آخرین: Walz علائم سالگرد 100 از دلوت مجازات

بالای ساعت: — ایالت فلوریدا وکیل نمی محاکمه معترضان مسالمت آمیز. — دیترویت حذف یک مجسمه کریستف کلمب از برجسته

توسط MORVARIDEASIA در 26 خرداد 1399

بالای ساعت:

— ایالت فلوریدا وکیل نمی محاکمه معترضان مسالمت آمیز.

— دیترویت حذف یک مجسمه کریستف کلمب از برجسته مرکز شهر نقطه پس از 110 سال است.

— بیست و عضو پانل بررسی خواهد شد پلیس شیکاگو بخش سیاست حاکم هنگامی که افسران می توانید با استفاده از نیروی.

— انگلستان رهبر ایجاد ضد نژادپرستی پانل; منتقدان می خواهید بیشتر.

___

تمپا, فلوریدا. — بیش از پنج ده معترضان مسالمت آمیز در فلوریدا که دستگیر شده بودند در اوایل این ماه به صورت غیر قانونی مجمع در حالی که نشان دادن در برابر سوء استفاده پلیس پس از مرگ جورج فلوید در مینه سوتا نخواهد بود تحت تعقیب قرار, دولت, وکیل روز دوشنبه گفت:.

دادستان اندرو وارن در تمپا گفت که دفتر او نمی تواند پر کردن اتهامات عنوان شده علیه 67 معترضان که دستگیر شده بودند دو هفته پیش در مرکز شهر تمپا.

دادستانی نیز کار خواهد کرد به پاک کردن دستگیری سوابق معترضان که گرفته بودند را بازداشت کرد.

"در این غیر قانونی مجمع موارد وجود دارد و نه ارزش در پرونده اتهامات" وارن گفت: در یک کنفرانس خبری. "رسیدگی به پرونده های مردم برای ورزش اول خود را اصلاح حقوق ایجاد مشکلات به جای حل آنها. آن را تضعیف می توانید اوراق قرضه بین اجرای قانون و جامعه در حالی که تضعیف ایمان در سیستم ما است."

وارن هشدار داد هر چند که دفتر او را تعقیب هر کسی که طول می کشد استفاده از این تظاهرات به علت تخریب و یا ارتکاب جرم. او گفت دفتر او هنوز هم به بررسی یکی دیگر از 133 دستگیری شروع از شب مه 30, از جمله موارد آتش سوزی و خرابکاری از آن شب هنگامی که یک ایستگاه گاز بود به آتش کشیده و فروشگاه ویندوز بودند شکست.

تحت قانون فلوریدا یک "غیر قانونی مجمع" است که جمع آوری سه یا بیشتر از سه نفر با یک "مشترک منظور و مقصودی غیر قانونی" است که باید "به قصد انجام یک عمل غیر قانونی که تهدید صلح است."

"هیچ شواهدی وجود دارد که کسی قصد ارتکاب جرم" وارن گفت. "آنها فقط وجود دارد برای اعتراض."

___

شهر دیترویت به حذف یک مجسمه نیم تنه از اکسپلورر کریستف کلمب از برجسته مرکز شهر نقطه پس از 110 سال است.

شهردار مایک دوگان "تصمیم گرفت آن را باید در انبار قرار داده به ما زمان برای ارزیابی مناسب در دراز مدت وضع مجسمه" سخنگوی جان روچ روز دوشنبه گفت:.

حرکت در دیترویت می آید در حالی که در دیگر شهرها و ایالات متحده را حذف کرده و متفق جنگ داخلی مجسمه ها و دیگر آثار تاریخی به مردم با یک نژادپرست گذشته است.

این مجسمه که رونمایی شد در سال 1910 بود هدیه ای از خوانندگان روزنامه ایتالیایی La Tribuna Italiana d Neil با توجه به historicdetroit.org.

این کتیبه آمده است: "کریستوفر کلمبوس یک پسر بزرگ ایتالیا است. متولد 1435 — درگذشت 1506. آمریکا کشف 12 اکتبر 1492."

___

شیکاگو — 20-عضو پانل بررسی خواهد شد پلیس شیکاگو بخش سیاست حاکم هنگامی که افسران می توانید با استفاده از نیروی شهردار لری Lightfoot روز دوشنبه گفت:.

پانل برگزار شد اولین جلسه خود در هفته گذشته و برنامه ریزی برای دیدار با تقریبا برای بعد از هشت هفته قبل از عمل به توصیه های پلیس سرپرست و دیگر رهبران و مقامات گفت. ساکنان فعالان و یکی از عالی رتبه پلیس رسمی در میان اعضای گروه.

Lightfoot گفت: شیکاگو نیاز به سرعت بالا و پلیس خود را اصلاح جدول زمانی پس از مرگ جورج فلوید. روز دوشنبه Lightfoot گفت: گروه کاری جدید بود که بخشی از این تلاش است.

وزارت دادگستری ایالات متحده در بررسی پلیس به دنبال 2015 انتشار تصویری نشان سفید افسر پلیس جیسون ون دایک تیراندازی, سیاه, نوجوان Laquan مک دونالد 16 بار. که فیلم ساخته شده بود بیش از یک سال پس از مک دونالد مرگ است.

شهر مذاکره گسترده توافق برای دادگاه نظارت اصلاحات در اداره پلیس که شامل فرصت هایی برای جامعه ورودی در آن استفاده از زور در سیاست. ون دایک بود و بعد از آن محکوم به قتل و به زندان فرستاده شود.

___

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون می گوید او را به ایجاد یک کمیسیون برای نگاه برابری نژادی در بریتانیا پس از دو هفته از اعتراضات موجب مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

نوشتن در روزنامه دیلی تلگراف روزنامه جانسون گفت: بدن را در "همه جنبه های نابرابری در اشتغال در سلامت نتایج علمی و تمام دیگر جنبه های زندگی است."

دهها هزار نفر از مردم به خیابان آمده اند در صدها نفر از تظاهرات در سراسر انگلستان پس از فلوید درگذشت, on May 25, خواستار انگلستان مقابله با سابقه خود از امپریالیسم و نژادی و نابرابری.

سیاستمداران مخالف دولت را متهم به امید بستن برای کلمات به جای عمل است. حزب کارگر مجلس دیوید Lammy گفت: "زمان برای نقد و بررسی است و زمان برای اقدام در حال حاضر."

___

دنبال تمام AP پوشش تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس در https://apnews.com/GeorgeFloyd.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن