آخرین: Tennessee شهرستان دارای بالاترین ویروس caseload

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. COVID-19 علل خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد

توسط MORVARIDEASIA در 14 خرداد 1399

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. COVID-19 علل خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

___

مادرید — اسپانیایی نمایندگان مجلس باید رای به تمدید برای دو هفته دیگر وضعیت اضطراری که به دولت اجازه می دهد برای محدود کردن جنبش و دیگر حقوق را به عنوان بخشی از مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

نخست وزیر پدرو سانچز می گوید اسپانیا "غلبه بر بدترین بیماری همه گیر" و اعلام کرد که او نمی خواهد به دنبال پسوند بیشتر فراتر از پایان تاریخ از قدرت های ویژه ای در نیمه شب در 21 ژوئن.

گسترش تصویب شد شنبه با 177 رای در 350 صندلی کنگره از نمایندگان. وجود دارد 155 رای مخالف آن را در حالی که 18 قانونگذاران ممتنع.

سانچز همچنین گفت که دولت جدید حکم در هفته آینده مجموعه ای از روش های برای رسیدگی به هر گونه حیات پس از وقوع بسیاری از محدودیت های اعمال شده برای اولین بار اعمال شده در مارس 14, برداشته می شوند.

اسپانیا ثبت کرده است 27,128 COVID-19 کشته و بیش از 240,000 تایید عفونت.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به می دانم که امروز در مورد شیوع ویروس:

— سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند که محاکمه هیدروکسی کلروکین رزومه پس از بررسی اطلاعات ایمنی.

— ایتالیا باز کرده است مرزهای خود را, اما بسیاری از همسایگان خود را مشاهده کنید این حرکت به عنوان زودرس.

— سوئد ارشد اپیدمیولوژی اذعان تاسف بیش از دست زدن به بیماری همه گیر.

— ووهان به پایان رسید تست توده تلاش تقریبا تمام آن 11 میلیون نفر در نتیجه 300 بودن را در انزوا.

— همه گیر هل اقتصاد استرالیا به 1st رکود در 29 سال.

___

در اینجا چه چیز دیگری است که امروز اتفاق می افتد:

___

مسکو — روسیه دومین شهر سنت پترزبورگ می گوید: تعداد مرگ و میر وجود دارد ممکن است در حدود یک سوم بیشتر از ماه مشابه در سال گذشته است.

یک شهر وب سایت دولت گفت: وجود 6,427 مرگ و میر در مه; 4,875 مرگ و میر گزارش شده در مارس 2019. معلوم نبود اگر به شدت بالاتر مرگ و میر متصل شد به coronavirus بیماری همه گیر.

ملی روسیه coronavirus گروه ضربت می گوید 230 مرگ و میر به علت COVID-19 ثبت شده در این شهرستان است. روسیه نسبتا پایین COVID-19 مرگ و میر — 5215 مرگ و میر ناشی از بیش از 432,000 عفونت — باعث شده است تا شک و تردید در خانه و خارج از کشور. مقامات روسیه می گویند این تعداد تنها شامل آن تایید کرده اند به طور مستقیم از عفونت نیست و کسانی که آزمایش مثبت برای این ویروس اما از علل دیگر فوت.

___

لندن — پس از تعلیق هیدروکسی کلروکین بازوی یک کارآزمایی بالینی تجربی COVID-19 مواد مخدر و مدیر کل سازمان بهداشت جهانی گفت: کارشناسان در حال بررسی اطلاعات ایمنی و شد در حال حاضر توصیه محاکمه همچنان به عنوان برنامه ریزی شده.

این به معنی توصیه پزشکان به زودی قادر خواهد بود به سر دادن دارو به بيمار ثبت نام در U. N. سلامت سازمان مطالعه است.

مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: که نظارت بر ایمنی کمیته جهانی محاکمه در حال حاضر بررسی در دسترس همه اطلاعات مرگ و میر در مورد هیدروکسی کلروکین. برخی از مطالعات پیشنهاد کرده بود که افرادی که مصرف مواد مخدر برای COVID-19 تا به حال شانس بالاتری از مرگ نسبت به کسانی که نمی شد.

Tedros گفت: "اعضای این کمیته توصیه می شود که هیچ دلیل برای تغییر محاکمه پروتکل."

رئیس جمهور آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن گفته او مصرف هیدروکسی کلروکین حتی اگر او را آزمایش کرده است و مثبت برای coronavirus; وجود دارد که مطالعات ثابت کرده اند که این دارو موثر بر علیه COVID-19.

Tedros گفت: گروه اجرایی در حال اجرا که دادگاه تایید و ادامه همه اسلحه از محاکمه از جمله هیدروکسی کلروکین. درمان های دیگر در حال آزمایش از جمله remdesivir و HIV درمان ترکیبی دارو, بی ریا بودند.

Tedros گفت که تا به امروز بیش از 3500 نفر استخدام شده اند به محاکمه در 35 کشور جهان است.

___

اسلام آباد — مقامات بهداشتی می گویند دو قانونگذاران پاکستانی کشته شده اند و آزمایش مثبت برای coronavirus میان هشدار دهنده سنبله در عفونت.

میان جمشید Kakakhel عضو یک مجمع استانی در شمال و شوکت Manzoor چیمه بود که یک عضو مجمع پنجاب هر دو درگذشت, در روز چهارشنبه.

یکی دیگر از نمایندگان مجلس با ویروس کشته شده در بیمارستان های مختلف در پاکستان در روز سه شنبه و یک نفر زودتر.

پاکستان ثبت بالاترین تک روز افزایش عفونت در چهارشنبه هنگامی که 4,131 موارد جدید و 67 و میر تایید شد 24 ساعت.

وزیر اطلاعات شبلي Faraz برگزار تلویزیونی در کنفرانس خبری که در آن او نمی پوشیدن ماسک.

Faraz گفت: "شما نیاز به نگه داشتن یک چتر هنگامی که از آن باران در غیر این صورت شما را خیس کنید. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از آلوده شدن شما باید اقدامات احتیاطی لازم است."

منتقدان را متهم به نخست وزیر عمران خان از کاهش ویروس محدودیت در ماه گذشته زمانی که وجود دارد نیاز به اجرای سختگیرانه تر مستند.

پاکستان ثبت کرده است و در مجموع 80,463 مورد تأیید و 1,688 مرگ و میر ناشی از فوریه.

___

مادرید — اسپانیا ثبت کرده است اول آن COVID-19 مرگ در سه روز به عنوان coronavirus شیوع محو می شود در چه بوده است یکی از اروپا سخت ترین ضربه کشورها است.

اسپانیایی وزارت بهداشت روز چهارشنبه گزارش یک مرگ و 291 جدید تایید موارد قبلی 24 ساعت.

فرناندو سیمن رئیس پزشکی کشور اورژانس پاسخ گفت: گسترده تر تست تشخیص بیشتر موارد افرادی که بدون علامت ،

او گفت: اسپانیا تعداد مرگ و میر و عفونت: "روند رو به پایین.

___

رم — اکثر ایتالیا مناطق تا به حال هیچ و یا تنها تعداد انگشت شماری از جدید تایید coronavirus موارد در 24 ساعت به مردم اجازه داده شد برای از سرگیری سفر در سراسر کشور و گردشگران از اروپا بودند مجاز به ایتالیا.

کاهش مستند محدودیت در روز چهارشنبه نشان دهنده تصمیم دولت برای شروع به راه اندازی مجدد بسیاری از بخش خصوص را ویران کرد صنعت گردشگری.

با توجه به وزارت بهداشت داده های ایتالیا, ثبت نام 321 تایید ویروس موارد در 24 ساعت پایان دوره دوشنبه در مجموع از 233,836 موارد کلی. دو سوم از موارد جدید در لومباردی در شمال منطقه که در آن ایتالیا coronavirus وقوع فوران در ماه فوریه است.

ایتالیا تلفات افزایش 71 در همان روز به روز در آوردن این کشور شناخته شده و در مجموع در طول این بیماری همه گیر به 33,601. مقامات اذعان دارند که بسیاری از مردم ایتالیا در این ماه به احتمال زیاد تا به حال عفونت کروناویروس اما نیست تست شده است.

___

داکار, سنگال — غیر انتفاعی تحقیقات پزشکی موسسه در سنگال است که در حال کار بر روی یک سریع coronavirus تست کیت می گوید تعدادی از پرسنل خود را آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله یکی که درگذشت.

انستیتو پاستور اردلان دستیار کارگردان کامیل ابی گفت: موارد تایید شده در زمان های مختلف و که هیچ یک از کارکنان که تست مثبت مشغول به کار به عنوان virologists.

اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس باقی می ماند در محل موسسه.

موسسه تحقیقات مدیر دکتر Amadou Sall گفت: هر دو اعضای هیات علمی و همکاران به حال آزمایش مثبت است.

Sall در بیانیه ای گفت: هفته گذشته که محققان و اعضای خانواده خود را "چهره زندگی همان خطر و محدودیت های که همه مردم سنگال به اشتراک گذاری ... این ویروس می کند کسی دریغ نمی کند."

او مشخص نکرد که چگونه بسیاری از مردم وابسته به موسسه. گزارش های رسانه ها در سنگال پیشنهاد در مورد پنج.

این کشور غرب آفریقا تایید کرده است 3,932 موارد و 45 مرگ و میر.

به انستیتو پاستور داکار در حال همکاری با پزشکی شرکت Mologic برای ایجاد سریع coronavirus تست که تنها هزینه خواهد شد $1. آزمایش های در حال انجام در یک بیماری عفونی مرکز آزمایش.

___

بروکسل — کافه ها و رستوران ها در بلژیک خواهد بود و مجاز به بازگشایی شروع شنبه پس از بیش از دو ماه از درهای بسته با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان کشور وارد یک مرحله جدید در آن مستند خروج از برنامه.

نخست وزیر سوفی Wilmes گفت: سینما و دیگر مکانهای فرهنگی باید صبر کنید تا ژوئیه 1 قبل از باز کردن به مخاطبان محدود به 200 نفر است.

Wilmes گفت: جداول در کافه ها و رستوران ها باید به فاصله حداقل 1.5 متر از هم جدا و صندلی حداکثر 10.

او گفت: "این خط پایان برسد اما این یک گام بزرگ رو به جلو است."

نخست وزیر افزود: "اما اشتباه نکنید این بیماری همه گیر ناپدید شده است. این ویروس رفته است و نه خطرات هستند."

Wilmes همچنین اعلام کرد بازگشایی بلژیک مرزها با دیگر کشورها از اروپا و 26 کشور منطقه شنگن و از بریتانیا به عنوان ژوئن 15.

بلژیک ثبت بیش از 9500 ویروس-مرگ و میر ناشی از اما تعداد موارد تایید شده nosedived در هفته های اخیر.

___

مادرید — ملی اسپانیا آمار بدن می گوید نزدیک به 44,000 بیشتر مردم روز پس از آغاز سال 2020 نسبت به مدت مشابه سال قبل — افزایش 24 درصد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

اطلاعات منتشر شده روز شنبه همچنین نشان داد تکان دهنده 155% افزایش مرگ و میر در طول هفته از 30 مارس تا آوریل 5. در این سال وجود دارد 20,575 مرگ و میر در اسپانیا است که در هفته در مقایسه با 8,081 در سال 2019.

این منطقه در اطراف شهر دیده می شود که بالاترین افزایش در برآورد تلفات موسسه ملی آمار گفت.

موسسه اطلاعات بيشتر رسمی وزارت بهداشت مرگ و میر از این بیماری همه گیر که در روز شنبه بود در 27,127. که تعداد تنها کسانی که درگذشت داشتن آزمایش مثبت برای COVID-19. مقامات می گویند این اختلافات هستند با توجه به افرادی که فوت کرد بدون اینکه تست شده و یا از علل دیگر. این رقم بیش از حد و مرگ و میر دیده می شود به عنوان یک انعکاس دقیق تر تلفات wreaked با این بیماری همه گیر.

___

لیسبون, پرتغال — Portuguese مقامات بهداشتی می گویند ادامه افزایش در تایید coronavirus موارد در لیسبون منطقه هستند و با توجه به تست های انجام شده در زمینه شناسایی نقاط.

وزارت بهداشت روز چهارشنبه اعلام کرد 366 موارد جدید در سراسر کشور — بزرگترین افزایش روزانه در حدود چهار هفته است.

مقامات گفت: 335 از این موارد جدید در لیسبون شهری منطقه در حالی که شیوع پایانی در بقیه کشور است.

لیسبون مجموع تقریبا دو برابر تعداد شناسایی شده در این منطقه از روز قبل است.

وزیر امور خارجه برای سلامت آنتونیو فروش گفت: استراتژی دولت این است که به محاصره نقاط که در کم درآمد و محله های اطراف پایتخت و اجرای تست های بیشتر وجود دارد.

ساخت و ساز کارگران و کارکنان به طور موقت مشغول به کار در بخش خدمات هستند که به خصوص هدفمند برای تست.

___

SKOPJE شمال مقدونیه — مقامات در شمال مقدونیه با توجه به reintroducing جنبش محدودیت در بخش هایی از کشور پس از ثبت بیشترین تعداد جدید COVID-19 عفونت در یک روز پس از اولین مورد در اواخر فوریه.

وزیر بهداشت Venko Filipce ارسال شده در توییتر شنبه که 101 مورد جدید و چهار مرگ و میر ثبت شد در حالیکه در 24 ساعت. که به ارمغان می آورد تعداد کل عفونت به 2,492 با 145 مرگ و میر.

یک بحران ملی بدن برخورد با این بیماری همه گیر است که نشست فوری برای تصمیم می گیرید که آیا به اعمال محدودیت های جدید در بخش هایی از پایتخت Skopje, که در آن بیش از نیمی از عفونت های جدید ثبت شد.

شمال مقدونیه دولت در هفته گذشته به پایان رسید و یک حکومت نظامی و مجاز کافه ها و رستوران ها به بازگشایی شده است.

Filipce گفت: کوچک بالکان کشور از 2.1 میلیون نفر است که از دیدن عفونت های جدید به عنوان یک نتیجه از مردم نادیده گرفتن هشدارها به پوشیدن ماسک محافظ و دستکش و پایبند به اجتماعی فاصله.

___

برلین — یک برنامه به یکی از برلین دو فرودگاه در اواسط ماه ژوئن کاهش یافته و به دلیل تعداد مسافر انتظار می رود که به عنوان coronavirus محدودیت سهولت.

فدرال و دولت های منطقه توافق دو هفته پیش اجازه می دهد تا بسته شدن فرودگاه Tegel شروع 15 ژوئن – یک حرکت است که این اپراتور تا به حال تحت فشار قرار دادند برای پس از ماه مارس به صرفه جویی در پول نقد پس از حمل و نقل هوایی عملا فرو ریخت. همه پروازهای بود به برلین نقل مکان کرد دیگر فرودگاه Schoenefeld.

اگر چه این بسته قرار بود به طور موقت Tegel – جنگ سرد دوران غرب برلین اصلی فرودگاه – تصور می شد بعید به بازگشایی درهای خود را به دلیل سرمایه بسیار با تاخیر فرودگاه جدید است که در نهایت مجموعه ای برای باز کردن در پایان ماه اکتبر.

روز چهارشنبه پس از دولت آلمان گفت که قصد دارد برای بلند کردن یک هشدار سفر به بسیاری از اروپا در اواسط ماه ژوئن در فرودگاه رئیس Engelbert Luetke Daldrup اعلام کردند برای Tegel. او گفت که هر دو از موجود پیری و فرودگاه ها در حال حاضر نیاز به "ایجاد فضای لازم تحت کرونا شرایط" برای عملیات.

Tegel هنوز میله میله برای بستن در Nov. 8 پس از این فرودگاه جدید باز می شود.

___

بروکسل — مسافران در فرودگاه بروکسل می تواند دسترسی به پروازهای اگر دمای بدن خود را بیش از 38 درجه سانتیگراد (100.4 F) به عنوان بخشی از اقدامات با هدف محدود کردن گسترش coronavirus.

آن را به عنوان آماده برای بازگشت مسافران خدمات فرودگاه بروکسل در بیانیه ای گفت شنبه که سیستماتیک دمای بدن چک انجام خواهد شد از 15 ژوئن از طریق دوربین های حرارتی که همچنین تشخیص اینکه آیا مسافران با پوشیدن ماسک.

دوربین نصب خواهد شد در خروج از سالن را بررسی خواهد کرد و مسافران قبل از آنها در ترمینال وارد کنید. ورود مسافران نیز باید درجه حرارت خود را چک فرودگاه گفت.

"فرودگاه بروکسل به طور فعال در حال آماده سازی برای یک انتظار افزایش ترافیک مسافری به محض این که داخل اروپا مرزها باز خواهد شد تا دوباره گفت: Arnaud Feist, فرودگاه, مدیر عامل شرکت. "این کنترل علاوه بر این به تمام اقدامات بهداشت در حال حاضر گرفته شده اجازه می دهد تا مسافران برای سفر در سهولت."

___

نیکوزیا, قبرس — قبرس شتاب بلند کردن اجسام از بسیاری از کشور باقی مانده coronavirus محدودیت توسط سه هفته با استناد به آن به طور مداوم کم عفونت نرخ از آوریل 4 پایان اقامت در خانه سفارش دهید.

وزیر بهداشت Constantinos Ioannou گفت: فاز سوم کشور را تدریجی عقبگرد از محدودیت به پایان خواهد رسید و در تاریخ 24 ژوئن به جای جولای 14.

که بدان معنی است که همانطور که از ژوئن 9, مراکز خرید و فرودگاه و داخل صندلی فضاهای هتل, کافه ها و رستوران ها در فضای باز تئاتر و سینما خواهد بود در کسب و کار. رویدادهای ورزشی بدون تماشاگر, مهد کودک و زمین های بازی تابستان مدارس و محیط های اغذیه فروشی نیز دوباره باز در آن تاریخ است.

قمار و رقص و مدارس و ورزشگاه تم و پارک های آب باز کردن درهای خود را چهار روز بعد.

10-فرد محدودیتی در مجامع عمومی خواهد ماند در اثر حداقل تا ژوئن 24.

به تاریخ قبرس تعداد 952 تایید ویروس موارد و 17 مرگ و میر.

___

لندن — پلیس بریتانیا آمار نشان می دهد که سیاه و اقلیت های قومی لندن با احتمال بیشتری از همتایان سفید به جریمه یا بازداشت برای شکستن coronavirus مستند قوانین جلوگیری از تجمعات و غیر ضروری سفر.

Metropolitan Police آمار و ارقام نشان می دهد که مردم سیاه و سفید دریافت 26 درصد از 973 جریمه دست توسط پلیس بین مارس 27 May 14 و اختصاص 31 درصد از بازداشت. آنها را تا حدود 12 درصد از لندن جمعیت.

مردم از آسیایی, سیاه مخلوط و زمینه های دیگر دریافت بیش از نیمی از جریمه و بازداشت اما حدود 40 درصد از جمعیت شهر است.

نیروی انتظامی گفت: دلایل اختلاف "به احتمال زیاد پیچیده و منعکس کننده طیف وسیعی از عوامل است."

اوون غرب سابق رئیس پلیس سرپرست گفت: "انگلستان پلیس خدمات گسترده مسائل با تبعیض ... و من واقعا فکر می کنم در حال حاضر زمان برای مقابله با آن است."

___

لندن — بریتانیا دولت تایید برنامه ای برای اعمال 14 روز در قرنطینه برای مردم از ورود در کشور شروع هفته آینده با وجود درخواست از صنعت سفر به رها کردن ایده.

شرکت های هواپیمایی و شرکت های تور می گویند قرنطینه را از خط خارج قصد دارد به بازسازی کسب و کار. این می آید به عنوان دیگر کشورهای اروپایی بازگشایی مرزهای خود را و سهولت سفر از محدودیت های اعمال شده در طول coronavirus بیماری همه گیر.

دیگران می گویند این اقدام می آید بیش از حد دیر است. بریتانیا رسمی COVID-19 تلفات غرفه در بیش از 39,000 بالاترین در اروپا است. مقامات می گویند قرنطینه کمک خواهد کرد که جلوگیری از موج دوم از عفونت هر چند بسیاری از بریتانیا اروپایی همسایگان در حال حاضر کاهش نرخ ابتلا به عفونت.

شروع دوشنبه مسافران و بازگشت انگلیسی ها که از همه کشورها به جز ایرلند است که دیرینه رایگان-جنبش توافق با انگلیس خواسته خواهد شد که برای خود جدا برای دو هفته.

نقض را می توان با 1000 پوند ($1,220) نقطه خوب یا توسط دادستان و نامحدود خوب است. اما معلوم نیست چگونه قرنطینه به اجرا گذاشته خواهد شد. دولت انگلیس گفته است که تنها مردم "می تواند" تماس گرفته شود برای اطمینان از آنها مطابق.

___

برلین — آلمان دولت می گوید قصد دارد برای بلند کردن یک هشدار سفر به کشورهای اروپایی در ژوئن 15 — اما آن را هنوز هم ممکن است توصیه علیه سفر در برخی موارد برای مثال به انگلیس اگر قرنطینه قوانین وجود دارد در محل باقی می ماند.

آلمان با صدور یک هشدار در برابر همه غیر ضروری سفر خارجی در ماه مارس است. هدف این است که برای تغییر آن برای آلمان 26 اتحادیه اروپا شرکای دیگر کشورهای خارج از اتحادیه اروپا که بخشی از اروپا گذرنامه-رایگان شنگن سفر منطقه و بریتانیا است.

وزیر امور خارجه Heiko Maas گفت: هشدار می توان با جایگزین معمولی بیشتر توصیه های سفر "تا زمانی که وجود دارد هیچ دیگر ورود ممنوع و هیچ مقیاس بزرگ حبس" در این کشور نگران است. او گفت: همه کشورها به جز نروژ و اسپانیا که در آن محدودیت ورود انتظار می رود به آخرین دیگر در حال حاضر تحقق آن شرایط.

Maas گفت که سفر جدید مشاوره نمی خواهد به مقدار "دعوت به سفر" و در برخی از موارد ممکن است توصیه علیه سفر – "برای مثال به انگلیس تا زمانی که وجود دارد این است که هنوز هم یک واجب 14 روز در قرنطینه برای همه پس از رسیدن وجود دارد."

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب