آخرین: انگلستان علائم معامله 60 میلیون دوز واکسن

ژوهانسبورگ — عمده آفریقای جنوبی اتحادیه کارگری تهدید به اعتصاب پس از آن گزارش گسترده کمبود تجهیزات حفاظت فردی

توسط MORVARIDEASIA در 8 مرداد 1399

ژوهانسبورگ — عمده آفریقای جنوبی اتحادیه کارگری تهدید به اعتصاب پس از آن گزارش گسترده کمبود تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان بهداشتی و گفت: برخی از آنها حتی با استفاده از کیسه های زباله برای محافظت از خود.

این می آید به عنوان آفریقای جنوبی در حال حاضر دارای بیش از 459,000 تایید coronavirus موارد جهان پنجمین caseload.

آفریقای جنوبی وزارت بهداشت در پاسخ می گوید: آن را بهبود گزارش کمبود و ادامه تلاش برای جذب بیشتر سلامت کارگران است. بیش از 5000 آلوده شده است در سراسر کشور است.

"هیچ کارگر بهداشت باید در معرض یک محیط کار که در آن آنها نشده اند با ارائه کافی PPE" وزارت می گوید در پاسخ به گزارش ملی آموزش و پرورش, بهداشت و متحد اتحادیه کارگران.

آفریقای جنوبی باعث می شود تا بیش از نیمی از موارد گزارش شده در قاره آفریقا.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— پزشکان که در مواجهه زود همه گیر یورش جابجا کالبد شکافی یافته و اشعه X در سراسر اقیانوس ها به یاد بگیرند که چگونه برای درمان بیماری

— حجاج با پوشیدن ماسک های صورت و حرکت در گروه های کوچک آغاز کرده اند یک شکل حج

— پنس را به یک مدرسه خصوصی در NC به برجسته چگونه مدارس می توانند با خیال راحت بازگشایی

— NBA در نهایت آماده برای راه اندازی مجدد فصل داخل حباب با برگشتی شکل گرفتن

دنبال AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

____

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

توکیو — ژاپن جنگ افزایش coronavirus موارد برخی از مناطق ممکن است در حال اجرا از انزوا و امکانات برای نظارت بر افراد آلوده.

وزارت بهداشت گزارش 981 جدید موارد شنبه و سه مرگ و میر بیشتر از COVID-19 بالا بردن تجمعی تلفات به 1000 نفر است. بسیاری از موارد جدید داخلی بود در حالی که 13 مورد یافت شد: در فرودگاه از پروازهای ورودی آن گفت.

رئیس سخنگوی دولت Yoshihide Suga اذعان کرد برخی از مناطق ممکن است در حال اجرا از اتاق در مکان هایی مانند هتل ها که در آن افراد آلوده می تواند قرار دارد و نظارت به دور از سایر مردم و جلوگیری از گسترش ویروس.

دولت ملی ایستاده بود و آماده برای کمک به دولت های منطقه را به مطمئن شوید که مردم می توانند با اقامت در این گونه امکانات برای جلوگیری از COVID-19 كردن در خانه و برای اطمینان از بیمار دریافت درمان فوری اگر علائم بدتر شوند گفت: پس ،

___

پکن — چین گزارش داد بیش از 100 مورد جدید از COVID-19 روز چهارشنبه به عنوان کشور همچنان به نبرد شیوع در سین کیانگ.

101 موارد جدید چین بود بیشترین افزایش روزانه در هفته. شمال غربی منطقه سین کیانگ اختصاص 89 با یکی دیگر از هشت در شمال شرقی استان لیائونینگ و یکی در پکن. یکی دیگر از سه مورد آورده بودند از خارج از کشور با بازگشت شهروندان چینی.

خارج از سین کیانگ ویروس شده است تا حد زیادی موجود در سرزمین اصلی چین با مرگ و میر از COVID-19 باقی مانده در 4,634 میان 84,060 موارد ثبت شده پس از همه گیر برای اولین بار آمده از مرکزی شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

بیمارستان در حال درمان 482 نفر به این بیماری با دیگر 274 در انزوا در حالی که نظارت برای نشان دادن نشانه هایی از عفونت و یا برای داشتن آزمایش مثبت برای ویروس ها بدون نمایش علائم.

سین کیانگ را شیوع اتحاد محور در منطقه پایتخت و بزرگترین شهر اورومچی که در آن مقامات جدا شده برخی از جوامع محدود حمل و نقل عمومی و دستور گسترده تست.

___

استرالیا — استرالیا هواپیمای ویکتوریا دولت ثبت پایین ترین آن روزانه شمارش COVID-19 مورد در نه روز در حالی که دولت نخست وزیر ابراز امیدواری کرد این شروع یک روند رو به پایین.

ویکتوریا گزارش 295 موارد جدید و نه مرگ و میر و هفت که در مراقبت از سالمندان در خانه های که در حال تحمل فشار از بیماری همه گیر. شیوع متمرکز شده در ملبورن دومین شهر بزرگ است که در نیمه راه از طریق یک شش هفته مستند.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: "روند ساخته شده است در یک روز" اما گفت امیدوار است که این کاهش خود ادامه داد.

یکی دیگر از استرالیا, خارجه کوئینزلند ratcheted تا آن همه گیر محدودیت های مسافرتی. کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk اعلام کرد که از شنبه هر کسی که بازگشت به دولت از سیدنی را مجبور به رفتن به هتل قرنطینه به مدت دو هفته.

گسترش به دنبال دو مورد مثبت در بریزبن در زنان در حال حاضر تحت بررسی پلیس زیرا آنها اجتناب اجباری قرنطینه با عدم اعلام ملبورن مراجعه کنید.

کوئینزلند است و نه تا به حال یک مورد از جامعه انتقال coronavirus از آنجا که ممکن است. ولز جنوبی جدید دولت که شامل سیدنی ثبت 19 جدید COVID-19 موارد است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب