آخرین: Tencent می دهد, ماسک عینک به PSG بنیاد

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان: ___ فن آوری های چینی شرکت Tencent اهدا کرده است 150,000 ما

توسط MORVARIDEASIA در 5 خرداد 1399

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

فن آوری های چینی شرکت Tencent اهدا کرده است 150,000 ماسک صورت و 10000 جفت از عینک محافظ به پاریس سنت ژرمن پایه و اساس است.

بنیاد اعزام خواهد شد آنها را به سازمان ها و موسسات خیریه در نیاز به تجهیزات برای کمک به مبارزه با گسترش coronavirus.

حمل و نقل تحویل داده شد و هفته گذشته در حال ذخیره شده در پاری سن ژرمن را Parc des Princes. این ورزشگاه شده است عامل به عنوان یک پایگاه پشتیبانی لجستیک در پاریس بیشتر منطقه است.

سابرینا Delannoy معاون مدیر Paris Saint-Germain بنیاد گفت: اهدای "ما را قادر خواهد ساخت بسیاری از شریک موسسات خیریه به ادامه کار در شرایط ایمن و برای انتقال این تجهیزات به نوبه خود به افرادی که به آن نیاز دارید."

پاری سن ژرمن و Tencent مهر و موم شده مشارکت در طول فرانسوی باشگاه تور چین در سال گذشته.

___

رئیس اجرایی از غرب هند' تیم کریکت می گوید یک طرح است که در محل به پرواز 25-مرد تیم ملی برای انگلستان در اطراف ژوئن 8 جلوتر از سه سری تست شروع یک ماه بعد در زیستی امن استادیوم بدون تماشاگر.

جانی قبر می گوید که او در بحث با انگلستان و ولز هیات کریکت در شش هفته گذشته و کریکت غرب هند است که در انتظار یک پیشنهاد رسمی به رفتن پیش با تور در روزهای آینده.

قبر می گوید در مصاحبه ای با espncricinfo.com بازیکنان را به بخش خصوصی منابع آزمون COVID-19 سه یا چهار روز قبل از تاریخ خروج. آنها سپس تشکیل در یک پایگاه در آنتیگوا و پرواز در یک هواپیما در همان روز قبل از حمل و نقل خود را به قرنطینه و آموزش محل که در آن آنها می خواهم به صرف حدود سه هفته.

او اضافه می کند که این طرح در حال حاضر برای آزمون مسابقات برای شروع جولای 8, جولای 16 جولای 24. این تور بود که با توجه به شروع در ژوئن 4, اما هیچ کریکت حرفه ای را می توان در انگلستان قبل از ژوئیه 1 به دلیل شیوع کروناویروس.

قبر می گوید هنوز هم وجود دارد برخی از نگرانی در میان بازیکنان و حمایت از کارکنان در مورد ترک خانواده خود را به مدت هفت هفته در سفر به انگلیس و بازی در زیستی امن مکانهای اما که هیچ بازیکن گفت: به طور رسمی از او نمی خواهید به تور.

___

ایتالیایی ورزش های زمستانی فدراسیون (FISI) می خواهم برای به تعویق انداختن در سال آینده اسکی آلپاین قهرمانی جهان در Cortina D'ampezzo, تا مارس سال 2022.

ایتالیایی المپیک رئیس کمیته جیووانی Malagò نشان داد که قصد دارد در طی یک مصاحبه با تلویزیون دولتی RAI یکشنبه شب.

Malagò می گوید: "این بهترین راه حل" به منظور جلوگیری از قهرمانی بودن لغو و یا کوتاه پس از خرید اینترنتی در ایتالیا از coronavirus بیماری همه گیر.

Malagò می گوید FISI خواهد رسما ارسال درخواست خود به سازمان های بین المللی اسکی فدراسیون (FIS) هیئت مدیره در روز دوشنبه.

Cortina شد و در حال حاضر مجبور به انصراف از جام جهانی در ماه مارس این سال با توجه به پیشرفت ویروس.

حرکت جهان به مارس سال 2022 را در این رویداد یک ماه پس از سال 2022 بازی های المپیک پکن و به احتمال زیاد نیروی FIS به لغو آن فصل نهایی در Méribel و Courchevel, فرانسه.

این Cortina جهان در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای Feb. 7-21, 2021.

انجمن معمولا برگزار شد هر زمستان در سال عجیب و غریب.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب