این بیماری همه گیر است تقویت سن گرایی. 'این فصل باز برای تبعیض علیه افراد مسن

در این روز های خوب, بانی نی معتقد است که برای اولین بار در یک مدت طولانی فقط در مورد هر کس در ایران در یک علت

توسط MORVARIDEASIA در 15 اردیبهشت 1399

در این روز های خوب, بانی نی معتقد است که برای اولین بار در یک مدت طولانی فقط در مورد هر کس در ایران در یک علت شایع: برای محافظت از جامعه شهروندان آسیب پذیر در برابر coronavirus.

در روز های بد شرمن اوکس ارشد حیرت زده با بی دقتی او را می بیند در اطراف او. او آن را می بیند در unmasked افراد جوان که با پرسه زدن به سمت او و شوهرش, آلتون, با توجه به کوچک اجتماعی فاصله. او آن را می بیند در تصمیم گیری برخی از فرمانداران به بازگشایی اقتصاد با وجود هشدار دادند از مقامات بهداشت عمومی.

نی که نمی خواهید به فاش کردن سن او تلاش می کند تا آن را شخصا. اما در آن روزهای بد, این می تواند احساس به عنوان اینکه چنین اقداماتی ارسال یک پیام واضح و روشن در مورد چگونگی کمی برخی از مردم در مورد مراقبت از رفاه افراد مسن که حدود 80 درصد از کسانی که می میرند از COVID-19 عوارض.

"من تنها یک احساس مانند آنها آماده به پرتاب ما ؟" او می پرسد خودش.

تبلیغات

به عنوان بحث بیش از زمانی که و یا چگونه به از سرگیری زندگی عمومی افراد مسن مانند نی به طور فزاینده برن شاهد رفتار و فصاحت و بلاغت است که نشان میدهد که زندگی خود را به عنوان با ارزش به عنوان احیای اقتصاد است.

سن گرایی شده است بی سر و صدا فراگیر در فرهنگ آمریکایی برای چندین دهه با توجه به کسانی که با کار و مطالعه سلامت سالمندان است. اما آنها می ترسند که این شکل خاص از تبعیض تبدیل شده است بزرگ شده و در طول همه گیر به عنوان کسانی که درآمد از دست رفته و ثبات به دنبال کسی که مقصر است.

"انگ [در برابر بزرگان] در حال رشد است" گفت: دیلیپ Jeste یک روانپزشک سالمندان در UC سن دیگو مرکز برای پیری سالم است. "هر زمان که شما ذکر ویروس و خطر بلافاصله مردم فکر می کنم از افراد مسن است. آنها فکر می کنند مردم بیشتر احتمال دارد به در بیمارستان بستری به تخت در ICU."

تبلیغات

این رد طولانی مدت از خود گذشتگی همه به خاطر این بوده است با ابراز شده از بالاترین رتبه دولت.

"اجازه دهید به عقب بر گردیم به زندگی" تگزاس سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک گفت: فاکس Tucker Carlson در اواخر ماه مارس دفاع از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن فشار در زمان بازگشایی کسب و کار با عید پاک.

پاتریک 70 گفت: هیچ کس تا به حال او را پرسید که آیا او مایل به خطر بقای خود به منظور نجات اقتصاد آمریکا برای نسل های آینده است. اما او افزود: "در صورتی که ارز, من تمام است."

تبلیغات

در سراسر کشور ضد قفل تظاهرات نشان می دهد که بسیاری گرفته اند که ایده به قلب است. یک زن در میان ده ها تن که بسیج در خارج از تنسی دولت و کنگره در آوریل 20 برگزار می شود نشانه آن است که به عنوان خوانده شده "قربانی ضعیف بازگشایی [تنسی]."

Koshin Paley الیسون از بنیانگذاران نیویورک ذن مرکز غور و تعمق, مراقبت گفت: یک عکس از نشانه منتشر شد که در میان جامعه از افراد مسن او در تمرین های معنوی است.

"چه می کند که آیا به کسانی که احساس ضعیف است؟" Paley الیسون گفت. "آن وحشتزده آنها را."

تبلیغات

اما هیچ یک از این گروه شگفت زده شد. در Facebook chat آنها صحبت در مورد چگونه زیرکانه اهانت به افراد مسن بوده است که در حال اجرا موضوع در فرهنگ آمریکایی است. آنها به خوبی آگاه از این اعتقاد رایج است که زیبایی و بهره وری — اقدامات اولیه از ارزش در ایالات متحده آمریکا — آیا حوزه جوان است.

اما این تعصب تبدیل شده است حاد در طول همه گیر آنها به توافق رسیدند. "این فصل باز برای تبعیض علیه مسن آسیب پذیر مردم" یک نفر نظر داد.

هشت روانشناسان برجسته از سراسر جهان بودند پس نگران نصب سن گرایی که در اواسط ماه مارس آنها نوشت: یک مقاله ی دانشگاهی در این موضوع برای پیری شناسی جامعه آمریکا است.

تبلیغات

"آنچه که ما شاهد در گفتمان عمومی است افزایش تصویر از کسانی که بیش از سن 70 به عنوان همه به طور یکسان با توجه به اینکه درمانده و ضعیف و ناتوان و قادر به کمک به جامعه" گفتند.

این اثرات منفی سلامت از سن گرایی هستند و به خوبی مستند شده است. هنگامی که سالمندان در صورت سن مبتنی بر تبعیض و کمك مضر کلیشه آنها بیشتر احتمال دارد به تجربه استرس و افسردگی هستند و بيشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری های مزمن.

یک 2018 مطالعه از محققان دانشگاه ییل نشان داد که سن گرایی می تواند منجر به $63 میلیارد دلار اضافی سالانه هزینه های مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده آمریکا

Jeste این روانپزشک سالمندان at UC San Diego نگران است که افزایش سن گرایی می تواند منجر به ضعف سیستم ایمنی بدن در میان افراد مسن است.

تبلیغات

"این می تواند آنها را در معرض خطر بالاتر ابتلا به COVID عوارض" Jeste گفت. "ما در حال تداوم است."

Gregory Kuhl, 69, returns to his street after shopping in Hollywood.

گرگوری Kuhl, 69, بازگشت به خیابان پس از خرید در هالیوود است. گاهی اوقات وجود دارد عمده ترک در آسفالت ماشین در مردم وآمد و یا درست مسائل است که به مرور خود را در مسیر دشوار است.

(Dania ماکسول/لس آنجلس تایمز)

گرگوری Kuhl 69 ساله هالیوود مقیم گفت: او تجربه سن تعصب و قبل از coronavirus' محاصره. Kuhl شدید تنگی کانال نخاعی بیماری است که فشرده اعصاب در طناب نخاعی و باعث می شود راه رفتن دردناک است. او اغلب احساس نامرئی در; بسیاری از مردم فرض کنیم او نیست و یا قادر به شایسته از مکالمه او گفت: چون او بزرگتر است و با استفاده از یک صندلی چرخدار.

که احساس نامرئی رسیده زمین تب در این بیماری همه گیر. رفتن به فروشگاه مواد غذایی شده است به خصوص خسته کننده Kuhl گفت.

تبلیغات

هر چند او دریافت بسیاری از مواد غذایی خود را از طریق وعده های غذایی بر روی چهار چرخ برنامه Kuhl, خرید لبنی و تولید در یک جوانه بازار در نزدیکی آپارتمان خود را. به تازگی یک صندوقدار تحت فشار قرار دادند Kuhl مواد غذایی را به لبه شمارنده وارسی, نشان می دهد که او نیاز به کیسه خود را مواد غذایی برای جلوگیری از ویروسی پخش شده است.

او قرار داده شده از میوه و آجیل در یک کیسه در دامان خود بود اما بیش از حد سنگین به آسانسور. معمولا صندوقدار را آویزان کیسه در پشت خود را بر روی صندلی چرخدار. یک گارد امنیتی در نهایت متوجه Kuhl مبارزه و کمک به او.

Gregory Kuhl

هر چند گرگوری Kuhl, 69, دریافت بسیاری از مواد غذایی خود را از طریق وعده های غذایی بر روی چهار چرخ برنامه او اقدام به خرید لبنی و تولید در یک جوانه بازار در نزدیکی آپارتمان خود را در هالیوود است.

(Dania ماکسول / لس آنجلس تایمز)

Kuhl به همین ترتیب احساس نادیده گرفته زمانی که او آموخته است که بسیاری از coronavirus تست در لس آنجلس رخ می دهد در درایو کردن سایت های تلفن همراه. "کجا سالمندان که دیگر رانندگی برای دریافت تست شده ؟" او تعجب.

تبلیغات

"کسی در جایی نیاز به فکر کردن در مورد عواقب [از shutdown] برای افراد مسن" Kuhl در مصاحبه ای گفت:.

در این بی سابقه بار نامطلوب برداشت افراد مسن می تواند یک ماده از زندگی و مرگ, با توجه به طرفداران برای سالمندان و افراد معلول است.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom بود صریحا انتقاد هفته گذشته پس از دولت او توصیه بيمارستان به اولویت بندی افراد جوان بیشتر با امید به زندگی برای مراقبت در طول شیوع کروناویروس. این دستورالعمل ها شدند به سرعت پس گرفت. آنها نمی شد اما بدون سابقه.

تبلیغات

زمانی که پزشکان مجبور به روده غم انگیز تصمیم گیری های اطراف که دریافت کمیاب منابع پزشکی از جمله طرفداران دو عامل به طور معمول در نظر گرفته شود: احتمال که زندگی یک فرد را نجات داد و برآورد سال از عمر چپ به گفته دیوید مگنوس مدیر استنفورد مرکز پزشکی اخلاق.

"اگر شما شواهد قوی است که کسی که بمیرد در یک سال که خیلی خوب دلیلی برای گفتن این که فرد باید پایین تر از اولویت های کمیاب, پنکه" مگنوس گفت.

این bioethicist اشاره کرد که در یک "عصر فراوان" سیستم بهداشت و درمان اغلب صرف مقدار زیادی از پول نگه داشتن مردم زنده برای هفته ها یا ماه; یک چهارم از هزینه های مدیکر رخ می دهد در سال گذشته از زندگی است.

نهادی مفهوم از افراد مسن تر بودن ارزش کمتر از افراد جوان predates این بیماری همه گیر. کاس Sunstein, حقوقی, پژوهشگر که کار را برای دولت اوباما یک بار پیشنهاد تمرکز سیاست های دولت در صرفه جویی در مصرف سال زندگی به جای فردی زندگی می کند.

تبلیغات

آژانس حفاظت از محیط زیست با استفاده از یک شبیه حساب دیفرانسیل و انتگرال در دوران جرج دبلیو بوش بود که آن را با وزن مزایای قدرت تولید و انتشار قوانین و مقررات. این سازمان مصمم است که مردم بیش از 70 ارزش شد فقط 67 درصد از زندگی افراد جوان است.

Jeste اصرار دارد که این طرز تفکر کوته بینانه. اختصاص یک مقدار به سالمندان بر اساس اقتصادی خروجی نادیده بسیاری از راه های دیگر مردم در کمک به جامعه است. آنها سفر و داوطلب. آنها مربیان با دهه از سخت به دست آورده حکمت. آنها مراقبت از نوه ها و اعضای خانواده.

این مهم برای افراد مسن به سوال کلیشه های منفی و مقاومت در برابر آنها را اگر ممکن است گفت: Becca لوی استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه ییل دانشکده بهداشت عمومی است که تحقیق در مورد نگرش در پیری از 1990s شروع شد.

"ما در بر داشت که کسانی که ارزش و تأیید خود را معنی دار کمک به جامعه می تواند به جلوگیری از درون آن کلیشه," او گفت: در سمت تلنگر, مالیات, تحقیقات نشان می دهد که افراد مسن با نگرش منفی در مورد پیری ممکن است زندگی می کنند 7.5 سال کمتر از کسانی که با نگرش مثبت.

تبلیغات

Carol Liston, 89, says her Studio City neighbors look out for her, even doing her grocery shopping.

کارول Liston, 89, می گوید او در استودیو سیتی همسایه نگاه کردن به او را حتی انجام خرید مواد غذایی.

(Myung J. Chun/لس آنجلس تایمز)

بانی نی می داند که او با ارزش است. یک معلم بازنشسته و 74 ساله, شوهر, آلتون, داوطلب برای مبارزات سیاسی و صلیب سرخ و آنها آموزش داده شده توسط جامعه Emergency Response Team (CERT) برنامه بهار به عمل اگر زلزله یا آتش سوزی اتفاق می افتد در جامعه خود را. او چک بر همسایگان و باعث می شود مطمئن شوید که او پسر عموی یخچال به طور کامل مواجه نگردند.

"ما سعی می کنید برای کمک به, که در آن ما می توانیم" نی گفت.

اسکات قیصر یک L. A. متخصص امراض دوران پیری تاکید وابستگی متقابل از تمام گروه های سنی.

تبلیغات

"این تصور که خزد تا از زمان به زمان این حفره نسل در برابر هر یک از دیگر سمی است و غلط," او گفت:.

قیصر تاسیس روزانه تماس ورق برنامه که متصل داوطلبان که در صنعت سرگرمی کار با اعضای حرکت تصویر و تلویزیون صندوق هفتگی از طریق تماس های تلفنی. علاقه در این برنامه هر دو توسط داوطلبان و شرکت کنندگان است دارای عقاید در هفته های اخیر.

پرورش تماس بین, پیر و جوان می تواند کمک به جبران اینتر نسل تنش مالیات گفت.

Kuhl ارائه شده خود پیشنهاد برای مبارزه با سن گرایی: یادآوری افراد جوان است که آنها بیش از حد رشد خواهد کرد پیر — اگر آنها خوش شانس هستید.

تبلیغات

"اگر شما فکر نمی کنم افراد مسن باید ارزش آنچه شما واقعا گفتن این است که شما نمی خواهید به ارزش," او گفت:. "این است که آنچه شما واقعا می خواهید؟"tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن