این Lollygags لذت می برد Shutdown (اما همین را بگویم که هر کسی)

جاناتان اسنایدر از Lollygags سخت در تلاش است برای جلوگیری از, و گفت که COVID-19 shutdown شده است خوب چیزی است.

توسط MORVARIDEASIA در 18 اردیبهشت 1399

جاناتان اسنایدر از Lollygags سخت در تلاش است برای جلوگیری از, و گفت که COVID-19 shutdown شده است خوب چیزی است. "اما آن را ساخته شده است زندگی من بسیار ساده تر و رها بسیاری از تنش" او اذعان می کند.

او دیگر رنج می برد از FOMO — مخوف ترس از گم که آفت برونگرا که می خواهید آنها را می توان در مکان های مختلف در یک بار و هرگز احساس رضایت با جایی که آنها هستند. در حالی که دنور استفاده می شود پر از حوادث متعدد در هر شب و گزینه های ساخته شده در مورد آن برای حضور در, در حال حاضر وجود دارد را — خارج از سرگرمی هر فرد می تواند صرفه جویی تا آنلاین.

"چگونه می تواند به شما ترس از دست زمانی که وجود دارد هیچ چیز برای از دست؟" اسنایدر می پرسد.

به جای او شده است, تماشای تلویزیون را نشان می دهد و فیلم و رفتن در پیاده روی های طولانی. او را برداشت تا نوع الت موسیقی شبیه گیتار; مشغول به کار بر روی مهارت های خود را به عنوان یک گیتاریست منجر شود اضافه کردن برخی از Black Sabbath-Tony Iommi استعداد خود را به کیت ریچاردز-سبک مجموعه; گرفته و طرح-کمدی کارگاه های آموزشی از طریق افسون, کمدی, که اجازه می دهد او را به طنز همه از شخصیت او را ملاقات کرد در طول چهارده سال در دنور صحنه موسیقی و حتی کمک به او را با آهنگسازی خود را.

اسنایدر و گروه Lollygags برنامه ریزی شده بود به رها کردن یک جدید EP جدید قرض گرفته شدهدر ماه آوریل است. آنها تصمیم به حرکت به جلو به هر حال امید است که این تعطیلی ممکن است بیشتر مردم در مورد مراقبت از موسیقی خود را. این آلبوم دو آهنگ اصلی و همچنین یک جلد Jonathan ریچمن "در محبت." آن را کوتاه و شیرین و جاذب.

"اگر هر چیزی من در حال حاضر که مردم فرصتی برای آرام کردن آنها احتمالا بیشتر احتمال دارد به گوش دادن" اسنایدر می گوید. "و اگر همه جریانهای آن را در Spotify در یک زن و شوهر از صد بار من ممکن است در نهایت قادر به پرداخت هزینه است که وندی سرد."

و اولین آهنگ این آلبوم "مسیحی Laytner کردند که نام این بازیکن NBA.

"مسیحی Laytner نام بی صدا مرد بی خانمان استفاده می شود که به پرسه زدن در خیابان دنور در اوایل 2000s" Synder توضیح می دهد. "او می تواند حمل گیتار آکوستیک که یکی از دوستانم تری کمک کرد او را به دست آوردن. آقای Laytner در نهایت درگذشت اما این دوست من بود تنها کسی که ادعا کرد به او را می دانم و یا هر چیزی. به طوری که آنها به من تری یکی از تنها اموال او متعلق به: گیتار آکوستیک."

این Lollygags ضبط این آهنگ در سال 2013 به عنوان یک نسخه ی نمایشی و احیا را برای این پروژه است. دومین ترانه "Grand تسلی" تنها مسیر جدید بر روی این قسمت.

"من حدس می زنم شما می توانید می گویند این چیزی است که اتفاق می افتد هنگامی که یک مرد از جنوب حومه دنور تلاش می کند به صدا مانند شلاق مولی" توضیح می دهد که اسنایدر. "این هم یک سرود از انواع برای کسانی که از ما متولد شده از نسل من — نسل وای, xennials ژنرال Xers — به ظروف سرباز یا مسافر است که ما ایجاد نمی کند و اکثریت است که خارج از کنترل ما است. آن را برای تلفن های موبایل غمگین, اما آن را نیز در مورد تحقق آزادی داشتن چیزی برای از دست دادن می تواند."

با تابستان کنسرت های نجومی تبخیر اسنایدر می گوید: او به دنبال راه های جدید برای اقامت خلاقانه و مشغول به حفظ Lollygags مشغول است.

"این یک ترسناک و در عین حال هیجان انگیز زمان زنده است," او می گوید. "تمام جهان در حال رفتن به های مختلف از هم اکنون در. و صنعت موسیقی است که بدون استثنا از یک محلی به سطح جهانی. این غم انگیز است که وجود دارد نمی تواند یک تابستان کنسرت های نجومی. و آن را sucks ما نمی توانیم اویختن در فرد با دوستان ما در صحنه است. اما من شخصا تا به حال پرتاب در حوله در این مدل از بازی در فرو رفتن میله و التماس مردم به پرداخت پول برای تماشای شما در 2019. که یک راه موثر برای رشد علاقه در گروه خود.

"وجود دارد مسائل من می خواهم به جای انجام شود به هر حال" او آمده است. "من می دانم که من بازی نشان می دهد دوباره در نهایت. اما در عین حال من هیجان زده شروع به کاوش جدیدتر و سازنده تر با استفاده از انرژی خلاق. من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت برخی از مرتب کردن بر اساس از Lollygags جریان زندگی می کنند به زودی. من همچنین می خواهم برای کشف بیشتر در پروژه های چند رسانه ای. اما در ابتدا, من عاشق یادگیری این Black Sabbath تکنوازی."

شنیدن EP جدید در Lollygags' Spotify در صفحه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de