آخرین: U. N. اتحادیه اروپا و تاریخی در سطح قحطی

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خص

توسط MORVARIDEASIA در 8 خرداد 1399

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

— آفریقای جنوبی برطرف ممنوعیت الکل فروش خدمات کلیسا.

— مسکو تلاش می کند برای برطرف کردن شک و تردید بیش از ملت کم ویروس مرگ و میر.

— پلیس بریتانیا می گویند بوریس جانسون مشاور به احتمال زیاد نقض قوانین.

— 'تاریخی' افزایش: فرانسه تعداد مدعیان بیکاری در پرش 22 درصد در ماه آوریل است.

___

کیپ تاون, آفریقای جنوبی — دولت آفریقای جنوبی می گوید این اجازه خواهد داد که مردم را به خرید الکل و حضور در کلیسا شروع جمعه به عنوان بخشی از آن مرحله به مرحله آرامش از coronavirus مستند.

هر دو فعالیت را منوط به محدودیت های اعمال شده در یک کشور با بیشترین تعداد موارد در آفریقا است.

فروش الکل ممنوع از مارس 27 اجازه خواهد داشت چهار روز در هفته. بدون الکل می تواند خریداری شده در روزهای جمعه و بیش از آخر هفته و میله بسته باقی می ماند. الکل ممکن است مصرف تنها در خانه.

کلیساها می تواند بازگشایی اما باید حد جماعت به اندازه 50 نفر. Churchgoers و مسئولان باید با پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله. برای کسانی که وارد کلیسا دست مطابق با اصول بهداشتی و غربالگری اجباری خواهد بود.

Nkosazana Dlamini-زوما وزیر تعاونی حکومت و سنتی امور نیز گفت: فروش سیگار ممنوع باقی می ماند اما ملی شب حکومت نظامی برداشته خواهد شد و ورزش در فضای باز اجازه خواهد داشت در هر زمان.

___

میلان — فرماندار ساردینیا است که اصرار دولت ایتالیا به یک coronavirus تست رژیم که به گردشگران داخلی بیشتر احساس ایمنی.

مرز بین مناطق ایتالیایی در حال بازگشایی روز شنبه پس از سه ماه و ساردینیا ایتالیا یکی از محبوب ترین مقصد توریستی. ایتالیا با وزیر امور منطقه ای مخالف چنین سیستم "ایمنی گذرنامه" گفت: هیچ یک از آزمون ها تا کنون ارائه می دهد وضوح.

اما رژیم صهیونیستی است. مسیحی Solinas روز پنجشنبه گفت که در حالی که نه بینی آزمایش برای تعیین اگر کسی مثبت است و نه آنتی بادی آزمایش نشان می دهد قرار گرفتن در معرض پیشنهاد "یقین" جزیره منطقه خواهد مانند یک جایگزین "برای هیچ چیز نیست." او گفت: آزمون ورود گردشگران درجه حرارت بدن کافی نیست.

ساردینیا اصرار در یک تست استاندارد رژیم مالیده برخی از راه اشتباه با میلان شهردار گفت که به نظر او جایی برای رفتن برای یک استراحت او را به نگاه در جاهای دیگر.

___

برلین — مقامات در شمال آلمان می گویند حداقل 72 کارگران در یک یو پی اس مرکز در نزدیکی هانوفر را آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

مقامات روز پنجشنبه گفت که COVID-19 نفر در یک مرکز مهد کودک و مدرسه در هانوفر نیز مربوط به شیوع این بیماری در مرکز تدارکات.

به طور جداگانه مقامات در فرانکفورت می گویند تعداد COVID-19 موارد مرتبط به یک کلیسای باپتیست خدمات در مارس 10 رشد کرده است به 200.

با وجود شل شدن محدودیت ها و موانع متعددی میان کاهش تعداد مورد آنگلا مرکل صدراعظم آلمان هشدار داد روز شنبه که "ما هنوز در شروع این بیماری همه گیر." او با اشاره به خوشه مربوط به خدمات کلیسا به عنوان مثال از "چگونه به سرعت عفونت می تواند به شکستن دوباره."

آلمان رابرت کخ موسسه این کشور در کنترل بیماری مرکز گفت: وجود داشته است تقریبا 180,000 تایید موارد COVID-19 از زمان شروع این بیماری همه گیر و 8,411 مرگ و میر.

___

لندن — از ماه مارس انگلیسی ها ایستاده اند در بالکن درب خانه و پیاده رو یک بار در هفته به تحسین مراقبت از کارگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر.

اما روز پنجشنبه 10 هفتگی "کف زدن برای ما مراقبین" می تواند آخرین. زنی که تاسیس این مراسم می گوید که "به بیشترین تاثیر من فکر می کنم آن را خوب است برای متوقف کردن آن را در اوج آن است."

آنه ماری Plas یک زن 36 ساله در لندن الهام گرفته شده بود با ایده از بومی هلند. این رویداد به سرعت در زمان خاموش با نخست وزیر بوریس جانسون و اعضای خانواده سلطنتی در نظر گرفتن بخشی و اخبار پخش کانال های تشویق زنده از سراسر کشور است.

اما انتقاد به عنوان برخی از مردم شکست اجتماعی فاصله به بخشی از. و برخی می گویند حرکت منحرف از توجه جدی دولت شکست در ارائه تست و تجهیزات حفاظتی به پزشکان و کارکنان مراقبت.

Plas نیز نگران بود حرکت تبدیل می شد "سیاسی شده است." او امیدوار است آن را تبدیل به یک رویداد سالانه در آخرین شنبه مارس هر سال است.

___

نیکوزیا, قبرس — قبرس مشاوره پزشکان برای محدود کردن استفاده از کلروکين و هیدروکسی کلروکین در برخی از coronavirus بیماران در میان نگرانی های تازه از مواد مخدر می تواند باعث مشکلات قلبی و قرار دادن زندگی در خطر است.

وزارت بهداشت خواست پزشکان سهشنبه بود "به خصوص هوشیار" و حتی توقف تجویز داروهای COVID-19 بيمار از قبل موجود شرایط قلب.

اعلام کرد: سازمان بهداشت جهانی گفت: آن را به طور موقت رها هیدروکسی کلروکین از آن جهانی مطالعه تجربی COVID-19 درمان است.

قبرس' وزیر بهداشت گفت: در ماه گذشته این کشور در میان برای اولین بار سازمان ملل به تصویب استفاده از ضد مالاریا دارو برای درمان COVID-19 بيمار.

___

مسکو — مقامات بهداشتی در پایتخت روسیه را به روز رسانی اعداد در coronavirus مرگ و میر در تلاش برای برطرف کردن شک و تردید در مورد این کشور قابل ملاحظه ای پایین COVID-19 مرگ و میر.

مسکو وزارت بهداشت گفت: پنج شنبه coronavirus مرگ و میر شاخص مارس متفاوت از 1.4 درصد به 2.8 درصد بسته به نوع محاسبه است. نتایج به طور قابل توجهی کمتر از کسانی که از لندن و نیویورک و دیگر پایتختهای.

در بالای قبلا گزارش شده 636 مرگ و میر به طور مستقیم ناشی از کوروناویروس آن اضافه شده 756 مرگ و میر در کسانی که تست مثبت برای این ویروس اما از علل دیگر فوت و 169 و میر ناشی از آن که تست منفی اما به احتمال زیاد در اثر این ویروس با توجه به کالبد شکافی.

قبلا وزارت شمارش تنها مرگ و میر به طور مستقیم ناشی از ویروس ترک دیگر "بیش از حد" مرگ و میر نشان داده است که افزایش بیش از مدت مشابه در سال گذشته غیر قابل توضیح.

که کشیده سوء ظن از روسیه و کارشناسان غربی که ادعا مقامات در مسکو و دیگر نقاط روسیه ممکن است تحت-گزارش coronavirus مرگ و میر سیاسی نیاز دارد.

___

زاگرب کرواسی — کرواسی برنامه ای برای بازگشایی مرز برای شهروندان از 10 اتحادیه اروپا و سازمان ملل به عنوان بخشی از تلاش ها برای احیای گردشگری پس از کروناویروس جدید مستند.

نخست وزیر Andrej Plenkovic گفت: در جلسه دولت در روز شنبه که سفر محدودیت برداشته خواهد شد برای شهروندان اتریش ، جمهوری چک ، استونی و آلمان و مجارستان و لتونی و لیتوانی و لهستان و اسلواکی و اسلوونی. او می گوید: فهرست کشورها گسترش خواهد یافت.

کرواسی با یکی از ضعیف ترین اقتصادهای اتحادیه اروپا تا حد زیادی وابسته به گردشگری در کنار این کشور خیره کننده از ساحل دریای آدریاتیک. این کشور امیدوار است برای نجات به عنوان بسیاری که ممکن است تابستان فصل گردشگری پس از درد و رنج و زیان این ماه گذشته است.

___

مسکو — ساکنان پایتخت روسیه خواهد بود قادر به رفتن برای قدم زدن در زیر آرام coronavirus مقررات, اما آنها باید به بررسی نقشه های آنلاین برای پیدا کردن زمانی که آنها می توانید آن را انجام دهید.

دفتر شهردار گفت: آن است که در حال توسعه تعاملی برای پیاده روی است که می تواند شروع در تاریخ 1 ژوئن. آن می گوید: یکی از ساکنان را به خود وارد صفحه اصلی آدرس و نقشه را نشان می دهد روز و زمان که پیاده مجاز است.

تحت محدودیت های فعلی ساکنان قرار است به ماندن در خانه به جز برای رفتن به فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها پزشکان و یا کارهایی که نیاز به حضور آنها است.

___

لندن — پلیس بریتانیا می گویند نخست وزیر بوریس جانسون مشاور Dominic کامینگز احتمال نقض قوانین توسط سفر از خانه در طول مستند اما نیروی "هیچ قصدی" برای پیگیری این موضوع.

خروس اذعان رانندگی 250 مایل (400 متر) به خانه پدر و مادر خود در دورهام شمال شرقی انگلستان در طول مستند و بعد از گرفتن درایو دیگری به منظره شهر 30 مایل (50 کیلومتر) به دور است.

دورهام پاسبانان روز پنجشنبه گفت که درایو دوم به شهر برنرد کسل بود و احتمالا "جزئی نقض" از مستند قوانین که "موجه پلیس مداخله کرده بود او گرفتار شده است در عمل." اما پلیس می گویند وجود دارد "به هیچ وجه قصد به گذشته نگر عمل است."

جانسون مقاومت کرده است خواستار به آتش کامینگز ظاهرا نقض محدودیت های تحمیلی دولت در بقیه کشور است.

___

دهلی نو — هند بالا دادگاه دستور داده رایگان قطار سواری و آب و غذا برای صدها هزار نفر از کارگران مهاجر در بازگشت به روستاها در گرما فروزان پس از از دست دادن شهر شغل به دلیل بیماری همه گیر.

روز پنج شنبه دادگاه عالی دستور داد که دولت باید نظارت بر ثبت نام از کارگران مهاجر و اطمینان حاصل شود که آنها در هیئت مدیره قطار و یا اتوبوس, در تاریخ اولیه.

تصاویر تلویزیون نشان داده اند ناامید و گرسنه مهاجران غارت چرخ دستی های مواد غذایی در ایستگاه های راه آهن و بزرگراه ها. چندین مهاجران فوت کرده اند در حالی که سفر در قطار این هفته با روز درجه حرارت افزایش به 113 درجه (45 سانتیگراد).

پس از اعمال سراسر کشور مستند مارس 25 شامل گسترش COVID-19, دولت متوقف, قطار, اتوبوس و دیگر حمل و نقل.

___

نایروبی, کنیا — رییس جمهور کنیا گفت: بدحجابی یکی از پسران خود را برای نقض مقررات منع رفت و آمد با بیرون رفتن در شب و به خطر انداختن مادر بزرگ خود را به سلامت.

کنیاتا پسر ماندن در خانه اش در مومباسا. این شهر ساحلی این کشور دومین یک مرکز از عفونت با یک غروب-به-سحر منع و ممنوعیت گردهمایی های اجتماعی.

رئیس جمهور با رسانه های محلی گفت او پسر خود را اگر او را قادر به زندگی می کنند با اقدامات خود اگر مادر او بیمار شد با COVID-19. کنیاتا گفت که به عنوان شرق کشور آفریقایی در نظر محدودیت های بلند همه باید ورزش مسئولیت.

دیگر کاربران باید فرار نیست منع مجازات به آرامی. حداقل 18 نفر کشته شده اند توسط پلیس برای نقض مقررات منع رفت و آمد با توجه به فعال حقوق بشر Wilfred Olal از Dandora جامعه دادگستری مرکز.

___

پاریس — فرانسه نرخ بیکاری افزایش 22 درصد در ماه آوریل با 843,000 بیشتر مردم به دنبال کار و ویروس مستند جلوگیری از شرکتها از استخدام.

ملی اشتغال دفتر اعلام کرد: "تاریخی" افزایش پنجشنبه گفت: "از آنجا که در زمان, زمینه, شرکت ها استخدام نمی کند چرا که آنها در حال انجام اخراج گسترده."

از بیکاری رتبه در فرانسه را شامل نمی شود 8 میلیون نفر که دولتی موقت بیکاری در ماه آوریل و به تدریج در حال بازگشت به کار اشتغال کرد.

در حالی که به طور موقت بیکاری طرح با اعتبار ایجاد ثبات در اقتصاد فرانسه در طول ویروس بحران این کشور هنوز هم در مواجهه با آن بدترین رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم و کار دائم کاهش احتمال زیاد.

___

میلان — فرماندار این منطقه لمباردی, کانون ایتالیا coronavirus اپیدمی شده است قرار داده شده تحت حفاظت پلیس پس از دریافت تهدیدات مربوط به بهداشت و درمان اضطراری.

رژیم صهیونیستی. Attilio فنتنا تایید در Facebook پست که مقامات اختصاص داده و او را حفاظت و درخواست خود را. مقامات اخبار "آب و هوا" در اطراف فرماندار تبدیل شده است که "گداخته" از جمله نقاشی های دیواری, برچسب زدن به او یک قاتل و تهدیدات اینترنتی در مورد منطقه را از دست داده و این بیماری همه گیر.

فنتنا نامیده شده است برای بازجویی به عنوان بخشی از تحقیقات به شکست خود را به ایجاد یک منطقه قرمز در شهرهای کوچک در کنار برگامو پس از اولین مورد شناسایی شد و در یک بیمارستان بهمن. 23 — دو روز پس از 11 شهرها در لومباردی و ونتو اعلام شد نقاط داغ.

ایتالیایی دیگر مقامات در برخورد با این ویروس نیز قرار داده شده اند و تحت اسکورت پلیس به دلیل تهدید.

___

جاکارتا — اندونزی تعداد تایید coronavirus موارد در حال افزایش است به عنوان کشور پرانتز به تدریج بازگشایی اقتصاد در هفته آینده.

ملت ثبت 687 جدید کروناویروس موارد در آن گزارش روزانه دوشنبه آوردن تعداد کل عفونت به 24,538. همچنین گزارش شده این کشور کشته و در حدود 1,500 بالاترین در جنوب شرقی آسیا.

مناطق مختلف گزارش شده است آماده سازی برای بازگشایی کسب و کار. در میان آنها رفت و آمد مکرر در جزیره بالی که در آن هتل ها شده اند تهیه پیش نویس دستورالعمل برای سلامت پروتکل های.

کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که بازگشایی اقتصاد در موعد مقرر می تواند باعث موج دوم از عفونت. هنوز هم دولت اصرار دارد این کشور باید سعی کنید به عقب بر گردیم به حالت عادی در پایان ماه ژوئیه دلیل افزایش فشارهای اقتصادی.

___

کپنهاگ, دانمارک — سازمان بهداشت جهانی نگران است کشور را به پاسخگویی به این بیماری همه گیر به عنوان آن را به رکود اقتصادی دهه گذشته با ساخت بهداشت عمومی و کاهش هزینه.

هانس Kluge سر از این که اروپا گفت "بسیاری از کشورها در اروپا" ساخته شده کاهش پس از رکود اقتصادی سال 2008. او نیست شناسایی هر کشور است.

"امروز اولویت ما باید به سرمایه گذاری در بهداشت و درمان و سرمایه گذاری و حمایت اجتماعی و مهمتر از همه جلوگیری از ریاضت اقتصادی است که ویران زندگی بسیاری در اروپا" Kluge یک کنفرانس خبری گفت.

او تاکید کرد که "هیچ اقتصاد بدون مردم. هیچ اقتصادی بدون دوره نقاهت COVID-19 تحت کنترل است."

دفتر منطقه ای در خدمت U. N. بدن اروپایی منطقه که شامل 53 کشور در پوشش یک منطقه وسیع از اقیانوس اطلس به اقیانوس آرام.

___

بانکوک — تایلند اصلی برنامه ریزی سازمان می گوید که 8.4 میلیون نفر در معرض خطر از دست دادن شغل خود در این سال با توجه به COVID-19 گیر با بخش گردشگری که بیشترین شدت تحت تاثیر قرار.

ملی توسعه اقتصادی و اجتماعی شورای حدود پنج شنبه که کاهش تعداد خارجی و گردشگران داخلی می تواند به معنای 2.5 میلیون نفر یا 64% از حدود 3.9 میلیون کارگر در بخش گردشگری می تواند تبدیل به بیکار.

آن گفت: در یک گزارش که 1.5 میلیون یا 25 درصد از 5.9 میلیون نفر نیروی کار صنعتی نیز می تواند گذاشته با توجه به کروناویروس بحران کاهش تقاضا است که در حال حاضر تضعیف شده توسط تجارت جنگ است. امکانات برای گسترش هنوز هم وجود دارد که در آن تقاضای داخلی بالا است از جمله برای مواد غذایی و نوشیدنی ها و محصولات لازم در نظر گرفته از جمله الکترونیک.

شغل 4.4 میلیون نفر یا 43 درصد از 10.3 میلیون نفر مشغول به کار در بخش خدمات در خارج از گردشگری نیز در خطر است. خرده فروشی شغل به خصوص متاثر از محدودیت های اعمال شده برای مبارزه با گسترش COVID-19 که بسیاری از آنها در حال حاضر برداشته شده است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب