آخرین: سازمان ملل متحد هشدار آسیا-اقیانوسیه دولت سانسور

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. COVID-19 علل خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد

توسط MORVARIDEASIA در 14 خرداد 1399

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. COVID-19 علل خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

___

کلمبیا, S. C. — کارولینای جنوبی مقامات بهداشتی باید اذعان کرد که بازگشایی دولت ممکن است باعث افزایش اخیر در COVID-19 موارد است.

اما آنها نیز گفت: دولت به احتمال زیاد نخواهد تعطیل کسب و کار دوباره گفت: آسیب رساندن به اقتصاد نمی کند. به جای مردم نیاز به امنیت خود را به دست خود زیر در حال حاضر به خوبی شناخته شده در دستورالعمل از پوشیدن ماسک.

"مراحلی وجود دارد ما می توانیم بدون در نظر گرفتن داشتن دولت در می آیند و می گویند ما می رویم به بسته همه چیز را گفت:" دولت مدیر بهداشت عمومی دکتر جوآن Duwve.

مقامات بهداشتی دولت شده بود سرزنش کارولینای جنوبی COVID-19 سنبله در افزایش تست تا روز چهارشنبه اذعان اخیر که فارغ التحصیلی دبیرستان مراسم آخر هفته مهمانی ها و باز کردن کسب و کار و رستوران ها می تواند باعث عفونت بیشتر شد تغییر در پیام.

سه نفر از بالاترین روزانه مورد شمارش پس از همه گیر شروع شده و در هفته گذشته در کارولینای جنوبی است. دو بالاترین مرگ, شمارش رخ داده در هفته گذشته – 20 مرگ و میر در مارس 27 و 17 مرگ و میر در روز چهارشنبه.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به می دانم که امروز در مورد شیوع ویروس:

— مالاريا d فرش نتواند برای جلوگیری از COVID-19 در یک مطالعه دقیق

— شهرهای توریستی تعادل و ترس و بقا در ساختن یا شکستن تابستان

— ملت ناواهو گزارش 54 جدید COVID-19 موارد 4 مرگ و میر بیشتر

— تئاتر زنجیر هستند اعلام reopenings و رستوران شروع به اجازه می دهد مردم را به اتاق ناهار خوری با محدودیت. برنامه های کاربردی برای خرید خانه در حال افزایش هستند. وجود دارد مقدار زیادی از نشانه های پنج شنبه از فشار برای بازگشت به چیزی شبیه عادی. اما فعالیت های اقتصادی است که چیدن تا در پر سر و صدا با فروشگاه ها هنوز در حال غارت روزانه در نژادی عدالت تظاهرات که در حال گسترش در سطح جهان است.

— تماس با ردیاب در شهر نیویورک استخدام شامل گسترش coronavirus رسیده بیش از نیمی از 600 یا بیشتر افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس وجود دارد. دکتر تد طولانی از شهرستان از برنامه گفت: ردیاب از طریق گرفتن که بسیاری از "نشان می دهد که سیستم ما در حال راه اندازی است مشغول به کار است."

— سوئد ارشد اپیدمیولوژی نشان داد ندامت به عنوان انتقاد نصب شده در سراسر کشور اسکاندیناوی روش مبارزه با کروناویروس که باعث شد یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر سرانه در جهان است. سوئد را تعطیل نمی کردن کشور یا اقتصاد با تکیه بر شهروندان حس وظیفه. Tegnell بعد از آن در دفاع از آنچه در این کشور انجام داد و گفت همیشه وجود دارد اتاق را برای بهبود.

___

در اینجا چه چیز دیگری است که امروز اتفاق می افتد:

___

PIGEON FORGE, Tenn. __ این Dollywood پارک و Dollywood را چلپ چلوپ آب کشور پارک در شرق تنسی در حال آماده سازی برای باز کردن ژوئن 15 و 16 ژوئن برای فصل عبور مهمانان و ژوئن 17 برای عموم مردم.

بازدید کننده خواهد شد مورد نیاز برای رزرو بلیط با تاریخ به اجازه پارک به محدودیت ظرفیت و حفظ اجتماعی فاصله. هر دو کارگران و بازدید کنندگان خواهد بود و نیاز به یک touchless متوسط غربالگری و پوشیدن ماسک. تنها کودکان زیر سه ملزم به پوشیدن ماسک.

___

گلندیل, Ariz. — آریزونا مقامات گزارش نزدیک به 1000 جدید کروناویروس موارد در میان اخیر افزایش بستری شدن در بیمارستان کمی بیش از دو هفته پس از رژیم صهیونیستی است. mlb خود را به پایان رسید, اقامت در خانه سفارش دهید.

دولت در حال حاضر اندکی بیش از 22,000 موارد و 981 مرگ و میر از جمله 40 گزارش روز شنبه. افزایش موارد جدید یک نشانه نگران کننده برای دولت سابق بهداشت مدیر خواهد فروتن که گفت: زمان خیلی نزدیک بود تصادف.

"یک چیزی که نشانی از آن است که به ما نشان می دهد که اقامت در خانه سفارش کار" فروتن گفت. "از آنجا که زمانی که آن را به پایان رسید شما یک افزایش در موارد و 26 که 10 روز پس از آن به پایان رسید. شما می توانید در این شهرستان شهرستان شهرستان و دیدن همین است."

آیا وزارت امور خارجه-صفحه اصلی سفارش نیاز به بازبینی شود موضوع دیگری است فروتن گفت: به دلیل دیگر بهداشت عمومی و اقتصادی اثرات.

Ducey یک جمهوری خواه چهره فشار از کسب و کار و مذاکرات قانونگذاران نمی گیره دوباره در اقتصاد است.

___

سالت لیک سیتی — یوتا در حال تجربه افزایش جدید COVID-19 موارد حدود یک ماه پس از کسب اجازه داده شد به بازگشایی شده است.

که باعث شده است تا دولت اپیدمیولوژی به موضوع تمدید مذاکرات جمعه برای مردم اجتماعی را حفظ فاصله و احتیاط.

تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید آورده اند و صدها نفر از مردم با هم در مرکز شهر سالت لیک سیتی. که اضافه شده است به نگرانی در مورد افزایش موارد.

دولت آمار و ارقام نشان می دهد به طور متوسط حدود 200 مورد جدید یک روز در هفته گذشته. که بالاترین میانگین هفتگی تا کنون پس از همه گیر آغاز شد. دولت Rep. Joel Briscoe می گوید او نگران این ارقام بازتابی از مردم ارزش نهادن به منافع اقتصادی بیش از زندگی بیشتر جمعیت های آسیب پذیر.

___

لس آنجلس — کالیفرنیا است و ارسال هر ثبت نام رای دهندگان پست الکترونیکی-در رای گیری برای انتخابات ماه نوامبر است اما دولت نیز ایجاد صدها نفر از مکان های برای افرادی که می خواهید و یا نیاز به رای گیری در فرد است.

تصمیم به ارسال هر رای دهنده پست الکترونیکی-در رای گیری شد و باعث شد ماه گذشته توسط نگرانی های بهداشتی به کوروناویروس.

لیبریا گاوین Newsom می گوید: دولت نیز باید طیف وسیعی از گزینه برای فرد رای گیری. استان ها باید حداقل یک فرد در محل رای گیری برای هر 10000 رای دهندگان آغاز شنبه قبل از روز انتخابات. جمهوری خواهان بحرانی شده است, دولت برنامه ای برای نوامبر.

___

MORGANTOWN, W. Va. — دانشگاه وست ویرجینیا نیاز به آزمایش از کلیه دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان برای coronavirus قبل از آنها می تواند بازگشت به دانشگاه برای شروع پاییز کلاس.

این دانشگاه گفت: در تنظیم Aug. 19 به عنوان شروع پاییز کلاس های دانش آموزان باید از پوشیدن ماسک در محوطه دانشگاه از جمله در کلاس. ترم پاییز به پایان خواهد رسید تا با دانش آموزان رفتن به خانه برای شکرگزاری و در پایان با کلاس های آنلاین.

این حرکت دیده می شود به عنوان یک گام مهم به سمت راه اندازی فوتبال و دیگر, سقوط ورزش است. کنفرانس کمیسیون در سراسر کشور تاکید کرده اند به معاون رئیس جمهور مایک پنس که کالج دو و میدانی نمی توانند رزومه تا دانشگاه ها بازگشایی شده است. بزرگ 12 مدارس اعلام کرده اند نیت خود را به دانش آموزان در محوطه دانشگاه این سقوط.

"ما داده اند توجه دقیق به عقل از بازگشت به دانشگاه در حالی که COVID-19 همه گیر است که هنوز هم با ما" در غرب ویرجینیا جمهور گوردون Gee در بیانیه ای گفت. "روشن است ما دانش آموزان می خواهند با خود اساتید و همکار کوهنوردان. ما در حال گرفتن هر احتیاط و ساخت هر آماده سازی ممکن است به طوری که آنها می توانید انجام دهید که با خیال راحت."

استادان و کارکنان و دانش آموزان باید تکمیل coronavirus دوره آموزش قبل از اوت. 11 بیانیه ای گفت:.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد و صلیب سرخ بین المللی و هلال احمر جنبش اصرار دولت, بخش خصوصی, سازمانهای بین المللی و جامعه مدنی برای متحد کردن به مقیاس تلاش برای توسعه و تست و تولید "یک مردم واکسن" در برابر COVID-19 که در دسترس است به تمام مردم در سراسر جهان است.

آنها گفتند در یک بیانیه مشترک چهار شنبه که COVID-19 تحت تاثیر قرار مردم در همه جا با نامتناسب بالاتر تاثیر بر گروه های آسیب پذیر و افراد "روح همبستگی جهانی باید پیروز: هیچ کس نباید پشت سر گذاشت."

سازمان ملل و صلیب سرخ و هلال احمر گفت: "مردم واکسن" باید حفاظت از ثروتمندان, فقرا, پیر و جوان تاکید بر این که این "اخلاقی ضروری است که ما به ارمغان می آورد همه با هم در انسانیت مشترک ما."

درخواست تجدید نظر خود را قبل از پنج واکسن جهانی اجلاس سران در لندن برگزار شده توسط واکسن جهانی داد, شناخته شده به عنوان گاوی است که به دنبال بسیج میلیاردها دلار از بودجه برای COVID-19 واکسن.

___

لاس وگاس — پس از 58 روز تاریخی, آرام, کارت, قطع خواهد شد, تاس رول و jackpots می توانید صدای جرنگ جرنگ دوباره در 12:01 صبح پنج شنبه در کازینو در لاس وگاس و نوادا.

وجود خواهد داشت بزرگ پاشیده — حتی در میان جریان اعتراض به مرگ یک مرد در بازداشت پلیس در ایالت مینه سوتا که منجر به گاز اشک آور در نئون روشن لاس وگاس. بزرگ وجود دارد و امید برای بهبودی از بی سابقه و گران خاموش شدن باعث, بیماری همه گیر کوروناویروس.

مقامات در حال متعادل کردن نگرانی های بهداشتی در برابر اقتصادی از دست دادن میلیاردها دلار در هر ماه در قمار درآمد و 475,000 به تازگی کارگران بیکار.

___

لندن — یک عضو ارشد دولت بریتانیا در حال آزمایش است برای coronavirus پس از سقوط بیمار در مجلس عوام.

کسب و کار, منشی, Alok Sharma تست شده است و از رفتن به خانه به خود منزوی پس از تبدیل شدن به ناخوشی در حالی که ارائه یک سخنرانی در اداره شرکت و ورشکستگی لایحه میگویند.

چند مقامات ارشد و وزرای دولت بیمار با COVID-19 در ماه های مارس و آوریل به طور جدی از جمله نخست وزیر بوریس جانسون که صرف سه شب در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان لندن.

شارما دیده می شد پاک کردن پیشانی خود را در پارلمان در روز چهارشنبه یک روز پس از مجلس رای دادند برای پایان دادن به یک سیستم رای گیری از راه دور است که اجازه داده بود که آنها را به کار از خانه در سراسر کشور مستند.

دولت گفت که اعضای مجلس باید تنظیم یک مثال با بازگشت به کار به عنوان کشور به تدریج برطرف محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از شیوع بیماری است. اجتماعی فاصله اقدامات معرفی شده اند در اطراف گسترده نئو گوتیک ساختمان.

___

SKOPJE شمال مقدونیه — شمال مقدونیه است دوباره به راه افتادند دقیق جنبش محدودیت در اسکوپیه پایتخت و دیگری سه بخش از کشور پس از ثبت تعداد رکورد جدید COVID-19 عفونت.

وزیر بهداشت Venko Filipce می گوید تقریبا پتو مقررات منع رفت و آمد اعمال خواهد شد از 9 بعد از ظهر پنج شنبه تا 5 صبح روز دوشنبه در این مناطق است. مردم را مجاز به بازدید از بیمارستان ها و یا داروخانه ها.

وزارت بهداشت و درمان گفت: 101 عفونت های جدید — یک رکورد از کشور اولین مورد در اواخر فوریه و چهار مرگ و میر ثبت شد در حالیکه در 24 ساعت. که به ارمغان می آورد در مجموع عفونت به 2,492 با 145 مرگ و میر.

بیش از نیمی از عفونت های جدید در اسکوپیه.

Filipce گفت: کوچک بالکان کشور از 2.1 میلیون نفر است که از دیدن عفونت های جدید به عنوان یک نتیجه از مردم نادیده گرفتن هشدارها به پوشیدن ماسک محافظ و دستکش و پایبند به اجتماعی فاصله.

___

SALEM, سنگ. – اورگان فاز 2 coronavirus بازگشایی طرح آغاز خواهد شد به عنوان اوایل به عنوان جمعه و شامل شل شدن زمان رستوران محدودیت افتتاح استخر و گسترش فضای تجمعات به 100 نفر است.

رژیم صهیونیستی. کیت براون روز چهارشنبه در مورد گام های بعدی به سهولت محدودیت از او stay-at-home بخشنامه ها.

تا کنون 20 شهرستان در اورگان تحت بررسی توسط دفتر والی برای ورود به فاز 2. تحت فاز 2 گردهمایی خواهد بود افزایش یافته و به 50 نفر در داخل و 100 نفر در خارج از منزل. از شنبه حداقل 157 نفر در اورگان فوت کرده اند از coronavirus و بیش از 4,300 در دولت باید آزمایش مثبت برای این بیماری است.

___

سازمان ملل متحد — سازمان ملل متحد رئیس می گوید: COVID-19 همه گیر است و ضربه آسیب پذیر ترین مردم سخت است به خصوص میلیون ها نفر از مردم در حال حرکت مانند مهاجران و پناهندگان مجبور به فرار از خانه های خود به دلیل خشونت و یا بلایای طبیعی.

دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: در یک پیام تصویری همراه با یک سیاست جلسه روز چهارشنبه که پناهندگان و آوارگان و مهاجران "صورت سه بحران نورد را به یکی است."

او گفت: آنها با یک بحران بهداشتی و تهدید در معرض تبدیل شدن به کروناویروس در شرایط شلوغ که در آن اجتماعی فاصله است "غیر ممکن است لوکس." اشاره به این حادثه تلخ گفت: مردم در این حرکت نیز به بحرانی اجتماعی-اقتصادی به خصوص کسانی که مشغول به کار در اقتصاد غیررسمی و بدون هر گونه امنیت اجتماعی شبکه.

او می گوید: سوم مشکل است "حفاظت از بحران است." اشاره به این حادثه تلخ اشاره به بیش از 150 کشور که تحمیل کرده اند مرز محدودیت به سرعت گسترش coronavirus.

اشاره به این حادثه تلخ گفت: ترس از این ویروس منجر شده است "به بالا رفتن سرسام آور بیگانه ستیزی و نژاد پرستی و انگ زدن" و بیشتر خطرات ناشی از خشونت مبتنی بر جنسیت.

با وجود این چالش های U. N. رئیس گفت: پناهندگان و مهاجران "در حال کمک قهرمانانه در خط مقدم جبهه کار ضروری" در طول بیماری همه گیر. او اشاره کرد که یکی در هشت پرستاران در سطح جهانی کار در خارج از کشور خود.

___

نشویل, تنسی — یک شهرستان در گوشه شمال غربی ایالت تنسی است یک بار دیگر رهبری ایالات متحده در فعال coronavirus موارد سرانه پس از شیوع در یک زندان ایالتی.

یک تجزیه و تحلیل آسوشیتد پرس در روز چهارشنبه نشان می دهد دریاچه شهرستان با جمعیت بیش از 7,500 گزارش کرده 352 موارد جدید طی هفت روز است. آنلاین سوابق ارسال شده توسط دولت نشان داد دریاچه با 360 فعال موارد در روز یکشنبه است.

وزارت بهداشت سخنگوی شلی واکر گفت: در یک ایمیل که بالا مورد تعداد نسبت به شیوع در شمال غربی تادیبی پیچیده وجود دارد, اگر چه آنلاین سوابق زندان نشان می دهد تنها 230 زندانیان به عنوان مثبت برای ویروس.

واکر و سخنگوی اصلاح بخش قادر به بلافاصله توضیح اختلاف.

ماه گذشته تنسی خانه شهرستان بيشترين سرانه coronavirus عفونت رای دادن در آمریکا و Bledsoe شهرستان بود پنجم با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل. در هر دو شهرستان بالا عفونت نرخ منتسب به خود را محلی زندانها.

___

LARAMIE, وایومینگ — دانشگاه وایومینگ مقامات پیش نویس یک طرح را به سر کلاس های دانشگاه با یک تغییر برنامه سال تحصیلی آینده.

در زیر پیشنهاد کلاس آغاز خواهد شد Aug. 24 و پایان دسامبر ، 4 اما دانش آموزان نمی بازگشت به دانشگاه بعد از روز شکرگزاری است. دوره خواهد shift به طور کامل آنلاین پس از نوامبر. 23. امتحانات نهایی داده می شود از راه دور.

در لرمی بومرنگ گزارش ترم بهار شروع خواهد Jan. 25 یک هفته بعد از برنامه ریزی شده و رخصتی بهار خواهد بود حذف شده است. مدرسه مقامات می گویند آنها می خواهند برای تضعیف دانش آموزان از ترک مدرسه برای دوره های زمانی که آنها می تواند قرارداد coronavirus و آن را بازگشت به دانشگاه.

__

هراره زیمبابوه — یک زیمبابوه قاضی دستور داده است تا دولت برای بهبود شرایط در قرنطینه اجباری مراکز که در آن مردم از بازگشت به کشور در حال نگه داشته و به مدت 21 روز به تایید آنها نیست حمل coronavirus. شرایط آنقدر بد است که نمرات در حال فرار.

جنوب کشور آفریقایی گزارش شده بیش از 200 مورد از coronavirus با اکثریت ثبت شده در مراکز قرنطینه. بیش از 100 نفر فرار کرده اند از مراکز پیشرو وزیر بهداشت به توصیف آنها به عنوان "منبع ما از خطر است."

زیمبابوه انجمن پزشکان برای حقوق بشر که در زمان این موضوع به دادگاه شرایط توصیف شده در این مراکز به عنوان "اسفناک" و قرار دادن "به طور جدی در معرض خطر" زندگی مردم زندگی می کنند وجود دارد, بهداشت حرفه ای و امنیتی عوامل اجرای انزوا.

افراد بازداشت شده در این مراکز مجبور می شوند برای به اشتراک گذاشتن "برخی از چند کثیف وضو و حمام کردن امکانات در حالی که دیگران هیچ دسترسی به دارو" گفت: انجمن در دادگاه خود را برنامه. اجتماعی فاصله وجود ندارد و پزشکان گفت.

بالا قاضی دادگاه Philda Muzofa داده برنامه و دستور داد زیمبابوه وزارت بهداشت برای بهبود شرایط تامین آب در حال اجرا و ارائه "تفکیک بهداشتی و شرایط بهداشتی مناسب با کنترل و حمایت می کند."

___

تالاهاسی فلوریدا میله بولینگ کوچه ها و پارک خواهد بود بخشی از فاز بعدی بازگشایی دولت در میان coronavirus همه گیر کالیفرنیا ، ران DeSantis چهارشنبه اعلام کرد.

DeSantis ساخته شده خود را اعلام در جهانی پارک ها و استراحتگاه که باز به passholders برای چهارشنبه و پنجشنبه خواهد شد و تا جمعه.

"جهانی کار بزرگی انجام داد, تا به حال یک طرح بزرگ و من فکر می کنم به عنوان شما را دیده ام و آنها در حال گرفتن ایمنی بسیار جدی برای نگه داشتن مهمانان خود را امن" DeSantis گفت.

جمعه نیز روز که در فاز 2 از بازگشایی آغاز خواهد شد با میله مجاز به باز کردن در 50 درصد ظرفیت اجتماعی فاصله و بهداشت.

"شما نشسته برای دریافت خدمت. مردم لذت بردن از یک نوشیدنی که خوب ما می خواهیم به نوعی نیست که جمعیت عظیمی ستون در" DeSantis گفت.

فاز 2 شامل 64 فلوریدا 67 شهرستانهای استان است. سخت ترین ضربه — میامی-Dade, Broward و پالم بیچ — را به ارائه برنامه ای برای گام بعدی خود را در بازگشایی.

فلوریدا مجاز رستوران ها و مغازه های خرده فروشی برای باز کردن در 25% ظرفیت در مارس 4 و گسترده است که بعد از آن در ماه.

سینما بولینگ کوچه و پري-mutuel شرط بندی امکانات نیز باید یک مسیر برای بازگشایی اگر آنها ارائه یک طرح اجتماعی فاصله و مطابق با اصول DeSantis گفت.

___

آنکارا — ترکیه وزیر بهداشت می گوید: ترکیه و روسیه توافق کرده اند که برای همکاری در توسعه یک coronavirus واکسن و برنامه ریزی برای انجام مشترک بالینی.

Fahrettin Koca گفت: علمی مشاوران از هر دو کشور در حال برنامه ریزی برای برگزاری دور دوم مذاکرات در همکاری اواخر این هفته.

در مجموع 22 دانشگاههای ترکیه و تحقیقات در حال کار برای توسعه یک واکسن و چهار نفر از آنها پیشرفته به حیوان, تست, مرحله, او گفت:.

وزیر همچنین گفت که ترکیه دیده می شود به نفع مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین و ادامه خواهد داد به اداره آن را به COVID-19 بيمار با وجود نگرانی ها از مواد مخدر است.

Koca گفت: بر خلاف دیگر کشورهای ترکیه شده است تجویز این دارو برای درمان COVID-19 بیماران در مراحل اولیه این بیماری است.

___

مادرید — اسپانیایی نمایندگان مجلس باید رای به تمدید برای دو هفته دیگر وضعیت اضطراری که به دولت اجازه می دهد برای محدود کردن جنبش و دیگر حقوق را به عنوان بخشی از مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

نخست وزیر پدرو سانچز می گوید اسپانیا "غلبه بر بدترین بیماری همه گیر" و اعلام کرد که او نمی خواهد به دنبال پسوند بیشتر فراتر از پایان تاریخ از قدرت های ویژه ای در نیمه شب در 21 ژوئن.

گسترش تصویب شد شنبه با 177 رای در 350 صندلی کنگره از نمایندگان. وجود دارد 155 رای مخالف آن را در حالی که 18 قانونگذاران ممتنع.

سانچز همچنین گفت که دولت جدید حکم در هفته آینده مجموعه ای از روش های برای رسیدگی به هر گونه حیات پس از وقوع بسیاری از محدودیت های اعمال شده برای اولین بار اعمال شده در مارس 14, برداشته می شوند.

اسپانیا ثبت کرده است 27,128 COVID-19 کشته و بیش از 240,000 تایید عفونت.

___

مسکو — روسیه دومین شهر سنت پترزبورگ می گوید: تعداد مرگ و میر وجود دارد ممکن است در حدود یک سوم بیشتر از ماه مشابه در سال گذشته است.

یک شهر وب سایت دولت گفت: وجود 6,427 مرگ و میر در مه; 4,875 مرگ و میر گزارش شده در مارس 2019. معلوم نبود اگر به شدت بالاتر مرگ و میر متصل شد به coronavirus بیماری همه گیر.

ملی روسیه coronavirus گروه ضربت می گوید 230 مرگ و میر به علت COVID-19 ثبت شده در این شهرستان است. روسیه نسبتا پایین COVID-19 مرگ و میر — 5215 مرگ و میر ناشی از بیش از 432,000 عفونت — باعث شده است تا شک و تردید در خانه و خارج از کشور. مقامات روسیه می گویند این تعداد تنها شامل آن تایید کرده اند به طور مستقیم از عفونت نیست و کسانی که آزمایش مثبت برای این ویروس اما از علل دیگر فوت.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب