هزاران نفر راهپیمایی از هالیوود به غرب هالیوود تماس برای عدالت نژادی

هزاران نفر از شرکت کنندگان در یک همه سیاه و سفید زندگی می کند ماده مارس بسیج در مقابل TCL چینی تئاتر در هالیوو

توسط MORVARIDEASIA در 25 خرداد 1399

هزاران نفر از شرکت کنندگان در یک همه سیاه و سفید زندگی می کند ماده مارس بسیج در مقابل TCL چینی تئاتر در هالیوود در روز یکشنبه و انتظار می رود تا ماه مارس به غرب هالیوود به عنوان بخشی از سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس.

از مارس برگزار شد توسط سیاه و سفید در هیئت مشاوران ساخته شده از تجاوز+ رهبران و سازمان ها. در این رویداد وب سایتهیئت مدیره ارسال شده بیانیه ای اعلام کردند "در پاسخ مستقیم به نژادی و بی عدالتی و نژادپرستی نظاممند و تمام اشکال ظلم و ستم."

برخی از فعالان جمع آوری شده در اطراف رئیس جمهور تهمت ستاره در پیاده روی مشاهیر و خواستار حذف او از کار به دلیل تفرقه و بلاغت و کوردلی به نژادی مسائل عدالت.

Chantelle Hershberger یک سازمان با RefuseFascism.org در لس آنجلس متصل متورم شدن از نگرانی در مورد تاکتیک های پلیس و نژاد پرستی با رئیس جمهور و بلاغت ،

تبلیغات

"مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه جدا از آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر. وجود دارد یک کل ارتباط با این عادی شدن خشونت پلیس" او گفت: یادآوری یک سخنرانی رییس جمهور یک بار ساخته شده است که در آن او به شوخی تشویق رفتار خشن از افراد دستگیر شده توسط پلیس. "این باور نکردنی است که او در قدرت است. ما نمی توانیم یک روز دیگر زندگی در این کابوس است."

برخی از فعالان در اطراف رئیس جمهور است که شده است مخدوش در گذشته و یک تعداد انگشت شماری از مردان جوان را متوقف و به خود اسکیت در نام خود را.

11 a. m. a بزرگ و صلح آمیز جمعیت معترضان که به نظر می رسد تعداد در هزار دارای عقاید همراه کشش بلوار هالیوود, بین شمال کوهستانی و La Brea راه که رنگ شده بود با کلمات "همه سیاه و سفید زندگی می کند ماده" در رنگین کمان رنگ ها برای نشان دادن تنوع جامعه تجاوز.

یک پرتره از جورج فلوید, کشته شدن توسط یک افسر پلیس در مینیاپولیس فلش بر روی صفحه نمایش در خارج افسانه ای چینی تئاتر به عنوان معترضان شعار "نه عدالت بدون صلح است."

تبلیغات

اضافی اعتراضات برنامه ریزی شده در سراسر لس آنجلس روز یکشنبه — آخرین اقدامات در یک آخر هفته از تظاهرات.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب