آنها مشغول به کار در ایالات متحده در ویزا. اما coronavirus و مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش جدید تقسیم این خانواده هند جدا

در ماه مارس گذشته Poorva Dixit رزرو پرواز اورژانس به زادگاهش هند به دیدار او بیمار است. این سفر قرار بود سریع:

توسط MORVARIDEASIA در 21 تیر 1399

در ماه مارس گذشته Poorva Dixit رزرو پرواز اورژانس به زادگاهش هند به دیدار او بیمار است. این سفر قرار بود سریع: او می خواهم به سمت چپ پشت سر خانواده اش در شرق خلیج که در آن Dixit و شوهرش هر دو نرم افزار مهندسین زندگی کرده اند برای بیش از یک دهه در حالی که کار بر روی ویزای H-1B.

او تصور دوقلو موانع که او را از بازگشت به کالیفرنیا: یک جهانی همه گیر و یک فرمان اجرایی جدید با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که باعث محدود شدن جریان از کارگران بسیار ماهر را به این کشور جدا شده و خانواده ها و کاشته سردرگمی است.

در حال حاضر Dixit یکی از صدها H-1B و مشابه ویزای کارگران -- بسیاری از شبه قاره هند -- که رشته در خارج از کشور نامشخص زمانی که آنها بازگشت به ایالات متحده است.

"من در حال حاضر از دست من و مادر و در حال حاضر من شده اند نگه داشته و دور از من مادری" 37 ساله گفت. "این بدترین کابوس که من هرگز می تواند خواب تا."

تبلیغات

این حکم اجرایی خواهد شد که اقامت در اثر حداقل تا پایان این سال, آخرین فراگیر تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای محدود کردن مهاجرت قانونی. ماه گذشته کاخ سفید گسترش یافته اندازه گیری شدت محدود بودن ویزا های صادر شده برای کارکنان موقت خارجی بسیاری از آنها در کالیفرنیا در فناوری تخصصی مشاغل.

H-1B امر نه تنها برای مهندسین نرم افزار اما برای دیگر کارگران ماهر بالا مانند پزشکان و وکلا و معماران و دانشگاهیان. سفارش نیز تاثیر می گذارد H-2B ویزا برای فصلی کارکنان; L-1 ویزا برای مدیران شرکت های بزرگ; و J-1 ویزای برای محققان و برنامه های تبادل.

مقامات دولت تخمین زده می شود این حرکت را "محافظت" بیش از 500 ، 000 شغل در میان همه گیر. اما بسیاری از کارفرمایان در صنعت فن آوری و کارآفرینان می گویند که هیچ شواهدی وجود ندارد به این ادعا که مهاجران گرفته اند شغل از آمریکایی ها که میرم بیرون پرتاب از کار به دلیل ویروس.

اعلام فراهم می کند معافیت مانند کسانی که برای بسیاری از پتانسیل های کشاورزی, بهداشت و درمان و صنایع غذایی کارگران است. آن تغییر نمی کند وضعیت مهاجران در حال حاضر در ایالات متحده است.

تبلیغات

"یک دلیل وجود دارد که چرا ما باید H-1 ویزا سیستم -- آن را بنابراین ما می توانیم به افرادی که مهارت دارند نه در اینجا در دسترس در ایالات متحده به این کشور گفت:" کریس Hopfensperger, مدیر اجرایی Software.org, یک حزبی سازمان تحقیقاتی مستقر در واشنگتن که با هدف کمک به سیاستگذاران درک نرم افزار و تاثیر آن بر اقتصاد و جامعه است. "H-1B است نه یک صنعت که در آن شما ببینید ایالات متحده کارگران آواره بودن. اگر هر چیزی با آوردن آنها در ما ایجاد مشاغل در آمریکا"

ویزا بان کی مون اتحاد چپ کارگران اشتباه در مورد گام های بعدی خود را. هند اتباع آهنگسازی 75 درصد از ویزای H-1B برنامه های کاربردی با توجه به داده ها از ایالات متحده خدمات مهاجرت و شهروندی. فعلی سالانه کلاه برای ویزای H-1B نشسته در 65,000 با 20000 اضافی ویزا در دسترس برای کسانی که به کسب مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا از آمریکا نهاد.

این ممنوعیت می ایستد به تاثیر فناوری کسب و کار در ایالات متحده به ویژه کسانی که در شمال کالیفرنیا و سیلیکون ساحل که استخدام ویزای H-1B کارگران از سراسر جهان است.

تبلیغات

"این فقط گوگل و Facebook رقابت برای این مردم این همه در اقتصاد است. این شرکت موتور فورد. و بوئینگ -- تمام این شرکت ها تبدیل دیجیتالی آنها به آنها نیاز دارید بیش از حد" گفت: تاد مک کینون از بنیانگذاران Okta, یک سان فرانسیسکو مبتنی بر ابر ارائه دهنده هویت. "پس چگونه ما مطمئن شوید این عالی شرکت های آمریکایی رقابتی ماندن? من فکر نمی کنم جواب گفتن است این افراد به ماندن در خانه."

برای Dixit چه قرار بود موقت جدایی از خانواده تبدیل شده است بلند مدت. او شده است قادر به کار از راه دور چیدن یک شبه تغییر برای مطابقت West Coast ساعت و به طور منظم صحبت می کند با شوهرش از طریق تلفن. او را مجبور به کار از خانه با توجه به کروناویروس, او گفت:, و در حال حاضر به مدیریت خود در قرنطینه به عنوان در حالی که پدر و مادر تنها.

"من امیدوار بودم من خواهد بود قادر به گرفتن ویزای من مهر و به خانه" Dixit گفت.

در حالی که او کار می کند Dixit نگه می دارد یک هدفون وصل شده برای بچه های خود را که به او بگویید که آنها می خواهم به قادر به شنیدن صدای او -- حتی اگر او فقط صحبت کردن با همکاران خود را.

تبلیغات

"بچه های من در حال رفتن به افسردگی است. آنها وعده های غذایی پرش," او گفت:. "من 3 سال او را درک نمی کند چه می گذرد. او نگه می دارد که از زمانی که من به آینده را. من هیچ پاسخ."

Poorva Dixit's daughter drew a family portrait and pinned it to their refrigerator.

Poorva Dixit را به خود جلب کرد یک پرتره خانواده دوخته و آن را به یخچال و فریزر. او تحت پوشش Dixit با یک آهنربا و گفت که او خواستار عکس "و آنها زندگی می کردند متاسفانه همیشه بعد از."

(Poorva Dixit)


تحقیقات نشان می دهد که مهاجران تقویت اقتصاد و به طور معمول نمی رقابت با ایالات متحده متولد شده کارگران برای شغل و یا کاهش دستمزد خود را. بیشتر مبتنی بر اشتغال مهاجرت به ایالات متحده در حال حاضر نیاز به یک بازار کار تست برای نشان دادن وجود ندارد در دسترس شهروند ایالات متحده برای پر کردن موقعیت و بسیاری از صنایع و همچنین تهمت مقامات خود را برای حمایت بیشتر از مهاجرت و نه کمتر.

H-1B کارگران کسب دستمزد بالا و اغلب حرکت به ایالات متحده زمانی که آنها جوان هستند بدین معنی که به اقتصاد کمک کند از طریق پرداخت مالیات و هزینه برای سال های بسیاری گفت جیووانی ماتیک, یک استاد اقتصاد و مدیر جهانی مهاجرت در مرکز UC Davis. برش آنها را از اقتصاد می تواند اثرات مضر در دراز مدت گفت: در حالی که همچنین عدم افزایش اشتغال برای آمریکایی ها.

تبلیغات

"این ویزا هدف بالا, ماهر, مردم, افرادی که نوآوری افراد در علم و فن آوری" Peri گفت. "این را کاهش می دهد شرکت های ایالات متحده و آزمایشگاه توانایی تولید و رشد بهره وری و توانایی اقتصاد به رشد است."

کارگران خارجی' مشاغل مرتبط با همکاران آمریکایی خود کار, او گفت:. اگر یک شرکت, استخدام یک تعداد انگشت شماری از کارگران H-1B برای یک تیم جدید آن را نیز استخدام آمریکایی برای دیگر مکمل شغل. و اگر شرکت تصمیم به استخدام همان کارگران است که آنها را به ارمغان آورد به آمریکا قبل از ممنوعیت صدور ویزا, اما اجازه می دهد آنها را به کار در کشورهایی مانند هند یا کانادا اضافی مشاغل در آمریکا می تواند از دست داده Peri اضافه شده است.

وکیل مهاجرت گرگ Siskind گفت: صندوق شده است با غرق داستان از خانواده هایی که از هم جدا شده اند توسط این نظم جدید است. صدها هزار نفر از مردم تحت تاثیر قرار خواهد داد گفت: - به ویژه کارگران از هند که در حال ضربه زدن با هر دو اعلام و مسدود شدن کارت سبز سیستم نرم افزار است که در سمت چپ بیش از 500,000 هند اتباع خود را تجدید ویزا به جای تبدیل شدن به اقامت دائم.

"با انباشت قوانین به طور معمول است که شما شش سال در یک ویزای H-1B. اما اگر شما یک برنامه کارت سبز در انتظار شما می توانید گسترش آن را سه سال در یک زمان," او گفت:. "و سرخپوستان باید کارهای عقب افتاده که در آن منتظر هستند که 40 تا 50 سال باشد."

تبلیغات

به عنوان یک نتیجه او گفت: بسیاری از کارگرانی که در حال حاضر تحت تاثیر این منظور ممکن است کسانی که اعمال شده برای کارت سبز اما نتوانسته اند برای تبدیل شدن به ساکنان دلیل encumbered سیستم. انتظار طولانی است که به دلیل در بخشی به کلاه هایی که قرار داده شد قبل از تکنولوژی بوم از 1990s جلب هجوم زیادی از کارگران هندی به آمریکا

در همان زمان, کلاه جدید H-1B صدور تغییر نکرده برای 16 سال و حتی کسانی که کارگران در تقاضای بالا هستند از ایالات متحده, کارفرمایان, ماتیک, استاد, اضافه شده.

کسب و کار و فناوری صنعت گروه بلافاصله به عقب رانده در برابر گسترش این ممنوعیت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام این استدلال که این حرکت را مانع بهبود اقتصادی به جای جرقه رشد. مهاجرت حداقل یک گروه فعال گفته است که به دنبال آن است را به چالش سفارش با طرح دعوی در دادگاه.

در حالی که کشمکش همچنان متقاضیان ویزا صبر نگرانی در طرف دیگر از جهان است. گفت که برخی آنها رسیده به دولت فدرال و مقامات برای کمک به اما شنیده ام و نه به عقب.

تبلیغات

Dharmendra نقش برآب برای یک پرواز به هند در ماه فوریه پس از او آموخته است که پدر او فوت کرده است. او به سفر به تنهایی در حالی که همسر خود را پس از نگاه خود 4 ساله-پسر.

"من نمی خواهم پسرم را به دست درمانی و بنابراین من گفت: شما اینجا بمانید,'" گفت: Dharmendra که می خواستم به شناسایی نام فقط برای ترس از قرار دادن ویزای خود را در خطر است.

او زندگی در ایالات متحده برای نزدیک به هشت سال و کاربردی برای کارت سبز خود را در سال 2014. او انتظار ندارد برای دریافت آن تا دهه ها از در حال حاضر.

"انتصاب من به مهر ویزای من شد مارس 16, اما coronavirus آغاز" نرم افزار مهندس گفت. "من و همسرم نمی توانید رانندگی کنید. پسر من است نیازهای ویژه و نمی تواند صحبت می کنند. من در استرس های روانی است. من فکر کردم که COVID پایین بروید من می توانید یک قرار ملاقات. در حال حاضر آن را تا ماه دسامبر است. من چه کاری باید انجام دهید؟"

تبلیغات

Dharmendra بیدار می ماند تا 3 صبح او می گوید: بنابراین او می تواند صحبت می کنند به همسرش. او می کند بهترین خود را به نگه داشتن روحیه بالا اما او ترس او سلامت روانی در معرض خطر است.

"من نمی خواهم او را به تنهایی. گاهی اوقات او گریه و این سخت است برای من" او گفت:. "من نمی توانم توصیف ما چگونه در حال انجام در حال حاضر است."

The 40-year-old گفت او شده است صحبت با وکیل برای تعیین اینکه آیا او می تواند دوباره دیر. او قصد دارد در مبارزه با.

Srinivas Repala جدا شده از همسر و سه پسر از ماه فوریه زمانی که او در سفر از سیاتل به هند برای حضور در مادر بزرگ او در مراسم تشییع جنازه.

تبلیغات

مثل دیگران خود را از کنسولگری وقت برای گرفتن ویزا و مهر لغو شد به دلیل بیماری همه گیر. یک متخصص فن او در حال کار از راه دور در حال حاضر, اما نمی دانم که آیا کارفرمای خود اجازه خواهد داد که او را به کار از هند پس از همتایان خود در ایالات متحده بازگشت به کار در دفاتر.

Repala گفت که زمانی که او آموخته اجرایی منظور در ماه گذشته او احساس افسرده.

"خانواده من است و در همان حالت. بچه ها من در حال گریه" 38 ساله گفت. "به آنها بگو:" پاپا من واقعا از دست رفته شما است.' "

او به خانواده اش هر روز از طریق تلفن و یا در FaceTime و تلاش برای توضیح به او 10 ساله و 6 ساله دوقلوها چرا او نمی تواند به خانه می آیند. او در بر داشت خود را آموزش فرزندان خود در ویزا و مهاجرت سیستم بسیار زودتر از او می رود.

تبلیغات

"هر روز سال کار سخت و خانواده در معرض خطر است اگر من به عقب نمی," او گفت:.

Dixit نرم افزار مهندس گفت که او احساس گناه دوری می کند. او از دست رفته دخترش ششم تولد.

"شوهرم گفت بچه ها من رشد پنج اینچ," او گفت: "صدای خود را تکان دادن. "این شکسته قلب من به از دست رفته کسانی که پنج اینچ از آنها در حال رشد است."

چند روز پیش او را دیدم که او فرزند ارشد گرفته بود یک پرتره خانواده است که او می خواهم کشیده شده قبل از Dixit چپ برای هند و گیر آن را در یخچال خود را از شمال کالیفرنیا خانه. در آن خانواده می ایستد طرفین روشن و صورتی زیر یک آسمان آبی یک دختر ایستاده در کنار هر یک از پدر و مادر است.

تبلیغات

دختر کوچولو تا به حال تحت پوشش مداد Dixit بدن با زرافه آهنربا است که بار خوانده شده "Hakuna Matata."

"من به آن تماس بگیرید" و آنها زندگی می کردند متاسفانه همیشه بعد از,'," او گفت ،tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب