این CHP افسر به دنبال رابطه جنسی از زنان که مورد نیاز خود را کمک به بازرسی اتومبیل های خود را, سوابق نشان می دهد

نیکول به خاطر احساس ممنون که افسر مورگان McGrew حاضر به دیدار با او در اوایل صبح. 7:30 صبح وقت ملاقات خواهد اج

توسط MORVARIDEASIA در 27 تیر 1399

نیکول به خاطر احساس ممنون که افسر مورگان McGrew حاضر به دیدار با او در اوایل صبح. 7:30 صبح وقت ملاقات خواهد اجازه دهید او را بررسی کنید ماشین خود را به شماره شناسایی خودرو و هنوز هم آن را به کار بر روی زمان.

اما زمانی که او ملاقات McGrew در پارکینگ West Valley, California Highway Patrol در وودلند هیلز افسر گفت که او با داشتن مشکل پیدا کردن VIN برچسب بر روی درب خودرو. پس از آن گفتگو ناگهان منتقل شده است.

"'من عبور این ماشین و شما قادر خواهید بود برای دریافت ثبت نام خود را اگر شما بیرون رفتن در تاریخ با من'" او به یاد می آورد McGrew گفت. "من از نوع یخ زد," او می گوید.

نیکول که صحبت می کرد به شرط این که نام کامل او منتشر نمی شود به احترام او حفظ حریم خصوصی یکی از 21 نفر McGrew propositioned و مورد آزار و اذیت در وین تایید قرار ملاقات با توجه به سوابق از یک سال 2016 تحقیقات داخلی به دست آمده توسط KQED و کالیفرنیا گزارش پروژه. چهار زن گفت: McGrew ارائه شده برای عبور وسایل نقلیه خود را اگر آنها را در یک تاریخ و یا به نزدیکی متل با او. دو گفت McGrew ارسال آنها پیام های متنی درخواست رابطه جنسی پس از او شماره تلفن خود را در طول یک وین ملاقات. پانزده توصیف McGrew نظرات بود که از پیشنهاد رابطه جنسی به درخواست سرزده سوالات شخصی.

تبلیغات

McGrew استعفا داد و در سال 2017 هنگام گشت بزرگراه کالیفرنیا اطلاع او است که آن را برنامه ریزی شده به آتش و او را برای انواع سوء رفتار از جمله نادرست در تلاش برای تقویت روابط با اعضای عمومی ساخت نامناسب جنسی نظرات و propositioning زنان برای رابطه جنسی, در حالی که وظیفه این اسناد نشان می دهد.

سوابق ارائه جزئیات در مورد نوع سوء رفتار جنسی با اجرای قانون باقی مانده است که راز برای چند دهه در کالیفرنیا تا یک نقطه عطفی شفافیت قانون مورد نیاز سازمان در سال گذشته برای عموم فاش انواع اسناد و مدارک از جمله تحقیقات ماموران دریافتند که مرتکب تجاوز جنسی در حالی که در وظیفه. حق دانستن عمل در معرض تکرار موارد سوء استفاده اعم از اصلاح افسران در زندان که حمله و زنان خود را تحت گارد به یک افسر اخراج برای درخواست رابطه جنسی از یک arrestee و گزارشهایی از ضرب و شتم و تجاوز به دوست دختر خود را.

در McGrew مورد CHP نیست اشاره او به لس آنجلس دفتر دادستان منطقه به تصمیم می گیرید اگر اتهامات موجه بودند. یک CHP سخنگوی نوشت: در یک ایمیل که "تا به حال شده است وجود دارد شواهد کافی که جنایت رخ داده بود آن را بررسی کرده و به طور بالقوه با اشاره به دفتر دادستان منطقه."

دفتر دادستان منطقه کاهش یافته است به اظهار نظر در این مورد است. کالیفرنیا Assn. از بزرگراه Patrolmen که به نمایندگی McGrew نیز پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر.

تبلیغات

تلاش برای رسیدن به McGrew ناموفق بودند. CHP سوابق نشان می دهد او اعتراف کرد ساخت این دیدگاه در وین بازرسی اما استدلال کرد که ختم شد بیش از حد مجازات پس از 14 سال از خدمات.

"در حالی که من نه اختلاف است که من ساخته شده غیر قابل توجیه نظرات به اعضای این سخنان هرگز به معنی روحیه" او در نامه ای نوشت به امور داخلی.

سابق آمریکا وکیل برای شمال کالیفرنیا جو Russoniello که بررسی امور داخلی فایل های توصیف McGrew رفتار به عنوان "یک گستاخ سوء استفاده از نشان" و گفت که او شوکه شده بود CHP نیست اشاره McGrew به دا.

"یک سازمان نیاز به نشان می دهد که آن را جدی در مورد رد این نوع رفتار" Russoniello گفت. "و جدی راه برای انجام این کار جنایی ارجاع."

تبلیغات

فیل Stinson, یک عدالت کیفری استاد در بولینگ سبز دانشگاه ایالتی اوهایو است که مورد مطالعه قرار police crime گفت: ماموران مانند McGrew اغلب به عنوان رد "سیب خراب" اما چنین رفتاری نرمال در ایالات متحده بسیاری از ادارات پلیس.

قربانیان اغلب در یک موقعیت آسیب پذیر و McGrew برگزار خاص نوسان به عنوان یک نتیجه از کار خود را. یک وسیله نقلیه ثبت شده است که اغلب کلید به یک فرد تحرک اشتغال و زندگی خانوادگی. مناسب و بدون ثبت نام مردم می توانند در صورت جریمه و یا حتی از دست دادن ماشین خود را.

"شما در حال برخورد با یک مامور اجرای قانون است که یک تفنگ و یک نشان. آنها یک فرد در یک موقعیت اقتدار" Stinson گفت. "و آن را بسیار تهدید کننده برای یک زن برای پیدا کردن خود را در آن وضعیت که در آن افسر را نشان می دهد که آنها شرکت در یک عمل جنسی. آن را کاملا وحشتناک است."

تبلیغات

تعداد دفعات CHP اتحاد منظم یک افسر برای سوء رفتار جنسی در پنج سال گذشته است که هنوز هم ناشناخته است. ائتلافی از سازمان های خبری از جمله KQED و لس آنجلس تایمز درخواست چنین سوابق on Jan. 1, 2019, اما این سازمان برای متوقف بیش از یک سال قبل از ارائه یک پرونده. در مه, KQED واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر CHP به زور کردهاید ، آژانس تولید داخلی بررسی افسر سابق McGrew مدت کوتاهی پس از آن.

آژانس نیز منتشر شد تحقیقات خود را به سابق CHP افسر تیموتی Larios که رابطه عاشقانه با یک زن محرمانه خبرچین به خطر بیافتد یک رزمی عملیات مبارزه با مواد مخدر و در معرض خطر ، Larios بازنشسته زمانی که CHP اطلاع او آن را در حال حرکت بود به آتش او این سوابق نشان می دهد. یک سوم فایل جزئیات آژانس پروب به افسر سابق جان Frizzell که اخراج شد در سال 2014 برای نوازش کردن سینه یک زن در طول یک توقف ترافیک و درخواست یکی دیگر از رانندگان زن برای بلند کردن پیراهن او.

در هر دو مورد اسناد و مدارک به هیچ نشانه ای که CHP مراجعه ماموران به تعقیب.

سوابق نشان می دهد CHP شروع به بررسی McGrew پس از یک زن ساخته شده شکایت در سال 2016. مانند نیکول, این زن یک قرار ملاقات با McGrew به وین تایید بنابراین او می تواند ماشین خود را با ثبت نام راهنمایی و رانندگی. او تا به حال با او.

تبلیغات

McGrew به کودک CHP دشنه و نگاه خودرو.

McGrew سپس گفت: زن او عبور خواهد ماشین خود را اگر او رفت و به نزدیکی متل با توجه به اسناد و مدارک. که اسپانیایی صحبت نمی بلافاصله درک آنچه McGrew درخواست شد. بنابراین McGrew تکرار گزاره دو بار.

زن رفت داخل اتاق به شکایت در مورد McGrew رفتار. یک گروهبان از او خواست اگر او اشتباه McGrew با توجه به مانع زبان و اگر او می خواهم نوشیدن و یا مصرف مواد مخدر. او گفت: هیچ سوء تفاهم و که او را تحت تاثیر.

"او نمی تواند توضیح بیان افسر McGrew است اما او گفت که او لبخند هنگامی که از او پرسید: سوال در مورد گرفتن یک اتاق متل," اسناد می گویند.

تبلیغات

به عنوان بخشی از تحقیقات داخلی این CHP ارسال سه دوره از نظرسنجی به حدود 150 نفر از زنان سنین 18-40 که می خواهم ساخته شده و قرار ملاقات با McGrew در طول زمان خود را به عنوان یک بازرسی افسر.

CHP نادرست redacted تاریخ نشان طول تحقیقات و طول زمان از McGrew سوء استفاده. اما روشن است که آژانس تحقیقات را شامل نمی شود هر چیزی که در این افسر حرفه ای قبل از او اختصاص داده بود به بازرسی خودرو.

با محدود کردن دامنه تحقیق به کسانی که بیش از 18 محققان را به خوبی ممکن است از دست رفته بیشتر آسیب پذیر و قربانیان.

"آنچه در مورد 16 یا 17 ساله راننده که ممکن است خود را یک ماشین است که او تا به حال در تماس با؟" Stinson گفت.

تبلیغات

یک زن گفت: او احساس نقض پس از تجربه او در CHP دفتر محققان گفت که McGrew خواسته آنچه او را برای او انجام دهد اگر او گذشت او ،

"افسر McGrew از او پرسید که چه او رفتن را برای او انجام دهد اگر او گذشت او ، او گفت که او سعی کردم به آن خنده اما بر این باور بود که نامناسب" با توجه به سوابق. "او گفت که او ساخته شده و سپس نظرات در مورد 'جوراب توری, جوراب' او و گرفتن او را در صندلی عقب ماشین خود را.'"

زن گفت: McGrew "ذکر شده و او را به یک متل در پایان و یا در خیابان."

McGrew بستری برای محققان است که او تا به حال ساخته شده و نظرات نامناسب به زنان در حالی که در وظیفه اما گفت که او در نظر گرفته شده هرگز به آنها عمل می کنند. وقتی پرسیده شد که چرا او propositioned زنان McGrew جواب داد: "فقط برای دیدن اگر آنها می گویند بله" با توجه به متن مصاحبه در تحقیقات فایل.

تبلیغات

McGrew, اما, انجام, تاریخ حداقل یک زن او را مورد آزار و اذیت در محل کار گفت: محققان و او بارها و بارها پیامک دیگری برای چند ماه. گفت: هر دو آنها قطع تماس با او و پس از او صریح پیام های ساخته شده آنها ناراحت کننده است.

McGrew بینی دو تن دیگر از زنان برای رابطه جنسی از طریق پیام متنی, و پس از قرار ملاقات خود را. اسناد و مدارک نشان می دهد که McGrew از شر آن untraceable اعتباری تلفن همراه قبل از محققان می تواند به آن نگاه کنید.

بسیاری از زنان از محققان گفت: آنها نمی شکایت در مورد McGrew زیرا آنها ترس از آنچه که ممکن است او را با قدرت خود ، یک گزارش که می ترسم دوباره به CHP برای پیگیری انتصاب چرا که او را مجبور به دیدن McGrew دوباره.

تبلیغات

نیکول به یاد می آورد لحظه ای که McGrew به او گفت که او خواهد شد ماشین خود را اگر او رفت و با او. او گفت که او به طور ناگهانی بیش از حد آگاه باشید از محیط اطراف خود را — به تنهایی و در خلوت پارکینگ با یک مرد بود که نشسته در صندلی جلو ماشین خود را.

در ابتدا او گفت: او سعی کرد خنده اش می گیرد. او نیاز به او را به ثبت نام در خودرو VIN. اما McGrew نمی رها کردن آن; او نگهداری می پرسیدن. دو بار بیشتر او می گوید: او ارائه شده برای عبور ماشین خود را در ازای یک تاریخ.

"که در آن نقطه من فقط کاملا تعطیل و فقط نوع به او این نگاه مانند "من خیلی ناراحت کننده'," او می گوید. "و سپس او بی دست و پا تر و در نهایت فقط از نوع پا از دست من کارهای اداری و گفت: من خوب به آن بروید. و بعد من سوار کردن."

نیکول گفت: او تماس گرفته شد CHP محققان ماه بعد و به آنها گفت: آنچه تا به حال اتفاق افتاده است. او گفت: CHP هرگز پشت به او اجازه دهید او را می دانم آنچه اتفاق افتاده است با McGrew. او می گوید: او نیز می توانست انتظار می رود این سازمان به ایجاد برخی از تغییرات به عنوان یک نتیجه از این بررسی است. آنها باید نیست.

تبلیغات

"بدون هیچ تغییری به CHP سیاست لازم بودند به دلیل رفتار در برابر سیاست های پس از آن و امروز" CHP سخنگوی نوشت: از طریق ایمیل. "کارمند انجام شد بررسی و کارمند بود مناسب منظم."

در سه سال پس از این اتفاق, نیکول می گوید او در مورد آن فکر زیادی است. پدر او یک افسر پلیس و قبل از این تجربه نیکول می گوید او واقعا احساس مثبت در مورد پلیس. او نمی کنه.

او می گوید: او را دوست دارند CHP به انجام بیشتر فشرده غربالگری از پتانسیل افسران به علف هرز از مردم مانند McGrew.

"چگونه کسی که حتی دریافت که دور؟"

تبلیغات

این داستان در یک نسخه ویرایش شده از مقاله گزارش KQED و تولید شده به عنوان بخشی از کالیفرنیا گزارش پروژه یک همکاری از 40 اتاق های خبر در سراسر کشور از جمله بار برای به دست آوردن و گزارش پلیس و سوء رفتار جدی در استفاده-از-نیروی پرونده در سال 2019.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب