این دنور معماران و طراحان در حال خرد کردن COVID-19 ناامیدی

ما شده ایم زندگی را از طریق یک زمان. اما در حالی که دنور بوده و تعطیل آن را نیز تجربه یک چشم انداز مثبت در پرو

توسط MORVARIDEASIA در 12 اردیبهشت 1399

ما شده ایم زندگی را از طریق یک زمان. اما در حالی که دنور بوده و تعطیل آن را نیز تجربه یک چشم انداز مثبت در پروژه های جدید از این شهر و هنرمندان و هنر مدیران و دیگر معماران و طراحان است. برخی قهرمانانه تبدیل شده کار خود را به طور مستقیم برای حمایت از کارگران خط مقدم و بسیاری تلاش کرده اند برای ایجاد فرصت برای هنرمندان همکار از طریق بودجه امداد و فرصت ها به کار می کنند. برخی به سادگی می خواهید به ارائه سرگرمی و یا شاید حتی روشنگری.

در اینجا برخی از افرادی که حفظ شده است ما الهام گرفته از طریق این بیماری همه گیر.

کهربا بلز
هر بار که ما نگاه کردن کهربا Blais مشغول یک پروژه جدید. در روز از خاموش شدن ناگهانی او وارد یک پایگاه داده که در آن از کار هنرمندان می تواند قلاب با کارفرمایان که نیاز به مهارت های خود را — از حسابداری و توسعه وب برای خشک-دیوارها. پس از آن او و او وسعت رنگین کمان ارتش, سازمان رنگین کمان هیاهو یک گروه سه نفره از زوم اجرای برنامه های سیرک به ثمر رساند دنور نوازندگان. ده ها تن از هنرمندان درگیر شدند که در پروژه. از طریق آن همه او همچنین میزبانی داستان سرایی رویداد یکی دو Kazoo آنلاین با وصول دنور.

رایان تولی و ما دنور
زمانی که سیاه و سفید انجمن بازیگران و رایان Foo اعلام کرد که آنها می تواند ایجاد یک محلی MTV-سبک آنلاین خوراک به نام ما دنور به سینه همه گیر خستگی و تعامل فرهنگی جامعه هیچ کس نمی تواند انتظار می رود فوران محتوای ویدئو از دنور معماران و طراحان است. امروز کانال پخش بدون توقف در رسانه های اجتماعی. هنرمندان کوچک دریافت حق الزحمه خود را برای کار و بیننده می تواند نکته خلاقیت فردی و یا پروژه به عنوان یک کل.

Artist Adán de la Garza is the curator of Collective Misnomer.گسترش

هنرمند آدان د لا گارزا متصدی جمعی اسم بی مسمی است.

آدان de la Garza

آدان De La Garza و جمعی اسم بی مسمی
نوازنده, هنرمند فیلمساز و متصدی آدان De La Garza استفاده می شود هفته اول و یا پس از قرنطینه به روز رسانی archives خود عشایری microcinema جمعی اسم بی مسمی به طوری که مردم می تواند تماشای آنلاین مجموعهای از تجربی فیلم, فیلم ها و پروژه های رسانه های او نشان داده در طول سال. او حتی رزرو سالانه خود را با مردم محلی تنها نشان می دهد آنلاین و یک آلبوم جدید منتشر بار متوجه شدم بالقوه است.

برایس Maiurro, Shelsea اوچوا و خارج رفتن و فریاد زدن در 8pm
دنور ساکنان برایس Maiurro و Shelsea اوچوا به حال الهام گرفته از ایده: برای تشویق مردم شهرستان...و فراتر از آن...برای رفتن به خارج در 8 p. m. در هر شب و فریاد زدن. در مرکز شهر و کاپیتول هیل روند به سرعت و به زودی آن را گسترش به سایر نقاط استان و کشور و حتی فراتر از آن. حتی پاسخ گوی اضطراری در پیوست انفجار خود آژیر و چشمک چراغ های خود را.

لوئیس Martorano و RedLine معاصر
وقتی مشخص شد که بسیاری از هنرمندان خواهد بود از دست دادن کار به عنوان COVID-19 تعطیلی جاروب شهرستان RedLine معاصر, مدیر اجرایی, Louise Martorano بر خاست به اقدام بسیج هنر تأمین کنندگان مالی شهرستان و سازمان های دولتی و طراحان برای ایجاد اورژانس کمک های مالی و کلرادو هنرمند صندوق امداد. او همچنین با لورا Shill نیکول tee holmes و فرانکی Toan برای ایجاد یک هنرمند-led ماسک-دوخت پروژه برای افراد مشغول به کار در خط مقدم از خدمات بی خانمان.

Hope Tank keeps bringing hope to Denver.گسترش

امید مخزن نگه می دارد و آوردن امید به دنور.

کایل هریس

اریکا Righter و امید مخزن
اریکا Righter صاحب امید, مخزن, هدیه, فروشگاه, لود شده به صورت محلی ساخته شده در مورد که سود در بخش صندوق بشردوستانه باعث می شود. او مشغول در حال اجرا فروشگاه خود را و تحویل پستی, سفارش آنلاین, اما او را به انجام بیش از فقط به نگه داشتن همه چیز شناور: او همچنین به سازماندهی هنرمندان به رنگ سوار کردن کسب و کار از برادوی با نقاشی های دیواری و خدمت به عنوان یک صدا برای همکار میکرو-صاحبان کسب و کار در تلاش برای به دست آوردن.

Cortney خط آهن و سیاه و سفید, مکعب موزه عشایری
Cortney خط آهن سر سیاه مکعب عشایری موزه شده است یکی از دنور شدیدترین قهرمانان تجربی هنرمندان برای سال. زمانی که Bonfils-استانتون بنیاد به اورژانس صندوق امداد او بلافاصله قرار داده است که پول به کار برای هنرمندان راه اندازی COVID-19 هنرمند امداد تصویری هنر جوایز. برندگان هر یک به 200 دلار دستمزد و کار خود را نمایش داده شد در سیاه و سفید, مکعب را Vimeo صفحه. در عین حال, سیاه و سفید, مکعب منتقل شده ماهانه خود صحبت خود را با دهان سری کامل آنلاین; این ادغام خوردن (و در حال حاضر پخت و پز) با بحرانی گفتگو در مورد هنر و فرهنگ است. عضویت در ساعت 11 صبح روز یکشنبه, مه 3.

اوان Weissman مولینا صحبت می کند و گرم کوکی ها از انقلاب
اوان Weissman یک عضو موسس Buntport تئاتر و رئیس مدنی-تعامل گروه هنر گرم کوکی ها از انقلاب و دنور هنرمند و خواننده رپ ملینا صحبت می کند فکر آنچه که می تواند آنها را به راحتی به شهر. آنها به سرعت آمد تا با ایده های مجازی سبدهای هدیه که شامل آثار از کلرادو شاعر برجسته بابی LeFebre سوزی Q. Smith, تکان خوردن راوی Zupa, مریم فیض Legg این یادآوری Buntport تئاتر Naureen سینگ خوان فوئنتس آرماندو Geneyro, Sheree "Lovemestiza" قهوه ای, هیلی استوارت Izaiah D. Buseth آنتونی گرایمز و مایکل بیمار Se7en Acuña. سبد دریافت شده است و با آغوش باز و قدردانی است.

که دنور معماران و طراحان در حال الهام بخش شما را از طریق COVID-19 همه گیر? اجازه دهید ما می دانیم در editorial@westword.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب