"این تابستان از حزب" اما دنور کنسرت حفظ می افتد

در ژوئن 30, فرماندار Jared پلیس اعلام کرد که بارها و کاباره ها او می خواهم اجازه بازگشایی فقط دو هفته قبل تا ب

توسط MORVARIDEASIA در 23 تیر 1399

در ژوئن 30, فرماندار Jared پلیس اعلام کرد که بارها و کاباره ها او می خواهم اجازه بازگشایی فقط دو هفته قبل تا به حال به عنوان COVID-19 نفر در حال افزایش است.

حتی پس از, موسیقی زنده گشت. خیره Nocturne و Roxy در برادوی که عمل به هر دو رستوران ها و کلوپ های موسیقی شده اند مجاز به میزبان کنسرت برای هفته — در حالی که با رعایت بسیار دقیق اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.سلام شیرجه یک باشگاه موسیقی که فقط بازگشایی شد به عنوان یک نوار وزن که آیا به همکاری با اسپوتنیک بنابراین نگه داشتن آن می تواند درهای خود را باز تحت رستوران راه گریز.

و پیروی از رهبری از 1400 جلوگیری از Larimer خیابان و Glenarm جای چند بلوک در RiNo را بسته به ترافیک وابسته به وسايط نقلیه. در حالی که این بدان معنا نیست که RiNo خواهد شد میزبانی هر جشنواره های بزرگ آن معنا که Larimer, سالن که در حال حاضر dishing تا جهان هال برنده جایزه BBQ می توانید گسترش. "این را نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد ظرفیت برای نشان می دهد و هیچ موسیقی مجاز است در این رستوران پتیس" یادداشت Kyle Hartman, Larimer, سالن استعداد خریدار. "بنابراین آن را نمی خواهد تاثیر بر را نشان می دهد در محل. همه چیز این سایت متعلق به صندلی هر دو در داخل و خارج. اما مردم قادر خواهد بود برای لذت بردن از کوکتل و BBQ برای بقیه از تابستان است. آن را برای رفتن به اروپا باز هوا پرنیان در تمام طول Larimer, که اجازه خواهد داد که مردم برای لذت بردن از یک شب در این تابستان با خیال راحت. من همچنین فکر می کنم آن را به کمک به پرورش RiNo جامعه در طول این زمان با ساخت کل منطقه احساس متصل است."

و این همه نیست. شیر بار در برادوی بوده است میزبانی اجتماعی فاصله گرفته نسخه از محبوب رقص رژلب و مایل بالا بازار در حال حاضر خانه, کثیف, درایو سری با باس-کنسرت های موسیقی ارائه شده از طریق اوت توسط Feyline, Nuell سرگرمی و Lionshare. "بازار کک هستند و منحصر به فرد مناسب برای میزبان گروه زیادی" توضیح می دهد که ایالات بازارهای کک مدیر عامل راب Sieban. "آنها ساخته شده است در امکانات رفاهی مانند حمام و سرویس بهداشتی و امتیازات تقریبا نامحدود فضای در فضای باز و بدون کرسی دائم یا سفید با ادعا است که شما در یک سالن آمفی تئاتر یا سنتی محل برگزاری کنسرت."

Snowmass, هم, میزبانی رانندگی در موسیقی این ماه از طریق Snowmass رایگان سری کنسرت و میشواکا رزرو اجرای آن در سالن آمفی تئاتر است. اما شرقی تئاتر که برنامه ریزی شده بود کنسرت از طریق ژوئیه تحت فشار قرار دادند پشت آن تقویم به ماه اوت است.

هنوز هم وجود دارد به اندازه کافی عمل در صحنه است که ما در حال بازگرداندن باشگاه ما/کنسرت لیست با آخرین نشان می دهد رزرو شده برای این منطقه است. روشن کردن صفحه برای دیدن همه برای تلفن های موبایل شما می توانید در هفته آینده یا دو اما مراقب باشید وجود دارد: به عنوان پلیس هفته گذشته اعلام کرد "این تابستان ،tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب