منبع جشن آثار توسط مردم رنگ

تئاتر شرکت در سراسر منطقه مترو نظر بوده اند چگونه می توانید کار خود را به کسانی که قادر به حضور در نقش این فصل

توسط MORVARIDEASIA در 19 اردیبهشت 1399

تئاتر شرکت در سراسر منطقه مترو نظر بوده اند چگونه می توانید کار خود را به کسانی که قادر به حضور در نقش این فصل به دلیل coronavirus مستند. در میان آنها منبع تئاتر شرکت است که با همکاری سو تئاتر برای سال به نمایش گذاشتن آثار هنرمندان از رنگ. ششم WordFest و هنرمندان از رنگ اجلاس در اصل میله میله برای مارس 15 تا 26 در Su تئاتر فرهنگی و مرکز هنرهای نمایشی در حال حاضر خیلی از اصل برنامه ریزی شده طرح میتوانست اما منبع پیدا کرده است یک راه جدید برای حرکت به جلو با برنامه های خود را.

"قبل از خاموش شدن اتفاق افتاده است و ما قصد در کنار هم قرار دادن خوانش نمایشنامه ما در حال حاضر تولید شده و توسعه یافته از طریق ما هشت سال سابقه به ما بگویید داستان به عنوان یک شرکت می گوید:" آرنولد پادشاه یکی از منبع سه موسسان. "ما تصمیم گرفتیم برای انطباق نقش به چیزی شبیه به یک رادیو-بازی با فرمت و ببینید که چگونه است که صدا درآورده است."

نتیجه پادکست رایگان در مارس 8 در حال حاضر خواهد شد از صحنه در حضور خداتوسط بنیانگذاران هوگو جان Sayles; co-founder جیمی واکر یک کودک خوب بیش از حد به زودی; خودکشی نهفته است, با کارون Majeel; و زندگی و زمان Ol' آلفردتوسط Jon ایان Sayles. چند تا از بازیگران اصلی در حال انجام است.

نمایشنامه ارائه عمیقی دیدگاه تاریخی. یک کودک خوب جزئیات زندگی چهار نسل از زنان که تمام شد مادران مجرد در سن جوان است. "با هر نسل مشکلات بدتر می گوید:" پادشاه است. زندگی و دوراناو توضیح می دهد که به نوعی یک بیوگرافی تاریخی که Sayles تحقیق خود, خانواده, خط, رفتن تمام راه برگشت به برده داری. آن است "گفت: از منظر اولین ایلخانی Sayles خانواده" می افزاید: پادشاه "نمایشنامه نویس بزرگ-پدر بزرگ."

در بررسی این شرکت در کارنامه "در واقع ما متوجه برخی از تم های با هم تداخل دارند — که بخشی از الهام بخش برای آنچه که ما در تلاش بودند به انجام قبل از خاموش شدن" شاه می گوید. "بین خودکشی نهفته است و خوب کودک وجود دارد یک مضمون مشترک در مورد نسل خانوادگی مسائل و فرهنگ است که از دست داده می شود به عنوان آن را از یک نسل به نسل بعدی است.

"در حضور خدا — ما اولین تولید — در مورد انتقال به صورت سیاه و سفید مردمی از بردگی به آزادی" او توضیح می دهد. "وجود دارد یک زن به نام مادر عیسی یک برده آزاد شده که هدیه ای از پیدا کردن محل نگهداری از مردمی چون از طریق برده داری, خانواده از هم جدا شدند, کودکان فروخته شد و آنها نمی بینم هر یک از دیگر برای سال های دهه و یا اغلب هرگز دوباره. مادر عیسی است کمک به شخصیت های که از هم جدا شدند در حالی که تلاش برای به یاد داشته باشید خود او ریشه است. او آورده بود از آفریقا به عنوان برده و از طریق چند دهه از زندگی اش را فراموش کرده است او ریشه و نام اصلی خود را — تا زمانی که او یک جوان سابق, برده که کور است و همان هدیه ای به او می کند."

این منبع به طور متوسط دو productions یک سال تمام اسکریپت ها محلی نویسان و پادشاه می گوید او همیشه با تعجب به مقدار استعداد بازیگری او را می بیند در طول فرآیند ریخته گری. شرکت ساختار انعطاف پذیر است, با, پادشاه, واکر و هوگو جان Sayles — هر سه آنها نویسان — گرفتن نوبت کارگردانی و تولید است.

بسیاری از دنور تئاتر را برانگیخت به یاد داشته باشید موسسان از کار خود را با جفری Nickelson بسیار مورد تحسین قرار گرفته و در حال حاضر-توقیف سایه تئاتر شرکت می باشد. و شاه اشاره میراث سیاه تئاتر در دنور می رود بیشتر از آن از سال 1976 دنور سیاه هنرهای شرکت به Eulipions تاسیس در سال 1982 و گروگان جو Bunton دلسرد شدن. بنابراین اگر سایه بود منبع را پدر شاه می گوید: "Eulipions خواهد بود پدربزرگ و هنر شرکت بزرگ-پدر بزرگ همه آنها را." همکاری با سو تئاتر آغاز کرد و با تولید Lee Breuer درخشان اقتباس از Sophocles را Oedipus در Colonus, انجیل در Colonusکه نصب شده توسط این دو شرکت در سال 2013.

به عنوان برای از دست دادن زندگی می کنند عملکرد این بهار "من نمی خواهم بگویم آن را ناامید کننده می گوید:" پادشاه است. "ما در ابتدا محتوا را به صبر کنید تا زمانی که همه چیز بازگشایی شد. اما پس از آن ما تصمیم به گرفتن این درس این تعطیلی به ما آموخته است. چیزی که ما تا به حال برای اعطا گرفته بودن اجتماعی جامعه — التماس یک سوال: چگونه می توان تئاتر — که بسیار اجتماعی هنر در هر سطح از قرار دادن تولید نهایی با هم به همکاری با مخاطب — چه تئاتر تبدیل به وقتی که نیست ممکن است ؟ آن را در واقع هیجان انگیز برای کشف چگونه به انجام این کار در این قالب جدید و برای حفظ همان روح است."

لذت بردن از این تولیدات از طریق پادکست رایگان است که جریان زنده بر روی چهار شنبه, آوریل 8 در 6:30 p.m; هر دو سو تئاتر یا منبع سایت شما را به یک سایت فروش بلیط و ورود اطلاعات برای یک زوم نشست.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن