شش تا از بهترین وقایع در آشپزی تقویم این هفته

جهان درهم و برهم این روزها: ما در حال جشن بیس بال را باز روز در ماه جولای (رشته کوه های راکی کلرادو دیدار خواه

توسط MORVARIDEASIA در 4 مرداد 1399

جهان درهم و برهم این روزها: ما در حال جشن بیس بال را باز روز در ماه جولای (رشته کوه های راکی کلرادو دیدار خواهد کرد رنجرز در تگزاس) کریسمس در اواسط تابستان هنرهای زیبا در جعبه های پیتزا و شام برای دو نفر از Uchi برای زیر $100. خدا را شکر انگار نصف قیمت تکیلا برای کمک به ما در مقابله. در اینجا شش مواد غذایی و نوشیدنی حوادث است که باید از این پتانسیل به نوبه خود جهان خود را وارونه در این آخر هفته.

جمعه, جولای 24
تا آنجا که به ما مربوط می شود وجود دارد هرگز یک زمان بد برای نوشیدنی تکیلا (شب کریسمس ؟ به خصوص اگر وجود دارد تاماله در بخار. روز جمعه پس از یک هفته بی معنی جلسات با micromanaging کارفرمایان? Órale. برای دو ماه متوالی در حالی که در خانه گیر کرده در میان طاعون ؟ کلرو.) بهترین زمان برای نوشیدن روح است هنگامی که آن را به نصف قیمت. و بنابراین ما به شدت پیش بینی پنج شنبه, جولای 24, وقتی همه, Rio Grande, رستوران مکزیکی مکان خواهد بود کاهش قیمت تکیلا هرچه 50 درصد به افتخار ملی تکیلا روز. مطالعه کردن رستوران را تکیلا لیست و شما پیدا کردن چیزی در هر نقطه قیمت از $2.50 برای $125. رزرو تشویق می شوند — به ویژه هنگامی که نوشیدنی معاملات این خوب است و می توان بر ریو سایت.

The pretzels are big, but the TVs are bigger at Rhein Haus — which makes it the perfect spot for Rockies fans to watch the home opener.گسترش

چوب شور بزرگ هستند اما تلویزیون در حال بزرگتر در راین Haus — که باعث می شود آن نقطه مناسب برای رشته کوه های راکی طرفداران برای تماشای خانه بازکن.

براندون مارشال

در میان دیگر فجایع و travesties که unspooled در سال 2020 است شروع فصل بیس بال; به جای پله تا بشقاب در مارس — با حتی شانس اینکه آیا بازیکنان خواهد بود braving باران و برف یا آفتاب — رشته کوه های راکی کلرادو اولین خانه بازکن است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 31. طرفداران می توانند در خلق و خوی روز جمعه, جولای 24, زمانی که آنها جشن اولین دور بازی به عنوان رستوران ها ارائه مدتها در انتظار افتتاحیه روز ویژه. سه تا از توجه داشته باشید در حال راین Haus (1415 بازار خیابان) است که ارائه $3 Coors چراغ و $10 سوسیس و Coors combos مهارت های در طول بازی; ستون ورزشی (1930 بلیک خیابان) است که عملا به دور خانه با 3 دلار پیش نویس, همبرگر, سوسیس و عکس برای هر رشته کوه های راکی خانه اجرا و میمون بشکه (4401 Tejon خیابان) است که گسترش صندلی در فضای باز به یک صد نفر — و همچنین به عنوان فوق العاده نوشیدنی و wildly محبوب Adobo کامیون مواد غذایی که در خدمت فیلیپینی و جدید غذاهای مکزیکی مانند بیش از حد بالا elotes lumpia و مرغ adobo tacos.

Uchi, 2500 لارنس خیابان Ballpark را منادی و به کرات سوشی نقطه هرگز آسان محل به زمین یک جدول; بین محبوبیت و قیمت آن نقطه نیست دقیقا هر شب مشترک برای بسیاری از Denverites. در حال حاضر آن را حتی سخت تر برای به دست آوردن یک رزرو لطف محدود صندلی به دلیل COVID-19. اما با شروع چهار شنبه, جولای 24, شام می توانید شام برای دو نفر برای رفتن فقط 98 $یا $78 برای گیاه خواران هر شب این هفته. هفت دوره جایزه fixe منو شامل انتخاب خود را از مکی (تند ماهی تن یا ژامبون و تخم مرغ); تن crudo با poblano اپل و شیلی; albacore و ماهی دریای nigiri; و خشکیده Wagyu خدمت با سوخته پیاز jus و قارچ کبابی — به علاوه یک بطری pinot نوآر یا sauvignon بلان. رزرو گسترش خود را (به عنوان مراجعه کننده "omakase دو" بسته Uchi وب سایت) به مدت یک هفته در پیشبرد و سپس آن را انتخاب کنید تا در طول به طور منظم takeout ساعت که شروع در 4 p. m. روزانه.

چهار شنبه, جولای 25
2020 بوده است چنین تقلا می بخشیده شود برای احساس مانند تعطیلات باید فقط در اطراف گوشه (مارس به تنهایی شامل حدود 219 روز). و در حالی که آب و هوا, عجیب, همکاری نمی کنند — اصرار بر آفتاب و تابستان دوش به جای طوفانهای برف و subzero temps — شما هنوز هم می تواند جشن کریسمس در ماه جولای در هایلند نانوایی مبارک نانوایی, 3621 West 32nd خیابان. روز شنبه, جولای 25, سهام تا در تعطیلات مورد علاقه های شما مانند نیشکر آب نبات کیک قرمز و سبز macarons سرد کوکی ها قند و شکر و شیرینی زنجفیلی مردان — همه بدون نیاز به روشن کردن اجاق گاز خود را. بهترین بخش ؟ هیچ کس انتظار ارائه بنابراین شما می توانید از تمام حمل و نقل برای خودتان.

Pizzeria Locale's packaging is as pretty as the pie inside.گسترش

پیتزا فروشی محلی بسته بندی شده است به عنوان زیبا به عنوان پای داخل.

حسن نیت ارائه میدهد پیتزا فروشی محلی

چهار شنبه, جولای 26
چهار شنبه, جولای 26, علائم, سی امین سالگرد آمریکایی های معلول (ADA) به نقطه عطفی قانون منع تبعیض بر اساس معلولیت در اشتغال, دولت, فضاهای عمومی, حمل و نقل, و بیشتر. برای جشن, پیتزا فروشی محلی اهدای 33 درصد از سفارشات قرار داده شده بر روی وب سایت خود را برای دسترسی به, گالری, یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به ایجاد فرصت های شغلی برای افراد معلول برای دسترسی و بهره مندی از هنر. را یکشنبه شام راحت تر از همیشه با سفارش با کیفیت بالا, فرد, کیک از هر منطقه سه دنور مکان (Broadway, West Highland و استاپلتون); های مورد علاقه ما است Mais, یک عجیب و غریب دسته کوچک موسیقی جاز از mozz, کرم fraîche, ژامبون و ذرت و روغن سیر, اگر چه وجود دارد بسیاری از بیشتر گزینه های سنتی. علاوه بر این خود را در شام خواهد آمد و در یک جعبه آراسته با آثار هنری توسط Flores, Javier که ممکن است شما را به فکر می کنم دو بار در مورد crumpling مقوا و جای خود غلت بزنید آن را به سطل بازیافت و بدون فکر دوم. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد هنر (از جمله خط بریل کتیبه بر روی جعبه) در گالری وب سایت.

آشپز تیلور غرب شده است آوردن سوشی به housebound Denverites از ماه مارس با پخش زنده سوشی-نورد کلاس و پس از کلرادو خاطر Co. بازگشایی در مه, او شده است شیلینگ sashimi, مکی و nigiri در آن taproom. اما آمده چهار شنبه, جولای 26, غرب, است, استقبال, شام با پنج دوره منو است که با تمرکز بر یک سبک کاملا متفاوت از غذاهای ژاپنی: kushiyaki, و یا مخلوط و گوشت کبابی. دنور کمدی سالن 3559 Larimer خیابان میزبان سه seatings — در ظهر 2 و 4 بعد از ظهر; منو شامل بال در یک توت فرنگی و تند شیلی لعاب; miso ماهی قزل آلا با کاری; و koji-استیک خوابانده خدمت با togarashi سیب زمینی و سیر-سویا کارامل. امن بلیط (60 دلار برای یک میز برای دو نفر یا 100 دلار برای یک جدول برای چهار) در Eventbrite.

نگه داشتن خواندن برای آینده مواد غذایی و نوشیدنی اتفاقات....

دوشنبه, جولای 27
Toasting با mezcal می تواند یک جشن زندگی, تجلیل از کسانی که فوت کرده اند و یا بلند کردن اجسام از کام قبل از جشن خوب است. تجربه هر سه در Adelitas' Mezcal Vago شام روز دوشنبه, جولای 27. Mezcal Vago استاد distiller Aquilino گارسیا لوپز گذشت در اوایل سال جاری پس مکزیکی رستوران را جداگانه mezcal, نوار, لا دونا در 13 شرقی لوئیزیانا خیابان تجلیل کار زندگی خود را با پنج نفر از رسومات محصولات و مواد غذایی برای جفت کردن با هر یک. لذت بردن از هندوانه سالاد tostada د aguachile, sope د panza (pork belly), اهمیت لا Veracruzana و شکلات enchiladas در حالی که sipping Vago را Elote, Cuixe قد, Tepextate و Tobala mezcals خاص از سال است. شام است 75 $در هر فرد و رزرو را می توان با تماس با 303-778-1294. "ترجیح داده است به طرف چهار با توجه به COVID-19 اگر چه ما سعی خواهیم کرد بهترین های ما به جای همه" رستوران می گوید.

چهار شنبه, آگوست 2
به عنوان تابستان تساوی در آن به نظر می رسد همه چیز رستوران-بار - یا مشروب الکلی مرتبط با تغییرات زیر پا با سرعت گیج کننده و کشاورزان' بازار هستند بدون استثنا. آخرین برای محبوب اتحادیه ایستگاه کشاورزان' بازار 1701 Wynkoop خیابان, معرفی منظقه انتخاب کنید تا. خریداران که نمی تواند مانع یک فرد در نقطه خرید (و یا فقط نمی خواهید به ترک راحتی مطبوع خودرو) می توانید سفارش بین ساعت 8 صبح جمعه و ظهر پنجشنبه در بازار websiteand اختصاص داده خواهد شد یک وانت بار بین ساعت 10 صبح تا 1 بعد از ظهر یکشنبه.

چهار شنبه, آگوست 4
آن را سخت برای راه اندازی یک کسب و کار جدید تحت هیچ شرایطی اما آن را حتی بیشتر دلهره آور در طول این (می گویند آن را با ما همه با هم در حال حاضر) سابقه بار. و در حالی که بسیاری از مردم بهره گرفته و از چند ماه گذشته از کاهش و یا هیچ کار و بارهای از زمان در خانه به میل لنگ خلاقیت خود را تا 11 وجود دارد تفاوت بین خوب تنظیم خود را گرم سس دستور العمل و واقع شدن در یک سهم که بزرگ سالسا پول است. بنابراین کلرادو افتخار میزبانی یک سری از زوم های رایگان کارگاه های آموزشی اختصاص داده شده به پایین-و-جزئیات کثیف در حال اجرا یک نام تجاری. شنبه 4 اوت به ارمغان می آورد یک گفتگو با مواد غذایی محصول خریداران در مورد چگونه برای دریافت, فروشگاه, قرار دادن; شنبه 11 اوت است بحث در مورد چگونه به رشد کودک خود را کسب و کار; و سه شنبه مرداد 25, پردازد که چگونه برای تقویت نام تجاری خود را برای دید بیشتر و تجدید نظر شود. هر جلسه اجرا می شود از ظهر تا 1 بعد از ظهر و نیاز به شرکت کنندگان برای ثبت نام در پیشبرد; انجام این کار در کلرادو افتخار سایت.

Kelly Whitaker (left, of Basta, Dry Storage and the Wolf's Tailor) is teaching a class on heirloom-grain pan pizza on August 16 during the Flatirons Food Film Festival.گسترش

کلی ویتاکر (چپ Basta خشک سازی و گرگ خیاط) است که تدریس یک کلاس در ترکه دانه تابه پیتزا در اوت 16 در طول Flatirons مواد غذایی در جشنواره فیلم.

علامت Antonation

چهار شنبه, آگوست 8, از طریق پنج شنبه مرداد 16
اکتبر Flatirons غذا جشنواره رسما منتقل شده است آنلاین و حوادث منجر به آن. به جای فرد جمع آوری اعانه — که مملو از boozy shmoozing که راه torpedoing هر کس بهترین های اجتماعی فاصله نیت — جشنواره میزبانی یک سری از ده زوم پخت و پز کلاس ها از روز شنبه 8 اوت از طریق پنج شنبه مرداد 16, که در آن شما یاد بگیرند که چگونه به نوبه خود همیشه سبز کلاسیک مانند نان خمیر ترش و مناسب استیک و همچنین باطنی بیشتر موضوعاتی مانند فرهنگ عامه اطراف قارچ قارچ و چگونه به shio koji (تخمیر ژاپنی, ترشی) و ته چین (یک ایرانی ظرف برنج را با یک و طلایی ترد پوسته). هر نود دقیقه کلاس هزینه 30 دلار (یا خرید همه ده برای $250); بازدید این جشنواره را در Facebook صفحه برای برنامه کامل و Eventbrite به خرید بلیط خود را.

می دانم که از یک رویداد یا فعالیت است که متعلق اینجا ؟ ارسال اطلاعات به cafe@westword.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب