اواخر شب به منظور کاهش ازدحام خطرات.

___

SOAVE, ایتالیا — با توجه به عدم اطمینان از سفر و اقدامات احتیاطی به دلیل coronavirus همه گیر در دوسالانه ونیز گفت: معماری نمایشگاه نمی گیرد در این سال پس از همه.

این رویداد تا به جای به تاخیر افتاده است تا 2021 مجبور به تعویق افتادن هنرهای معاصر نمایشگاه 2022.

به تعویق هستند "اذعان است که آن را غیر ممکن به حرکت رو به جلو در زمان تنظیم محدودیت در تحقق چنین پیچیده و در سراسر جهان نمایشگاه" دوسالانه گفت.

دوسالانه ونیز هنوز برنامه ای برای برگزاری 77 سالگی سالانه جشنواره از هفت. 2-12 و همچنین جشنواره اختصاص داده شده به تئاتر معاصر, موسیقی و رقص معاصر برنامه ریزی شده بین ماه های سپتامبر و اکتبر.

این دوسالانه تا به حال در اصل به تعویق افتاد, معماری, نشان می دهد, با عنوان "چگونه ما با هم زندگی کنند ؟" تا اواخر مرداد ماه برای سه ماه اجرای نیمی از معمول است. جدید به تاریخ مارس 22-Nov. 21, 2021, در حالی که هنر معاصر نشان می دهد را اجرا خواهد کرد از آوریل 23-Nov. 27, 2022, یک ماه طولانی تر از حد معمول است.

___

آتن — یونان وزارت بهداشت اعلام کرده است فقط دو coronavirus عفونت تشخیص داده شد در 24 ساعت گذشته و جدید, مرگ و میر به عنوان کشور وارد فاز سوم از کاهش مستند محدودیت.

تعداد تایید عفونت در یونان در حال حاضر در 2,836 اگر چه تعداد واقعی اعتقاد بر این است بالاتر است. این کشور coronavirus مربوط به مرگ و میر است 165.

خبر آمد در روز است که یونان بازگشایی مراکز خرید و سایت های باستان شناسی, در حالی که دانش آموزان دبیرستانی بازگشت به کلاس ها و یونانی ها اجازه داده شد به سفر خارج از خانه خود را در منطقه در سراسر سرزمین اصلی و جزایر کرت و آن همه ،

به دولت تحمیل مستند اقدامات اولیه در یونان شیوع کروناویروس یک حرکت است که با اعتبار نگه داشتن تعداد مرگ و میر و بدحال مردم کم است. بیش از چند هفته گذشته شده است کاهش مستند محدودیت های سریع تر از اصل پیش بینی شده در بخش با توجه به حفاظت از آن صنعت گردشگری است که حساب برای بخش عمده ای از اقتصاد یونان.

___

لندن — دولت بریتانیا می گوید که به زودی قادر خواهد بود برای ردیابی تماس با هر کسی که تست مثبت برای coronavirus.

وزیر بهداشت مت, Hancock, می گوید دولت استخدام 21,000 تماس با ردیاب از جمله 7,500 متخصصان مراقبت های بهداشتی و هزاران نفر از تماس گرداننده. او می گوید که این تیم را "کمک به دستی ردیابی تماس از هر کسی که تا به حال تست مثبت و توصیه آنها در مورد اینکه آیا آنها نیاز به جداسازی."

قوی تماس با ما-ردیابی تلاش است بخشی کلیدی از برنامه های بلند بریتانیا مستند.

بریتانیا در ابتدا عقب مانده بسیاری از کشورها در تست اما در حال حاضر این ظرفیت به بیش از 100,000 یک روز برای این ویروس هر چند هدف است که همیشه ملاقات کرد. دولت در حال حاضر برای هدف 200,000 یک روز و, Hancock, می گوید هر کسی که بیش از سن 5 که دارای علائم کروناویروس در حال حاضر واجد شرایط برای آزمون.

یک برنامه تلفن همراه است که کاربران هشدار اگر آنها شده اند در تماس با فرد آلوده است که در حال آزمایش در جزیره موجود زنده یک جزیره در سواحل جنوبی انگلستان با جمعیت 140,000. دولت می گوید این آزمایش نشان داد برخی از مسائل با نرم افزار از جمله یک شکست به کار بر روی برخی از گوشی ها در حال رسیدگی است.

___

تیرانا آلبانی — Albania مسلمان جامعه تصمیم به بازگشایی مساجد و رزومه فعالیت های مذهبی با محدودیت عمده.

بیانیه ای در روز شنبه گفت: مسلمانان ممکن است رزومه با استفاده از مساجد برای نماز در حالی که ماندن در آنجا بیش از 10 دقیقه در گروه با پوشیدن دستکش و حفظ اجتماعی فاصله. این بیانیه می گوید: مساجد باید ضد عفونی به طور منظم. کودکان زیر سن 12 سالگی و در افراد 65 ساله و مسن تر هنوز در حال گفت: برای جلوگیری از مساجد.

مسلمانان شده اند و اجرای مراسم مذهبی در خانه در طول روزه داری ماه رمضان که شنبه به پایان می رسد.

مساجد و کلیساها تعطیل شده اند در آلبانی پس از اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این کشور در گزارش 31 مرگ و میر ناشی از COVID-19 و 948 مورد تأیید.

همچنین در روز دوشنبه برخی از 30,000 سالمندان دبیرستان بازگشت به کلاس های درس در آلبانی.

___

براتیسلاوا — اسلواکی دولت اعلام کرده است که بیشتر مراحل به سهولت اقدامات محدود کننده آن به تصویب رسید و برای کنترل این بیماری همه گیر کوروناویروس.

نخست وزیر ایگور Matovic می گوید: اجرای زنده فضاها و سینما می تواند بازگشایی در روز شنبه در حالی که محدود کردن ظرفیت 100 نفر است. در همان زمان, مراکز خرید می تواند بازگشت به کسب و کار در حالی که اجازه می دهد بیش از یک خریدار به ازای هر 15 متر مربع (161 متر مربع). همه مردم در داخل را مجبور به پوشیدن ماسک.

همچنین رستوران ها اجازه خواهد داشت برای خدمت به مشتریان در داخل خانه.

همانطور که از ژوئن 1, مهد کودک, مدارس بازگشایی در حالی که کودکان به کلاس پنجم می توانید رفتن به مدرسه به صورت داوطلبانه است. بیش از 20 را می توان در یک کلاس.

Matovic می گوید که با شروع در پنجشنبه اسلواکیایی شهروندان و کسانی که دائم یا موقت اقامت در اسلواکی را مجاز به سفر به هشت کشور و نمی خواهد که به قرنطینه می شود و اگر آنها بازگشت در عرض 24 ساعت.

اسلواکی ثبت کرده است 1,495 موارد COVID-19 با 28 مرگ و میر.

___

لندن — اولین وزیر Nicola Sturgeon می گوید اسکاتلند می تواند شروع به کاهش آن مستند اقدامات تا پایان ماه.

اسکاتلند برخورد با دولت در لندن بیش از بلند کردن اجسام از محدودیت ماهیان خاویاری در نظر گرفتن یک رویکرد سختگیرانه تر در مورد موضوعات از جمله زمانی که برای بازگشایی مدارس است.

ماهیان خاویاری گفت: اگر پیشرفت ساخته شده است در کاهش گسترش coronavirus اسکاتلندی ممکن است اجازه برای دیدار با مردم در دیگر خانواده ها و برخی از رویدادهای ورزشی مجاز ممکن است. او اضافه یک "نقشه مسیر" به مسیرهای خارج از مستند منتشر خواهد شد پنج شنبه.

او گفت: "در عرض دو هفته امید من این است که ما خواهد شد در نظر گرفتن برخی از مراحل بتن در سفر بازگشت به اوضاع عادی است."

در مجموع 2,105 بیماران فوت کرده اند در اسکاتلند پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 تا توسط دو از 2,103 در روز یکشنبه.

___

برلین — آلمان وزیر خارجه کشورهای اروپایی کار می کنند بیش از دو هفته آینده در معیار است که کمک خواهد کرد را بین المللی تعطیلات در این قاره ممکن است در این تابستان.

وزیر امور خارجه Heiko Maas مشورت دوشنبه با همتایان خود از 10 کشور که محبوب با گردشگران آلمانی بیشتر در جنوب اروپا است.

Maas تاکید کرد نیاز به یک هماهنگ ایمنی-روش اول به جای دو جانبه "رقابت های اروپایی برای گردشگران است."

او گفت: وزیران به احتمال زیاد دوباره دیدار خواهد کرد در دو هفته و مقامات خواهد کار بر روی جزئیات قبل از آن — پرداختن به مسائلی مانند اینکه آیا مسافرانی که دچار عفونت با کروناویروس در حالی که دور باید قرنطینه در مقصد خود را و یا خانه منتقل.

Maas گفت: "از آن خواهد شد لازم به مردم بگویید به وضوح ... که وجود خواهد داشت محدودیت در همه جا, در, سواحل, در, رستوران ها در مراکز شهرستان."

در حال حاضر بسیاری از اروپایی مرزهای حداقل تا حدودی بسته شده و برخی از کشورها نیاز به همه و یا اکثر مردم از ورود به قرنطینه به مدت دو هفته.

___

ژنو — رئیس سازمان بهداشت جهانی می گوید که او آغاز خواهد شد یک ارزیابی مستقل از U. N. آژانس بهداشت در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس "در اولین لحظه ای مناسب است."

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus ساخته شده تعهد شنبه پس از مستقل نظارت نهاد مشورتی خود را منتشر کرد اولین گزارش موقت در مورد U. N. آژانس بهداشت در پاسخ به COVID-19 از ژانویه تا آوریل است.

11-گزارش صفحه پرسش های مطرح شده از جمله اینکه که سیستم هشدار برای هشدار به جهان به شیوع بیماری کافی است و پیشنهاد کشورهای عضو ممکن است نیاز به "ارزیابی مجدد" که نقش مهمی در ارائه مشاوره سفر به کشور.

مشاوره بدن را بررسی و توصیه هایی به نظر می رسد بعید است برای دلجویی از ایالات متحده, دولت, است که داغدار در آن انتقاد از کسانی که در بخش بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا که آن را تا به حال با انتقاد آمریکا و ممنوعیت سفر است که او دستور داد بر مردم پس از رسیدن از چین که در آن شیوع اول به نظر می رسد در اواخر سال گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن دستور موقت تعلیق کمک های مالی برای کسانی که از ایالات متحده آمریکا — آژانس بهداشت بزرگترین single donor — در انتظار بررسی اولیه آن پاسخ. اما نقد و بررسی پنل انعکاس دیدگاه از بسیاری از کشورها گفت: این یک نقد و بررسی در "گرمای واکنش" می تواند صدمه دیده که توانایی پاسخ به آن است.

___

بروکسل — یک مقام ارشد اتحادیه اروپا رسمی هشدار داده است کشورهای عضو اتحادیه اروپا است که آنها در صورت اقدام قانونی اگر آنها نمی آسانسور اقدامات محدود کننده در جنبش دارو و محصولات غذایی در داخل اروپا تنها بازار است.

کمیسر بازار داخلی تیری برتون گفته قانونگذاران اتحادیه اروپا روز شنبه که او "نگران اقدامات اخیر معرفی شده توسط برخی از کشورهای عضو به ویژه در محصولات غذایی و دارو است."

برتون می گوید او شده است صحبت کردن به وزیران و مقامات از 18 کشور مربوط به حدود 30 اقدامات محدود شده اند که در جای خود قرار داده و در طول coronavirus بیماری همه گیر.

تعهد یک "تحمل صفر" سیاست برتون می گوید محدودیت های مانند "قابل قبول نیست و این کمیسیون را دریغ نکنید به عمل می کنند."

او نام هر کشور اما کمیسیون اتحادیه اروپا راه اندازی نقض و رسیدگی به هفته گذشته مقابل بلغارستان برای خرده فروشان ملزم به نفع محلی تولید مواد غذایی.

___

جنوا, ایتالیا — صدها نفر از steelworkers اعتراض در خارج از یک کارخانه در شهرستان بندر جنوا در روز دوشنبه در آنچه که آنها در صورتحساب یا لیست به عنوان ایتالیا اولین صنعتی در یمن از این کشور قفل شده است و با توجه به کروناویروس در اوایل ماه مارس.

به عنوان محدودیت به طور قابل توجهی کاسته کارگران جمع شده بودند در اعتراض به ArcerlorMittal تصمیم به قرار دادن یکی دیگر از 1000 کارگران در گیاهان در سراسر کشور در کوتاه مدت بیکاری طرح در کسری از حد معمول پرداخت. این شرکت در حال حاضر قرار داده و بیش از 3000 نفر از کارگران خود را تحت محاصره تارانتو گیاه در جنوب ایتالیا موقت بیکاری است.

بسیاری از ایتالیایی steelmakers متوقف شد, تولید در طول مستند اگر چه ArcelorMittal گیاه در تارانتو — ایتالیا بزرگترین — باز مانده است در سراسر.

___

سارایوو بوسنی و هرزگوین — هزاران نفر از مردم در بوسنی که شغل خود را از دست بیش از دو ماه گذشته با توجه به کروناویروس مستند در کشور مسدود شده توسط دست و پا گیر و طولانی مراحل درخواست از دسترسی به مزایای بیکاری به آنها وعده داده شده توسط دولت است.

صدها نفر می تواند زنبور عسل دیده می شود روزانه انتظار در صف های طولانی در خارج از دولت دفاتر اشتغال در سراسر کشور است. دفاتر هستند که در آن همه کسانی که تا به حال شغل خود را از دست باید گزارش برای شروع روش نرم افزار.

با توجه به ناقص آمار رسمی بیش از 30000 نفر شغل خود را از دست در بوسنی از ماه مارس زمانی که مقامات دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار و مدارس و مکانهای عمومی به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس.

کارشناسان هشدار می دهند که بسیاری از کسانی که مشاغل از دست خواهد رفت برای خوب برخورد یک ضربه سنگین به کشور از برخی از 3.5 میلیون نفر از مردم که در آن نزدیک به 40 درصد از نیروی کار بیکار بود قبل از همه گیر. تا کنون تحول اقتصادی است و نه آمار عمومی-بخش مشاغل در بوسنی. اما این می تواند تبدیل به یک منبع از خشم محبوب پس از بوسنی این اندازه بخش دولتی با بودجه نسبتا کوچک اما بسیار مشمول مالیات بخش خصوصی. تقریبا یک چهارم از هزینه های دولت در بوسنی استفاده شده است در حقوق نزدیک به 100,000 مدیریت عمومی کارگران.

___

ژنو — آنگلا مرکل صدراعظم آلمان می گوید: کشور نیاز به کار با هم برای غلبه بر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در یک ویدئو آدرس شنبه به سالانه مجمع بهداشت جهانی مرکل گفت که "هیچ کشور می تواند به حل این مشکل به تنهایی."

او حمایت سازمان بهداشت جهانی از تلاش برای مبارزه با شیوع اما اضافه کرد که کشورها باید "کار برای بهبود روش" در جهانی بدن و اطمینان از کمک های مالی خود را سازگار با محیط زیست است.

مرکل ساخته شده هیچ اشاره مستقیمی به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به قطع کمک های مالی برای کسانی که بیش از دست زدن به آن از شیوع کروناویروس.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب