این چاپ فروش مزایای سه, Colfax, خیابان مغازه های خال کوبی

در حالی که دنور تو مغازه ها مجاز به باز (تحت دستورالعمل های دقیق) این کسب و کار در حال صدمه زدن و هنرمندان رو

توسط MORVARIDEASIA در 10 خرداد 1399

در حالی که دنور تو مغازه ها مجاز به باز (تحت دستورالعمل های دقیق) این کسب و کار در حال صدمه زدن و هنرمندان رو به خرید اینترنتی از COVID-19 بیماری همه گیر.

"من می خواهم بگویم که ما تمام شده است در تضاد طول فرایند باز می گوید:" هنرمند با طراحی صاحب تراویس Koenig. "ما بیش از گیربکس و بسیار هیجان زده به ادامه هل دادن به جلو در این صنعت است که همه ما خودمان را وقف. اما بیش از چند ماه گذشته تا کنون افزایش نگرانی های ایمنی برای خودمان و مشتریان وزن سنگین در ذهن ما است."

بدون شغل خود و مشتریان بسیاری از دنور هنرمندان خال کوبی پیدا کرده اند خود را رنج می برند از نظر مالی.

"قادر به کار در این زمان بوده است و یک مبارزه واقعی را به عنوان خود اشتغالی هنرمند می گوید:" هنرمند مندی Hazell از محدود طراحی شده است. "نه تنها از لحاظ مالی بلکه از لحاظ عاطفی نیز هست."

این Colfax Ave بهبود کسب و کار منطقه است که لذت می برد از حمایت محلی, تا تو, هنرمندانی که داوطلب وقت خود را و استعداد برای کمک به ایجاد خیابان بنر سال گذشته در حال حاضر می خواستم به نفع بازگشت.

"هر کسی می داند که Colfax می داند که تو مغازه یکی از بنیان های جامعه و برخی از طولانی ترین ایستاده وسایل از خیابان می گوید:" میشل والری کسب و کار منطقه بهبود ارتباطات و مدیر برنامه. "در سال گذشته هنرمندان از ما سه منطقه مغازه های محدود طراحی, عمر, خال کوبی, و تا پایان روز تاتو — اهدا هنر خود را به تولید می شود در خیابان های ما آگهی ها که خط Colfax."

با این نسخهها کار بر روی آن آگهی ها در حال حاضر به فروش می رسد به عنوان چاپ این پیشنهاد به عنوان یک جمع آوری کمک برای تو مغازه ها و هنرمندان در این منطقه است.

"آگهی ها شد و یک ضربه با جامعه و از ما خواسته شد خیلی غالبا مردم چگونه می تواند یک" توضیح می دهد که والری. "هنگامی که این بیماری همه گیر آمار ما فکر این امر می تواند یک راه برای ارائه یک کمی از کمک برای مغازه ها و هنرمندان است."

هر هزینه چاپ 40 دلار و این مجموعه شامل کار نه هنرمندان: Koenig کس تپل, Jerod TedyNIGELS والتر مک دونالد لوگان Le Blanc, Ian برنج صادق جان مت Esswein و اد Teply.

دیدن چاپ برای خودتان در همفکر محصولات سایت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن