توماس "مسیر انحرافی" اوانس به خاطر ایزابلا Thallas در یک نقاشی دیواری

توماس "مسیر انحرافی" ایوانز شده است نقاشی nonstop این چند هفته گذشته — با استفاده از نقاشی های دیواری به مناسب

توسط MORVARIDEASIA در 28 خرداد 1399

توماس "مسیر انحرافی" ایوانز شده است نقاشی nonstop این چند هفته گذشته — با استفاده از نقاشی های دیواری به مناسبت فجایع این دوران تاریخی.

با Hiero Veiga او نقاشی های دیواری نقاشی جورج فلوید Breonna تیلور و الیاس McClain, همه قربانیان خشونت پلیس در دیوار در اطراف شهر و همچنین نقاشی یک شفق قطبی, عمومی, معلم مدرسه, روی دیوار RedLine معاصر است.

در حال حاضر او مشغول کار بر روی یک نقاشی دیواری در حافظه ایزابلا Thallas 21 ساله ای که به قتل رسید در 10 ژوئن در نزدیکی Coors زمینه است. Thallas شد این دختر از Darian سیمون از بنیانگذاران یک فرد خوب است که با همکاری ایوانز در نقاشی های دیواری و پروژه های دیگر. سیمون و Thallas بودند در راه رفتن هنگامی که یک مرد مواخذه آنها را در مورد چگونه آنها را آموزش سگ خود را و سپس باز آتش از آپارتمان خود را. او به قتل رسید و سیمون به ضرب گلوله کشته شد دو بار. دنور منطقه وکیل متهم 36 ساله مایکل با قتل درجه اول در میان چندین جنایات دیگر.

غم و اندوه موج از طریق دنور هنر جامعه به عنوان افراد کشتی با senselessness از Thallas مرگ است. ایوانز نقاشی اولین هنر عمومی ایجاد شده در حافظه است.

ایوانز نقاشی دیواری است برای رفتن بر روی دیوار و لئون, گالری, در, West 17th خیابان و پارک خیابان غرب است. دوستان و خانواده از Thallas آمد به لئون به تماشای این هنرمند در محل کار امروز 16 ژوئن.

ایوانز که تاسیس خود را به عنوان یکی از مشاهیر از هنر دنور جهان استفاده کرده است پرتره به افتخار شخصیت های تاریخی و اعضای جامعه مقابله با تاریخچه و تصور آینده ای بهتر است. پر از بنفش پرتقال و قرمز پرتره های خود را اغلب مودی بلکه امیدوار.

در حالی که او را به بهترین و شناخته شده برای تصاویر خود را از معروف و با نفوذ — David Letterman, Jay-Z و 2Pac به نام چند — او به تازگی متمرکز روزمره مردم که زندگی در تراژدی به پایان رسید; او شده است به تصویر می کشد آنها را خیره به جلو غم انگیز در پس از تأمل و قضاوت جامعه ای که اجازه می دهد تا چنین خشونت رخ می دهد.

ایوانز خلاق خشم بازتاب وحشیانه بار زندگی میکنیم — و در حالی که کار خود را در مورد افرادی که زندگی نابود شدند با بدترین گرایش بشریت او همچنین افتخارات زیبایی و امکانات زندگی حتی زمانی که آن را به پایان می رسد بیش از حد به زودی.

توقف توسط Leon, گالری 1112 شرق 17th, خیابان برای دیدن جدید نقاشی دیواری. یک GoFundMe حساب تعیین شده است تا برای Thallas خانواده جداگانه کمپین سازماندهی شده است به منظور بالا بردن بودجه برای سیمون.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب