راهنمای مخفی استالین یوسف برای استخر ایزی ست

این استخر گرد و رنگ آن آبی و طراحی آن مناسب، استاندارد و کاملا ایمنی بوده که برای انواع تفریحات و برای رفع خس

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این استخر گرد و رنگ آن آبی و طراحی آن مناسب، استاندارد و کاملا ایمنی بوده که برای انواع تفریحات و برای رفع خستگی و آرامش نشاط برای بزرگسالان و برای خانواده و دوستان بسیار مناسب و سرگرم کننده خواهد بود. استخر ایزی ست Easy Set Pool یکی از انواع استخرهای پیش ساخته است. استخر ایزی ست نوعی استخر پیش ساخته است که هم بصورت استخر دایرهای شکل و هم بصورت استخر بیضی شکل با لبههای بادی و از جنس برزنت و الیاف ابریشم و پی وی سی ساخته میشود. جنس بدنه استخرهای پیش ساخته اینتکس از پی وی سی الیافدار است. در واقع مهمترین نکتهای که هنگام خرید استخر ایزی ست باید به آن توجه کنید، قطر آن است. دریچه ها را باز کرده و دو سر شلنگ را به آنها وصل کرده و دو سر دیگر را لازم است که به لوله های موجود روی بدنه پمپ چسبانده و توسط بست های مخصوص آنها را قفل کنید. بخش لبه بادی این محصول انعطاف پذیر بوده و همانند بدنه استخر های بادی است چرا که در برابر رطوبت و نور آفتاب نیز مقاوم می باشد. ​C on tent h as  been c re at᠎ed ᠎wi​th GSA Content G ener at or DE MO!

لازم به ذکر است حمل و نقل این استخر بسیار آسان بوده و شما به راحتی می توانید آن را از مکانی به مکان دیگر برده و نهایت لذت و سرگرمی را با آن تجربه کنید. شایان ذکر است این استخر ایزی ست ساخته شده از جنس برزنتی بوده و دیواره های آن از داخل به صورت سرامیکی طراحی شده است که به همین دلیل هنگامی که استخر را پر از آب می کنید یک نمای فوق العاده جذاب برای شما ایجاد می شود. این محصول دارای برچسب تعمیرات و خدمات پس از فروش نیز بوده که قابل خریداری از نمایندگی اینتکس با قیمت ارزان و مقرون به صرفه می باشد. از این رو محل استفاده از محصول نیز زیاد و متنوع می باشد و افراد به راحتی قادر به استفاده از آن در موقعیت های مختلف می باشند. البته باید در نظر داشته باشید هنگامی که استخر در حال پر شدن است، سطح آب بالا می آید و دیواره های استخر به خوبی شکل خواهند گرفت. عکس بزرگی از کالا در مرکز قرار گرفته که افرادی در حال استفاده کردن از آن می باشند. این لایه می تواند یک کفپوش فومی یا تاتامی، ماسه بادی و یا سیمان نرمه باشد.

این استخر سیستم نصب و راه اندازی خودکار و کاملا سریعی داشته، به این صورت که شما بعد از خرید این کالا آن را از بسته بندی خود خارج کرده و در یک محیط مسطح و عاری از اجسام نوک تیز مانند سنگ ریزه به طور کامل باز کنید و سپس از طریق پمپ باد دستی یا برقی( قابل خریداری از فروشگاه اینتکس) محصول را باد نمایید. را ارائه کرده که شما عزیزان می توانید با شماره تلفن های فروشگاه سعید اینتکس تماس گرفته و سوالات احتمالی خود را با ما در میان گذاشته و مشاوره بگیرید. همچنین این محصول می تواند با داشتن ابعاد بزرگ در باغ و ویلا مورد استفاده قرار گیرد و راحتی برای داشتن انواع تفریحات آبی را ایجاد کند. در انواع دیگر استخرها شما نیاز دارید تا در ابتدا میله و پایههای استخر را نصب کنید اما در استخرهای ایزی ست تنها کافی است تا لبههای برزنتی استخر را با پمپ دستی باد کرده و آن را از آب پر کنید تا فرم اصلی خود را بگیرد. اگر قصد دارید برای مدتی از استخر استفاده نکنید، اما قصد جمع کردن آن هم ندارید، میتوانید از روکشهایی که مخصوص استخرهای ایزی ست است استفاده کنید.

از این رو آماده کردن آن برای مورد استفاده قرار گرفتن بسیار راحت می باشد. این کالا دارای عمق استاندارد بوده که کودکان نیز می توانند بدون نگرانی و با اطمینان خاطر از این استخر ایزی ست استفاده کنند. همچنین در قسمت بالای پمپ یک پیچ قرار گرفته که برای هواگیری می توانید از آن استفاده نمائید. قیمت استخر ایزی ست نیز نسبت به انواع استخرهای پیش ساخته دیگر بسیار ارزان تری و مقرون به صرفه تر می باشد. برای مشاهده انواع استخر پیش ساخته با تجهیزات مختلف میتوانید به دسته بندی استخر پیش ساخته در وبسایت اورجینال اینتکس مراجعه کنید و پس از ثبت سفارش محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید. شما میتوانید استخر ایزی ست را در 10 دقیقه و به راحتی راهاندازی کنید. با کمک انواع پمپهای دستی و برقی میتوان آن را باد کرد و شما قادر هستید در سطح صاف و همواری در کمتر از 10 دقیقه آن را نصب و راهاندازی کنید. 61 نمونه ای از کاربردی ترین انواع استخر برای استفاده به صورت خانوادگی و دوستانه بوده که با یک ابعاد قابل قبول در فروشگاه اینتکس طراحی و تولید شده است. دلیل نامگذاری ایزی ست یا فست ست برای این استخرها، سریع نصب شدن آنها است.

آخرین مطالب