سوم دنور اطفال کشته شده در چهار روز طول خونین جولای

دنور نوجوان کشته شده در جریان یک تیراندازی در شب شنبه, جولای 11: او سومین زیر سن قانونی مرد به مرگ در چهار روز

توسط MORVARIDEASIA در 23 تیر 1399

دنور نوجوان کشته شده در جریان یک تیراندازی در شب شنبه, جولای 11: او سومین زیر سن قانونی مرد به مرگ در چهار روز و نهم مایل بالا شهر, قتل, قربانی تا کنون در یک ماه است که شاهد افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز در حال حاضر در شکوفایی این سال است.

در 11:51 p. m. در جولای 11, دنور اداره پلیس توییتی که "ماموران در حال تحقیق در مورد تیراندازی در 4500 جلوگیری از کانزاس راه شامل دو قربانی است." در 5:35 صبح در جولای 12, DPD پس با این: "به روز رسانی: 1 قربانی کانزاس راه تیراندازی تلفظ شد متوفی; 2nd قربانی (juvenile مرد) دچار تهدید کننده زندگی غیر آسیب است. تیراندازی رخ داده است در یک مهمانی در خانه & ماموران در ادامه به طور فعال در حال بررسی شرایط & مشکوک info." در یک سوم جیر بخش تایید کرد که "قربانی کانزاس راه عکسبرداری که از جراحات درگذشت نیز یک نوجوان مرد."

دو نوجوان قربانيان قتل در دنور در این ماه شد و چهارده سال Xzavier ذغال سنگ و پانزده ساله موسی Chaney هریس. آنها کشته شدند در ساعات اولیه صبح از 8 ژوئیه طی یک تیراندازی در 12200 جلوگیری از Albrook درایو. ادای احترام به ذغال سنگ در ملی تفنگ خشونت یادبود وب سایت شامل یک پست که در آن او به عنوان "یکی از باهوش ترین دانش آموزان من آموخت." دیگری می خواند: "من از دست yuu خیلی برادر!!! آن killing me watch over me عسل لطفا." هریس صفحه ویژگی های این موجز خصوصیات: "شگفت آور, خنده دار, شیرین."

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

قتل در دنور در حال حاضر در حال اجرا در سرعت بیش از 40 درصد بالاتر از مدت مشابه در سال 2019. با توجه به آخرین آمار در دسترس وجود دارد 31 قتل در دنور از ژانویه تا مه سال جاری — 47.6 درصد افزایش بیش از 21 قتل در پنج ماه اول سال 2019. تشدید حملات نیز به طور قابل توجهی بیش از آن span — از 1,151 در پنج ماه اول سال 2019 به 1,424 در سال 2020 یک 23.7 درصد پرش.

اگر شما اطلاعات در مورد کانزاس راه, تیراندازی, تماس با مترو دنور Crime Stoppers در 720-913-7867.

نه نام و نه هر گونه اطلاعات اضافی در مورد مرحوم در آن عکسبرداری شده است ساخته شده است. ما شامل جزئیات بیشتر به عنوان به زودی به عنوان آنها در دسترس برای مبارزه با یک پدیده ما اشاره کرد ما در پست های اخیر در مورد هشت دنور قتل قربانیان بیش از هشت روز: قربانیان همه بیش از حد اغلب تبدیل به صرف آمار به خصوص اگر آنها مردم از رنگ.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب