آخرین: San Francisco 49ers, غول به توزیع ماسک

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان: ___ بزرگ شرق کنفرانس اتحاد پیوست و چندین لیگ های دیگر در ت

توسط MORVARIDEASIA در 26 تیر 1399

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

بزرگ شرق کنفرانس اتحاد پیوست و چندین لیگ های دیگر در تصمیم گیری برای بازی تنها کنفرانس مخالفان در طول پاییز, ورزش فصل, اگر آن را قادر به بازی در تمام.

بسکتبال-متمرکز کنفرانس اعلام کرد که تصمیم پنج شنبه. بزرگ شرق هنوز تصمیم گرفته نشده که آیا آن انجام خواهد شد در فصل پاییز و قهرمانی.

لیگ گفت: در هفته های آینده آن را ادامه خواهد داد برای نظارت بر COVID-19 شرایط در سراسر کشور و در شرق و جوامع و ارائه خواهد شد به روز رسانی بیشتر در تاریخ و فرمت "به عنوان مناسب است." تمام تصمیمات مربوط کنفرانس پاییز رقابت خواهد بود و هدایت نگرانی های ایمنی و بهداشت و خواهد بود ساخته شده مطابق با NCAA اقدامات و سیاست.

ورزشی تحت تاثیر قرار مردان و زنان در فوتبال مردان و زنان در سرتاسر کشور, والیبال و هاکی روی چمن. بزرگ شرق را برنامه ریزی برای 2020-21 زمستان و بهار, ورزش فصل بی پیرایه باقی می ماند در این زمان.

بزرگ شرق اعضاء واقع در هشت کشور برتر 36 بزرگترین رسانه بازارهای در حال Butler, کانکتیکات, کریتون, DePaul, Georgetown, Marquette, پراویدنس, St. john's, Seton Hall ویلانووا و خاویر.

___

آمریکا کنفرانس ورزشی نیاز به همه آن مدارس به تست بازیکنان فوتبال برای COVID-19 حداقل 72 ساعت قبل از مسابقه.

اعلام پنج شنبه توسط آمریکا می آید پیش از انتشار مورد انتظار از توصیه های NCAA است.

قدرت پنج همایش — ACC بزرگ ده بزرگ 12 Pac-12 SEC — کار کرده اند نسبت به یک حداقل استاندارد برای تست در سراسر عمده فوتبال کالج است. هر چند بزرگ ده و Pac-12 هفته گذشته اعلام کرد که این بازی تنها بازی های کنفرانس این فصل فوتبال برای کمک به حداقل رساندن احتمالی ناشی از COVID-19 دیگر FBS کنفرانس هنوز تصمیم نگرفته اند در برنامه ریزی فرمت برای فصل آینده که به نظر می رسد در خطر به دلیل افزایش بیماری همه گیر.

AAC کمیسر مایک Aresco می گوید: تست پروتکل اعمال خواهد شد در سراسر منظم و کاسه فصل است. بیشتر عملیاتی پروتکل هنوز در حال نهایی به عنوان تست پروتکل های دیگر ورزشی.

___

یک بخش روسی بازی فوتبال نامیده شده است و بعد از نه نفر در FC سوچی آزمایش مثبت برای ویروس.

روسیه لیگ برتر می گوید سوچی را در بازی برابر تامبوف برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در روز پنج شنبه. لیگ نشده گفت: چگونه بسیاری از نه بازیکنان.

وجود دارد هیچ اشاره ای به اینکه آیا این بازی می تواند دوباره. لیگ برنامه ریزی شده است به پایان آن فصل بعدی چهارشنبه.

سوچی در ماه گذشته برنده یک بازی 10-1 مقابل FC روستوف پس از شیوع ویروس مجبور روستوف به ارسال یک تیم از جوانان و بازیکنان آکادمی.

یکی دیگر از باشگاه FC اورنبورگ ضبط دو بازی پس از شیوع در باشگاه و پس از تنزل.

یکی دیگر از بازی به تعویق افتاد و ماه گذشته پس از سه ویروس موارد در میان دینامو مسکو بازیکنان.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب